Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Nije baš klasični "off", pročitajte pažljivije..."ulaganje u kadrove i procesnu opremu"...u fudbalskom klubu to bi značilo "ulaganje u igrački kadar i sav ostali personal"...tuga jebote... :(...nije naravno tuga za njih dole, tuga je da znamo da je čelnik tog koncerna veliki partizanovac i da mu se ne dozvoljava da tako ili slično ulaže u FK Partizan...tuga je da mu je pukao film izgleda, da je rekao "ma nosite se bre u tri pičke materine svi redom u srpskom govnavom fudbalu"...

Ni blizu toga , zagrizao je covek jos vise posle one sprdacine na skupstini fk Partizan gde je ispljuvan i prozivan od strane nekih izlapelih matoraca / legendi ... Igraju se igre iza zavese , u strogoj tajnosti , van ociju javnosti ... Verujem da je pitanje vremena kada ce doci na mesto predsednika fk Partizan.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Моје виђење око тога где смо ми у расподели интереса нове владе је да уопште ситуација није тако идилична за Ђурића као што се може претпоставити обзиром да је СПС и даље у власти.
У наредних годину - две ова влада ће бити под изузетним притиском и пажњом који су настали њиховим почетним декларисањем и обећањима за шта јесу и за шта нису, врло непријатељском опозицијом кивном што је остала без полуга власти, свакојаке добронамерне и свакојаке злонамерне јавности, изразито непријатељским и сумњичавим медијима....
У таквој атмосфери власт просто не може себи да приушти неке изразите свињарије које боду очи и дају материјал критичарима и мораће сасвим другачије да реагује него што је то био случај у последње две године претходне владе.
То је наша прилика да се решимо смећа, које би иронијом ситуације, могли да из Хумске почисте или они који су га ту и депоновали или неко од циганских комуналаца (Вучић).
Предуслов за тако нешто је да постоји стална медијска гужва око управе и њених поступака и претварање свих неспоразума и конфликата у клубу у упадљиве афере уз перманентно подсећање на ранија дешавања.
У том смислу сам и написао да би итекако добро дошла једна фина, мала обустава рада у клубу са доста затезања у преговорима и наравно опет уз провоцирање медијске обраде таквих дешавања. Може бити да је тешко организовати тако нешто, али тешко је и направити ракету за пут на Месец па се путовало на ту дестинацију.
Оно што би навијачи могли да ураде поред већ упражњаваног скандирања на трибинама, јесте и грађанско обраћање канцеларији Председника републике (ако тако нешто постоји и код Николића, било је код Боте), са молбом да својим ауторитетом иницира испитивање финансијских токова у Партизану, што би председнику гробару ваљда било прилично по вољи. Само медијска интерпретација председниковог интересовања за могуће неправилности изазвала би озбиљну пометњу.
Евентуални одлазак Ружнића на место министра омладине и спорта би била добра вест јер је боље да се преобрази у Снежану Самарџић него да нам смрди по Хумској и убеђује тренера шта да препустимо циганима.
Што се тиче Богићевића и Партизана, морам да кажем да се све може добити и купити, нарочито када имаш чиме. Ако неко каже да је Партизан сувише важан, па ваљда су важни и рудници и оранице и авиони и пашњаци покрај Храма СВ. Саве па се може до њих стићи. Прича ја ћу доћи негде око пола ноћи, звонићу два пута кратко, једном дугачко, а отирач пред вратима свакако да буде од бамбусових влакана, па ћу тек тада ући, а 300 чуда има онда да направим је помало наивна. Па сви знамо како ствари функционишу. А ако ће неко да спомиње финоћу и поштење, боље да то прескочимо.
С друге стране ако мафија успостави какво такво мирно стање и буде што даље од медијске пажње преживеће на нашу жалост и свршетак календара Маја.
Околности нам иду на руку више него раније, а да ли ћемо их искористити....
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ostavio sam malopre post na "Ex Yu"...Pogledajte pa mi recite šta mislite, za koliko će jedan takav scenario da se desi i kod nas?
Mislim da je to pitanje ne godine, nego meseca.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
tuga je da znamo da je čelnik tog koncerna veliki partizanovac i da mu se ne dozvoljava da tako ili slično ulaže u FK Partizan...tuga je da mu je pukao film izgleda, da je rekao "ma nosite se bre u tri pičke materine svi redom u srpskom govnavom fudbalu"...

Tuga slazem se,ali sve je to logicno,makar meni.
Protiv drzave se ne moze,makar ne protiv drzave dje se igra po ovakvim pravilima,a i trenutak je daleko od povoljnog.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.774
Reaction score
55.492
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Много фини неки свет. Изгледа да је одрастао на чају од жалфије, желудац му је преслаб...

Odrastao na engleskom dvoru co'ek. Kupao se u mleku kao mali, sve pare zaradio posteno, nosio gajbice, bez politike, i mogli smo da imamo 30 miliona samo da je dosao, ali nije.
 

Sparki

Početnik
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
14
Reaction score
1
Meni nije jasno samo kako to neki ispredaju bajke o Bogicevicu i njegovom poslovanju ,a nemaju prave informacije
.Verujem ja da je on regulisao plate svojim radnicima i da im je dobar poslodavac,ali njegove firme vrlo tesko regulisu svoje dugove.Ovde svi pljujemo nas FK kada kasni sa isplatama npr. od 50000eur i kazemo da je to bruka(sto i jeste obzirom kolko je para uslo) ali raspitajte se kolko njegove firme duguju i posle koliko vremena placaju svoje racune i to mnogo manje iznose
I to nije od skoro,pa da se kaze da udeo u tome ima finasijska kriza
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ostavio sam malopre post na "Ex Yu"...Pogledajte pa mi recite šta mislite, za koliko će jedan takav scenario da se desi i kod nas?
Mislim da je to pitanje ne godine, nego meseca.

Неће то (да се деси у нашем случају) ни мало да погоди мутавка. Заболе њега и за Партизан и Европу. Једино би га погодило да неки навијачки бунт отера заувек његову "екипу" са Југа.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Таксиста је потпуно резистентан на такву врсту хепенинга. Па он сам је испословао пар казни и забрана присуства публике током пролећа. Евентуалну штету насталу од не прилива УЕФА новчаница лако ће решити. Продаваће тек стасале првотимце, омладинце, петлиће, још нерођену децу у мајчиној утроби, крчмиће трофејну салу на интернет аукцијама, рентираће стадион за циганске свадбе...
Тако би смо само себи пуцали у ногу и на дуже време искључили сваку могућност да направимо какав било искорак у Европи.
 
Последња измена:

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Mi navijaci(ovaj forum) moramo spremni da sacekamo napad na sportski sektor (a bice ga, ne sumnjam) i da svi bez pogovora stanemo na njihovu stranu i imamo spremnu, neku vrstu kontranapada.

Napad na sportski sektor je vec bio i znamo kako se sve zavrsilo. Isto ce biti i u buducnosti. Sve dok bagri ne dosadi da krade, oni ce biti tu. Budimo realni... Mozemo mi da pricamo sta hocemo ali ne mozemo nista da uradimo bagri, tj. nista sto bi njh pogodilo.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
S takvim razmisljanjem i necemo. Lepo je Profesor gore objasnio sta treba da se radi. Konstantni medijski pritisak na bagru, pa ce se taj Dacic zapitati da li mu treba, sad kad bude pod budnim okom EU, opozicije itd, da paznju na njegove saradnike i partiju privlace gnjide poput mutavog i bureka. Najlakse je reci ne mozemo nista, to kazemo mi navijaci, to kazu radnici koji ne primaju plate, to kazu bivsi igraci, a mutavi onda nesmetano jase.
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Nase razmisljanje je na zalost nebitno. Lopova dacica je briga za to, da ne upotrebim druge reci... Naivno je ocekivati da ce sada nesto da se promeni u FK Partizan zato sto je dacic pod budnim okom EU, a inace mutavi i burek nisu nista vece gnjide od dacica.

Bogicevic bi recimo mogao nesto da uradi, nije tacno da njemu nije dozvoljeno da ulaze... Zar nije bila prica da sigurno ima trecinu ljudi iz Skupstine koji su dovoljni da se zakaze vanredna skupstina? I da to nije nikakav problem vec da ceka da obezbedi polovinu i da je blizu toga? Zar nije bila prica da mu fali jos samo nekoliko glasova? Moze onda lepo da kupi tih par glasova koji mu nedostaju, neka zakaze vanrednu skupstinu, neka tu dobije polovinu glasova i neka ulaze koliko hoce posle toga... Sigurno da ima onih koji su odani mutavom ali ima i onih koji bi rado preleteli na drugu stranu uz odredjenu nadoknadu, pa cak i da mutavi necim preti.

Dakle, to je jedini nacin da se otarasimo bagre, sve ostalo je potpuno nerealno sto je uostalom i dokazano u praksi. Jer da smo mogli da uradimo nesto za ovih 7-8 meseci valjda bismo to i uradili.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Meni nije jasno samo kako to neki ispredaju bajke o Bogicevicu i njegovom poslovanju ,a nemaju prave informacije
.Verujem ja da je on regulisao plate svojim radnicima i da im je dobar poslodavac,ali njegove firme vrlo tesko regulisu svoje dugove.Ovde svi pljujemo nas FK kada kasni sa isplatama npr. od 50000eur i kazemo da je to bruka(sto i jeste obzirom kolko je para uslo) ali raspitajte se kolko njegove firme duguju i posle koliko vremena placaju svoje racune i to mnogo manje iznose
I to nije od skoro,pa da se kaze da udeo u tome ima finasijska kriza

Farmakomu ne cvetaju ruže kako svi misle, što ne znači da se neće poboljšati uz mnogo rada, ulozenog vremena, lobiranja itd. Još i komplikacija oko nove vlade... Totalna panika je nastala pre nego što je sve javno puklo, čak je i lično učestvovao u pregovorma

Što se tiče pomenutog rudnika to je većinom šminka, kao i dosta projekata u vezi Farmakoma. Ne nasedajte na te bajkovite price. Sve je to uvelicano i nasminkano. Ruku na srce, Farmakom jeste jedan od 'najjacih' poslodavaca u Srbiji i radnici imaju rekao bih najmanje najgore (a ne najbolje) uslove.



Sto se tice Partizana, i dalje mislim da Bogicevic jeste idealan covek za Partizan.

Problem je sto Bogićević nije imao vremena za ovu avanturu kada ga je ispalio Bjeković a pogotovo sad. Jednostavno svako gleda svoj interes, a u ovom trenutku Partizan je samo neka potencijalna investicija. Znate onu izreku, 10 puta je jeftinije da se zadrzi trenutni klijent/posao nego da se dobije novi.

Nisam upoznat njegovim odnosom sa strukturama u Partizanu, to cu ostaviti insajderima. Mnogi veruju da ce on doci vrlo brzo u Partizan. Moje misljenje o njegovom dolasku je samo bazirano na trenutnu situaciju njegovog privatnog poslodavanja, pa zato sam misljenja da ga u Partizanu nece biti neko vreme.
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
po meni, krajnje je neupitna bogiceviceva volja, bas kao i sredstva koja bi eventalno ulozio. meni jos uvek ne ide u glavu da ovde imamo pricu kako je djuric toboze neunistiv ili nije tako naivan kako izgleda. mutavi je jedna obicna polupismena dripcina koju njegovi nadredjeni vrte kao lutku na koncu. nista od svega ovoga ne dolazi iz njegove glave. ti igraci koji vode ovu prljavu igru su mnogo uticajniji od bogicevica, i zbog toga nam je tako kako nam je.

jedino sto zameram mikoju je sto te stvari nije stavio u javnost, pa makar ih umotao u najlepsi moguci ukrasni papir.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Nase razmisljanje je na zalost nebitno. Lopova dacica je briga za to, da ne upotrebim druge reci... Naivno je ocekivati da ce sada nesto da se promeni u FK Partizan zato sto je dacic pod budnim okom EU, a inace mutavi i burek nisu nista vece gnjide od dacica.

Bogicevic bi recimo mogao nesto da uradi, nije tacno da njemu nije dozvoljeno da ulaze... Zar nije bila prica da sigurno ima trecinu ljudi iz Skupstine koji su dovoljni da se zakaze vanredna skupstina? I da to nije nikakav problem vec da ceka da obezbedi polovinu i da je blizu toga? Zar nije bila prica da mu fali jos samo nekoliko glasova? Moze onda lepo da kupi tih par glasova koji mu nedostaju, neka zakaze vanrednu skupstinu, neka tu dobije polovinu glasova i neka ulaze koliko hoce posle toga... Sigurno da ima onih koji su odani mutavom ali ima i onih koji bi rado preleteli na drugu stranu uz odredjenu nadoknadu, pa cak i da mutavi necim preti.

Dakle, to je jedini nacin da se otarasimo bagre, sve ostalo je potpuno nerealno sto je uostalom i dokazano u praksi. Jer da smo mogli da uradimo nesto za ovih 7-8 meseci valjda bismo to i uradili.

Nisam ja rekao da su oni manje gnjide u tom smislu, ista je to bagra, manje gnjide sam mislio u pogledu moci, posto su u odnosu na njega sitne ribe. Sto se tice Bogicevica, objasnio je President sta se desilo, tj, kako ga je Bik zajebao. Sto se mene tice, koliko god on igracka legenda bio, tim potezom je definitivno pokazao da je olos kao i mutavi.
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
OK, u pravu si, razumemo se sada :)
Jel' moze link ka tom postu Presidenta, propustio sam da procitam sta je bilo izmedju Bogicevica i Bjekovica?
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.247
Reaction score
33.860
Локација
vaginamandibularia
Prelazni rok, kao i obično
Prolazi kraj nas, a nama odlično
Nemamo štopera, nemamo špica
U evropu idemo otkopčanog šlica
To nije ništa novo, srećom pomoć stiže
Šabački milijarder nikad klubu bliže
Greh je što ne verujemo dotičnoj personi
Da stižu kamioni, avioni, milioni
Evo, on dolazi, još malo, sad će
Od iščekivanja napunismo gaće
Ali ni približno koliko naš đura
Od silnoga straha kvari se frizura
Mnogo se plaši za svoje pozicije
Iza njega premijer, ministar policije
Kao i ministar omladine i sporta
To je takva sorta kod koje nema zorta
Od sudova, zatvora, zaslužene robije
Bitno je samo svaki procenat da dobije
Od prodaje vedeta iz našeg Partizana
Za pola spsa kupuje se hrana
I veštački dragulji sa prirodnim sjajem
Nama evo kurac, nek se druži s jajem
Vermez krpi rupe s klincima iz šupe
Što će da nas kara malta, đuru boli dupe
Plan je sasvim jasan, još sezona neka
I romuljaška sudbina naš Partizan čeka
I onako ne mora da budemo prvaci
Pustimo čergare, to su nam ortaci
Jer bez jakih roma nema jakog Partizana
Razbole se lisica, suši se ko grana...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
@ Ens ubode ga bratic kao niko. Svaka ti je ko Njegoseva. Nama je spas izgleda totalni krah ako me kapirate .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top