Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Preko Markovića dobijamo na isti način 5-6 gol ove sezone.
Prosto karma.
Duzan si Ostojiću , ne daš mu da igra dok ne oprosti dugovanja..

Ovo je jedna od najlošijih polusezona u istoriji kluba..

Jedina svetla tačka Enake.

Ivice jel vidiš da nemamo napadača u ekipi ?!?!!!
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Treca godina u poslednjih cetiri da u oktobru idemo na -10 i vise. A i u toj cetvrtoj bi otisli da nije dosao Mare.

Ovo nije sramota, ovo je nesto gore. Ne znam sta bih rekao.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Neverovatno je koliko forsiraju Svetu. Ok treba klub da prezivi, da se prodaju mladi igraci ali ne po svaku cenu. Ima Sveta talenta ali to treba kanalisati.
Momcic je za jedno poluvreme odigrano na mestu desnog beka pokazao vise negoli na svim ostalim zajedno gde je igrao stopera.

Ne znam kako je moguce da to treneri (bivsi i sadasnji) nisu skontali. Uostalom, imaju primer i u Nikoli Milenkovicu. Neverovatno je koliko se ovde ne primecuju trendovi i pravci razvoja modernog fudbala.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
I posle ovakvih rezultata, koji traju već ohoo ho, mi nemamo pravo na kritiku, niti smemo da iznesemo istinu. Jer, ispada da mrzimo upravu i urušavamo zdravu priču, dok se oni bore protiv svih. Vetrenjača, Bjekovića, Saveza, unutrašnjih i stranih neprijatelja. I kako oni očekuju da ljudi dolaze na Jna? Koliko god da se voli Partizan. Čime su zaslužili? Jesu se poneli dostojno nakon toliko loših rezultata, promašenih pojačanja? Pljuju po KK, a nisu im do kolena. Čanak im je zadao domaći zadatak o ljubavi prema klubu. Kako se to radi, kada više ne ide. Užas...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Nejasno mi je samo gde su bili igraci od 25 tog do 85tog minuta. Ceo jedan sat su klackali jajca po livadi. Ko ne zna fudbala mora da trci i da bije, ako ni to ne zna. Koji ce nam takvi u timu?Nije Bajro znao fudbala, pa ni Nadj, pa ni Zuka, pa ni Evi, pa ni Djurdjevic.....ali su znali za presing, borbu, pritisak,imali su zelju srce, muda. Ovi sad sacuvaj boze i sakloni. Iviceeeee mrs u pm i vodi Vazuru.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Panticu opet kriv sudija.Covek stvarno nije normalan...Veceras smo samo mi krivi,Urosevic kome covek neometano sam kao duh centrira,Sveta koji ne igra odbranu,jalovost i mrsomudjenje u napadu i precka koju toliko spominje kada prica o ciganima.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Javi se željko pičko, napadaj opet pošumljenje, jadniče iskopleksirani.
Dete ti je bolesno, a nadapadaš čoveka kome je kosa opala u 30 godina i to je jedna bolest. Ali svaka bolest se može skote izlečiti osim tvoje. Ti si smrade bolestan u duši, jadniče... Pozdravi družinu narkomana, krmka i julovsko govno i pušača kurca na Pinku.
Bedniku, velika greška što navijaš za nas, a ne za one preko puta jer tamo pripadaš. Smrdiš duhovno...
 

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
Из спрдње малочас кажем другару да наброји бар 3 играча. Каже: Стојке, Ћелави и Гомеш. Буквално је то то. Остало тиха језа. Да ли је могуће да смо толико лоши? Да ли је ово иста екипа која је покидала цигане и одиграла солидно у бг против турака? Не знам. 8 бодова од дербија просуто. Крки написао број датих голова по утакмици. Неефикасно, али је бар у одбрани промаја.
Али, ни ми нисмо боље заслужили, не као појединци, већ као целина гробари. И треба очигледно да се ово дешава. Нека дође опет сома људи следеће коло. Нека се створи још која фракција.

А пантићу секташу: личе, да ли си ти свестан да је ККП ИНСТИТУЦИЈА за све клубове у Србији, а поготово за ПФК??? Смраде одвратни, промени име емисије у цигански весник. јебао те реал, нфл и хокеј
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Jos jedno mucenje, svaka cast Stojketu i Enakeu na bodu. Sveta po ko zna koji put pokazao da je zelen, a Ostojica i Sase Ilica nema ni na klupi. Spas je u privatizaciji, do tada jasu nas SNS goveda.
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Каква је ситуација била на трибинама, јел ко вријеђао наше играчине?
Надам се да није било звиждука, и да су оне вређалице биле на послу, а не на стадиону.
А следећи пут кад дођу на стадион, да упуте извињење балванима што их пореде са нашим играчима.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
UPRAVA NAPOLJE!!!
VUČIĆU PEDERU!!!
JEBEM VAM MATER BANDO POKVARENA!!!
CIGANI SELJANO BEZ OBZIRA NA SVE ZA VAS SMO AVANGARDA!!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nemamo kvalitet za nesto bolje od ovog, ne znamo igrati fudbal i kraj. Moze doci i Konte sve ce biti isto.

Ivicie vreme je da odes, nemoj dzabe da se Zeljko trosi u vesniku zbog tebe. Nije odbranio ni Djukica nece ni tebe.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top