Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Vec smo u finalu, tako da je danas manje vise nebitna utakmica. Mnogo je bitno ono sto sledi za vikend, jako je bitno da u derbi udjemo sa plus pet...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Dramatičan pad posete na Partizanovim utakmicama: Šta smeta navijačima u Humskoj?

http://www.mozzartsport.com/vesti/d...kmicama-sta-smeta-navijacima-u-humskoj/102178

Opet se "Joksa" pravi blesav...


Pa rekao je da ga je Milinkovic vratio iz mrtvih u OFK-i kad je bio. To sto novinari zveknu ovakav naslov i pomalo zele da navuku neke stvari, to je njihov problem.

I danas utakmicu shvatiti ozbiljno. Mi smo prelako primali golove kad nas nisu napadali. Pamet u glavu. Nadam se da ce neki rezervista pokazati da nesto i oni rade te da su nepravedno na klupi.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Partizan: Živković, Bandalovski, Volkov,Ilić Branko, Balažic, Brašanac, Drinčić, Ilić Saša, Živković, Šaponjić, Babović.
Klupa: Lukač, Ninković, Ćirković, Grbić, Marković, Petrović Nemanja, Kojić.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Добро је што је одлучио да одмори носиоце игре, поготову Сашу Илића.
Неиграње Бабовића је прави потез, одлично је што ће Нинковић поново бити стартер.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Cukaricki u finalu. Bice jebeno..

Svidja mi se postava,dosta je izmenjena u odnosu na mec protiv kg....

Link neki ? Hvala :)
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Cestitke momcima na laganom prolazu u finale ! Nadam se da je sa Drincicem sve ok. Bice cupavo protiv cukarickog ali nadam se da cemo uspeti da osvojimo kup . Idemo dalje, sledi nam mnogo vazna utakmica !
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Čestitke momcima na finalu, ozbiljno su odigrali i revanš:clap, ajde pa da osvojimo titulu u kupu mada je Čukarički izuzetno zeznut, ali ima do tad...a sad da se posvetimo izuzetno bitnoj utakmici u ponedeljak... Teraj dalje:D:
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Rutinski odradjeno, steta sto nismo odmorili neke igrace za OFK-u ali imamo 5 dana da se spremimo. Zna li se termin i mesto odigravanja finala kupa?
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Slaviće se titula!!!

Čestitke ekipi na laganoj pobedi...Brašanac danas odličan,za mene najveće iznenađenje.Finale kupa je 20.maj najverovatnije u rupi.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ovakvu devastaciju igrackog kvaliteta i posledicno, modela igre, FK Partizan je doziveo samo u leto 1997. godine.
Ovaj tim bez Drincica na leto, a sa pojacanjima za koje se zalaze srdjan dragojevic (,,do 100,000 evra godisnje") i ovom podbulom spodobom na klupi bice predmet ponizavanja za bilo koji kazahstanski ili azerbejdzanski klub.
Dno.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
verujem da je i milinkovicu prosto neprijatno koliko smo ozbiljno odigrali danas. bez sale, za pristup i disciplinu u igri, svaka cast za danas. o estetici cu drugom prilikom, u neka srecnijim vremenima.
saponjicu cestitka na prvencu.
lukac ce se tesko 'leba najesti pored zivog zivka.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Profesor Milinković trenerčina!
Babonja! Koliko on voli klub, kako se radovao prvom golu, skok u vis i stegnuta pesnica, idemo rokane, najbolji si!


Finale 99% u rupi, Čuka će želeti trofej! Treba napuniti wc šolju iz tih razloga...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dao sam sebi rec da necu komentarisati taktiku ovog ovog za mene kvazitrenera,necu ni da gledam na Sta lici ovaj moj Partizan(hvala @Bergmane na golove).Ovaj ce biti trener kad mu one kese ispod ociju splasny,do tad za mene he samo alkos Koji se nasao u pravom vremenu na pogresnom mestu.Voleo bih da gresim,da me Zoki demantira titulama(igromnece moci nikako),ali ne verujem.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Честитке фудбалерима на победи и пласману у финале. Сувише сам велико злопамтило да бих ту придружио и стратега са подочњацима, чак и ако би се неким осетљивим инструментом пронашла било каква његова заслуга.
Нема потребе за неким великим хвалоспевима и нарочитом причом - ово је била тек мала, неугледна, успутна станица ка стварном циљу.
Причаћемо после чергарске претходнице са Карабурме.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
mene je prosto sramota sto igramo finale kupa i sto cemo da osvojimo ,,titulu kupa,,........a Vas gospodo?Jel i Vas sramota?

:napred Partizan
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
mene je prosto sramota sto igramo finale kupa i sto cemo da osvojimo ,,titulu kupa,,........a Vas gospodo?Jel i Vas sramota?

:napred Partizan

I da osvojimo u sta cisto sumnjam, bice te sigurno sramota kad ispadnemo ili na penale prodjemo gigante iz San Marina ili sa Gibraltara, Luxemburga,Malte. To je nasa klasa sad.

Ako si bio ironican odmah se izvinjavam ;)

Cestitke momcima na trudu i ulasku u finale.

UPRAVA NAPOLJE!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Jedino što je meni drago je igranje finala u smrdljivoj rupi .

Toliko volim da im se iserem po "Rajku Mitiću " , da to nije normalno.

Ko je bio na finalu sa Vojvodinom zna o čemu pričam .
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zasto ne mozemo cijelu sezonu ovako u 2-3 minuti da rijesimo utakmicu, mi smo raspad u odnosu na neke ranije sezone ali jos uvijek smo poprilicno jaci od svih. Bojim se povratka u normalu vec protiv Ofk-e.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top