Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Dobrodošao Ljubinko!

Nek ti je Bog na pomoći... a i nama sa ovim lopovima.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ocekivao sam Tomica ili Spasica, tako da sam prijatno iznenadjen. Nmam pojma koliko moze, ali mi se cini kao OK lik.

Najjaci utisak - neizmjerno mi je drago sto je Paun izbjegao ovu kaljugu. Takav je covjek da bi ga potrosili puno brze i brutalnije od Stanoja, Jokana i Marka
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
I ja sam ocekivao Tomica, ali dobro zeli covek prvo da se dokaze u Teleoptiku, Drula je bio moj drugi pik, vrlo cenim i Drulu i Tomica kao velike Grobare. Dobrodosao Drulo mada dok ga ne vidim sa salom jos nije gotovo. :buhaha
 

Partizanovac_Zapad

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
92
Reaction score
14
Gde je onaj decak sto se kleo u ban da dolazi paun...
Gore od kize ne moze

Veliki posao je sinoc odradjen! Strasni pritisci su bili na upravu i morali smo zavarati trag,a poslednjeg dana prelaznog roka smo naucili kako se to radi. Vidite i sami da se do pred kraj u javnosti nije pricalo po Druli. Srecno Drulo!
 

markmilos

Početnik
Учлањен(а)
27.12.2007
Порука
160
Reaction score
2
Srecno Ljubinko! I udri blok nesposobnom Babovicu, da nam najzad svane.. :)
Ja verujem u ovu ekipu i u "nemoguce", nije kasno... :)
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Tomic navodno odbio i na tome mu svaka cast..
P.s. kakvi bre pritisci samo lupate gluposti
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.435
Reaction score
40.861
Локација
Žrnov
Dokle je nas ova banda dovela kada se mi ne radujemo sto je umesto ove masne sline I podguzne mafijaske muve na mesto trenera dosao Partizanovac, trener koji je pre samo dve godine osvojio zlato sa klincima na Evropskom prvenstvu :banghead:banghead:banghead
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Srecno Drulovicu.
Sta je bilo sa Kizitom jel i dalje na platnom spisku ili je dao otkaz?
Koji bi to urnebes bio da je Magat dosao da kaze Babinju 10 evra za svaku vracenu loptu nazad, sam bi dao otkaz :buhaha
Samo mi nije jasno ko nas dovodi u vezu sa Magatom verovatno smo pitali bi li radsio za vinjak :D
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Podrska za Drulovica,videcemo kako ce se snaci u brlogu zvanom Fk Partizan.
Ja sam ocekivao starog i iskusnog vuka na klupi u liku Dragoljuba Bekvalca.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Mnogi pljuju Zivka. Zivko je odlican golman! Podseca na Bozovica, logicno je da svaki gosa tu i tamo kiksne, on nije extra klasa ali je dobar. Zivko nece odbraniti penal, odbranice ono sto se brani, sto mora da primi primice, a moze on da bude i Bufon ako su mu bekovi i stoperi krs, sta moze da uradi... Mislim da se bespotrebno pljuje decko.

Drugo pisao sam o tome, da li ce ikada na ovom forumu prestati sa povicima uprava napolje?! Nisam ja na strani uprave daleko od toga, ali da li postoji i jedna uprava koja je bila po volji i koja je makar zasluzila da joj se ne kune i jebe sve do desetog kolena, dakle ne da se pisu hvalospevi nego samo da se ne nabija na kolac?! Ovde nikad uprava nije bila dobra.

Treca stvar je bas protiv uprave, videlo se od starta da je Kiza tu prelazno resenje, za koji kurac mu se lepo nisu na kraju sezone zahvalili na saradnji i onda doveli Ljubinka, nego sada?! On ako stvarno dodje znači da ima muda kao lubenice, u ovom momentu bi samo takav tip prihvatio da bude trener.

Ja sam licno navijao za Spasica, covek je ceo zivot u Partizanu i kao igrac kao trener, prosao je sve selekcije, zna svaki šraf kako funkcionise u Partizanu i bio bi fenomenalno prelazno resenje, a mozda cak i na duze staze. Ljubinko dolazi u sred sezone u nesto novo, dok on upozna ekipu, dok se naviknu oni na njega on na njih... Videcemo..

Magat bolje da nije sada dosao, ne bi imao on vremena da se upoznaje sa ligom, sa ekipom sa jezikom, da bi vadio trnje iz pičke. Strani trener se dovodi ili na kraju tekuce tj na pocetku nove sezone ili u polusezoni, a ne u sred sezone da spasava zivu glavu.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Љубинко, црни Љубинко...

Бојим се да ово није добро решење ни за Љубинка ни за Партизан. Превише је он тих и повучен за стоку с којом мора да се бори. Друго, у сениорском фудбалу има само отказе, а са Банатом је својевремено испао из лиге. Сениори и омладинци су као Бог и шеширџија.Друго, ми бре од Станоја нисмо имали тренера који зна да подвикне и да играчу опсује све од буве у ћебету до мајке рођене. Ово све после њега нешто мутаво бре, сви причају 'из стомака' боје се сопствене сенке. Тумба, Вук, Кизо, несрећни Грант, Марко ко да их је исти човек језику учио, а још кад на телевизији видим Дарка Тешовића како прича желудац ми се окрене. Ко да му је Тумбаковић отац, чак и визуелно личе. Ако нам је већ нуђен Магат, онда ми је стварно жао што он није доведен. Он је толико ригидан, да чак ни Немци нису могли да истрпе његову дисциплину. Замислите колико би он трпео Бабовићеву, Нинковићеву и курцобоље осталих ликова који нашом несрећом данас играју за Партизан. Иначе, једна од ствари која је сјебала фудбал у Србији је пас у назад. Погледајте колико пута смо дошли с лоптом до противничког шеснаестерца и вратили је у назад чак до штопера. Магат је, док је био тренер Волфсбурга, увео казну 100 евра за сваког фудбалера у екипи понаособ, акок лопта буде враћена у назад. Оног који врати,јер ју је вратио, остале јер му се нису открили , а голману јер је део екипе. Важило је чак и на тренинзима. Слично је било и за вишак контаката с лоптом. Е сад размислите, да ли је он превише скуп, или неке персоне ван управе, у управи и на терену нису желели неког таквог на клупи. Моје мишљење је да ту паре нису биле (највећи) проблем.
 

Stephone

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
62
Reaction score
1
Локација
Tri Tiganja
Srecno. Nadam se da milija ne finansira i njegovu platu :)

njegovu platu mozemo da finansiramo mi sa Foruma bukvalno kolika je (svaki registrovan clan po 45 dinara mesecno pa izracunajte koliko je, jer je za toliko radio u Makedoniji).


Bar je Grobar iako takodje nisam presrecan jer je previse tih i gospodin.

Neka nam je sa srecom:partizan_fan:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
A gde pise da je Drula trener?? Samo pise da je Kiza dobio nogu....to sto je Vucela mucela nesto mozda rekao ne menja nista....mogao je da kaze i da ga Murinjo menja, a nije da mu bas dobro ide u Engleskoj....
Kizi hvala na rezultatima u Evropi odavno nismo onoliko puta pobedili ali je sve to bacio u vodu ovim ostavljenim stanjem na tabeli i porazom u derbiju....
Inace napredna uprava ima savrsen tajming za promene....mogli su ovo da urade pre reprezentativnih termina pa da se novi trener lakse uklopi i brze udje u ritam ali neee jer bi to ugrozilo njihov cilj koji se zove "minus dvajes"....cenim da ce da se odugovlaci sa novim trenerom tamo do ponedeljka jer moze i "minus sedamnajes" nije lose ne bi se grof bunio....majku vam jebem svima.....pocevsi do debelog podgojenog krmka Frizure pa nadalje sve do raspalih jajara koji sebe nazivaju vodjama juga i debilnih klinaca slepaca koji ih prate kao mladi majmuni.........
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako je Drula prihvatio klupu sa uslovom i ciljem titula kao sto kaze Vucelic, onda definitivno nije normalan. Prihvata otkaz prije nego sto je poceo da radi. Sta reci....
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.788
Nisam zadovoljan ovim resenjem.
Staces...

Srecno Drulovicu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top