Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Nakon što su naši momci ostvarili i prvu pobedu na strani u ovom šampionatu, pruža nam se šansa da u ovom ritmu od po dva meča nedeljno i na domaćoj sceni pokažemo napokon svima koliko je ovaj tim sposoban da uradi. U sredu u 21h, "forumaši i dušebrižnici" imaju obavezu da opet budu u kopu na severu ili na nogama u šestom sektoru zapadne tribine, jer nam u goste dolazi ekipa za koju imamo bezbroj razloga da sve svoje frustracije u tih 90 (ako rezultat po goste bude nepovoljan, i svih 100) minuta iskalimo na njima.

Besni ste na posao, šefa, ženu, devojku, decu, komšije, psa, vremensku prognozu? Odlično. Kad ugledate fiskulturni sastav "Kiza i Kvislinzi" iz prestonice, ne žalite glasne žice. Sve što Vam na um padne da im pomenete, zaslužili su. Od zalizanog buljavog dupeuvlakača na klupi, preko bivšeg kapitena i onog kom smo klicali i kad ceo fudbal promaši, do balavog cigana koji je od skora u njihovim redovima, a najmlađi je debitant u našoj preko vek dugoj i bogatoj istoriji, svi su zaslužili da čuju ono što o njima mislimo. U sredu, nismo fina novosadska publika, koja voli i ceni fudbal i poštuje svoje goste. U sredu smo ludaci sa severa, manijaci sa zapada, inspirisani za psovke kao mađarski Romi i bugarski taksisti, u sredu treba da im srce siđe u pete kad kriknemo, da se osećaju da nisu dobrodošli i da na bodove u našoj kući ne mogu da računaju.

Ovo na šta se obavezujemo mi, nek vredi i za sve momke na terenu. Nemate razloga da strahujete od njih, da ih respektujete, da im ruku pružate i sa zemlje ih kad se prenemažu dižete. Nemojte da se usudite da meč opet završite bez i jednog žutog kartona. Pokažite im zube i videćete da su nedostojni vašeg respekta.

Ko su uopšte oni?

Dotrajali Bugarin, Hristo Stoičkov za sirotinju, sa inteligencijom zbog koje bi mu dobijanje vozačke dozvole predstavljalo uspeh ravan usponu na Mont Everest; neuhranjeni limitirani afrički pravolinijski trkač; tatin sin koji sakuplja političke poene u prenosu uživo, jer na terenu ne može da drži ritam trčanja potreban za profesionalni fudbal i, kao lider na terenu, isluženi maneken kruševačkog Rubina i Duvanske industrije Vranje. Uz njih, tu je i gomila precenjenih proseka koja im šegrtuje na terenu, a sa klupe ih predvodi "od nula do dva gola po meču" Kiza, nedovoljno hrabar da sam skroji tim, i nedovoljno vispren da iskalkuliše kad i koga da odmori.

Raspucali su se protiv svoje milanovačke filijale, zatim i protiv niz vodu ove godine puštene Jagodine, a Subotičke cigane su pobedili jedva, u 97. minutu. Jedni put kad je trebalo da istrče pred protivničku publiku i zasluže bodove, ostavili su ih u Novom Pazaru. Njihov uspeh protiv raspale rumunske zvezde nije ni prineti našem u Torinu i na revašu.

Nema tu nikoga od koga treba da strahujete. Znate i sami koliko ste od njih bolji. Mi ćemo nesoj koji deci otima dresove i koji će nam opoganiti naš istok u sredu oduvati navijanjem sa naše dve navijačke tribine, a vi nam na ternu samo zadajte ritam kojim ćemo ih zajedno pregaziti.

Hajde da napregnemo glasne žice toliko da samo plzenjskim pivom možemo da ih zalečimo. Hajde da ih ispratimo kući tako poražene, da ni u narendom kolu sa Radom ne uspeju da izmajmunišu tri boda. Hajde da ih mentalno spremimo za ispadanje iz Evrope, i da se posle njih prošetamo i kroz Jagodinu, pa da u Češku odemo kao prvoplasirani tim na tabeli.

Hajdemo. Možemo. Hoćemo. Moramo.

Za sve što godinama trpimo, za uspomenu na sve krađe i otimačine koje su nam priredil, za početak serije u kojoj će od ovoga meča pamtiti da u Srpskoj Atini nisu dobrodošli.

Ako je u četvrtak bilo sve za našeg Vujketa, hajde sada da im pokažemo ko smo i šta smo, i da ih porazimo za našeg Deju Lonca, za uspomenu koju imaju obraza da kaljaju svaki puta kada u naš grad sa svih strana zadrigli i neokupani na ekskurziju dođu.

Svi kao jedan, u novu pobedu, bez kalkulisanja, časno i pošteno, ali muški i silovito.

Igraj Vošo, rasturi ih sve!

Znate šta vam je sutra činiti!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Текст је са легла болештине, fkv.com

Какви ли само комплекси и болест разарају овог дегенерика који је писао...
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
hahah kako nas Paca nabija komplekse sirom nam nase lepe Srbijice...

hahah Hvala ti boze sto sam Grobar i sto imam mozga!

A da nije Vosa malo pederski!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jbt, na pola teksta mi je postalo zao autora teksta ali do kraja se vec okrenulo u nevericu!
Zasto da zalim nekog ko ima u sebi ovoliko mrznje i to zbog ciste nemoci?
Sta je sa mozgom ljudi moji, pa ja ne mogu da verujem da zaista postoji neko ko moze da ovako razmislja?
Cuj molim te raspala rumunska zvezda pfff, filijale nam se sklonile, gol u 97.minutu spartaku (prava ljigava politicka taktika: lazi i preuvelicavaj sto vise, niko ne proverava istinost...pa je 94 min. i 10 sec. pretvoreno u 97!).
Dok je uspeh epohalnih razmera sto izbacis uvek nezainteresovani italijane za eufa kup.

Jebem li ti zivot, koji je to nivo frustracija... kakva lazna slika, laganje samog sebe i umisljenost! :prekrsti
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Izgleda da se virus fašizma u sportu iz Topčiderske rupe proširio na Srpsku Atinu! Istorija se ponavlja, Partizan u borbi protiv fašizma.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Taj dođoš bolesni koji je napisao ovaj tekst, treba da se hospitalizuje :banghead

Ej bre, ko si ti da vređaš Sašu Ilića ili Božinova?
Pritom neko ko glumi neku gospodu se tako izražava i toliko mrzi :prekrsti

Pošto vidim da čitaju ovaj forum, želim da pozdravim sve normalne navijače Vojvodine s kojima sam delio grad 10 godina, a ti autore teksta, počni da se lečiš ako nije kasno! Vidimo se na ZAPADU
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Da ih mi lepo nalupamo sutra.

Bice 1-3 :napred Partizan
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
A tom gore sto je pisao tekst zelim od srca da mu deca i svi u porodicu hodaju u rikverc :D

Koji kreteni, cuj njihov uspeh veci protiv Italijana a da je utakmice u usranom gradu trajala pola sata duze popusili bi i vise od onih 4:0 sto su imali prednosti.

Kurva ostaje kurva i uvek ce biti mali klub sa jos manjim "navijacima" na usranom stadionu.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Gledao sam ove slaninare u Surdulici gde su jedva izvukli 2-2.
Početak je bio sjajan za Surduličane, slaninari nisu znali šta ih je snašlo. Radnik je držao igru u prvom poluvremenu. Početkom drugog, povukli su se i branili međutim do 60.-og minuta su imali snage, posle su parkirali autobus i samo ispucavali... To je iskoristila Vojvodina.
Kod Vojvođana je Ivanić odličan, broj 7 i Ožegović su solidni. Jedino su njih trojica odudarali od svih ostalih igrača na terenu... Svi ostali su ispodprosečni igrači, fudbaleri, ono nije fudbal šta oni igraju... trči napred, trči nazad. Ivanić ima taj pas, ima pregled, ima pamet, mućne glavom. Ožegović odlično čeka loptu i pravi prostor sebi, ima dobru tehniku i dobru brzinu, zna da postigne gol čak i kada nije u nekoj šansi.
Ipak... otišao sam, najviše na tu utakmicu jer, eto, prvi put na jugu Srbije neki klub igra najviši rang takmičenja, i kao ljubitelj fudbala da ispoštujem fudbal.
Gledam Vojvodinu i razmišljam kako će samo Sampdorija za par dana da ih zgazi, a kako ćemo tek mi lako sa njima... Kako su oni dali 4 gola Sampdoriji meni i dalje nije jasno, jer ono što sam video svojim očima u Surdulici, oni ne bi dali 4 gola nikad nikom...
Krš su pozadi. Nije im tada igrao Pekarić, ne znam igra li sutra. Ali su šuplji i na sredini, sem Ivanića nemaju dobrog fudbalera.
Ubeđen sam da gazimo. Mi smo za njih fudbal izmislili. Oni su ciganski sklopovi u glavi, napaljeni posle evropskog podviga, a vidite i kakvu su najavu napisali navijači... Ne mora da znači da je takav Ivanić ili taj broj 7 ili onaj skroman dečko na desnom beku, ali... sve te stvari podsvesno utiču na igrače, oni su deo toga, i ni krivi ni dužni proći će tako kako će proći zbog tih svinjarija...
Umesto da kažu dolazi nam veliki Partizan, ajde da to bude pravi derbi, mi Evropu oni Evropu, nadigravanje i nadmudrivanje... Oni pišu ovakav tekst. Cigani...
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Bez obzira na to sto je Brasanac ovo zasluzio, smatram da u vec zavrsenim kvalifikacijama, u nebitnim mecevima, kod nebitnog selektora, pozivi nasim igracima nisu nista drugo do slabljenje ekipe za utakmicu sa Radom. Postavlja se samo jedno pitanje, zasto igraci Partizana nisu pozivani na meceve koji su imali takmicarski znacaj?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.335
Локација
Kej Republika
Poziv Brašnu u reprezentaciju je korak dalje ka njegovoj prodaji. Dugo je kod nas, dosta dobre partije pruža, vreme je da se neko proda preko.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ako je iko iz Partizana zasluzio da obezbedi sebi zivot i nastavi karijeru van Srbije to je onda Brasanac!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Sutra pobedjujemo 1-2, i prelaz. Postizemo jedan gol iz ofsajda i jedan iz nepostojeceg penala.
Ondak neki novi, a tamo mora da postoji takav, Branislav Trajkovic https://youtu.be/wNt8riUT1o0?t=235 zove ekipu da napuste teren. Menjam mislenje za najomrazenije licnosti u Partizanu. Branislav Trajkovic BR1! Ovo, plus crveni, plus razna sranja i kiksevi.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Заварава себе (или их не познаје довољно) онај ко мисли да је ово само плод једног искомпексираног малоумника
Ово је чак блажа верзија става и размишљања који су доминантни међу свим тим несретницима који ће сутра бити на северу и делу запада
Количина мржње којом су клинци без идентитета задојени се испољава током целе године, нарочито у појединим деловима града, витешким насртајима 10 на 1, на сваког ко није локал патриота
На страну то што су тек у пубертету свог несретног и испразног живота открили љубав према локалном клубу, а идентитет изградили на мржњи према нама и циганима
Лично познајем неке који су у пубертету доживели просветљење, и са Југа прешли на новосадски север, притом без икаквих повластица, што би донекле и било разумљиво, не и оправдано
Дакле, реч је о чистој љубави која се јавила у моменту потребе поистовећивања са неком групом, неким стадом...
Јако лабилне личности, типичан одраз проблема у друштву, повратка деведесетих
Шака су јада, али количина идиотлука са којом располажу је импресивна, чак и за београдске цигане
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Povodom onog teksta odozgo sa nekog foruma navijača vojvodine: hahahahaha.

Pa mukice, ja njih nikada nisam ozbiljno shvatao, pa ih, sledstveno tome, nikada nisam ni mrzeo. Nekako bezveze mi je da mrzim vojvodinu, šta tu ima da se mrzi ? Pa kada sam pre 25-30 godina išao u njihov gradić na naša gostovanja, imali smo svi osećaj da smo kod kuće. Nema njihovih navijača ni na ulicama, ni na stadionu, nigde nikog, sve sestre i braća, dame i gospoda Grobari oko mene. Taj osećaj mi izgleda ostao do danas, pa i dalje ne mogu da osetim mržnju ni kada pročitam ovakav tekst. Previše je smešno... oni će gromkim navijanjem i uvredama nekoga da uplaše... hahaha... ne kenjaj...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Ko su uopšte oni?

Dotrajali Bugarin, Hristo Stoičkov za sirotinju, sa inteligencijom zbog koje bi mu dobijanje vozačke dozvole predstavljalo uspeh ravan usponu na Mont Everest; neuhranjeni limitirani afrički pravolinijski trkač; tatin sin koji sakuplja političke poene u prenosu uživo, jer na terenu ne može da drži ritam trčanja potreban za profesionalni fudbal i, kao lider na terenu, isluženi maneken kruševačkog Rubina i Duvanske industrije Vranje. Uz njih, tu je i gomila precenjenih proseka koja im šegrtuje na terenu, a sa klupe ih predvodi "od nula do dva gola po meču" Kiza, nedovoljno hrabar da sam skroji tim, i nedovoljno vispren da iskalkuliše kad i koga da odmori.

Ovo dati nasim igracima da ih zgaze tamo.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
@ Fidel..

Sve si u pravu..

Protiv Sampdorije njih je realno bilo 200 u kopu što navijaju, protiv Javora 70 i to posle pobede u Italiji..

Starija njihova ekipa je gurnuta na stranu , klinci talasaju po suvom..


Novi Sad je crno-beli grad !!

Samo jako uvaliti im gol od starta i oni su u kanalu..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top