Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Sa Djurom frizurom sve ovo što nam se danas dešava je bilo u začetku... Pod kim je beše bio Partizan kad je Stanoje oteran kao ker? Djura frizura je tek prva faza u razgradnji ili razmontiravanju FK ili JSD Partizan i evo dokle smo stigli danas... Samo nam se čini da je on bolje vodio klub, on bre nije znao da priča kao čovek... On je bio samo slepi poslušnik i ucenjen lik koji je isisao iz FK desetine miliona koji su otišli zna se već gde... Baš u tom periodu kad je kurva iz Rajkove rupe bila u nevidjenom kanalu i pred gašenjem, kakve li koincidencije... Tad smo mogli da se odlepimo od cigana 3 svetlosne godine, ali... Bio je samo puki prethodnik ovih klovnova koji nam danas simuliraju upravu i koji su nas razmontirali kao dete Lego kockice...
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
Mislio sam da Bata ima muda,ali ocigledno da je nekada imao,izmjena Pantic-Lola je sve pokazala,zatvaras utakmicu kao da igras protiv Reala pa si slucajno dao gol,ma dajjj...Uprava napoljee
 
  • Like
Reactions: MAK

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.803
Kao sto sam predlagao i pre nego sto je Bata dosao, ova sezona se ubila za trosenje svih legendi. Znaci dajte jos par legendi ove sezone da shvatimo da nema nista od te price.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Koliko god je ovo loše, ako to stavimo u stranu, a uz to i titulu koju ne možemo da osvojimo, FK Partizan imaće šansu za LŠ, jer će cigani biti suspendovani. Sve što treba jeste da u ovoj ligi bude ni manje ni više nego 2. mesto. Svesni smo da će tu da guraju Radnički, isto kao što guraju cigane. A Radnički je trenutno ispred nas na tabeli. Nema mesta za hladovinu. Steži to Batice, na zimu ozbiljna pojačanja i napad na rezultate. A kad ovi ne budu igrali evropu, neće biti ni igrača od pola miliona...pa ako se u našem klubu radi dobro, biće šansi.
Moje mišljenje o upravi isto je kao stav ljudi ovde. Svi znamo da oni samo kradu. I da se promene, i novi će isto. Međutim, bitnu ulogu ima sportski direktor, pa sam mišljenja ako bi tu bio Tomić mogli bi smo nečemu i da se nadamo. Tako da ja tu vidim moguće rešenje za neke od problema.
Opet smo primili gol preko levog Miletića koji ide u peterac da zatvara, isto kao protiv Radničkog. I Sveta Marković je super dečko ima potencijala, ali nije za prvi tim još uvek. Daj ćelavog na štopera, desno Enake.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Imamo tu u fudbalu kombinaciju nekoliko stvari, u košarci ne pratim, tamo svake godine dolaze novi, pa ne mogu da im imena popamtim: prvo sudije koje sistemski kradu tako kako nikada niko nije krao, danas je sudija celo prvo poluvreme radio sve što je mogao da spreči drugi gol Partizana, od 1945.godine nije se desilo da nama u 14 kola prvenstva plus dve kup utakmice, ne bude svirn ni jedan penal, to se nije desilo u 73 godine postojanja Partizana. Dodajte na to guranje Zvezde od sudija i tu pravite neprirodnu razliku u bodovima i to je onda već samo po sebi pritisak, da smo imali ovaj rezultat i da je minus tri ili pet bodova, ne bi bio ovakav pritisak, sudije su tu da mi igramo pod pritiskom nerealnog minusa u bodovima. Drugi faktor je unutrašnji pritisak, imamo KK koji ima ogroman novac, pravo niotkuda Partizan ispada ima para za trenera za koga Zvezda para nije imala, sad treba biti prilično glup pa poverovati da jedan ozbiljan deo tih para nije uložen u internet i stadionsku kampanju protiv FK Partizan, gledajte Bjeković kako brani ove što psuju majke i sestre igračima sa zapada, plus gledajte odnos prema KK koji ređa šest poraza zaredom i tu se peva, stalna presija na igrače koja uzima svoj danak. Treći element je sreća, koje mi nemamo ne samo u zadnje dve utakmice koje su po svemu realno viđenom morale da budu pobede sa najmanje dva razlike, i protiv Radničkog Pantiću se skida iz gornjeg ugla udarac za 3:2, protiv Zvezde prečka za 2:0, ne može da se nabroji, prosto kada se na svu ovu muku sabere i to, postaje stvarno nepodnošljivo koliko tih stativa i prečki i generalno promašenih šansi mi imamo do sada. Poslednji elemenat je dualizam sportskog sektora, odluka da se Ožegović na primer pošalje na pozajmicu, da bi se Kosoviću stvorilo mesto u timu, pa onda se pokaže da u toj formaciji Partizan ne stvara ni šanse, onda se ta formacija menja, i onda nemamo napadača dovoljno za roster u toj formaciji, prosto mi moramo da imamo odgovornost i čoveka koga možemo da smatramo odgovornim, ovako da smeniš Ilieva i staviš koga hoćeš, ako on dovodi igrače u koje trener ne veruje i neće da ih stavlja u tim, pa onda Bogosavac je krivica Ilieva što nije u Partizanu, pa Vakulko je isto krivica Ilieva, a Đukić prosto nije hteo da ga stavlja u tim, iako ga je gledao u Teleoptiku na test utakmici i rekao da se potpiše, pa sad imamo i to pitanje što nemamo napadača, zašto je Ožegović poslat na pozajmicu, itd. Ili je trener tim menadžer ili imamo sportskog direktora koji dovodi igrače koji igraju, ova mešavina ne radi i to mora da se reši, odavno pričam. Mi smo danas igrali odlično, nismo imali sreće, uopšte mi krizu igre nemamo, ako se gleda broj šansi koje stvaramo, isto je bilo sa Napretkom. Ne treba nagliti, treba biti smiren i doneti odluke koje su stvarno korak na bolje, a ne uvođenje mafije u Partizan koja će ga ugasiti za šest meseci. Tako ja to vidim.

У потпису - Болесник Пантић.

Човек је обрнуо игрицу, ја већу количину изасраних гована одавно нисам видео. И Гебелс би му позавидео.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Jesu li otisli iz kluba ili jos cekaju?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Sto da odu, vidis da su objasnili kako su za sve drugi krivi. Cigani, sudije, sreca, uloga trenera i sportskog direktora u savremenom fudbalu, picka materina...

Ovo je najveci krs od svih ekipa Partizana koje sam gledao. Cak bih se usudio da kazem da je odbrana sa golmanom najbolji deo tima. I to sa Mileticem levim u postavi.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
A kada sam ja pisao da nam je ekipa u rangu Surdulice i da Đukić nije preterano kriv za igru i izgled ekipe ovde su se pravile neke stručne analize , tipa ne lupaj ciganin Đukić bi od Barselone napravio Alaves bla bla.

Ljudi ja već duži period pišem da ova ekipa ne vredi ni pola hiljade maraka , da li mi uopšte u ekipi imamo igrača za koga može da se kaže da je profesionalni fudbaler ?

Na svu tu muku mi nemamo logistiku van terena i svaka pobeda koju uspemo da izborimo je zlatna vredna.

Druga je priča što bih ja radio 40puta bolji posao od sns prljavog majmuna ivice i to za 0€ mesečno
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Mozda jedini veci krs je bio tim 2006/07 na jesen sa Jahicem na golu, a i to je mozda.

Uh da, ta postava neodoljivo podseca na ovo sad... kad se stim Zajica, Rnica, Lazetica, Mihajlova, Lazica, oba Marinkovoca... mada tada su tu bili ako se ne varam i Obradovic, Nadj, Jovetic... sada imamo samo preslikane iz prve grupe, tako da... ovo jeste najlosiji tim Partizana u poslednje tri decenije.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Ja neznam sta sve nevalja, ali ovo nevalja.

U jedno sam siguran, mi nemamo logistiku, uprava je previse pasivna da svi sa Partizanom rade sta hoce i sudije i vecina klubova se ciganima sklanja a u nasem klubu svi su nekako nezainteresovani.
Logicki gledano Zvezdi preti izbacivanje iz Evrope zimus (na osnovu svega sto se dogadjalo sa slucajem Pariz, mozda cak i 9zbacivanja na rekordni broj godina...), i po tome bi drugo mesto vodilo u Kvalifikacije za LS, tada ce se poceti gurati jos vise Radnicki a mi sada zaostajemo i za njim 4 boda i imamo kiks za kiksom, delujemo kao da nam je svejedno da budemo i drugi. A uz sto igraci na terenu deluju bezvoljno i nemocno u pojedinim trenucima.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ova ekipa je itekako pokazala da moze kad oce. Vidjelo se to protiv Bešiktasa, cigana i na par utakmica. Problem je sto su to umisljene zvijezde koje boli kurac da se cimaju kad ih ne gleda pet menadzera.

Za nezalaganje, kurcobolju i nedoatatak borbenoati je kriv trener, prvo stitarako govedo ( koje je toliko kvalitetan trener koji jos nije pronasao angazman, a i vidjecemo kakav i kad ce mu biti sljedeci) a sada Mirkovic.

Ako sam sto ocekivao od Mirkovica je da bicuje ove umisljene zvijezde, a ne da i on nema sto da im zamjeri.


Bas da vidim kako bi se Janković i ekipa ovako vukli po terenu kod Nikolića i Vujoševica npr.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.803
Mi u sledecih nekoliko sezona imacemo samo gori i manje konkurentan tim od ovog. Ovde je u pitanju neuigranost, lose podeljene uloge, losa postavka na terenu, manjak zalaganja.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ovde je u pitanju neuigranost, lose podeljene uloge, losa postavka na terenu, manjak zalaganja.

Ovo je cela poenta sta se desava. Ne mogu da skontam to konstantno rumbanje igraca, kad jednom nesto upali, umesto da se to uigrava, oni opet promenu sve sledece utakmice....Drugo, meni se cini iako se ja nisam jos oprostio od titule da ovi igraci jednostavno jesu vec se pomirili da od titule nema nsita, i ne trude se koliko bi trebalo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top