Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Za dva sata - Firma stopirala transfer Ivanica
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Hahahahaha komedije, pisao sam juce da mi ni za Mesija ne bi platili 100 000 evra, a da za nekog Ivanica dajemo tu cifru. Ajde sad da pogadjamo razlog zbog cega nece doci Ivanic, moj tip je da Vojvodina kao stub same Vojvodine nece da saradjuje sa Beogradskim blizancima.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Сјајно објашњење зашто је запело око Здјелара.

А где су били ти братски односи када су у Пиреј одлазили Фејса и Шћеповић а у супротном смеру Грбић?
Где су били братски односи кад их је на европски врх водио Дуда Ивковић а из Партизана доводили Ејсиа Лоа и Милутинова?
Је ли био проблем због братских односа кад су им најбољи играчи одбојкашког и ватерполо клуба били Иван Миљковић и Слободан Никић а у Партизан одлазио Тео Хаџитеодору?


Красић није могао јер није дала жена (као и својевремено Винсент Кандела).Па нађите неког ко зна да игра фудбал а да нема жену пизда ли вам материна.Бајрам је крив што није могао Маркињос, Руси су криви због Ломића и Девића, Израелци су криви јер мош' мислити траже обештећење за свог играча а братски односи су криви што је запело око Здјелара.


После несрећне Артмедије наш клуб није нимало напредовао.Десет јебених година стагнирања и назадовања.Осам сезона заредом играмо квалификације за лигу шампиона уз проценат успешности мањи од 15 посто.Свако учешће у лиги европе показује да смо и ти залутали.Да нам није место ни међу 80 најбољих тимова европског фудбала.Ма ни међу 150.
У сваку европску битку идемо гологузи.А из исте изађемо као победници само кад налетимо на неког исто таквог.
Тренер увек први најебе.Тражимо резултате од тих истих тренера, који се не задрже дуже од сезоне или сезоне ипо.Да ли је то довољно да се нешто озбиљније направи?
Сваког лета или зиме изменимо играчки кадар.Мало, мало па од нуле.
И онда очекујемо резултат преко ноћи.Па кад је некоме то успело, кад је модерни фудбал трпео такве ствари?
Кад је трпео никаква улагања у играчки кадар, кад је трпео да кад се нешто и уложи, уложи погрешно, да се играчи доводе без икаквог скаутинга, преко разних менаџера и агенција?Кад је трпео такав неплански и рад лишен било каквог система?


И онда налетимо на неки тамо Бате Борисов, све мислећи да ћемо им дати 6 комада у два меча.Клуб, односно тим који нема звучна имена и чији је играчки кадар јефтинији од нашег (јер за дивно чудо још увек српски играчи вреде више на тржишту од белоруских), који је игра досадан и неефикасан фудбал, који има кинески зид испред себе кад уђе у групну фазу лш.
Али клуб који је такав начин игре довео до савршенства, савршенства за оно што они циљају.А циљ дефинитивно имају или можда случајно на исти начин годинама уназад улазе у групну фазу?Играчки кадар уигран и искусан до максимума, тако да ми овакви нисмо у стању да нађемо рупу и да их натерамо на неку грешку.Сасвим друга ствар је што источноевропски клубови нису у стању да се озбиљније супроставе западноевропским, па пролазе тако у групној фази.Сем наравно она два иза којих стоји крупан државни и приватан капитал.

А где смо ми за то време, где је наш кинески зид?Врло брзо и испред групне фазе лиге европе.

А усијаним навијачким главама са обе стране Топчидера је увек за све крива она друга страна.Уместо да вечити играју редовно групну фазу нека од два такмичења, да њихови међусобни дуели буду познати по квалитету фудбала а не по томе ко ће направити веће срање на трибинама, ми се кољемо и рвемо у блату ко ће бити први у селу.
Док просечан гробар и циган трпе разне марионете попут Ђурића и Лукића, попут Поповића и Терзића, док се пале на саопштења и међусобну пљувачину за широке народне масе и причу како онај други клуб има пара за појачања а ми немамо, сви остале одоше напред.
И нама и њима остају дугови који стрмоглаво расту ( а с времена на време ипак није лоше поменути тим истим широким народним масама да се дуг драстично смањио), остаје нам јелен супер лига и два или три међусобна меча током сезоне где је главно питање колико ће глава пасти а не колико ће голова бити постигнуто и остаје нам вечитo питање и утеха, кад ће бити забијен последњи ексер у противнички сандук.А то што тај исти сандук чека и наш клуб, кога је брига за то.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.781
Reaction score
29.697
Локација
Beograd
Polako se ostvaruju moji snovi iz mladosti o ultraofanzivnom Partizanu...
Doduše, nisam mislio da će sve to ići preko krila, ali, šta sad...

Čitam kako ovaj Subić može da igra i beka i krilo (i to levo), i to je baš super - jer nam organizator igre Babović u ogromnoj većini slučajeva šalje loptu baš na levo...pa, možda bi i ostali igrači mogli sa desne strane da pređu na levo, tako da...

Evo i sastava tima:

2. Vulićević više krilo nego bek
3. Petrović više krilo nego bek
4. Luka krilo
5. Grbić krilo

6. Trujić krilo
7. Marinković krilo
8. Ninković krilo
9. Živković krilo

10. Abubakar krilo
11. Subić krilo

Rezerva: Golubović (krilo), a mogu i neki ostali pod uslovom da znaju da igraju krilo...

Šta je? Nemam golmana u timu? Pa šta, jesam rekao da ćemo ofanzivno, igraće Babović - onako levonog i on bi bio dobar za levo krilo, ali...neka njega u sredini, da deli lopte...na levo krilo...

Dakle, taktika za derbi bi mi bila (malo nalik nekom binarnom sistemu, ali):

0 - 1 - 0 - 0 - 10!

U prevodu:
Golman (koji će nam kurac, kad ćemo samo da napadamo!)

0 - odbrana ništa
1 - u veznom redu samo Babović
0 - desno krilo ništa
0 - centarfor ništa
10 - svi ostali na levo krilo! A u pičku materinu! Ako ništa drugo, bar bi ,,Grofa,, zabolela glava na derbiju, trebalo bi mu bar poluvreme da raskljuvi šta je ,,pisac,, tj. trener hteo da kaže taktikom 0-1-0-0-10!

Eh, da sam ja trener... :roll:

A čekaj, ovako ,,zbiljski,,...zadnji vezni nam još nije stigao, ni napadač... :eek:
...Nekom ne da Terzokio, nekom žena, nekom klub...jebem ti sudbinu... :banghead

Ajde, tražite bre po internetu ima valjade još neki igrač negde da iole vredi nečemu a da ga još pride puštaju da obuče dres crnih ovaca i belih vrana ove države... :D: :BB :D:

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Za dva sata - Firma stopirala transfer Ivanica
naravno :)

jbt kakav tajming gazde za zatvaranje mileve. :D

ovoliko ljudi na forumu nije bilo ni kada smo dovodili klea..

Ljudi iz Partizana kontaktirali su čelnike Vojvodine i pitali koliko traže za Ivanića. Dobili su, najpre, odgovor: "MIlion evra".

Partizan je odgovorio na tu ponudu i poslao je u Novi Sad.

Međutim, iz Vojvodine je stigla nova cifra: "Mi našeg igrača cenimo na 1,5 milion evra".

Iz Partizana su potom rekli: "OK, evo vam i ta ponuda".

Sada je na potezu Vojvodina. :roll:
 
Последња измена:

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Verovatno uskoro stize vest da je Ivaniceva ujna stopirala transfer,da joj ne iskvare Mirka Beogradski mangupi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Iskreno nije da placem,niti da se smejem,ali ovako uzbudljiv poslednji dan prelaznog roka ne pamtim da je nekada bio.

Meni je najjaci poslednji pasus teksta:

Iz Partizana su potom rekli: "OK, evo vam i ta ponuda".
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Tandem W je iskljucivi krivac za ovo sto se sada desava.
Mogao je Partizan mnogo mirnije i bez trzavica da zavrsi ovaj prelazni rok.
Definitivno ne znaju sta rade.
U zadnjem danu prelaznog roka dovesti 2 leva beka,to mogu samo idioti.

DOVEDITE SPICA I ZADNJEG VEZNOG MARVO JEDNA !
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Ово је бре спрдња са клубом, као даће 1.5 а за то су могли довести Рајковића и Девића без проблема. У предходних 48 сати кога смо ми све доводили прво мјесто у групи ЛЕ било без проблема.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
да ли је стварно узбудљив или неко жели да ми мислимо да је узбудљив

што би рекао Молдер истина је тамо негде
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Daj nek neko ko je blizu ode do stadiona i zakljuca ta govna u jednu kancelariju, oduzme telefone i isjece internet, jebace nam majku samo tako.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Kakav poslednji dan, trese se gora rodice se..... ko zna sta.

"E sad cu im jebati mater cigansku, bezobraznu,..." - Clan uprave FK Partizan, 31.8.2015 stadion JNA

Devicu grobarcino jos ima nade! Zvali smo i Daudu tj menadzera.


Ako Ivanic dodje da li ima pravo da igra u LE?
 
Последња измена:

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Samoooo bahato hahahahaha ... jbt ovo je ultra zanimljivo... da su tako bili siroke ruke kao sto sada pisu mi bi bili u LS.
 

Wizir

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
24
Reaction score
11
Локација
Бања Лука
СОС јавља да је Ненад Маринковић посуђен Вождовцу до прољећа.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne bi me cudilo da nam prodaju oba napadaca i kupe jos dva leva beka kao zamenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top