Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
I ja sam mnogo ocekivao od tog decka, ali izgleda nista od njega. Drago mi je sto ce Brasanac dobiti sansu, mislim da bi taj decko bio pravo osvezenje u veznom redu uz Ninkovica i Jojica.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Što da batali, dobra plata, malo kao trenira, ne igra, vata pušikurače koje kao borčanac nije mogao. Bole ga uši. :D

Veza nam je puna ko fišek, teško će taj dočekati priliku, još sad kad nema Mange, još teže.
Ovaj prvi deo posta mi je potpuno jasan, ali ovaj drugi nije - kave veze ima Manga koji nije tu, sa mestom u timu dečka koji je tu?
I još je taj dečko ,,veznjak,, a Manga je ipak napadač?
Pojašnjenje?
A, misliš da Manga polomi nekog, pa da se mesto ,,otvori,,!
Crni humor, a?
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Nema bre problem u glavi, kakav problem u glavi. Nisu mu ni priliku dali, a kako da mu das priliku kad na njegovoj poziciji ( C(L), AM(L), AM ) imamo Saleta, Ninkovica, Jojica, Lovrea, Vukica, Lazara, Tomica..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
eto nam novog koordinatora:D.

bez zezanja, ostane li ova garnitura, moglo bi se (ne daj Boze), doci u situaciju da potrosimo jos jednu legendu.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
On bi meni bio u idealnoj postavci za novu buducu upravu :)!

Iz mog ugla gledanja verovatno ce da smene onog izdajnika i da postave Kapitena na njegovo mesto, s obzirom da se nista ne cuje niti prica o njemu... Samo se nadam @Diego_Armando da se to nece desiti...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Ako je došlo vreme da završava karijeru, ako uđe u upravu i ima Đuru iznad sebe, bojim se da će i on biti samo potrošna roba kao Tomić, Petrić, Mirković, Krstajić itd... Saletovu promociju na bilo koje mesto u upravi bi ovi govnari koji su trenutno (nadam se ne još dugo) na vlasti iskoristili samo da zamažu oči navijačima i ništa više. Njima ništa ne znači ni Saša Ilić, ni Partizan, ni Grobari... Jebe se njima za sve, oni se samo trude da ukradu što više i da što duže ostanu tu gde jesu (jbg, topla voda...).
Sale Ilić je pametan momak i najiskrenije se nadam da neće pristati na funkciju u klubu dok smradovi poput Đurića, Jovičića, Babića, Vukadinovića, Ružića, Nađa, Grubora itd. sede u svojim foteljama. Svi oni Saletu nisu ni do kolena i da su bar malo ljudi kad izgovaraju njegovo ime iz poštovanja treba da ustanu!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Sad sam imao priliku da razgovaram sa radnicima jedne Djuriceve firme. Ljudi, vi ne verujete, kao da sam pricao ovde sa vama, sve isto radi. S tom razlikom sto nama unistava klub koji volimo, njima je unistio zivote.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Evo i Tumba izasao iz bolnice i njega ce Djura u grob
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Kako to da Topu smeta?
Pa on je prvi bio tu da pred Grantom prekine neugodno ćutanje svojim maloumnim pitanjem. Mora da nema više besplatnih ekskurzija.
Da ne bude zabune ne opravdam to ponašanje uprave, mada među tim "novinarima" ima i slolidan broj ološa i džukela.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ajde sad novinari, ne budite pičke, izgurajte ovo do kraja. Serite po đuriću gde god i kad god možete, budite malo Brankica... Ako uopšte neki od vas voli Partizan?
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ako uopšte neki od vas voli Partizan?

Nije uopste neophodno i potrebno da neko od njih voli Partizan, vec da ima licno i profesionalno dostojanstvo koje podrazumeva potrebu da se makar postavi nekoliko pitanja Djuricu (po cenu da zbog urednickog i redakcijskog stava pitanja i odgovori ne ugledaju svetlost dana). Ali je koren problema u autocenzuri - ma bolje da cutim i ne talasam mnogo, ko zna kako bi neko to mogao da protumaci.
Ne treba novinar Djuricu ni da kopa oci, ni da mu bude tuzilac, islednik ili Brankica Stankovic, vec samo da ga suoci sa pitanjima. A drugi organi ce, naravno nikada nece, uraditi svoj deo posla sa dostupnom dokumentacijom.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Slažem se sa kolegom sa foruma Stingerom, mora da ga je Top izduvao za neko buduće putovanje pa je odlučio da kaže ovako nešto... Verujem da bi prećutao da zna da će opet na zimu ići u Emirate ili Tursku.

Mene ova situacija sa maltretiranjem novinara uopšte nije iznenadila, dobro je poznato kakvi "ljudi" stoje iza cele priče...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top