Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Nama na klupi treba neko aka Adolf Hitler, jednostavno neko ko deli na treninigu lekcije, a na poluvremenu šamare...

EDIT : I Adolf je stranac, i on bi popušio derbi...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.251
Reaction score
33.919
Локација
vaginamandibularia
Nije kraj, još će nas uništavati plaćenici u klubu i van njega. Sve će biti urađeno što je u moći škundrića i ekipe da se Partizanova pozicija pred naaredni šampionat što više oteža. Očekujem višemesečna previranja u klubu koja će za rezultat imati očajno odrađen prelazni rok, nespremnu ekipu, glatko ispadanje u trećim kolima kvalifikacija za evropska takmičenja i između -5 i -10 na polusezoni. Ne postoji nikakva šansa da se niz titula nastavi. Nesloga nas je ubila.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Ako ne postoji sansa da se odbrani titula onda samo nase mlade igrace u vatru bice vece koristi od toga nego ovako.Znaci totalno podmladjivanje tima uz nekoliko stranaca i bez "asova" iz domace lige.Svakako su nam prelazni rokovi postali cirkus.Sve ja to zamisljam lepo a sta ce reci bos falji ramadani.Vreme je za unistavanje korova u nasem Partizanu.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Nama na klupi treba neko aka Adolf Hitler, jednostavno neko ko deli na treninigu lekcije, a na poluvremenu šamare...

Zasto ?

Da gledamo poluljude u dresu Partizana ? Da navijamo i bodrimo kvazi fudbalere, kojima je potreban neko ko ce ih skupljati po kafanama, trezniti, terati da trce i da rade sve ono sto jedan normalan sportista i treba da radi...?

Na nasu zalost, evo nam najsvezijeg primera ko igra u Partizanu !!!
Ovim igracima treba neko kao Stanoje, da ih tera da igraju, da trce i da se bore ?

Ogromnu vecinu tih fudbalercica treba proterati iz Partizana, sa sve upravom i onom spodobom na klupi....
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.939
Reaction score
7.352
Локација
Banja Luka
Ma kakav stranac za trenera, pa pre bih prihvatio nekog naseg njivasa, nego tamo nekog novog granta, mesiju, spasioca naseg urusenog fudbala i drzave... Kad god otvoris novine, on daje neke izjave o tenisu, uredjenu u drzavi, finansijskoj situaciji... Da te Bog dragi sacuva!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мислим другари да се млати празна слама са овим нагађањима око новог тренера. Корен проблема није у пијаној будали Авраму Гранту већ у ђубрету Драгану Ђурићу који га је довео.

Да ли ће одласком Аврама Гранта и доласком неког новог Аврама Гранта којим ће мутави да замазује очи јавности нешто да се промени? Неће, имаћете и даље лоповлук у клубу, паразите попут Ратомира и Ружића, шиптарчину Рамаданија који има право на све што пика фудбал у Партизану од 7 до 37 година, инвалида Бабовића који мора да игра, имаћемо и даље тзв. "најверније" (и једне и друге) којима је све битније од Партизана...

Није нама све у клубу идеално па ето, само је тренер слаба карика.

О неком новом тренеру има смисла причати тек са одласком ових гована из врха клуба.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Ako nije za ovde premestite, ali...

Od kad nam je DV postavljen na mesto SD-a, mi se raspadamo na svim frontovima, rezultati nikad gori...čak i vaterpolo, gde sam do skoro mislio da liga ne treba ni da se igra, polako tone.
Da ne pišem dalje, verovatno ima ljudi kojima je DV, idol...
 

barrgro

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
162
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Мислим другари да се млати празна слама са овим нагађањима око новог тренера. Корен проблема није у пијаној будали Авраму Гранту већ у ђубрету Драгану Ђурићу који га је довео.

Да ли ће одласком Аврама Гранта и доласком неког новог Аврама Гранта којим ће мутави да замазује очи јавности нешто да се промени? Неће, имаћете и даље лоповлук у клубу, паразите попут Ратомира и Ружића, шиптарчину Рамаданија који има право на све што пика фудбал у Партизану од 7 до 37 година, инвалида Бабовића који мора да игра, имаћемо и даље тзв. "најверније" (и једне и друге) којима је све битније од Партизана...

Није нама све у клубу идеално па ето, само је тренер слаба карика.

О неком новом тренеру има смисла причати тек са одласком ових гована из врха клуба.
Bas tako, da dodje licno Murinjo i dovede Gvardiolu za pomocnika, nikakvog pomaka ne bi bilo, jer bi isti zavisili od ovih govana u upravi, tako da...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ja bih sad i plavog stevanovića prihvatio za trenera samo da ne gledam ovu matoru vreću izmeta.
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Večita priča našeg FK se ponavlja.Mi smo uspeli i na proslavi titule da dotaknemo dno!
UPRAVA NAPOLJE!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.251
Reaction score
33.919
Локација
vaginamandibularia
Ako nije za ovde premestite, ali...

Od kad nam je DV postavljen na mesto SD-a, mi se raspadamo na svim frontovima, rezultati nikad gori...čak i vaterpolo, gde sam do skoro mislio da liga ne treba ni da se igra, polako tone.
Da ne pišem dalje, verovatno ima ljudi kojima je DV, idol...

Tačno! Spremiti lomaču, mesto drva ložiti ljude iz uprave, nesposobne sportiste i podeljene navijače! Svi moramo goreti najstrašnije!
 

Nenad

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
99
Reaction score
11
P RIVATIZACIJA

Ja ne pisem ovde redovno jer nemam ni vreme nii volju, posto vidim o cemu se radi.
Dok politicari jedu govna i vode klub tj. drzavu, nama ide kako ide. I tu se promeniti nista nece. Kad se desi, da se u drzavi, napravi veleobrt i pocne stvarno da se sprovodi zakon, onda ce i nama da bude bolje. Sport a samim tim i fudbal su zlatne koke, koje obrcu milione, i to treba neko da pokupi. U drzavi kakva je nasa, zna se ko to radi. Kad dodje vreme da vise nebude tako bice u svim sferama zivota bolje.
O bogicevicu nemojte previse rabijati glavu, jer koliko ja vidim i on je njihov covek.
Kobajagi on ce da sredi situaciju, kao i sto jeste. Umesto da digne pobunu on je smirio strasti navijaca. Kao sad nemam vremena, pa april pa maj pa decembar, pa meseci prolaze, navijaci cekaju, IZBORI PROLAZE, a vi se NADAJTE!!!

Sad je najvaznije da se navijaci ujedine i dignu pobunu protiv uprave (zescu nego onu protiv zeke&bjeke, za koju mislim da je bila nepravedna) i da oteraju ova govna za sva vremena. Jer ovoliko bahatosti nisam video nigde. Ko se nada necemu drugom nek mu je bog na pomoci.
 

insomnichar

Partizanovo dete
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
183
Reaction score
59
Локација
Tamo gde su Grobari
Мислим другари да се млати празна слама са овим нагађањима око новог тренера. Корен проблема није у пијаној будали Авраму Гранту већ у ђубрету Драгану Ђурићу који га је довео.

Да ли ће одласком Аврама Гранта и доласком неког новог Аврама Гранта којим ће мутави да замазује очи јавности нешто да се промени? Неће, имаћете и даље лоповлук у клубу, паразите попут Ратомира и Ружића, шиптарчину Рамаданија који има право на све што пика фудбал у Партизану од 7 до 37 година, инвалида Бабовића који мора да игра, имаћемо и даље тзв. "најверније" (и једне и друге) којима је све битније од Партизана...

Није нама све у клубу идеално па ето, само је тренер слаба карика.

О неком новом тренеру има смисла причати тек са одласком ових гована из врха клуба.

Ово је суштина :respect
Ово је реалност!!!
Ко ово не може (или неће) да схвати, још дуго ће веровати да је промена тренера решење свих проблема. Најлакше је сменити шефа стручног штаба, (не браним Аврама, да се одмах разумемо). Али, није он главни проблем, нажалост.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
A ko su ove uvazene persone na poslednje 2 slike iz foto izvjestaja sa utakmice, na zvanicnom sajtu? Izvinjavam se ako sam neupucen.
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Vjerovatno neki grantovi kompanjoni, po liku 99% da je cifut.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Naravno da ima. Nije svet stao niti smo titulu izgubili posle poraza u jebeno nebitnoj utakmici. Ovo je ipak forum navijaca a ne baba narikaca, mada mi se na momente suprotno ucini... Srediti preko leta ekipu i potrefiti strance ovaj put, par klinaca koji bas vrede dovesti a ostalo mogu i nasi. Eto videli smo juce da Ostojic nista losije nije odigrao nego sto bi odigraoneki Mojsov, Trajkovic, Pajovic ili bilo ko od tih koje bi makar pola miliona platili. Jojic, Asikovski, Djokovic, Trujic... Uz ove nase iz prvog tima trenutno su dobar razlog za optimizam bez obzira na sve. Paralelna situacija kao sa kosarkom, ok jeste se otislo unazad, ali ima mnogo talenta u toj ekipi i samo mu treba dati vremena.
 

Nenad

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
99
Reaction score
11
Naravno da ima. Nije svet stao niti smo titulu izgubili posle poraza u jebeno nebitnoj utakmici. Ovo je ipak forum navijaca a ne baba narikaca, mada mi se na momente suprotno ucini... Srediti preko leta ekipu i potrefiti strance ovaj put, par klinaca koji bas vrede dovesti a ostalo mogu i nasi. Eto videli smo juce da Ostojic nista losije nije odigrao nego sto bi odigraoneki Mojsov, Trajkovic, Pajovic ili bilo ko od tih koje bi makar pola miliona platili. Jojic, Asikovski, Djokovic, Trujic... Uz ove nase iz prvog tima trenutno su dobar razlog za optimizam bez obzira na sve. Paralelna situacija kao sa kosarkom, ok jeste se otislo unazad, ali ima mnogo talenta u toj ekipi i samo mu treba dati vremena.



Naravno , sa djuricem i grantom,i eto nas finalu LS :banghead
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Nisam u toku,ljudi šta se dešava sa Bogićevićem,gde je taj čovek nestao? Zar niste najavljivali neke promene u maju?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top