Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Preslusah Saleta Stanojevica i najjaci utisak mi je da ne pamtim kada smo ovakvog trenera a narocito coveka imali na klupi. Samo boga molim da mu ta iskrenost i pozitivna decja naivnost ne dodje glave. Ne u vezi sa samom strukom, jos manje sa navijacima, vec, zna se, sa barabama i dzeparosima koji sede po katakombama Humske 1.

Kljucna rec njegovog intervjua je - sinhronizacija. A rec koja iz toga proizilazi je -strpljenje. :).

Nadam se da ce se ta utakmica sa Metalurgom igrati za vikend (ili makar u kasnijem vecernjem terminu radnog dana) i da ce biti otvorena za publiku. Isto tako, voleo bih da susreti sa Rozenborgom postanu neka vrsta letnje tradicije i da u buducnosti sa njima ostvarimo i neku malo ozbiljniju saradnju. Neki kontakti izmedju omladinskih skola, menjaza igraca na pozajmicu, odradjivanje skautinga...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
U Zurnalu intervju sa Randjelovicem iz Teleoptika. Kaze da je tuzan sto nije pozvan na pripreme sa prvim timom i jos kaze DA MU JE ISTEKAO UGOVOR i da ima "interesantne ponude". Hocemo za koju godinu i njega kao i Sasu Markovica da kupujemo od OFK ili nekog drugog kluba i delimo kasnije pare od prodaje? Je-Ne-A ga je pre nekog vremena pominjao kao buducnost Partizana. Ode buducnost.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pa eto to ce biti i sa Nesom Lukicem, znaci + Randjelovic ima da se cesemo za koju godinu zbog ''prave'' procene njihovih mogucnosti...
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.426
Reaction score
10.568
Локација
okupirana Srbija
Ko ima Sport klub + može da gleda snimak utakmice Olimpija - Partizan. Počeo je pre nekoliko minuta.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
где би под надзором Вука Рашовића био припремљен за први тим, имајући у виду да му је тек 17 година.
Члан младог тима италијанске Вићенце поседује завидну технику, добро се поставља, покрива велики простор у одбрани и представљао би улагање у будућност.

Cekajte on nije na free nego je u vicenci? Znaci platicemo ga ukoliko ga zadrzimo a sva je prilika da hocemo?
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
@Maestro mislim da nije imao potpisan profesionalni ugovor ni sa jednim klubom. Tako da bi mozda platili Vicenci 30-50 k evra za njega a mozda ne ni toliko
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mi ćemo tokom kvalifikacija u Evropi (a daće Bog i u nekoj od 2 lige u Evropi) imati 2 velika problema koja su već sad vidljiva iz aviona:

1. Uigranost odbrane i komandovanje istom
2. Vezni red ako u njemu igraju u isto vreme Saša Ilić + Zvonko + Stefan


Bugarin nije loš igrač ali on ne može da komanduje odbranom. On nije taj tip štopera (kao što je bio Krle, ili ranije Đole...)! On to ne bi bio čak ni da srpski priča kao bugarski! Jel moguće da niko to ne vidi?

Tri spora igrača u veznom redu (svi zajedno na terenu) ne mogu da prođu u Evropi. Nikako. Tim pre što se ne zna koga od njih trojice lakše "odneseš" u duelu.

Ne očekujem protiv šipaca da ova 2 gore opisana problema dođu do izražaja, ali vala (nažalost) očekujem to u 3. kolu. Ako nas opet debelo ne usere žreb, pa izbegnemo i Belgijanca, i Bugarina, i Čeha, a i Slovaka.
U Zurnalu intervju sa Randjelovicem iz Teleoptika. Kaze da je tuzan sto nije pozvan na pripreme sa prvim timom i jos kaze DA MU JE ISTEKAO UGOVOR i da ima "interesantne ponude". Hocemo za koju godinu i njega kao i Sasu Markovica da kupujemo od OFK ili nekog drugog kluba i delimo kasnije pare od prodaje? Je-Ne-A ga je pre nekog vremena pominjao kao buducnost Partizana. Ode buducnost.
Ostajem pri tvrdnji da će Ranđelović biti sjajan igrač. Mislim da je velika greška što nije priključen prvom timu. Zapravo mi uopšte nije jasno zašto je "preskočen".
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Lepo si rekao da takvi igraci ne treba da sede na klupi, pa ne znam u cemu je onda problem? :D

U nastavku moje recenice stoji objasnjenje a evo i Je-ne-a je objasnio situaciju sa triom na sredini terena,
ja bih samo dodao posebno vazi za dvojac Vukic-Ilic da ne treba u isto vreme da igraju vec je pozeljno da se smenjuju na poziciji kreatora igre.
Babovic je bar bio u formi dok je igrao.

Kad neko ne igra dobro a "mora" u prvi tim to je onda problem i o tome govorim.
Ne znam kako vam (nekima) to nije jasno?

Ako budu kidali od igara koje pruzaju nece biti problema nimalo :D i igrace obojca
ali realno tesko cemo to gledati.

Ne vidim ni problem ako ne budu obojca u top formi da se smenjuju na svojoj prirodnoj poziciji i da igra onaj koji je bolji u tom trenutku jer ne igraju imena vec kvalitet i forma.

Na kraju matori su i ako ne mogu obojca da pruze 100% svih 90 min. zasto se ne bi smenili na toj poziciji kreatora jer tako mozemo samo da dobijemo i da nam ta pozicija bude kvalitetno popunjena svih 90 minuta.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
@JeNeA AMIN

Jednostavno sredina sa ilicem,vukicem i babovicem nije mogla prosle sezone a tek ove nece moci da napravi razliku...

Mozda ce zvucati grozno, ali ja bi bio srecniji da je otisao vukic/ilic a ostao Ilijev.

SS defitnivno robuje moranju igranja ilica i vukic i to je realnost. Sam je priznao da mu se nije svidelo sto protiv Olimpije nismo napravili sansu u poluvremenu, a realno izgradjenu akciju nismo ni protiv Metalista.

Jednostavno na sredini smo suvise spori,i bojim se da ne platimo preveliku cenu ovog problema... Mislim da Stefan i nije preveliki problem, veci je problem igranje Ilica i Vukica u isto vreme...

pitah na drugom topicu, moze li ko da izvadi koje smo utakmice igrali bez Saleta u drugom delu prosle sezone?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ја чисто сумњам да Звоне и Сале нешто условљавају. То нема теорије. Пре ће бити Станојева глава мора да преломи неке ствари...
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Meni stvarno nije jasno zašto je problem igrati sa Saletom i Zvonetom u timu??? Ja baš mislim da nam je to dobitna kombinacija. To je naša napadačka snaga, to je naše iskustvo.

A o brzini vam je sve Stanojević rekao kada je pričao o Ivanovu, a i u ovom poslednjem intervju je sve lepo objasnio.

Očigledno je da mi ovde na forumu imamo veće stručnjake od Saleta Stanojevića.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.422
Локација
vaginamandibularia
Tačno tako. Sredina sa Vukićem, Ilićem, Babovićem ne može da nas dostojno reprezentuje u Evropi. Jedan je plavušan, drugi je smeđ, a treći ima dugu kosu! Pa gde je tu uniformnost? Posebno će laki biti za čuvanje od strane protivničkih igrača jer neće biti konfuzije među njima koju bi izazvala fizička sličnost između pomenutih igrača. Najbolje da se ošiša Babović, a onda nek se dogovore ko će uz njega da se farba - da l' Vukić u smeđe, ili Ilić u žuto. Možda svi treba da promene stajling, ali ova trojca za početak. Kad već ne mogu brzinom, a ono izgledom da ostvare prednost na terenu. Onda bi taktika gde se rotiraju Babović i Ilić bila odlična, širili bi odbranu i sigurno bi uzeli koji bod u Evropi, a ne da se brukamo osvajanjem domaćih trofeja, koji su devalvirani, jer bez jake zvezde nema ni jakog Partizana, uprava napolje!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
1. Uigranost odbrane i komandovanje istom
2. Vezni red ako u njemu igraju u isto vreme Saša Ilić + Zvonko + Stefan


Bugarin nije loš igrač ali on ne može da komanduje odbranom. On nije taj tip štopera (kao što je bio Krle, ili ranije Đole...)! On to ne bi bio čak ni da srpski priča kao bugarski! Jel moguće da niko to ne vidi?

Vidi ali je tesko naci igraca koji ima autoritet. Savic ce biti kvalitetan igrac, igrati u dobrim klubovima ali mislim i da on nikad nece igrati na autoritet vec na svoj kvalitet i talenat a kasnije iskustvo ali bez komandovanja odbranom kao Krle.
Ako ostane Savic, on i Ivanov mogu biti odlican par iako nemaju taj autoritet...ne sumnjam da ce se odbrana dobro uigrati ako ostane Savic narednih 6 meseci.

Sa delom o veznom redu se 100% slazem.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Po meni Sale kapiten mora da igra. On pametno koristi svoje kilometre, zatvara gde treba, uvek moze napraviti neki potez koji ce da napravi zicer sansu. Kapiten je, veliki autoritet, covek sa najvise odigranih utakmica u PFC u novijoj istoriji. Jednostavno MNOGO vazan shraf.

E sad sto se tice Vukica, nisam ga nikad ni simpatisao preterano, polusezona mu je bila ocajna, sad vidim da je malo bolji, al' da ga ne pljujem unapred, videcemo. Mozda mu se desi igracka renesansa. Mislim da to i tera Stanoja da ga gura. A kad ce da ga gura, ako nece sada dok su pripreme. On i dalje zivi od stare slave, od one JEDNE sezone u kojoj je bio stvarno dobar i po tome ga pamtimo.
Po meni on nije nikakva legenda kluba. Mnogo daleko od Saleta, Krleta, Bate, Kralja i ostalih...



Intervju Saleta: Sinoc sam slusao pazljivo. Mi nismo nikad imali takvog trenera, koji ima tu harizmu, taj odnos sa novinarima. Mozda je malo previse iskren, mozda bi trebao da precuti neke stvari, jer mi je taj brifing sinoc zvucao kao da prica sa bliskim drugarima.
Iz ugla navijaca, meni je to sjajno da slusam i jako interesantno, ali ne znam koliko je pametno...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tačno tako. Sredina sa Vukićem, Ilićem, Babovićem ne može da nas dostojno reprezentuje u Evropi. Jedan je plavušan, drugi je smeđ, a treći ima dugu kosu! Pa gde je tu uniformnost?...
Kako gde je uniformnost - pa svi su spori i slabi u duelu. Šta ćeš veće uniformnosti? :D
Zajebi "enslejvd" frizure i domaću scenu. Šta je tebi, dođi sebi. :D
Pričamo o fudbalu, onom ozbiljnom, onom koji se igra u Evropi kad sezona kupanja bude pri kraju ili već završena.
Meni stvarno nije jasno zašto je problem igrati sa Saletom i Zvonetom u timu???...
Nije problem ako tu nemaš istovremeno i Babovića. Ja kažem da SVA TROJICA ISTOVREMENO stvaraju problem. Ogroman. Užasan problem. Ne dao Bog da vidimo na delu kakav. Od 3. kola pa nadalje.
(U Srbiji mogu naravno sva trojica, u 90% utakmica, čak poneki od njih da igra na bulji, da ne sme da ustane sa trave)
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Meni stvarno nije jasno zašto je problem igrati sa Saletom i Zvonetom u timu??? Ja baš mislim da nam je to dobitna kombinacija. To je naša napadačka snaga, to je naše iskustvo.

Jeste napadacka snaga, mada je i to upitno kad vidim kretnje i nacin igre Vukica. Problem nastaje kad je rec o odbranbenoj snazi. Niko od njih nije igrac koji sprinta do svojih 16 metara i onda isto samo u kontra smeru. Narocito nisu jaki u duelu. Moze Sale da odigra dobru defanzivu ali ga u takvim mecevima nigde nema kada je rec o napadu, toliko se izmori da ne moze da da pas ni na 5 metara a kamoli nesto vise.
Medo sam na zadnjem veznom ne moze da porkije njihove ispade i to njihovo kasnjenje pozadi. I da igra Raca uz Meda opet je pitanje da li bi mogli jer nama treba neko ko moze da trci toliko da stigne da ispravi greske i bude velika pomoc odbrani. MI smo tu ranije imali Fejsu koji je sve to zatvarao, prosle godine Smiljanica a ove godine ne vidim ko to moze. Aj da kazemo da moze I Babovic to korektno da odradi ali nije ni on jak u duel igri i markaciji.

Zato treba da igra samo jedan od dvojca Vukic/Ilic i da igra iza spiceva i gura lopte napred a da krilo bude neko jak i brz, da stifne da zatvori stranu pozadi i da istrci kontru i odigra dobro u napadu a ujedno i rastereti ovog igraca koji igra iza spiceva jer bi onda imali vise mogucnosti sa dobrim krilom i ne bi nam svi napadi isli kroz sredinu i ne bi koncentracija protivnickih igraca bila ubedljivo najveca na sredini.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da dodam samo - imali bi problem sa svom trojicom istovremeno (Ilić / Vukić / Babović) u timu ne samo u 4-4-2, nego i u formaciji 4-5-1 (tj. 4-2-3-1), čak i tad! Zato što sad, odlaskom Smiljanića ali i Fejse, mi nemamo ovo "2" koje možemo da zatvorimo na pravi način...mislim na pravi način kad imaš napred ovu trojicu, ovakvi profili kakvi su... i opet kažem...u Evropi je problem, protiv jačih timova u Evropi.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Na osnovu utakmica koje smo odigrali i delova trening, koje sam video ne verujem da ce g-din Stanojevic odustati od 4-4-2. U nasem prvenstvu ce na sredini igrati Medo; Babovic, Vukic, Ilic. U zavisnosti od situacije na terenu nekada ce pomenuta cetvorka biti u liniji; nekada ce biti u rombu: Medo-ZV Vukic-najblizi spicevima.
Sto se tice Evrope protiv Skendije ce mozda biti kao u prvenstvu, ali protiv jacih protivnika umesto Vukica ce igrati Sasa Markovic. Markovic je sam izjavio da mu ta pozicija najviise odgovara. U Evropi ce znaci cetvorka igrati u liniji. Jedino je pitanje koliko ce Markovic moci da odgovori na toj poziciji i koliko je on taj koji razgradjuje igru protivnika? Drugi izbor je Rankovic.
Sto se tice odbrane problem je ako nemamo vodju, igraca koji "cita" igru, podize odbranu kod ofsajd zamki, komanduje saigracima u odredjenim situacijama. Savic je mlad, ne znam koliko je dobar citac igre, jer nema iskustvo, mozda na suvi kvalitet, s druge strane mislim da Ivanov ima jezicku barijeru. Postoji varijanta da u zavisnosti gde je lopta drugi igrac odbrane komanduje istom ali za to treba vremena, a mi ga imamo veoma malo. Jos g-din Stanojevic nije siguran koliko ce imati na raspolaganju savica, to se kod nas nikad ne zna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top