Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Hvala Bogu pobedili smo!!! Pobeda na jedvite jade,ali pobeda! Nema potrebe da i ja pišem o igri,delim mučan utisak sa svima ostalima...
Dosta smo poljuljani i dalje... Nemamo kuda,nego sam rad,rad i rad...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Verovatno smo obezbedili top 16,pobedili smo i opet pljuvanje po treneru i igracima...
Malo smo se razmazili...
Vreme je da dezurni pljuvaci prestanu da maltretiraju tastaturu i sagledaju realnu sliku o ovom timu...
 

vranjanac

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
85
Reaction score
1
Stvarno je glupo da mrachim,ali mislim da ce se vecina sloziti da nije ovo igra naseg Partizana koju bismo hteli da gledamo.Nema borbe za sveti dres,nema zara,postajemo kao prokom i slichne indijanske ekipe.Ipak ako jevreji ne prodaju sutra i kupe macvana mozda i igramo evroligu dogodine
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ej, dosta pljuvanja bre! ajde bre dosta vishe sirenja negativne energije..a jbt dajte malo optimizma..odigrali smo jednu od najgorih utakmica (pre svega u napadu) a opet pobedili..i to u euroligi! pa makar i zbog navijaca, pobeda posle ovako shugavo odigrane utakmice mnogo toga govori! svi bi samo da pljuju..
budite malo realni bre.. niko ni ne pomislja o cinjenici da je ovo jednostavno maksimalna snaga ovog tima.. jbg, ne mozemo svake godine da dovodimo mekejleba, robertsa, palasia, marica, lasmea... jbg sta je tu je.. dosta mracenja..
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Једва ухххх . На срећу и одбрану. Стегнуто , мада реално и шут нам је био брука лош.Тешко тешко играмо , али добијамо.

Влада признао после утакмице да је свестан да играмо лоше и да очекује боље игре. Види се да му није лако, захвалио се навијачима без којих ништа од овога не би било.Бори се са овим што има, сам рече да је уклапање Амера највећи проблем, али и то да је екипа неискусна за Евролигу.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Tuzno je gledati nas Partizan da igra ovakvu kosarku...ma ne to je basket...ma ne to je ko na treningu izivljavanje pojedinaca i suterski trening vecine (ali los).
:puke

Ne zelim ja ni top 16 ni ne znam kakve uspehe sa ovakvom igrom,
zelim igru i zalaganje ko ranije.
Zelim hemiju izmedju igraca i navijaca a nje vise nema.
Zelim da se vidi i zna ko sta radi na terenu i da se momci bore za svaku loptu.
Zelim da na taj nacin napravimo ponekad cudo pobedivsi jaceg od sebe...

Zelje cestitke pozdravi..., pozdravio nas Dule :cry:.

Inace i Dule je odustao od sistema stvaranja mladih igraca koji su uglavnom postajali reprezentativci i prosle godine je pokusao da napravi korak vise i u tome i uspeo.
To je bila kruna visegodisnjeg rada a ne moze se to postici sakupljanjem basketasa u tim i zadrzavanjem igraca koji su letos trebali da zavrse karijere.

I Dule je zadrzao svoju igru i sistem i ako je odustao od stvaranja mladih (prakticno kad pogledamo mada je pokusavao i prosle sezone ali je to bila losa procena pa je odustao od njih).


Pobedu nam je donela ona neusla trojka Varde i sudije koje su dosudile tehnicku u momentima kad smo polako vec poceli da gubimo utakmicu.

Te price o Kecmanu i te fore "bravo majstore" ma dajte ljudi Kecman je bio jedan od losijih na terenu jer je retko koju loptu posle svojih soliranja dodao u ruke saigracu a da ovaj nije morao da se sagne po nju ili skace da je uhvati.
Cak i odlucujucu je zavrljacio a prethodno se zavukao bez potrebe.

Ako nekog treba pohvaliti za igru to su Veseli i Katic.
Ostali su bili nula.


ps. Dzerels "zver" :buhaha
pss. Treba razmisliti o tome da se zahvalimo bar dvojci od trojce crnih igraca (svi znamo koja dvojca mada mogu i sva trojca da idu,ne zbog boje koze naravno) i Bozicu da napravimo dostojan oprostaj na polusezoni ili kad ispadnemo iz EL i da gurnemo klince (dovedemo jos ponekog) da se kale jer ovako nemamo ko ce da nam igra sledece sezone.
Dzaba bacati pare na platu za sve njih kad nema poente.
Gresku nekad treba priznati.

Sledece sezone dovesti Vardu obavezno,kostace manje od Dzavaia i Kurte sigurno.
 

Zagor

Guest
Hahaha, evo ga varda na sos-u, daje izjavu u Zagor majici...

Pa sto ne rece, crni ratko, potpisao bih ti je! :D
 

Hanche

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
49
Reaction score
0
jako slaba igra, ali pobeda se pise! sutra da se nadamo da ce makabi da odigra posteno i idemo u top 16. Veceras Veseli i Katic najbolji, medjutim na mene najveci utisak ostavio Lucic opet koji je jedini koji razume sta znaci igrati za Partizan, decko trci,skace, baca se, grize, koristi svaki sekund u igri maximalno... da nam je vise takvih!

atmosfera... pa na pocetku i na kraju odlicno, u toku utakmice vrlo slabo.

takodje, vidim da niko ne pominje, al jako ruzan potez stojkovica na poluvremenu kada je 'predao' nagradu onom decku... kao da ga je neko primorao to da uradi. zaista ruzan prizor.
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Meni je Jaka totalna nepoznanica, nemogu jednostavno da provalim sta se sa njim desava.


Jaka je otisao u kurac totalno, Vlada ga je ubio. On je decko na zagrevanju davao 9 od 10 trojki a sada NA ZAGREVANJU jedva ulaz pogodi. Jasno je kako ce onda tek na utakmici da igra. Mnogo mi ga je zao jer decko stvarno ima potencijal da bude dobar igrac. Protiv Nimburka je vezao 5 poena i Vlada ga je odmah posle toga zakovao za klupu.

Sto se tice vecerasnje tekme, nemam reci. Nikad gore nismo odigrali. Ovo je stvarno bilo mucno gledati. Veceras smo dokazali da publika moze da dobije utakmicu, posto je Vlada samo bio statista. Jebote u trenutku kada je Veseli bio najbolji na terenu on ga salje na klupu... :pop
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Gledajući ovu utakmicu mislio sam da sam dobio morsku bolest, neka muka neki grč ali posle onog na kraju to nestade.
Želim da se više ne osećam ko popišan, i ja bi se složio da je "Slaba" Klobučar dečko zalutao u Partizan....
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Da Vlada Jovanovic je kriv sto ovi ne mogu vola da ubodu . :pop Jawai nije za Partizan bare ne sada ,treba mu se ponuditi produzetak ugovora odmah na jos par godina ,ako nece odma otkaz,jednostavno covek je u ovome trenutku slabo upotrebiljiv od njega moze biti nesto tek u buducnosti ,zato ako nece da produzi ugovor cao . Isto sacekati malo ovog BOSS ,ubicu .masinu kako ga vec ne zovemo ovde ,ako ne valja pustiti Jaramaza ovo je bruka ,ja se pitam sta ce biti sledece sezone kada odu Veseli,Jawai,Gist,Jerrsles ... ko ce igrati ?? Za ovog BOSSA nemoj da se cudite sto je ne zainteresovan covek je ispusio za NBA i upropascen mu je zivotni san ,pa mu ovo sve dodje bzvz.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Zasto Djekic nije ulazio, msm jebote ono kad sut za 3 nije isao ja sam ocekivao da ce da ga ubaci, makar jedan napad, da ubode jednu, kad vec ovi ostali nisu uboli... Sto se tice pobede, ja pobedi u zube ne gledam, pobeda je pobeda...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Jaka je otisao u kurac totalno, Vlada ga je ubio. On je decko na zagrevanju davao 9 od 10 trojki a sada NA ZAGREVANJU jedva ulaz pogodi. Jasno je kako ce onda tek na utakmici da igra. Mnogo mi ga je zao jer decko stvarno ima potencijal da bude dobar igrac. Protiv Nimburka je vezao 5 poena i Vlada ga je odmah posle toga zakovao za klupu.

Sto se tice vecerasnje tekme, nemam reci. Nikad gore nismo odigrali. Ovo je stvarno bilo mucno gledati. Veceras smo dokazali da publika moze da dobije utakmicu, posto je Vlada samo bio statista. Jebote u trenutku kada je Veseli bio najbolji na terenu on ga salje na klupu... :pop

vlada ga je ubio ha ha ha...
decko zauzima mesto jaramazu i bogdanovicu, veze nema a ima 23 godine.
ja mu nebi dao ni toliko da igra koliko mu daje Vlada
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Hej da, zaboravio sam da pomenem jedan jako zanimljiv detalj. Kad sam dolazio na utakmicu, bilo je nešto oko 19 možda malo kasnije, mi u kolima na semaforu čekamo (za one koji znaju, semafor na uzbrdici iz cvijićeve na uključenje u ruzveltovu), i prolazi pored auta Džavai u suprotnom smeru na dole. Čovek izgubljen, bez jakne, mi otvorili prozor, zovemo ga on pogleda nekako bledo, digne tri prsta i ode. Mi pomislili da nije dobio otkaz pa i jaknu zaboravio da obuče:D
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Dobro vece svima, mracite samo tako, da nisam gledao tekmu rekao bih da smo izgubili, ili je ljudima zao sto nismo ne kontam. Svima je jasno da ce ovo biti teska sezona, jako teska ali ljudi su veceras izginuli na parketu. Bozic, Kecman, Veseli, Gist odigrali su odbranu toliko borbeno i snazno i ja nemam na cemu da im zamerim, Lucic takodje da ne zaboravim, bravo.

Klobucar - Mirtovic? MITROVIC!
Kurtis nastavlja sa losim partijama al ajde da sacekamo jos malo.
Bravo za Djekica na klupi, treba malo da odmori.

Dakle ljudi opustite se malo, Vlada ostaje, sutra malo srece da nas pogleda i eto nam top 16. 'Samo' nek zadrze ovu borbenost i kad nisu u Pioniru i bice to ok. NAPRED PARTIZAN!!!
 

No_pain_No_gain

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
20
Reaction score
0
Локација
Smederevo,Beograd
Stvrarno je mogao Djekic da pogodi jednu trojku bar,ali jbg nije dobio sansu... Eh kada bi Kecman igrao svaku cetvrtinu kao poslednje sto igra.. :)
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Jel se oni to zajebavaju da je bilo samo 113 Db... To mi deluje malo...

Igra na momente podsećala na igru od prošle sezone, igrali smo dosta bolje u odbrani nego u prošlim utakmicama, ali u napadu kao da nemamo srce (sem Jana i Kecmana). Džerels ima dobar ulaz, ali se boji da šutne. Raško mnooogo bolje rešenje od Džave, bar igra muški. U par navrata odigrao odbranu na Vardi kakvu ni Marić ne bi uspeo. Mada centarska linija nam je najslabija karika u timu. Gist na nivou, al ne sviđa mi se što svaki poen ide na zakucavanje. Lučića nikako ne puštati, on nam je suvo zlato.

Ovo je pobeda, pobeda za Harisa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top