Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.889
Reaction score
11.078
Које ли ироније... Од затварања свих фудбалских тема и остављања самo Управа напоље, дођосмо до тога да су све фудбалске отворене, а да је ова о управи затворена...

И још једном да се захвалим великом Салету Станојевићу који је ишао против система, који је упркос кретенским појачањима његовог друга Младена, оставио довољну залиху бодова и тиме нам обезбедио титулу.

Само бих цитирао колегу Стојанчета:
Занимљиво је докле смо дошли...
Од неког не бог зна каквог стања у клубу, где је бар у нашем првенству функционисао спортски део, дођосмо до расула.
јеша је одрадио свој посао, упрљао је клупу Партизана узео кеш, и ово све посматрао као зајебанцију.
Шљам који се накотио у управи је ту и даље и сумњам да ће скоро отићи, можда ће се само поглавар променити.
Када премотамо филм пар месеци уназад, треба бити реалан и схватити.
Станојевића и Крстајића је неко опасно изманипулисао.
Чак сам и убеђен да је тај који их је изманипулисао радио у интересу цигана.
Бацио је неко поготову чини ми се Крстајићу удицу, да може да крене на миг, да има леђа, да ће се ситуација решити, овај кренуо , и зајебао се.
Да будем искрен за њега ме као функционера и боли она ствар, пошто то није његов фах, али одлазак Станојевића нас је начисто упропастио у корену.
Од онаквог тренера и људине, на шта смо спали.

И шта је нама добро све тај велики бунт донео, хајде да ремизирамо.
Да ли су отишли они који су требали? Упркос свим инсајдерима овог форума, канда нису, канда и не намеравају.
Да ли смо довели добре играче, направили основу тима за будућност?
Да ли имамо бољег, или подједнако доброг тренера?
На крају испада да се тада ћутало, наставило са радом и поред свега као до тада, сада би било у много бољој позицији за тај неки бунт.
Најгоре од свега је што нас око прста врте комуњарска копилад, са заједничким икуом висине собне температуре. Зајебавају се људи и боли их пичка.
Ове приче о терању управе, смањењу гласова спса и слично су приче да се овако забављамо по форуму. Има ту истине колико и у инсајдерским информацијама по којима боги долази изнова сваке недеље.
И да , њему јебем мртву мајку циганску.
Ђубре.
:respect Ништа не бих ни додао ни одузео. Поготово око овог болдованог које ми постаје временом све вероватније.

Нама предстоји јако буран период, а у приче око потпуног ремонта од играча преко управе нешто не верујем. Лигу Шампиона не очекујем јер немамо психопату на клупи као што неко рече и нажалост нећемо таквог великана имати јако дуго. Тако да ћу улазак у ЛЕ сматрати за успех. На шта смо ми спали за само једну (полу)сезону мајко мила...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.332
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".
Мислим другари да се млати празна слама са овим нагађањима око новог тренера. Корен проблема није у пијаној будали Авраму Гранту већ у ђубрету Драгану Ђурићу који га је довео.

Да ли ће одласком Аврама Гранта и доласком неког новог Аврама Гранта којим ће мутави да замазује очи јавности нешто да се промени? Неће, имаћете и даље лоповлук у клубу, паразите попут Ратомира и Ружића, шиптарчину Рамаданија који има право на све што пика фудбал у Партизану од 7 до 37 година, инвалида Бабовића који мора да игра, имаћемо и даље тзв. "најверније" (и једне и друге) којима је све битније од Партизана...

Није нама све у клубу идеално па ето, само је тренер слаба карика.

О неком новом тренеру има смисла причати тек са одласком ових гована из врха клуба.

apsoutno tacno. ali daj da se krene od necega...mozda sam lud, ali se nadam, i smatram realnim da ce mutavi otpustiti kornjacu. na stetu kluba ili ne(jbm ti pare), ostane li alkos, mi smo u teskoj buli pred novu sezonu. to bi bio neki prvi korak, pa onda da vidimo ima li sta od bogicevica. najgore je to sto nam vreme ne ide na ruku...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Maradona, sve sto su mutavi i drugari uradili od teranja Saleta i Mladena je sracunato i sa ciljem pridobijanja navijaca i javnosti.
Od Granta, preko semafora, price o akademiji, pokusaja farbanja stolica, najave kupovine Tejga koga mnogi gotive.. Cak sam sklon da poverujem da je i uvertira jucerasnjeg derbija sa kockicama, balonima i muzikom bila jos jedan pokusaj da se izmami po koja simpatija.
Dakle, sve sto urade, a da lici na nesto dobro, je u cilju zamazivanja ociju javnosti a ne plod iskrenih namera.
Naravno da je bolje da se od necega krene, ali sistem ostaje isti, epilog ostaje isti. Dok ne odu "oni".
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.480
Reaction score
711
Naravno , sa djuricem i grantom,i eto nas finalu LS :banghead

Ne nego cemo da placemo :roll: Bez ikakve namere da branim Granta , jebe mi se ko je trener, navijam za klub Partizan, ne za Djurica, Granta, Stanojevica itd .Prosto obozavam nerealnost ovde nekad. Pravi se bog od Jokanovica i Stanojevica jbt. Jokanovic posle Partizana u kojem je poceo niz poraza u ligaskim delovima svih evropskih takmicenjima koji je prekinut protiv Sahtjora tek u zadnjem kolu sa Stevanovicem. Posle toga nije radio 2 i po godine i onda otisao u Singapur. Dovoljno receno. Stanojevic je poceo fenomenalno, uzeo titulu i u Evropi odradio odlican posao, ali onda su pocele da mu se ponavljaju neke greske iz meca u mec (ona tvrdoglavost i guranje igraca, a svi opale po Ramadaniju recimo i njegovim igracima bez da spomenu da su to i Damjancevi igraci a Damjanac Stanojevicev kum, pa eto objasnjenja za Miljka :wink: ) i dozvolio je sebi da 4 evropske utakmice ima 1-0 i ziherasenjem izgubi. To je nedopustivno i neoprostivo, mislim da se u istoriji Partizana to nije desilo nijednom treneru. Domacu ligu je uvek odlicno odradjivao zbog poznavanja mentaliteta i poznavanja igraca i za to mu svaka cast, ali kao sto sam rekao u prethodnom postu na jednoj od tema: "ljudi ziheraski mentalitet je usadjen svakom srbijanskom treneru jos od Miljanica i Bata Djore" Stranac je potreban i samo mu vremena treba dati da se privikne na ovakav fudbal a isto tako i igracima da se priviknu na taj drugi sistem. Ko ce to biti zaboli me :D
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
'Ocemo li imati za koga da navijamo u fudbalu ako ostanu te spodobe u klubu?
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ne bi me cudilo da Avra popije otkaz. Nije problem djurici da isplati ugovorenu platu, nije bio problem ni kad je ugovarao. Samo nam jos treba da djurica velemajstorski preotme Mihu reprezentaciji nekim ekstra masnim ugovorom pa da kompletiramo zavrsetak ove polusezone onako kako smo je i poceli.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
cini mi se i da mu je cerka igrala odbojku za cigane?
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
AEL osvojio titulu na kipru tako da smo definitno nosioci u 3 kolu kvalifikacija,mnogo smo srece imali ovaj put...cekamo sada rezultate izbora,ako ostane ova koalicija na vlasti kao sto je i do sada bila racunica je jasna...socijalisti idu kod cigana,zuti dolaze kod nas to je jedino sigurno.
mi imamo zamene za svakog govnara koji sedi u upravi kao i za ovog na klupi...jos su ovek jako blizu kluba i Mirkovic i Tomic,Savo,Krle..moze da se sastavi jedan jak sportski deo koji ce biti podrzan od nove uprave(svi se nadamo da ce doci).na mestu trenera naravno postaviti Vuka Rasovica koji pravi cuda sa Teleoptikom i koji je po ponasanju na utakmici jako slican Stanojevicu ali po postavci je dosta ofanzivniji(makar u Teleoptiku)

sada nam samo nada ostaje...mislim ako do juna ostanu jevrej i frizura,najverovatnije cemo ih gledati i u nekom novom avgustovkom evropskom brukanju,mislim da ce biti dosta jasnije vec u utorak sve
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.332
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".
@woodchuck:
sudeci po kezu na kraju ekspozea, reklo bi se da je tebi do zajebancije.

@gargamel:
svakako da mi je jasno da tim svojim lazama, obecanjima mutavi i drustvo mazu zenice i beonjace nemalom broju naivnih, ali ipak...postoji nada da ce im neko odozgo dati znak za povlacenje. koliko kapiram, te stvari se tako rade u srbiji. dugo sam napolju, ali eto: citam, pratim, zakljucujem. a onda po dolasku novih, opet ostaje nada(opet ta rec:roll:), da ce biti manje losi i pohlepni, a bar za 30% sposobniji od prethodnika.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.480
Reaction score
711
Meni je do menjanja kompletnog sistema igre. Jbt pa pogledas utakmicu druge nemacke lige i vidis razliku u pristupu igri. Svi domaci treneri forsiraju fudbal koji je prevazidjen. Fudbal koji vise lici na mrsenje muda nego na igru. Ono najbitnije je sto nasi igraci nemaju naviku da se pravilno krecu bez lopte, ne otvaraju se. Nije kriv onda neko kada drzi loptu pola minute sa dvojicom na ledjima, kriv je onaj koji mu se nije otvorio da mu doda. Odbijam da pomislim da je iko ko je ikada nosio dres Partizana imbecil da ne doda dobro postavljenom igracu loptu. Nadao sam se da ce Grant menjati posebno tu svavku, ali ne radi se ne tome dovoljno (mada se napredak mora priznati) Jednostavno nama treba trener koji ce da ove nase igrace (a sta god se sada mislilo o njima ima tu potencijala) da igraju jednostavnije i brze. A zakljucak sluzi za to da kazem da me boli dupe jel taj trener nemac, spanac, meksikanac ili liliputanac, mene zanima da se konacno vise pocnemo modernizovati sto se igre tice. Ovo je fudbal 80-ih na 90-e jbt
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Čim je Stojadinović stavljen u pljuvački pogon znači da su Grantovi dani u Partizanu odbrojani... Ali dobro reče Crno-beli, nije problem u njemu, već u bagri koja ga je dovela!

S nadom u bolje sutra... I novu upravu, živeo Partizan!

P.S. Ne vidim razlog da se sada bacamo u trans zato što je AEL osvojio titulu na Kipru i zato što smo nosioci u pišljivom trećem kolu kvalifikacija za LŠ... I prošle godine smo bili nosioci, pa nas dopade Genk koji posle ode u društvo odabranih!

Mi u ovakvom stanju ćemo strepeti i za drugo kolo kvalifikacija... Mora da se napravi ozbiljna ekipa koja može da stane u gard iole osrednjim evropskim ekipama, jer teško da ćemo još jedanput imati sreće da nam u drugom i trećem kolu kvalifikacija padnu Pjunik i Helsinki, ili neke druge ekipe sličnog ranga!
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ne znam koliko su ljudi svesni da je i ciganski post poceo ovako, par vezanih poraza u derbiju, ispadanje iz evrope od zhnj timova... plasim se da ako i ove sezone ne udjemo u grupe LE ili LS da nas ceka ista sudbina..
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.352
Reaction score
35.105
Локација
vaginamandibularia
Derbi prođe, u prošlost nas vrati,
U hramu piruju romi i hrvati
Nema veze, koga kurac boli,
Ješa rome kao braću voli
A i derbi precenjen je vrlo
Bensedin se kotrlja niz grlo
Pa upada među diklofene
Al bol neće da ode iz mene
Sve zalivam kajsijom i šljivom,
Malo gasim apatinskim pivom
Pospanom se javlja ko na dlanu
Evo, gledam dok sedim u stanu:

đura majmun, tek sišo sa grane,
Svom je Grantu doneo banane
Al je Avram lukav poput zmije,
On bi malo masne provizije
Najradije do zime bi osto
Od transfera da uzme par posto
Tu smo došli do srži problema
Ramadani % za bacanje nema
Bez tog novca na Kosovu pada
Super legitimina proevropska vlada
Tako nešto da se desi ne sme
Makar bilo nereda kod česme
Zato grant će tužan kući ići
Usput samo banku će obići
Da podigne do milion jura
Pa da punog džepa kući fura.

Svi su tužni zbog odlaska ješe
Pa Markeca da prodaju reše
I Volkov nam koncepciju ruši
A i slab je, i cigan u duši
Ne treba nam u timu ni Tomić,
Ni Aksenta, ni bugarski homić
Sve kad prodaš, tu si oko nule
Još za jahtu dokupiš i đule
Ostane ti za burek sa mesom,
Zaposlene čekaš s praznom kesom
To je vrh, ideal poslovanja,
Čistačica od senke ti se sklanja
Sagradićes za mlade akademiju
Čim na kurcu rogove dobiju
Babonja kapiten predvodiće struku
Na tribini žilet šeta iz ruke niz ruku...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Proterati sve što gmiže u upravi i u stručnom štabu, kad već ne može Stanoje dati Vuku šansu. Krenuti sezonu sa Džigijem, Babićem, Sašom Markovićem, Markecom, Ostojom, Jojićem, ima dosta dobrih klinaca u Teleoptiku i omladinskom pogonu.
Moooožda dovesti kršteno strano krilo KOJE ZNA DA PRODJE IGRAČA I CENTRIRA i špica crnca :D uz Šćepakadabru i jebeš evropu i ovu sezonu, izdominirati sa klincima da se uigraju pa onda vijati sledeću sezonu :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top