Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Operacija mora 99% al sutra ce se znati sve tacno . Info iz prve ruke ..
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Можда и нисмо толико овде говорили на ту тему, али гурбети су одиграли овај дерби поприлично прљаво. Док су имали снаге мени је изгледало да је то била инструкција, а после је било из очајања или просто по карактеру.
И ова повреда Вулићевића је последица једног таквог старта, што је обзиром на његов значај по овај тим довољно наштетило таман да никог више нису ни попреко погледали.
Опет Вулићевић је таква играчина и такав карактер, да би верујем, наставио све и да су му моторном тестером одсекли ногу.
Несрећа је поприлична, али нема друге него да се крпимо како знамо и умемо и да сваки играч макар за мало подигне свој допринос како би се донекле попунила ова празнина, која ће свакако опасно зјапити, али надам се не задуго.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja sam jedan od samo dvojice koji je dao glas vulicevicu u derbiju.
nedavno sam napisao da ne pamtim ovakvog beka u partizanu.
covek je sigurno najkonstantniji nas igrac cele sezone.
nema uspona i padova, on jednostavno grize kakva god da je utakmica, evropa ili kup.
daje se uvek 100% klubu, a to rade samo veliki ljudi.
sada protiv besiktasa i u nedelju protiv jagodine cemo videti sta je marko smislio i na sta cemo liciti.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Znam da nije mozda za ovu temu, ali posto nemamo navijacku, pozivam, a vjerujem da tako svi razmisljamo, da kad vec nismo (makar se ne sjecam) skandirali njegovo ime do povrede, makar sad pokazemo da veoma cijenimo njega i njegovu borbenost.
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Jebem ti zivot, ispizdeo sam u trenutku :pop
mnogo vazan igrac za nas, mnogo puta nas je vadio ove sezone. Bice jako tesko, ali nadam se da Marko zna sta radi i da cemo potpisati tog Vujadinovica, a Branka na beka pomeriti i onda na zimu dovesti jednog krstenog beka ako bude ono najgore, a ne da nam stoperi i zadnji vezni igraju tu jer nemamo zamenu.

Ipak se nadam da nije teza povreda tih ligamenata i da ce se oporaviti makar do prolecnog dela. Brz oporavak majstore!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Jebem ti nesrecu nasu... :banghead Ne vredi, ne moze covek dva dana da se raduje pobedi protiv onih smradova, odmah neko sranje. Skoro svaku utakmicu sam njemu davao glas jer zasluzuje odnosom prema klubu. Vule majstore, oporavljaj se brzo pa da pisas po Gavricu i bradatom olosu i na prolece...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Velika šteta za ovog momka. Zašto se ovakve povrede lepe za igrače sa najvećim srcem?Vule brate izdrži. Grobari se mole za tvoje zdravlje i brz oporavak.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Надајмо се ипак да је лакша варијанта, просто ми је немогуће да са покиданим лигаментима остане цело полувреме на терену и учествује у игри.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kad Škuntelar bude počeo da trese mreže on više neće biti kod nas.

Daj Bože da on za godinu i kusur zaigra za Čelsi! Dobro za njega, a i nama bi bilo dobro... i u međuvremenu, a i kasnije kada ode $$$$$

Gazda, kazes sada da su ti statistika i golovi najvazniji a sa druge strane brojis promasene sanse...

Statistika Skuletica ove sezone:

14 utakmice, 12 golova, 6 asistencije. Ende.

12 golova iz 156 prilika (nisam rekao stopostotnih šansi). Da, i to je statistika. OK, kenjam, nije iz toliko, ali gledaju manadžeri i to.

Надајмо се ипак да је лакша варијанта, просто ми је немогуће да са покиданим лигаментима остане цело полувреме на терену и учествује у игри.

I ja sam upravo pričao sa drugom koji je baš sportski doktor. I on isto kaže da je skoro nemoguće odigrati fudbalsku utakmicu ako si skroz pokidao. ligamente.

Ipak, sačekajmo i nadajmo se da su samo istegnuti. Bilo kako bilo za njega je jesenja sezona završena.

Ne daj se Vule!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
CB, i ja se nadam da je tako, ali seti se i da je Brat izdrzao do kraja utakmice kad je sjebao koleno. Jeste malo neverovatno da je odigrao do kraja ali mozda je bio previse pod gasom zbog naboja oko utakmice pa nije mnogo obracao paznju na bol, ipak je on od cvrscih igraca koji su krocili na nas stadion. Ne previja se kao Volkov...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Dragan nije ulazio u igru vise samo je normalno hodao kad se sve zavrsilo. Mada su drugo kosarka i fudbal u smislu napora kolena. Ali opet stvarno bi bilo neverovatno da centrira iz trka sa pokidanim ligamentom. Moze se trckarati ali napori bole ko 300 djavola.
Mada ima raznih slucajeva, moj dobar prijatelj fudbaler, jer igrao fudbal u sali s pokidanim ligamentom, ali opet nije mogao da sutne loptu punom snagom, samo da plasira, a meni se cinilo da je Vulicevic imao par centarsuteva posle povrede, uz to ovaj slucaj je bio posle povrede kad je spao otok a i taj lik je teska budala :D.
 
Последња измена:

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Zaista veliki udarac za naš tim, ali Vule je borac, izaći će iz ovoga jači i bolji.

Bojim se da smo u ovoj situaciji slabiji bar 30% procenata, veeliki uticaj je Vule imao na igru, ako ne i najveći. Uzdam se u B. Ilića.

Moramo se krpiti, nije nam to strano, Marko ima dosta iskustva u tome, sto u bivsim klubovima, sto trenutno u Partizanu.
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Ja sam imao istezanje prednjih ukrstenih ligamenata na mojih 16 god i nisam mogao da stanem na tu nogu skoro nedelju dana, ne verujem da toliki bol moze da izdrzi i da kida do kraja utakmice.
Nadam se da nije toliko ozbiljno..:banghead
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Pitah coveka njemu veoma bliskog da li je istina ovo sto mediji prenose odgovara mi, ceka jos ujutru pregled ali 99% treba operacija. Eto.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
e sad...da li je operacija neophodna ukoliko je doslo samo do istegnuca ligamenata ili hirurski zahvat sledi tek ukoliko je pucanje po sredi?

kako god, vule care, uz tebe smo!
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Takva je nasa grobarska karma, ne mozemo ni dva dana da uzivamo u casi medovine, a da odmah posle toga casu zuci ne popijemo.

To sto se desilo Vulicevicu, to se dogadja samo onima koji sebe ne stede, zato ce ostati zapamcen kao jedan od najvecih boraca u Partizanu i bez obzira na to koliko ostane u klubu, on je vec ostavio neizbrisiv trag u nasim srcima.
On je nasa varijanta kosarkaskog Brata, onaj koji svojom pozrtvovanoscu tera i druge na borbu i neposustajanje.
Zato i verujem da ce se oporaviti brze nego sto se najavljuje.

Verujem i u hrabrost Markovu da nastavi sa guranjem mladica u vatru i da na Vuletovo mesto pruzi sansu malom Stevanovicu, iako ne znam dali je registrovan za evro-kupove. Kad je mogao Cirkovic onako protiv Totenhema, zasto ne bi i Miladin. Previse je cimanja za Branka Ilica da igra i na trecoj poziciji za jednu jos nezavrsenu polusezonu.

PS: Pogledajte danasnju naslovnu Ruznala da makar i na trenutak ne zaboravite na partizanov tretman u ovdasnjoj sportskoj stampi. Samo par dana nakon nase pobede u derbiju, pogledajte ko je i sta je njima glavna preokupacija. :puke
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Jos samo par osvrta na derbi:

Neobicno mi je drago kako je kapiten postupio prema onom lukicevom kopiljanu. Ostro,ali gospodski,bez pretnje. Siguran sam da je to amortizovalo neku pogubniju reakciju nasih I njihivih "zivaca".
Nacin na koji danko bodri s.markovica ka ulazi u igru(lepo se videlo u prenosu). Bravo majstore! Vidi se da mu je stalo I da voli klub,iako mnogi ne misle tako.
I na kraju,naricanje. Da I ja konacno pozdravim akciju juga. Odlicna zamisao I jos bolje izvedeno. Reakcije u mom ciganskom okruzenju to I potvrdjuju.lolo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top