Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Packe

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
26
Reaction score
0
Локација
Beograd
Negde sam danas video snimak da je Babovi izneo tv :D A sada ciji je to je dobro pitanje. Ali kakvi likovi :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Najezim se kad vidim ovog cupavca, a fala bogu ima ga na svakoj drugoj slici.. jbg zamenik kapitena.. fuj.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Zanima me znacenje ono sto je trener izjavio da poslije Tare "sjece spisak" i da igraci koji ostanu na spisku idu u Sloveniju na primpremne utakmice. Receno je da ce svi dobiti sansu ali kako da se dokazu ako neodigraju nijednu utakmicu.. dali to znaci oni otpisani poslije Tare idu na pozajmice itd ili? :?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Информер"



Неколико питања која би било сувишно постављати у нормалном клубу, што Партизан свакако није. Ипак...

1. како на пословање клуба сме да утиче човек који нема никакву функцију (брадати са слике, М.Б.)?

2. где је испарио новац из клуба зарађен за све ове године ако је морао М. Бабовић да улаже свој новац?

3. како се књижи - третира новац који је М.Б. уложио? Да ли, попут комшинице, улазимо у доба финансијера путем позајмица који ће касније тражити свој новац назад иако нису никакаво званично лице у клубу?

4. шта уопште ради мутава сподоба у клубу ако му Милија Бабовић води политику и доводи појачања и стручни штаб?

Све је то једна иста дружина, она иста са прославе од пре два дана. Загадили су клуб до темеља. А ви се, драги Партизановци, и даље бавите да ли ће нам доћи Шулер или Бодуров, док са чежњом гледате како Лех или Петролул имају стадион какав Партизан неће имати за 30 година.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.503
Reaction score
1.251
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mi ne mozemo nista tu. Jedino nam ostaje da se i pored svega nadamo uspjehu na terenu. Jedino nam to preostaje...da pratimo rezultate, prelazni rok itd itd...

Banda je nedodirljiva...nazalost.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Jedino nam ostaje da se i pored svega nadamo uspjehu na terenu. Jedino nam to preostaje...da pratimo rezultate, prelazni rok itd itd...

...чиме пристајемо на то да будемо декор и да им дајемо легитимитет. Док имају нас будале које ће да занима само да ли смо победили у Јагодини и да ли је потписао Курта а не Мурта, бићемо у курцу и наредних 30 година.

Или, "шта ја могу што краду, лажу, што су деградирали Партизан, дај да ми победимо Јавор у суботу".

Онда немојте да се чудите било чему. Нека се јебу са својим мутант-клубом који су направили.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Crno beli,

Na ta pitanja bi trebali da znate odgovore.

Čiji ste dolazak najavljivali svo vreme? Babonjin ili Bogijev?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Обожавам кад се неко, уз помоћ накнадне памети, представља за једини непогрешиви глас форума.

Све што је писано - није сигурно писано на основу враџбина и гледања у пасуљ или тарот. Што је ситуација тренутно таква каква је сигурно није кривица овог форума. Као и што не значи да се у неко догледно време неће изменити.
 

Dr.Hofmann

Guest
Gledanje u pasulj uopšte nije naivna stvar, pogotovo ako se prethodno dobro najedeš jagnjetine sa ražnja:D

Biće bolje samo strpljivo, kad ja budem slavio 75 rođendan(ako dočekam), mislim da ćemo tada krenuti u korenite promene...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nadam se da sad imaš blizu 70. Inače smo najebali.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Cika Hofmann :D

Edit:
Salu na stranu, ali nista novo, samo ce se ozvaniciti jedna vise osoba u UO koju cemo mrzeti i tako u krug.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Обожавам кад се неко, уз помоћ накнадне памети, представља за једини непогрешиви глас форума.

Све што је писано - није сигурно писано на основу враџбина и гледања у пасуљ или тарот. Што је ситуација тренутно таква каква је сигурно није кривица овог форума. Као и што не значи да се у неко догледно време неће изменити.

Ne znam jel se ovo odnosi na mene, pošto ponavljam istu stvar šest meseci, ne vidim kako sam se naknadno opametio.

Nego čiji se dolazak najavljivao svo vreme? Niko da postavi konkretan odgovor
Zar je to tolika tajna i zar će biti toliko kontraproduktivno ako se odgovori?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Azurni (koliko god nekima bio iritantan) je u pravu...
Čitali smo ovde svašta, te za 3 dana će biti ovo, te biće ono, samo čekajte, te zatvor, te dolaze pare, te odlazi đura, te 3 pojačanja. A sve to kao strogo poverljivo dok se ne obelodani, a na kraju ne bude ništa!

Mene sad zanima, jel to rađeno da se diže rejting i posećenost foruma ili neko jednostavno voli da zajebava ljude? Ja sam se ovde pojavio sa samo jednom "insajderskom" informacijom (za mene neproverenom) i ispostavila se kao tačna.

Nego čiji se dolazak najavljivao svo vreme? Niko da postavi konkretan odgovor
Zar je to tolika tajna i zar će biti toliko kontraproduktivno ako se odgovori?
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Nije to bas tako Nikola, neki imaju prave informacije, neki ne i to je to, ali verujem da je to sve plasirano iz dobre namere. A svi su pisali ovde ono sto cuju. Nesto je bilo tacno, nesto ne. A situacije se menjaju stalno.

Pa evo, pre nekoliko dana je bila prica kako je Bogicevic izvisio, a sada se prica da je ispizdeo i da je resio da ih razjebe sve i da jos nista nije gotovo. Ko zna sta ce biti za 3 dana i ko zna koliko je to provereno...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Nisu oni nama trebali ništa da govore, vi se sad napalili ne daj bože. Ljudi su načuli nešto i hteli da podele sa vama moguće vesele informacije, a vi bi sad hteli da odu njih trojica četvorica i da sami smene upravu... Dajte ljudi gde vi živite ovo je Srbija nit zakona nit kurca palca, to što vi očekujete je bajka. Jahaće nas dok se napune onda će da sjašu doće neki drugi sa ČAROBNIM PLANOM I PROGRAMOM opet ćemo se napaliti kao mali majmuni i opet sve u krug. Nema nama spasa ljudi kako ne kontate naš FK je stalan izvor prihoda i bukvalno jedino od čega razni mufljuzi mogu da se obogate i postanu biznismeni, a to sve ide po stranačkoj liniji...

Smirite živce i čekajte i ćutite ili se skupite i najebite im se majke gamadi u upravi al stvarno a ne preko(ne pozivam na linč nikakav) tastaure glumiti ludilo i optuživati korektne ljude odavde...
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Jedan pametan covek rece:
Kada će ljudi u Srbiji da progledaju i da jednostavno shvate u kakvoj državi i u kakvom sistemu žive, i kada će prestati da se zamajavaju trivijalnostima
Ocekivanja su bila previsoka, evo i ja kao jedan od najvecih Bogi-skeptika priznajem da sam se ponadao. Bogi je krenuo (ako je uospte krenuo) "gologuz na kurate Turke" , razmetao se izjavama, grobarska raja se ponadala i sad kolektivna depra. Sto manja ocekivanja vise ce te se radovati ako od svega bude nesto. U ostalom stoka je 30 godina tu gde jeste, sumnjam da postoji osoba koja je spremna i dovoljno jaka da se uhvati u kostac do kraja sa olosem. Nikakve promene sem kozmetickih ne ocekujem. Bagra vata stratesku poziciju za eventualni zakon o sportskim drustvima i pocetak privatizacije, podvlacim eventualni. Ostajte zdravi ljudi, jebes Bogicevica jebes i Djurica, niko posten se ne petlja sa FKP. :napred Partizan
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
...чиме пристајемо на то да будемо декор и да им дајемо легитимитет. Док имају нас будале које ће да занима само да ли смо победили у Јагодини и да ли је потписао Курта а не Мурта, бићемо у курцу и наредних 30 година.

Или, "шта ја могу што краду, лажу, што су деградирали Партизан, дај да ми победимо Јавор у суботу".

Онда немојте да се чудите било чему. Нека се јебу са својим мутант-клубом који су направили.
Mi ne pristajemo, ali ne znam na koji način možemo da utičemo? Da ih pozivamo da podnesu ostavke, oni to neće učiniti, da ih kunemo i to smo radili pa nije pomoglo, da prizivamo nekoga da ih otjera, taj neko neće (ne može) da dođe.
Za istog ovog Miliju ja sam pitao kakav je kada je prvi put pomenut kao Đurin zamjenik, još prije nego što je Bogićević i bio u trci, i svi su mi odgovorili kako je poželjan i da je više puta davao novac iz svog džepa.

A ove novine Dragana Vučićevića ja ne bih ni u wc unio.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Šta možete da uradite.... na prvoj evropskoj utakmici, ako se do tada ne desi novi veleobrt, što je veoma moguće, SVI skandirajte celih 90 minuta "UPRAVA NAPOLJE"! Na sledećoj isto. Ponovite na trećoj... i na svakoj narednoj sve dok je gamad tu! To je najmanje što možete da uradite, ali većina vas ni to ne radi!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Azurni (koliko god nekima bio iritantan) je u pravu...
Čitali smo ovde svašta, te za 3 dana će biti ovo, te biće ono, samo čekajte, te zatvor, te dolaze pare, te odlazi đura, te 3 pojačanja. A sve to kao strogo poverljivo dok se ne obelodani, a na kraju ne bude ništa!

Mene sad zanima, jel to rađeno da se diže rejting i posećenost foruma ili neko jednostavno voli da zajebava ljude? Ja sam se ovde pojavio sa samo jednom "insajderskom" informacijom (za mene neproverenom) i ispostavila se kao tačna.

Moj post se jednostavno osvrnuo na ona pitanja sto je Crno Beli postavio. Sa tim pitanjima se slazem 100%.

Samo mi nije jasno iznanedno kritikovanje Babovica kad se za njega znalo vec duze vreme, a paralelno sa tim su se najavljivale tkz 'promene', sto u realnosti sa Babovicem nisu.

Sa tim se i sam Crno Beli slaze.

Inace ovaj video objasnjava dosta stvari. Legende lopovi-SPS/JUL-privrednici 90tih-Udba-Rts

http://www.youtube.com/watch?v=42wdNkkZ3ac
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top