Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Divota povredi se Lovre samo nam jos to falilo, nadam se da nije nista ozbiljnije :(
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Bas smo se fizicki spremili, evo nas Madjari bacaju kao sline po terenu.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pa momci su jadni umorni kako da trče sad ko je to još video?

Sve bi ja vas u rudnik neki da ne vidite sunca i meseca, a ne na kurve da mislite i da se ne borite. Neću da komentarišem meč jer je u toku al ova tri meča će nam TAČNO pokazati dal možemo uopšte do plej ofa, jer su u tom trećem kolu timovi koji su tu negde sa Videotonom pa možda i sa Šturmom.
 

CIZETA

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
73
Reaction score
0
Igramo fudbal kao sto se igralo 70-tih godina, sporo, pezidejno ne igra se uopste konkrento prema napred. izgeda mi kao da se vratio Goran Stevanovic -Plavi koji je igrom unazad lomio protvnike.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma ako bre nek nas napune ovo je sramota odbrana jedna VELIKA NULA !
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.269
Локација
ante portas
Odbrana nije nula , odbrane nema . Posle ovih odgledanih 45 minuta jasno je da bez stopera nemamo sta da trazimo protiv iole jacih ekipa .

Vezni red nije uspeo da poveze 4 uzastopna pasa . Izgleda da se Lovre povredio . U velikom smo problemu .
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Pljunuti Rna, eto sta mu je :banghead
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Partizan bez ODBRANE i bez VUKICA ili ILICA je jedna velika NULA! Ako posle ovog meca ma kako se zavrsio sportski sektor nedovede stopera NAJEBALI SMO u 3.kolu kv za LS!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ne znam stvarno, ovaj Askovski nema nikakvo kretanje, pa ide dupli pas a on kao bek sprinta u sesnaesterac, umesto da prodje uz liniju i centrira. Mnogo gresaka se vidjelo u ovih 45 min. Lovre se jos povrijedio... Nisam ni trebao da gledam ovo. :pop
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nemojte više postavljati linkove.Bolje da sam kartao šah nego ovo što sam gledao.
Aj Savić što pliva al što veznjaci i napadači imaju prijem u pičku materinu.Beda...
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
ajd sto ovaj Savic nema pojma[zbog njega smo i primili go] nego me i Ivanov sve vise i vise brine:banghead

@Vladan_SD nadam se da se salis,jos kad grene da se saplice on ti pauljevic katastrofa:pop
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Ovaj Nikolić nam je sve objasnio.
Bolje da je Tumba njega skautirao.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sve na stranu,ali mora se priznati da je Pauljević opasno brz igrač.Onih par prodora su bili munjeviti!
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
da li neko zna da li su imali danas nasi trening? jer ako jesu onda mogu da skontam ovoliko mucenje, i uz neiskustvo mnogih stvari postaju razumljivije, ali ako nisu imali trening...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.899
Локација
Храм фудбала
Po ovome danas sto sam video neki moj zakljucak je da Savica treba vratiti u pionire dok bi Pauljevica mogli proslediti atletskom klubu na sestomjesecnu pozajmicu.Pa za njega je i MIljkovic predobar a Aksenta je za obojicu Bog.Meni se licno svideo Askovski cini mi se da decko ima muda ne libi se otici napred uleteti sredinu,bice nesto od njega definitivno.Nego zna li ko gdje je Volkov,njega niti sam gdje na slikama video,niti ga ko spominje.Ala Markovic ulepsa golmanu ulazak na teren:)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Drago mi je sto se videla zelja kod igraca za preokret imali smo par sansi mogli smo i do pobede ali dobro sta je tu je , fenomenalan gol Sase Markovica :respect Mnogo bolja igra u drugom poluvremenu ali to ne znaci da je odbrana valjala !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top