Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Uspavljivanjem kluba i pohvalama kada im vreme nije se nece pomoci ni Marku niti Partizanu.
Ovo nije bilo dobro, nije ovo dovoljno za Evropu.

Izgleda da je budzet za izbornu skupstinu pojeo pare za pojacanja.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
onako usput, o pojedincima:
vulicevic-jos jedan dokaz koliki je car.
volkov-onoliki covek, a kao da je od iverice sklepan.
voja-po svemu sudeci bice prvi stoper. necu komentarisati da li je to dobro ili lose.
andrija-dobar ucinak. zelimo da vidimo kontinuitet.
grbic-a zasto ne reci:najbolja partija od kako je dosao.
fofana-zasto ga nije bilo u protokolu?
kapiten-danas mnogo gresaka.
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Jedan je kolega forumaš pitao za Ninkovića i Lazovića. Slušao sam Nikolića dok je davao izjavu novinarima. O Ninkoviću je rekao da ima "banalan zdravstveni problem" i da bi već danas ili sutra trebalo da trenira. Šta je rekao o Lazoviću, nisam dobro čuo, ali mi se čini - nemojte me držati za reč - da je i sa njim sve u redu.
O Lomiću je, da zaključimo i tu priču, rekao da je "dobio milionsku ponudu, koju nije mogao da odbije".
Norvežanin je, uzgred, bio besan kao švedski ris zbog toga što smo mu povredili kapitena. Bilja je tvrdila da ju je čak i odgurnuo.
 
Последња измена:

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Da zapišam i ja, imam pravo, pogledao sam reprizu.

Trebalo bi ovo biti dobro.
I mi laici vidimo gdje škripi, siguran sam da to struka zna i od prije, a ova utakmica im je poslužila da to pokažu i upravi. Da li će to značiti da će od nekud stvoriti pare, ne znam. Imamo ih mnogo zarađenih ali je pitanje gdje su.
Od Lukača ne treba očekivati čuda. Na stranu ona dva penala sad. Djeluje kao školovan golman i brani ono što treba da se brani. Ako tu i tamo skine nešto iz kategorije "ne brani se" utoliko bolje. Teško da će nam odlučivati utakmice i sam donositi bodove. Kažem, sve dok ne pravi gluposti - dobro je.
Volkov, ako ozdravi (zna li neko šta mu je? Jbt, kao da je od šećera pravljen) do kvalifikacija će biti - Volkov. Devil you know is better then devil you don't know. Ima svoje vrline (naprijed, igra glavom) i svoje mane (uglavnom sve ostalo). Ali naš je i igraće. Vuličević nastavio tamo gdje je stao, a Pauljević je danas bio dobar. Ima taj fazon koji mu često prođe, dole uz gol aut liniju. I stvarno je brz.
Trajkovićev šabanizam (bar ono što se vidjelo na kamerama) bi nas mogao koštati puno u nekim bitnijim utakmicama. C'mon, dođu ti ljudi na prijateljsku u BG, prvenstvo im u toku, i ti ga zavališ laktom u 7-8 minuti i jebeš sve po spisku. Dobro je igrao na sve visoke lopte i to je ono što kod njega baš valja. Ali ponašanje...
Za Ostojića ste, vidim, uglavnom sve napisali prije mene. Čudo je kako taj mladić ne napreduje, pa baš ni malo. Ja ne vjerujem, ko god da bude dolazio i odlazio, da će se naigrati lopte kod nas ove godine. I opet ta lažna nonšalancija, ispod koje pokušava da sakrije strah. Face your demons Ostoja! I onda oni pokušaji kreiranja igre iz zadnje linije!
Voja Stanković je već 6-7 mjeseci naš najbolji štoper. Djelom zbog toga da što je konkurencija tanka, a bogami, i zbog toga što je napredovao i to dobro. To je moje mišljenje, znam da vas se dosta neće složiti. Ali činjenica je da se bolje postavlja, igra jednostavno, u igri glavom dominira. Prvi pas mu je dobar. Ukratko, naš prvi štoper i treba mu dovesti parnjaka što prije. Nekog bržeg, dobrog na lopti, namazanijeg. Ovaj što je projektovan bi trebao biti dobro rješenje. U nekom boljem univerzumu nama bi trebala dva štopera juče, ali je nerealno, znajuči ovu našu bagru, da će dovesti drugog prije nego što upadnemo u grupe.
Andrija dobar, Pantić se neće naigrati, Gulan više nego korektan, Kapiten kalkulisao, Petrović OK, Drinčić vrlo dobar opet, Luka igra ono što Luka zna, Brašanac već duže vremena ide uzlaznom putanjom ali je pitanje da li je to blizu maksimuma njegovog poetncijala. Ubrzati ga ne možemo. Novost je Grbić. Dobra partija. Do njega je i da li mu je stalo. Mogao bi biti rješenje za tu lijevu stranu ove godine.
Saša Marković je čudo od igrača. Vjerovatno u nekim opcijama ima upotrebnu vrijednost, ali ja sam laik da bih to mogao prepoznati.
Fofana nevidljiv, Škuletić vidljiv, igrao je i Šaponjić. Uz Danka će bilo koji špic izgledati bolje. Ovakav je, onakav je, ali je majstor lopte, brzo misli i igra za ekipu. Uz ovu četvoricu tu je i Kojić. Pet napadača. Ne vjerujem da ćemo dovodi i šestog ove godine. To je skupo planinarenje, a imamo mnogo prečih potreba.
A ako se ne plasiramo u grupe (a hoćemo) sljedi rasprodaja i ovoga što ima. Pogotovo ako čerga nastavi da postoji kao amaterski klub.

Biće to dobro...

PS. U jednom prijašnjem postu sam govorio o "dječijim bolestima" našeg fudbala. I danas je bilo toga
 
Последња измена:

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Sto rece kapiten grbi prije deset dana :"sine osecam da ce trece pripreme konacno biti tvoje..." :)
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Лепо вече у Хумској, посета срамотна.
Утисци о нашој игри су подељени, јер је Марко добро промешао карте, не верујем да ће још неки пут чак и на припремама заједно играти постава из првог полувремена.

Нема шансе да би гости повели 3:0 да је од почетка утакмице играо наш састав из другог полувремена, но добро по нашем старом обичају волимо да дижемо противника у небеса, прецењујући његове квалитете а пљујући по сопственом тиму.
Нешто не видех да су гости озбиљније пришли нашем голу у периоду од 45. до 90. минута, док смо ми у том делу утакмице највише показали.

Све у свему, за ову фазу припрема, добра провера.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Pametno odigrana utakmica.... ;) Ko to ne vidi i govori o nekakvoj igri u ovom trenutku i mraci taj samo bzv muci tastaturu....jedva da smo stigli i do polovine priprema....a sramotna poseta je bila zato sto je promocija tog meca bila sraomotno neozbiljna po meni....nas vajni marketing je ponovo bio u elementu
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Ko smo i sta smo pokazace kvalifikacije tj. drugo i trece kolo kvalifikacija . Ove prijateljske me ne zanimaju. I jos nesto.Hteo bih da izrazim iskreno zaljenje sto su Sasa Markovic i Ostoja jos u fudbalskom klubu.Zali Boze para i vremena.Depresija.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Sto rece kapiten grbi prije deset dana :"sine osecam da ce trece pripreme konacno biti tvoje..." :)

Ti si od početka govorio da je dobar igrač. Ja sam protiv Ludogoreca isto primetio da ima kvalitet i nisam prestao da verujem u njega čak i kada je stvarno tragično igrao ili nije igrao uopšte.
Nadam se i ja da će ove pripreme konačno biti njegove i da će početi da igra kako može.
Lik ima finu tehniku, brz je, a na sve to je visok i jak. Stvarno interesanan igrač.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Екипа нам је очај, али то смо знали.

Ако остану сви ови играчи, нама треба минимум 4 појачања (не играча, него појачања!).
Можда се тада нећемо обрукати у квалификацијама.
У ЛШ нећемо ући, таман да нас пусте све до плеј офа.

Остојић капитен и још Стојанчетов коментар:
Ako budemo igrali s ovim molerima s Gibraltara, Sasa Markovic ce imati priliku da postane prvi igrač na svetu koji je pri pokusaju pasa poslao loptu na drugi kontinent...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Partizan od danas u Sloveniji

Crno-bele očekuju četiri testa. Najpre protiv Šturma 1. jula, tri dana kasnije rival je rumunski Petrolul, 6. jula Rubin iz Kazanja i na kraju Lokomotiva ili Metalist

sp-partizan-fudbal_620x0.jpg


EKSPEDICIJA srpskog vicešampiona će posle samo četiri dana u Beogradu i odigranog meča s Malmeom krenuti danas na drugi deo priprema u staru bazu – Pohorje.

Izabranike Marka Nikolića u Sloveniji očekuju četiri testa. Najpre protiv Šturma 1. jula, tri dana kasnije rival je rumunski Petrolul, a 6. jula Rubin iz Kazanja.

Generalka je planirana za 8. jul, a ostalo je da se precizira da li će rival biti moskovska Lokomotiva ili Metalist iz Harkova.

( Novosti )
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Prvo, stvarno sramna poseta!? Ne znam sta ljudima sve treba da se udovolji da dodju da odgledaju ovu (ispostavice se) odlicnu utakmicu!? Znaci lepo vreme, igra Partizan, solidan protivnik, igra Partizan, nema utakmice SP, igra Partizan, jeftine karte, igra Partizan, humanitarni mec je pomocices nekome kome to mnogo znaci i igrao je bre Partizan! Ocekivao sam oko 10.000 ljudi i mozda nesto vise, kad ono...:banghead

Drugo, onaj ko uspe da uvali nekome Sasu Markovica i Milosa Ostojica i pritom uzme neke pare, treba mu dati Nobelovu nagradu! Neverovatno kakve rupe prestavljaju obojica, sva tri gola sto smo primili su samo njihovu zaslugu, kao i fudbalsko umece igrace Malmea. Doduse, kod treceg gola 90% krivica je Ostojiceva, a 10% Trajkoviceva, jer da nije Ostojic "intervenisao" Trajkov igrac bi zakucao loptu u gol, posto mu je vec pobegao dobrih 3 metara ispred njega. Ostojicu, malo pametnije koristi glavu!! A, sto se Sase tice, slazem se sa @Stojancetom, mada tesko da ce da dune loptu do Afriku, ali postoje velike sanse da srusi neki avion, ni slucajno mu ne dati da igra tamo!

Pozitivno su me iznenadili Pantic i Grbic. Zaista efektan gol Pantica, uostalom on i Zivkovic su bili jedina svetla tacka u nasem timu u prvom poluvremenu. Grbic je fenomenalno prodirao u drugom poluvremenu i jedan od najzasluznijih za izjednacenje.
nadam se da je Volkov u redu, kao sto rekoste, covek kao da je od secera napravljen...

Znaci, sve ukupno ovo nije lose, ali za sampiona Gibraltara i/ili Farskih Ostrva, za neke jace protivnike mora se pojacati. Potrebni su nam: centarhalf (da cuva Ostojica:)); zadnji vezni (da povremeno menja Drinu, za svaki slucaj); levi bek (posto trenutni kao da je od secera); centralni vezni (Sale je previse mator, Andrija je previse zelen) i napadac (umesto Fofane, covek je kao duh na terenu). Bar trojica od ovih 5 koje sam nabrojao su preko potrebni da bi prosli u Play-off za LS: stoper, zadnji vezni i napadac; ovo ostalo moze se zakrpiti sa trenutnim igrackim kadrom.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Нико да прокоментарише сјајан волеј Дарка Тешовића, активирати човека ако мислимо европу да играмо, уз добре припреме би и Бата Мирковић могао да послужи :lol:
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Izabranike Marka Nikolića u Sloveniji očekuju četiri testa. Najpre protiv Šturma 1. jula, tri dana kasnije rival je rumunski Petrolul, a 6. jula Rubin iz Kazanja.

Generalka je planirana za 8. jul, a ostalo je da se precizira da li će rival biti moskovska Lokomotiva ili Metalist iz Harkova.
( Novosti )
Gde se igraju ove utakmice?

Edit: Mislim u kom gradu.
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pa u Sloveniji :) Ali ne znam tacne lokacije mesta i satnice u ovom trenutku...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
уфффф ... шта рећи о синоћној утакмици .. ?!!

најгорих 30 мин првог полувремена које сам до сада одгледао , за оно што су наши играчи " приказали " синоћ требало би да падне једна озбиљна " берба ушију " ... онаква брука НЕ БИ СМЕЛА ДА СЕ ПОНОВИ НИКАДА ВИШЕ !!! довели су ме дотле да сам први пут у својем животу хтео да напустим стадион већ на средини првог полувремена ..

друго полувреме .. друга постава и потпуно друга прича ... али опет јако је фрустрирајуће гледати како нам лоше иде одигравање " на прву " , колико год да сам био задовољан другим сегментима тај део ми је покварио општи утисак о игри нашег тима ..

што се самих играча тиче .. прво негативно ..

Остојић и Марковић :prekrsti ... што рече мој друг синоћ ( односило се на Остоју " Капитена " ) " да ми је знати шта је у његовој глави сада " .. ?! брука и срамота ко све може да обуче Партизанов дрес !!! и док сам гледао она два НАПУЦАВАЊА С. Марковића прође ми кроз главу гол који је дао Милер Америма ...

ето ако их није срамота за оно што су радили синоћ ево ја ћу да се стидим уместо ( и за ) њих ..

позитивно .. Грбић и Пауљевић :clap .. поготову овај први , јако је лепо деловао синоћ и стварно би била штета да се опет врати у летаргију .. овај други СТВАРНО брз , још да има бољи центаршут где би њему а и нама с њим био крај ... ? и морам да додам малог Живковића који показује да ће бити неки нови " Богдановић " ако настави овако да ради , а његовог " класића " нећу да коментаришем ни позитивно а ни негативно само да " изјавим за дневник " да ми око неће заиграти када буде ишао из ПФК-а ..

Остали мање-више на истом месту где смо их оставили на крају прошле сезоне ..

видели смо синоћ које су нам мане и шта нам треба , ми за Јевропу немамо чему да се надамо ако не доведемо још једног штопера и ако не реновирамо леву страну ( обе позиције .. ) за ово друго покрпићемо се некако и са овим што имамо али лева страна нам је јако проблематична ..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Cim saznam negde ili nadjem vest postavicu ovde. Prvi mec igramo u utorak sa Sturmom pa ima vremena da se organizujes da gledas... Mozda Je-Ne-A javi vec danas :)

У аутобусу за Словенију наћи ће се и Исмаел Беко Фофана, нападач из Обале Слоноваче, који је у последњем тренутку добио визу за улазак у Европску унију.
 
Последња измена:

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Након дербија у ком је пао "чудесни преокрет" након 25-минутне паузе у полувремену - Милош Остојић је морао да добије отказ.
Након утакмице са Новим Пазаром на ЈНА (оних 4:3 за нас), Милош Остојић као стопроцентни директни кривац за сва три гола - морао је да добије отказ.
Након оног синоћ, вероватно једино још ђура мутави га сматра за фудбалера, а то је увреда већа него било која друга коју бих могао да му упутим.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
......., humanitarni mec je pomocices nekome kome to mnogo znac.......

Evo, možete da me pljujete koliko hoćete ali ja nisam otišla na utakmicu zato što ne dam ni jednog jedinog dinara Vučiću na 1003!

Da je klub organizovao to i da lično uplaćuje ugroženima - OK. Ovako, rekli su da se uplaćuje na račun Vlade, tj Vučiću. E, pa, gospodo - NE DAM!

Postoje načini druge na koje se može pomoći ugroženima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top