Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Citam i ne verujem!

Pre nedelju dana ste (pronaci ce se koji vec) govorili da je titula prodana i da je sve vec namesteno a sad vas cekam da vam vidim komentare i sve u redu kao dobro je plus pet idemo dalje. Sramite se, ljudine.

Drz'te se reci kakva god da je.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Капитен треба да се врзма око капице шеснаестерца и ту да гледа како да размени неки пас или ћушне лопту иза леђа противничке одбране, за шта је мајстор. Стављање Салета на крило је чисто арчење ресурса. У дефанзиви нека игра колико хоће и може, а ту му нешто причати је скроз беспотребно, јер Капитен и сам игра одбрану врло одговорно, агресивно по читавом терену.
На центру лопту треба да преузима Џиги и да осмишљава напад и дистрибуира даље. То би значило да не сме бити килавих пасова, држања лопте у ногама и подразумевало би да евентуалним губитком лопте мора испратити до краја света ако треба.
На средини једини монопол може имати Дрина, а Брашанац, Бабовић и С. Марковић да деле позицију и минуте онако како већ захтевају потребе и противник.
На боковима играју Волков и Грбић, односно Бандаловски и Андрија. Грбић би имао врло важан задатак у смислу дефанзиве да својом брзином исправља брљотине које направи Волков када оде напред.
Средина би била прилично напуњена, али рационално, бокови пробојни, једино што би пробијање по боковима подразумевало оштре лопте у петерац, по земљи, уместо јалових центаршутева које углавном чисте голман и одбрана противника.
Прекид код корнера се мора опасно увежбавати, до изнемоглости и да се лепо договори ко где стоји и како се креће, јер је срамота да направимо толико корнера на мечу, а ни полушанса не проистекне из тога, док на другој страни попијемо гол већ код првог противничког.
Што више провоцирати прекршаје надомак казненог у зони шута, то наравно завршава Дрина, а може повремено и Џиги да се окуша.
Верујем да би тако било поприлично опасних ситуација, па би голови падали колико год био степен килавости нападача за тај дан.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Citam i ne verujem!

Pre nedelju dana ste (pronaci ce se koji vec) govorili da je titula prodana i da je sve vec namesteno a sad vas cekam da vam vidim komentare i sve u redu kao dobro je plus pet idemo dalje. Sramite se, ljudine.

Drz'te se reci kakva god da je.
Kontroliši se malo! Pored svega sto nam se desava samo si mi ti falio da nam solis pamet.
Pobedili smo jedva najgoru ekipu lige, a cigani ne znaju ni sami kako su izgubili.
Teško cemo odbraniti ovih plus 5, evo ja ti garantujem to.

Cela drzava, fss i nas dragi premijer se odavno slozili ko ce osvojiti titulu.
A mi sad pored ciganske uprave, imamo jos i trenera koji "ne garantuje da moze da pobedi sve do kraja".
Nikad nismo bili u vecem kur*u! Ako pored svega budemo prvaci na kraju, skidam kapu.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
На нашем сајту стоји од 16:00.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Kontroliši se malo! Pored svega sto nam se desava samo si mi ti falio da nam solis pamet.
Pobedili smo jedva najgoru ekipu lige, a cigani ne znaju ni sami kako su izgubili.
Teško cemo odbraniti ovih plus 5, evo ja ti garantujem to.

Cela drzava, fss i nas dragi premijer se odavno slozili ko ce osvojiti titulu.
A mi sad pored ciganske uprave, imamo jos i trenera koji "ne garantuje da moze da pobedi sve do kraja".
Nikad nismo bili u vecem kur*u! Ako pored svega budemo prvaci na kraju, skidam kapu.

Tacno je da su se svi slozili oko podele plena, cak i bednici iz nase uprave, oni titulu mi kval.za LS, ali se izgleda UEFA nije slozila sa takvom raspodelom !!!
Bice da su se ovi fosili iz FSS opasno nekom zamerili oko podrske ili ne podrske Sukerovoj kandidaturi, pa ce nam, verovatno, kontrolisati prvenstvo do kraja, a u tim uslovima cigani ne mogu da ostanu ni na drugom mestu...

Inace se nesto jako cudno desava, do pre neki dan nezamislivo na ovim prostorima - Mirkov (ili kako se vec zove) ulazi u svlacionice oba tima i kod sudija (vrlo bitan detalj) i preti igracima da su na monitoru ! Do sad su samo Arkan i cigani u rupi upadali u svlacionice gostujucih igraca. Covek iz saveza nikad !!!
Pitanje je ko stoji iza ove akcije, jer treba imati muda pa uraditi ovako nesto ovim kriminalcima iz kolektora. Sta vise, nije ni to bas neki veliki problem, uci i reci da su, zbog sumnje na namestanje, pod prismotrom, ali treba imati muda dan, dva posle utakmice. Ocigledno je iza ovih "kontrolora" neki opasan igrac, jaci od ovih nasih lokalnih djilkosa, cim moze da im obezbedi sigurnost !!!
Plus, nesvakidasnje, cigani samo kukaju, nema pretnji, upozorenja, cuvenih saopstenja, nema minuta za spas srpskog fudbala, itd...

Jako, jako cudno...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Citam i ne verujem!

Pre nedelju dana ste (pronaci ce se koji vec) govorili da je titula prodana i da je sve vec namesteno a sad vas cekam da vam vidim komentare i sve u redu kao dobro je plus pet idemo dalje. Sramite se, ljudine.

Drz'te se reci kakva god da je.

Nisu računali da će da se umeša "čika iz UEFA", koji budno prati rezultate i dešavanja u JSL. I pored toga verujem da je naša vajna uprava prodala titulu, samo što to niko nije rekao Saši Iliću i momcima, koji bi ipak da je osvoje.

Zna li neko kako ide Vulicevicu, da li ga mozemo ocekivati na derbiju od 1.min.?

Nema od njega ništa ove sezone. I da se vrati deleko je on od igranja ozbiljnog fudbala.

dok je Ilic Kapiten ja mu verujem!!!!!

Jedan od retkih u FKP kojem verujem.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Iskreno da kazem sutra ocekujem 1 u jagodini,javlja mi se 2:1
A opet pitanje kakav ce sastav izvesti alkos i koliko ce nasi igraci biti motivisani,mada dovoljan motiv bi trebao da bude dres Partizana koji nose..
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Citam i ne verujem!

Pre nedelju dana ste (pronaci ce se koji vec) govorili da je titula prodana i da je sve vec namesteno a sad vas cekam da vam vidim komentare i sve u redu kao dobro je plus pet idemo dalje. Sramite se, ljudine.

Drz'te se reci kakva god da je.
Naravno da ne nalazim sebe u koleginom tekstu, samo mi je dao dobar šlagvort sa time da je ,,sve u redu,, - ma naravno da nije, naprotiv...

Uostalom vodeći stav ovog ovde Foruma posle utakmice, bio je da je ono bilo mučno gledati, i jedino smo se zahvaljivali Saletu što ga volja za Partizanom još nije napustila ni u četvrtoj deceniji života, te da bez njega ono teško i da bi se moglo nazvati Partizanom...

Posle smo samo malo razmotrili taktiku, izbor igrača, itd...
Naravo da je lakše pisati o tome kad se pobedi nego kad se izgubi (tj. odigra nerešeno), ali mislim da u suštini stavove i ne menjamo baš mnogo, bez obzira na rezultat utakmice...

Nemamo poverenja u odbranu koja iz prve šanse, šuta ili kornera protivnika odmah kapitulira, nemamo poverenja da bilo ko iz ,,veze,, može nešto bitnije (ili bar ne može često) da zaustavi neku kontru protivnika te da tako pomogne odbrani, nemamo poverenja da špicevi do kraja sezone mogu da postanu i golgeteri, nismo zadovoljni učinkom krila, naši napadački ,,prekidi,, veoma, veoma retko urode nekim golom...

U suštini, naši stavovi se razlikuju samo po tome da li bi trebao da počne da igra Koja ili Šaponja, i u tome koristi li Babović nečemu - potpuno je sužen izbor igrača koji mogu nešto bitno da naprave, jer, niko od njih nema neki ozbiljniji kontinuitet svoje korisnosti... Eto, da pomenem i zaboravljenog Luku, možda bi i on čovek mogao ipak da dobije koji minut...

Po hiljaditi put ću ponoviti (i Profesor je to isto gore pomenuo) - do besvesti moramo uvežbavati prekide, pa da ih podignemo na viši nivo opasnosti po protivnika, očajnički nam je potrebno da golove postižemo što raznovrsnije i na što više načina, i sa što više igrača - nemamo mi pojedinca koji može neprestano da diže Partizan ,,iz mrtvih,, - zato svi moraju da uzmu učešća u tome, pa kad se kome ,,omakne,, - nekad S. Iliću, nekad B. Iliću, nekad Ninkoviću ili Baboviću, ali očekujem i Andriju, Grbu, Balažica, Koju, Šaponju - bar ponekad...

Ej, ljudi, neko mora da da taj gol, pa kako god, glavom, dupetom, slučajno, namerno - što neko reče na stadionu: jebote kad ovi napred ne mogu da daju gol, stavio bih Bandalovskog na centarfora, pre bi ga dao...
Eto, ne mora Banda na ,,fora,, al neka i on da gol, ili Volkov, i tako redom...na sve moguće i nemoguće načine, potrebno nam je da ubacimo loptu u mrežu - neku naročitu igru i igrače, niti imamo, niti ćemo je imati do kraja prvenstva...

Što reče neko, kao esenciju svih mudrosti oko naših muka sa osvajanjem ove titule: sreća pa su svi još gori od nas...
Da se ponadamo da je stvarno tako, međutim i ako su svi zaista gori od nas, nisu baš puno gori, tu su negde, tako da ćemo morati dobro da se pomučimo pa da ih pobeđujemo - nadam se da su naši igrači potpuno svesni svojih fudbalskih limita, i da znaju da se to nadoknađuje samo ekstremnom borbenošću i borbom za svaki pedalj terena, svaku loptu, svaki gol...

Ja se nadam, ali sumnjam da je to svima njima u glavi, neki i dalje misle da su klasa, neki jednostavno ne mogu da pruže ništa više od onoga što su i dosad pružali...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.605
Локација
Kej Republika
Svaki dan se pitam, šta će biti posle Saše? Kad se Kapiten penzioniše, ko će da ga nasledi? Ko će biti lider?
Više se toga plašim nego trenutnih sranja.

U ovom trenutku ne razmišljam o Evropi i kvalifikacijama. Mi trenutno ličimo na ekipu koja bi se i protiv TNS-a mučila.

Odoh ja daleko, želim da se ova sezona što pre završi. Nadam se srećno.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Jebo te, kada uporedimo kvalitet ovog tima sa kvalitetom nekih timova koje smo ne baš tako davno imali, pa to je da čovek plače od muke! A recimo i tada smo bili ne zadovoljni i smatrali smo da je uprava mogla da nam priušti još kvalitetniji tim!

Živo me interesuje na šta će sve ovo tek ličiti za godinu - dve pod ovom upravom???? :prekrsti
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
Svaki dan se pitam, šta će biti posle Saše? Kad se Kapiten penzioniše, ko će da ga nasledi? Ko će biti lider?
Više se toga plašim nego trenutnih sranja.

U ovom trenutku ne razmišljam o Evropi i kvalifikacijama. Mi trenutno ličimo na ekipu koja bi se i protiv TNS-a mučila.

Odoh ja daleko, želim da se ova sezona što pre završi. Nadam se srećno.


ko ce biti lider? pa bice neko...sad koliko dugo, zavisice od od njega samog. ako bude dobar, pa jos mlad "liderisace" oko godinu dana. posle ce isplivati neki novi lider, i tako redom.
evo, meni se javlja da ce nasa "desetka" biti proklamovana u novog vodju, ako sale digne ruke od svega u junu ove godine.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Pre 5 godina smo se hvatali za glavu kako ce Sasa i Moreira zajedno u timu,te spori su zajedno,te gazice nas svi...a danas kako cemo bez Saleta kad ode u penziju....jasan znak kako su nam pali kriterijumi kako Partizan treba da izgleda i koje snage da bude...tonemo sa pramcem napred i to je to.
Ocekujem danas poraz 2-1 a taj jedan dajemo u 90. minutu....malo se zezam ali ne bi me cudilo ni malo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Статус
Затворена за писање одговора.
Top