Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Stojkovic
Vukic
Sasa Ilic
Ninkovic
Markovic
mozda Ivanov ako ne nadjemo nesto drugo
oooostalo: MRS IZ PARTIZANA I DA VAS MOJE OCI NE VIDE
jedino sto me plasi, je to sto posle ovakvih igri nece moci da ih prodaju, ili ce otici za sicu, ili ce ostati da nas sakate i dalje
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne postoji ni jedan igrač za kog želim da ostane u Partizanu, osim Ninkovića!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ostojic je igrao bez greske tako da ne vidim zasto ne bi ostao. Decko ako se upari sa jednim dobrim stoperom, moze mnogo, ne zaboravite da je dve najopasnije gol sanse uputio on ka golu cupavca.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jedini kiks veceras mu je bio ono kad je izbacio loptu u korner umesto u aut negde u druogoj polovini prvom poluvremena. onda mozete misliti kako je odigrao. jedina svetla tacka veceras uz Dijaru koji je pokusavao sve zivo ali dzabe,bez podrske saigraca se ne moze sa jednim spicem.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ja mislim da tema o prelaznom roku gubi svaki smisao posle ove blamaze na nasem stadionu. AVRAM GO HOME!!!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
za sledecu sezonu ostaviti klince(Ninkovica,oba Markovica,Ostojica ,Aksentijevica,golmana Petrovica)sa jos Stojketom,kapitenom Ilicem,Ivanovim Scepom kupiti jos nekolicinu igraca sa jos dva tri klinca iz Teleoptika ipraviti ekipu zasledecu sezonu i za kvalifikacije za LS!!!
i sto je najvaznije isterati ova govna zajedno sa trenerom !!!
ako je moguce vratiti stanoja i sa Bogijem na celu u evropu!!!
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Moguće je. Verujem da je Stanoje sposoban da expresno da otkaz tamo i vrati se SVOJOJ KUĆI, SVOJEM PARTIZANU!!!! Za ono što on pruža Partizanu je ovih Grantovih 900.000 malo!!!!!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ja sam cuo, ali CUO da ne bude posle kako izmisljam, da ce Vermezovic zameniti Granta
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Nema od toga nista. Vermeza su zvali pre nego sto je Grant dosao i "srdacno" se zahvalio na ponudi.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Prvo sto mi je palo na pamet je da nema sanse da dodje zbog uprave, ali reko da podelim sa vama sta sam cuo
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Имам мрак комбинацију , Злаја Захович и Дарко Миланич ... Пусти снови.

Мада и Ивица Јовановић ће можда ускоро бити слободан ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top