Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.312
Локација
Kej Republika
Kakva zabava za grobariju. Kako se pojačanja ređaju kao na traci. Uzeo Vucela sve portale pod svoje pa sprda masu.
Oni da su hteli da ulože 2M u prelaznom roku, odavno bi mi imali skockan tim.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Čekajte danas bi trebalo još neko da potpiše? Bivši ganci? Alen Stevanovic odličan igrač :D konačno playmaker
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ciganiji je titula i eventualni plasman u LS - LE dogodine pitanje opstanka. Po konstalaciji snaga na politickoj sceni, jasno je da ce ici na zivot i smrt da uzmu tu titulu. I ne verujem da ce im iko vise i bod uzeti sem Partizana. Pretnje, autocenzura, strah za opstanak iz timova... Mislim da pritisak koji oni sprovode nikada nije vidjen, sem mozda za vreme Causeskua i Steaue.

Kad je vec tako, milion evra da se posalje u KK. Jedini nacin da se operu pred brojnom navijackom armijom Partizana za ucestvovanje u ovoj saradi.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Za koga bre 2 000 000 evra?! Za onaj mrsavi kurton od igraca, pa Sasa Lukic je doktor fudbala za njega, sta vi zamisljate da ste, hocete da urnisete taj klub?
Ako u kasi imate ta novac, a sigurno nije vas da ste ga donirali, nego je klub stekao, NAPRAVITE JOS JEDAN TELEOPTIK! Rijeci nemam da opisem vase nepoznavanje ove igre, ponasate se kao Piksi onomad lad je otimao i Bjekovicu igrace, i pravio dugove.
Hvala Terzicu i Pedji ultra boysu sto su vazdan busili vase divne transfere, sever sam spasava klub, majmuncine nenormalne.
Teleoptik jos jedan! Hvala Zeki za ovaj sto vec radi i proizvodi kao na traci, inace muka ziva. O stoperu i dmc-u da ne pricam, nemam kome.

Niko me ne moze razubediti da je jucerasnji dan bio najvece moguce ponizenje za Partizan u posljednjih x godina. U ta 24 casa sakupilo se svo neznanje, sva negativna selekcija rukovodecih kadrova, sve sto nas jede i truli svih ovih godina.
To je bio horor reality, ismevanje pred javnom scenom, igrarija sa nekada velikim klubom, koji u godini sedamdesetletnog jubileja dozivavljava najvece udarce. Ti udarci bi manje boleli da dolaze od nasih neprijatelja spolja, da su posledica jedino i samo celicnog zagrljaja ove drzave cije nas premijer mrzi, nego su, sto je mnogo bolnije i rezultat kompletne infantilnosti i nekompetentnosti ljudi iz samog kluba.
Nikad se nisam jadnije osecao nego citajuci kako nas rukovodstvo novosadske ‘rospije zavlaci i smeje nam se u facu. Kojoj budali je palo napamet da pregovara sa ljudima koje je licno gad Terzic ustolicio na celo Vojvodine sa samo jednim jedinim zadatkom – da prepustaju bodove ciganki, da otkidaju bodove i meso fudbalerima Partizana i da nijedan igrac iz Novog Sada ne pregje kod nas dok su oni na celu kluba.
Kako je moguce da debil Vazura to nije znao, ili je mozda znao, ali je ispunjavao partijski zadatak kako nas sto je moguce vise ismejati u javnosti. Zao mi samo malog Ivanica koji je navijacki nas.
Kako je moguce da debeli debil Vazura ne zna sta moze da bude prepreka prilikom angazovanja igraca koji je ugovorom vezan za ciganijakos (Zdjelar). Ako je znao, a morao je znati, zasto je morao da se izlaje u novinama da je sve dogovoreno, a u stvari nije bilo tako.
Navijaci Partizana, oni koji nemaju i nikada nisu imali drugu alternativu osim ljubavi do smrti prema nasem klubu, moraju zahtevati da ovaj debil i svi njegovi saradnici koji su rezirali jucerasnje ponizavanje naseg kluba ODGOVARAJU za nematerijalni i duhovni zlocin prema klubu kojim rukovode. Neka podnesu ostavke i neka se tornjaju iz kluba, jer ce svojim neznanjem, nestrucnoscu, politickom zavisnoscu napraviti jos veci belaj i ono cega se mi najvise pribojavamo – materijalni i finansijski zlocin kojim bi ispunili osnovni cilj zbog kojeg ih je gospodar postavio tu gde jesu – da nas izjednace sa prljavom cigankom i da konacni nastupi period idile ili tzv. bolji zivot.

To je to...najveca sramota od ko zna kada...kao neki jadnik kojeg ni jedna riba nece pa se ponizava i ponizava.

Ne date Ivanica? Hvala dovodjenja...
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
E moj tobacco, ne da neće poslati u KK, već će, ako propada, doći uživo sve sa svinjskim polutkama, tompusima i debelim stomacima, da to gledaju iz prvog reda. Ovo je sramno i nezapamćeno šta se dešava. Neka me neko ispravi, ne sećam se kada je u cigana postavljana uprava, a da su bili delegirani od vlasti koja je "naklonjena" nama.

Svakoj dominaciji dođe kraj, ali je prihvatamo kada dođe na sportski način, jer od tvoje, ipak postoji bolja ekipa. Tada se i ti trudiš da stigneš boljeg, pa i ti postaješ sve bolji. A tako raste i kvalitet takmičenja. Ovako, neko te sabotira i sistemski uništava, da bi njegova mezimica bila prva i najbolja u sportovima koji su u njegovoj zoni interesovanja.

Psihopata sa svojim vernim psećim čoporom, kao što svi normalni vide, daje sve od sebe da nam zapečati sudbinu. Nadam se da neće uspeti tj da neće stići, pre nego ga gazde pošalju u "mirovinu".

:napred Partizan
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Glupo bi bilo analizirati jučerašnji dan jer bi to značilo da je postojao neki plan i sistem. Pošto toga nije bilo i sama analiza je suvišna. Uostalom, neki članovi su najavili da još nije gotovo dovođenje igrača, pa ajde da sačekamo, možda i popunimo još neko mesto u timu. Meni je lično žao što nismo doveli Devića, ako je to uopšte bilo realno. Dobar igrač na deficitarnoj poziciji...

Kada je u pitanju ne tako mali Ivanić... nisam upućen, ne znam ko je i šta je miniralo transfer ali da su za njega dali slanini to što se pominjalo... smejurija. Ne postoji igrač u našoj ligi koji vredi toliko. Drugo, imajući u vidu trajanje ugovora, mali Lukić je zlatna koka za Ivanića, a po meni možda i veći igrački potencijal. Ne znam, možda grešim...
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Jel smo danas ograniceni na odredjen broj slobodnih igraca koje mozemo da dovedemo?
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Onog šatro grobara Ivanića (velikog kako pojedini forumaši napisaše) lijepo dočekati na JNA kad budemo igrali sa Vošom. Dok su pojedinci (po nekim informacijama) bili spremni da raskinu ugovor na svoju štetu i dođu kod nas, on dečko neće.

Još se javno hvali kako nas je odbio da bi održao riječ. Šatro hvala vam na odličnoj ponudi i sjajnom ugovoru, ali ja držim svoju riječ.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Iako sam sinoc predvece napisao da nema sanse da budu toliko drski i ne dovedu nikog, oko 9 sam pogasio sve portale i rekao zbaole me vise da pizdim, ujutru kad ustanem videcu.
Kad sta imam i da vidim... Alen Stevanovic. To je ta bomba :D Rekao bi covek vrlo su nasi iskusno sve odradili, doveli igraca koji igra krilo na mesto Abua, njega presaltamo u spic, desno Zile levo Alen. Jos on moze i u napadu da pokrpi..znaci cista genijalnost!
Ali onda shvatis da su govna zvala pola planete i da su ih svi iskasirali tj.nisu nego su izneli svoje zahteve koji obuhvataju i placanje. Nakon svega dovedu jedinog koji se zajebo da prihvati...niti nam je ta pozicija goruca nit je on ubojiti spic kakav nam je trebao. Nikakve ideje ni plana nije tu bilo, jer da jeste ne bi u zadnjem danu prelaznog roka doveli tri igraca koji igraju uz bocnu levu stranu! :pop
Ako smo upecali malog Mihajlovica onda je to jedini dobar potez. Mlad decko, kazu da ima ogroman potencijal... i ja ga nikako ne bih slao na pozajmice vec bih mu davao sansu pre Trujica i Ninkovica. Samo nigde ne pise zvanicno jesmo li ga ili nismo doveli!


I za kraj... ima li ikakve svhe glumiti budalu i danas i nadati se nekom Rajkovicu ili zadnjem veznom... :roll:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ma koji bre Ivanic kojih 2 miliona ?? Jel ste svesni sta je za nas 2 miliona !!?? Skoro pola od onoga sto smo zaradili u Evropi ove godine (i to nam je sto nam je)....
DVA PRILIKE JE UPRAVA, OCIGLEDNO NAMERNO, USRALA DA SE POJACAMO:

1) Pred Steauu - strucni stab i igraci su nekako izvukli Partizan u sastavu u kom su bili.
2) Pred Bate - strucni stab i igraci nisu uspeli i bilo je i ocekivano da se to desi s obzirom da je uprava opet zakazala i nije omogucila treneru da sa konkurentnijim sastavom napadne Bate... 15 miliona je odleprsalo, a sa njima i nebrojano mnogo mogucnosti...

Tako da mi ovo jurcanje i dovodjenje igraca u nekoj trecoj fazi deluje kao da nas namerno zajebavaju sve u cilju da u derbi udjemo kao razularena banda skupljena s koca i konopca.....
Ne znam da li ste svesni vaznosti pojacanja na mestu zadnjeg veznog ali stvarno pojacanja...tu ako ne dodje kvalitetan igrac. Laku noc....
Jedva cekam da vidim sta ce da bude sa silnim levim bekovima..ko ce gde, sta, kako.....
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ma to je sumnjivo pa ne malo... da su hteli da daju 2 mil. pa mogli su da nadju 5 pojacanja vrhunske klase za dz i daju im plate 350-400k.
Pa i taj Ivanic da je dosao ne bi imao ispod 200k s obzirom koliko mu je po medijima dignuta cena. Znaci ako bi njemu dao 200ak hiljada plus tih 2 mil. i procenat do prodaje, sto onda ne naci bar 3 igraca kojima bi preko njegovih 200k plate dodao jos 100-150k? Obicna sarena laze, nigde logike!

Ako je ipak istina a oni odbili ili on, nebitno...onda su se zajebali samo tako. Decku istice ugovor za 10 meseci, oni vec na zimu nece moci ni do 1 mil. da dobace a o procentu sledece prodaje mogu da sanjaju samo. Taj procenat daju samo finansijski impotentni klubovi koji nemaju vise novca u tom trenutku, evropski stabilni ligasi pljusnu sve odjednom, ne jebavaju se sa procentima. Dakle, on niti ce naci dobar klub niti ce naci tako dobra primanja niti ce ga igranje jsl u vojvodini preporuciti ne znam kome!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
rukovodstvo.jpg


Okupilo se drustvance i igra igricu... Jedino trenera nema!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ja mislim da sam ja danas jedini srecni Partizanovac koji skace od srece, jer Ivanic nije dosao za tih jebenih 2mi. Ubedjen sam da bi taj transfer definitivno znacio i gasenje naseg kluba. Ko bi ikada otplatio 2mil. za igraca koji je je vec dostigao svoj vrhunac i sada krece nizbrdo!

Moguce da su nasi ponudili 2mil. kada Ivanic bude prodat, stoga i nije bilo reakcije na drugoj starani jer ova NS Kurvina uprava zna da nece jos dugo, pa tako nisu ni bili zainteresovani za pare koje bi stigle u buducnosti!

Odakle nama 2mil. za dovodjenje igraca, a nema se 900 000 za internat i zatvoreni teren na Teleoptiku!?

Sve u svemu maximalno se okrenuti omaldinskoj skoli!

Jos jedna stvar klub koji ove sezone, a sezona je tek pocela zaradi 2,5 mil. od Mitrovica, 500 000 od trasfera, 5,4 mil. od UEFA 500 000 od prodaje ulaznica i jos 900 000 od sponzora ....Sto mu dodje 9,8mil min zagarantovanih ...ceka poslednjih 10min kako bi se pojacao ....?!!???

Sad treba krenuti u veliku kamapanju reklamiranja kluba i Lige evrope, jer navijaci dolaze samo kada se sve medijski isprati.

Zasto niko iz kluba nije izasao odrzao konfrenciju za medije i ojasnio Partizanocima da je Liga evrope veliki uspeh i da je klubu to bio cilj. Da je ovo prvi korak ka ozdravljenji kluba i uspostavljanju novih vrednosti, da pozovu navijace da dodju u sto vecem broju na utakmice...
Da prostim recnikom napale raju!

Samo da Kuronja ne igra to je nama najvece pojacanje u ovom roku!
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Ja mislim da su ovi kreteni iz Vojvodine vec prodali Ivanica nekom fondu kao sto su Gacinovica i mnoge druge. Samo su koristili da prikupe jeftine poene i jedni i drugi. S tim da ne bi iskljucio mogucnost da su nasi pokusali stvarno da ga dovedu ali da ovaj ima vec dogovorenu neku kombinaciju gde ce ici na zimu i nije hteo kod nas..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Није ми јасна ситуација са малим Михајловићем ако је истина да ће ићи на позајмицу у Телеоптик.
Ако већ нема (а има) мјеста на клупи Партизана, зар није било боље да смо га онда оставили у Раду још шест мјесеци.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
O kakvom to serovanju komunikacije sa drustvenih mreza sa ivanicem pise mozzart?

Kao da je ciganima porucio da mirno spavAju jer ne dolazi u fkp
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Usro mu se cale kad je pickousti poslao poruku na mobu...
pickica obicna.
Ko ga jebe,ako nije potpisao!
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
LE ne treba da nam bude prioritet. A ova trenutna ekipa, ukoliko normalno igra moze sve utakmice u jsl koji treba da nam bude prioritet br 1 može da dobije bez nekih vecih problema.
Posto je Đura u poslednjih par godina jurio sve samo :pickaciganska da dovede kod nas, neke je zvao a da se te informacije nisu ni čule u medijima, mogli bi i ovi da nastave sa tim, evo Žigara je free agent mogli bi njega da potpišemo, ako nam već fali i jedan špic :D Žigara i da nije u formi, ima dominantne fizičke predispozicije koje npr Božinov nema, i Žirafu možeš da gađaš u glavu i ući će u gol.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
O kakvom to serovanju komunikacije sa drustvenih mreza sa ivanicem pise mozzart?

Kao da je ciganima porucio da mirno spavAju jer ne dolazi u fkp

Kažu ljudi da je bio aktivan sinoć na društvenim mrežama, a nedostupan na telefonu... Mogla bi braća iz NS-a koja ga imaju za prijatelja na FB da naprave screenshot njegovog profila i izbace to, ako slina nije obrisala status...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Stigla BOMBA u Humsku samo nema ko da je detonira da ode sve u samsungstrilepepicke materine.

Dobro jutro Grobari,kako prvi dan u skoli.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top