Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ma dresovi kao dresovi manje vise i mogu da prodju, ali sve zavisi kako se bude ukombinovao ovaj MSI...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Што се овог дреса конкретно тиче ја ипак мислим да није лош, чак шта више мени баш изгледа фино. Такође, кажем опет, моје мишљење је да ми Партизан делује много моћније када преовладава црна боја, некако смо као ''убице''. Сигурно је да има вас који више волите ту белу боју, али и што се тога тиче убеђен сам да ће Адидас наћи компромисно решење па ће бити 2-3 комбинације дресева, па ће наши комбиновати што ''домаће'' што ''гостујуће'' дресеве, а можда и неку ''микс'' варијанту.
Што се наступајуће сезоне тиче, почиње веома брзо, па можда и нема пуно времена за неке велике жеље и тако то, али ја бих ипак пожелео неколико ствари:
-да прелазни рок буде одрађен најбоље могуће
-да се смањење буџета не одрази на квалитет фудбала (конкретно на наш квалитет)
-да поједини планови наше управе и нашег првог тренера, око прављења тима на дуже стазе, се не одразе на анступајућу сезону
-по мом мишљењу ово је можда и најбитнија ставка, да после 5 од могућих 6 трофеја, код наше публике не дође до неког вида засићења, не мислим на Југ, већ на исток и запад. Да људи коначно схвате да је публика најбитнија, да нас има увек бар пола стадиона, да пружимо подршку тим момцима који носе свети дрес, да људи схвате да се не навија за Јанка, Марка или неког десетог, већ за Партизан. Да схвате да куповином карте од 100-200-300 динара доприносе фудбалском клубу (било би лепо да се и неке ствари унутар управе раде много отвореније па да се зна где и тих 100 динара иде) итд.

За све остало, почев од квалификација за Лигу Шампиона преко домаћег шампионата све до купа, нашим играчима, стручном штабу и управи желим само пуно среће. Среће јер знања сигуран сам да имамо, и то смо доказали, а верујем да ћемо имати и квалитет када се заврши прелазни рок. Па када би све то остварило да узмемо и 4. узастопну титулу. Тада би вероватно опет кренуле приче 2 за 2... С тим што би овај пут 2 узео Партизан, а потом друге 2 опет Партизан! :D
Партизане срећно!
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
dres je vrh budi uspomene na vesele 80 te ---
Partizan zsluzuje i treba da nosi dres ADIDASA pametnom dovoljno --
Inace dug rukav na ovom dresu bice jos mocniji
Da napomenem neobican font sa brojem koji ima adidas ko je gledao Nemacka -Bih zn o cemu pricam ...konacno se adidas vratio gde je bio jedini 80 tih godina u FK Partizan
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Nisam neki modni kriticar, sto ne znaci da nemam misljenje. Dres mi je na prvi pogled lep, mislim da je uzivo 10 puta lepsi. Ova zeza oko vrata mije super-okrugao izrez a ispod crnom bojom napravljen satro na V. Zapravo, jedino smo mi smeta na dresu je MSI reklama, ali tu nema pogadjanja. Ne secam se na koliko smo s njima potpisali, ali nadam se uskoro nekom ozbiljnijem sponzoru. Mada, kako su Djura i mornari krenuli, uskoro cemo imati mesaru Matijevic. :) U svakom slucaju, kupujem dres cim se pojavi. Jos razmisljam sa cijim imenom. Mozda Kambera. :)
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Meni je svaki dres Partizana do sada bio najlepsi na svetu pa ce tako biti i ovaj. Sto se tice nove sezone moja zelja je skromna - titula. Sve preko toga bice ekstra, pre svega neka pobeda u Evropi i popravljanje koeficijenta.
:pfc:
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Malo asocira na dres koji smo nosili kada smo izbacili Newcastle i ispali od Lacija. To mi je bio jedan od najruznijih dresova ikada pre svega zbog silne bele boje. Ovaj je malo odmereniji ali i dalje to nije to. Jos malo rada na njemu i mozda nesto i bude. Sto neko rece, licimo na brdjane. Malo da se to promeni i sve ce biti ok. Zasad sam glasao protiv.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Glupo je da pricamo o dresu koji se jos nije pojavio. Nesto kompjuterski uradjeno, tako da mozemo samo priblizno da vidimo na sta to lici, i nista vise. Do tad ce (a i posle) i meni kao i @BrkI svaki dres Partizana biti i najljepsi dres.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
На страну све друже,али како може да ти делује квалитетно компјутерска анимција?:confused
Једино ако си неки сличан дрес већ држао у рукама,мада и то није неко мерило.

Чисто да нагласим,не кажем да неће бити квалитетни дресови,само ми није јасно како то неко може да процени преко слике. И да,дрес није лоше,само кад би боје биле обрнуте.

Nisam mislio na kompjutersku animaciju već onu drugu fotku. :wink:
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Дрес ми се ми мало не свиђа. Више волим дресове у којима доминира црна боја.

pfckit.jpg


Ово је неко поставио раније на форуму, и овакав дрес ми изгледа феноменално.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Много, много боље!

Још само кад леђа не би била потпуно једнобојна и дрес је савршен. :D
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Da,da,samo bez bodljikave žice,ne znam što se traži rešenje kad ima gotovih...,dres Argentine,dres Čelzija,dres Bajerna iz finala LŠ,mnogi pominju i dres Sto(u)ka naravno u crno beloj varijanti...pa nekako je logično da ipak uzmemo dres Sto(u)ka...:wink:
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
ma ovo vam je obican trening dres...

nece liciti onaj dres koji ce biti presentovan ni 10% na ovog.
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Kada ce biti promocija Adidasa?
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Не бих имао ништа против да нам дрес изгледа овако како је Енславед представио! Али баш ништа против! Чак шта више,одмах бих га пазарио!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ma dres u beloj varijanti meni je sasvim OK. Potseca me na 80tih i QPR, a i krajem 90tih! Sto je reko neko na prosloj strani svaki dres Partizana za mene je najbolji pa tako i ovaj bice za mene najbolji! E, sad slazem se da nema bodljikave zice, to itekako kvari utisak!?
 

Gojko

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
40
Reaction score
0
Локација
RS
Дрес ми се ми мало не свиђа. Више волим дресове у којима доминира црна боја.

pfckit.jpg


Ово је неко поставио раније на форуму, и овакав дрес ми изгледа феноменално.

I meni su draži dresovi gdje preovladava crna boja. Ovaj dres bi bio perverzija u odnosu na onaj o kom se razmišlja. Čini mi se da je radjen po uzoru na Bajernov, tako da su male šanse da ćemo imati baš ovakav, ne znam kakav je njihov dil sa Adidasom ali vjerujem da Bajern ne želi dresove kakve će nositi još 20-tak ekipa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top