Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Mizerija od igre, borbe, uprave kluba, igraca, trenera…....
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Kako smo mi napadacki impotentni.
E moj Ivice sta napravi od tima.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Nova bruka Partizana.Ovo sto mi igramo uopste ne lici na fudbal.Mozda je hrkljus.Bata mi je najvece razocaranje,koliko god ga voleo-covek nema pojma,nije za trenera.Neka se skloni sam,gubitak ove titule ide njemu na dusu.Dosao je na -3,4,a uspeo je za mesec dana da nas dovede ba -14.Nije valjda da ceka sledecu sezonu???Pa mi protiv ovih seljackih ekipa nemamo ni po 2 suta u okvur gola,sta on trenira igrace?Nije nam valjao Djukic,a posle dosao potpuni amater koji nije ni za Teleoptik.Sta mu je trebalo ovo blamiranje,stvarno ne znam.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Napravili su to da sam potpuno zaboravio na danasnju utakmicu..

Cekamo Zeljka Pantica da nam objasni kako je ovo jedna u nizu zavera protiv uprave...

Sta nam napravise od kluba ljudi moji
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.256
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Reče neko, još posle duple krune, pa Markovog odlaska, plan je da se svedemo na nivo Čukaričkog, Napretka. Pre ćemo u basketu igrati top 8 evrolige, nego što ćemo ovde biti čak i konkurenti za titulu. Ne zato što nas naši igrači i trener sabotiraju, nego zato što je 90% njih zalutalo u Partizan.
 

Савке13

Početnik
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
2
Reaction score
0
Локација
Buenos Aires
Страшно да није Тошића и Ивановића изгубили би ... Николић без крви у себи сем пријема лопте дечко не зна ништа.. сморен ,спор неокретан, губи лопте од зиме мора много са се промени. По мени Милетић Здјелар Пантић Ивановић и Бамби једино заслужују да носе дрес ПАРТИЗАНА
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Smešno je vise nilo sta pisati. Kad nam je Tošić, koji ne znam ni kako stoji na nogama od povreda, najbolji igrac nije ni cudo da ne mozemo Mladost da pobedimo. Ivanović takodje na momente pokaze da ima talenta, dok svi ostali su jadni. Nikolic daleko najgori!

Ako vec ne planiraju debili iz uprave da dovedu konkretna pojacanja, onda bolje novac da daju KK, VK, RK, OK, HK Partizan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.750
Reaction score
29.607
Локација
Beograd
Bod po bod, i evo nas kao sigurni učesnici plej ofa, a ne plej auta.
Samo što je to za Partizan malo. Mnogo malo.

Naši fudbaleri imaju face kao da igraju u Ligi Šampiona, pa kao, jao, nije htela u gol...
Alo bre, rođaci, vi igrate na njivi, a tamo ima da se ore! Kakva kurac Liga Šampiona, pa se mrdnula travka na idealno ravnom terenu i skrenula ti loptu, blato, bre, rođaci, blato!
Kako dozvoljavate sebi da vam Lučani uvale gol, a ne vi njima 2-3 pre toga?!

Bato, izvini, ali ti si ,,kapetan na crno-belu lađu,, možda ti se i ne priča sa Dijanom, ali to ti je obaveza, a šta pričaš igračima nije bitno, bitno je kakvi su rezultati - ti si odgovoran. Pričao im ne pričao.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Problem je što nam je ekipa sačinjena od dosta polovnih igrača koji u najboljem slučaju mogu biti rezerva. Ali to nisu igrači koji imaju neki adut, kao npr. Bogunović i F. Knežević brzina, Vašington visina, M. Šćepović tehnika (mnogi se neće složiti), nego igrači koji su prosječni u svim elementima igre. Niko ne iskače, svi su tu neka srednja žalost.

Uz to, i trener nam je takav.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
I pazi ovo.. svu nepravdu.... 95% ovih igraca + trener nisu zasluzili da budu tu gde jesu... i igraju za ozbiljne pare... a kao klub smo srozani kao nikad...

U isto vreme Vaterpolo klub Partizan, ponos sportskog drustva, nesto najbolje sto je ovo SD imalo, a i ova usrana zemlja... pise molbu za 3.000 dinara mesecno....


Jebem vam mater da vam jebem
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.653
Na kraju cak i ovaj bod ispade kao dar sa neba.....kakva kurac antalija, dubai i ostale pizde materine ovde bi ja njih na pripreme poslao:
n2uBX2i.png

A uprava neka ide u pizdu materinu....
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Za Upravu je sve jasno.
Imaju samo Pantića da ih prestavlja i da kaže da su potpuno nemoćni i da se nepitaju u srpskom fudbalu bukvalno nizašta.
Tako može bilo ko da vodi klub.
Ilieva nesposobnost je opšte poznata.

A ti Mirkoviću priznaj prvo samom sebi da nisi za ovaj posao.
To što si bio hrabar da vodiš ovakav tim i nije ti nešto previše pohvalno.
Ti ne znaš, pomoćnici ti znaju još manje (Petrić,Ž.Lazetić) a i nisu neki radnici, kondicioni Filipović je posebna priča na šta si pristao.
Ta grupa koja je završila Bata Đorinu školu a uslovi su bili da su igrali u reprezentaciji određen broj utakmica se pokazala, niko nema pojma.
Krstajić, Mirković, Petrić, Tomić koji je kao SD bio barem dobar. Da ne spominjem da su tu školu završili i cigani koji su se pokazali isto, poput Sakića i Perice Ognjenovića.
Čovek koji misli da fizički nesposobni, koji liče na dečicu, poput Valjentea,Uroševića, Kosovića, Markovića (koji barem je mlad pa može malo da ojača) igrači, taj se zajebao za trenerski posao.
A zalaganje ma kakav teren bio je žalosno. Oni su naviknuti, što je najgore, da je svejedno da li je nerešeno ili poraz, sasvim normalno odrade utakmicu i idemo dalje. Kao da je nebitno da Partizan treba da se bori za titulu.
U stvari oni se na čelu sa trenerom i ne bore za titulu njima je samo da se utakmica odradi, za sredinu ove jadne lige, a takav im je otprilike i kvalitet. Žalosno.
DNO.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
2 zadnja vezna
2 visoka napadaca
bek drvoseca
zakaric nebitan

Pa ne mozes da pobedis nikako. Sta je Mirkovicu ja ne znam...

Ja molim upravu da potrosi sve legende ove sezone. Da bacimo ovu sezonu na skolovanje.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Sve se slažem što ispisaste ali da niko ne pomene , čisti faul u napadu kada smo primili gol , to mi nije jasno...Bata bi morao da shvati da Tošić mora od 1 minute da igra a kada više ne može neka ga zamijeni Sale kapiten... njih dvojica imaju više fudbala u sebi od ove proklete lige... nisam pametan,znam samo jedno... samo treba još više voljeti Partizan.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Bato, izvini, ali ti si ,,kapetan na crno-belu lađu,, možda ti se i ne priča sa Dijanom, ali to ti je obaveza, a šta pričaš igračima nije bitno, bitno je kakvi su rezultati - ti si odgovoran. Pričao im ne pričao.

Apsolutno sramotan potez Mirkovica. Na stranu sto ga svi volimo ali ovo kako vodi ekipu jos malo prelazi u bezobrazluk... Te price da nije regularno, da kradu sudije, da su katastrofalni tereni, to sve znamo. Ali tako je bilo i svih ovih godina, pa smo ipak ponegde i pobedili. Ovo bruka i sramota da neko ko je postao pomocnik 2015 (!?) u fakning Sindjelicu (jerbo mu je blizu autom na treninge), 2018-te vodi klub kakav je Partizan.

Imas Tosica na klupi, uvodis ga na 5 minuta!? Sase Ilica nema ni u protokolu, ali zato Scekic i slicne zablude dominiraju.
Smucili su mi se svi vise, koji su ikada imali bilo kakve veze za Partizanom. Sede posle karijere, besposlice, i zickaju kad ce neko mesto da se otvori u Partizanu za 10.000 i da ponovo budu bitni. Jbt. nisi za taj posao, kao sto nije bio ni Tomic, kao sto nije bio niko pre njih...

Zivim za dan kad ce doci neki potpuno nebitan i nepoznat holandjanin, kome necemo biti duzni niti morati da mu podilazimo - pa da vidimo kako se ovim poslom bavi neko ko ga stvarno dozivljava profesionalno. Ej, trener nam je legenda Partizana, koji je poceo da se bavi tim poslom u 45-toj godini, bez da je pre toga poveo petlice u predskolsko. Tuga.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Sve se slažem što ispisaste ali da niko ne pomene , čisti faul u napadu kada smo primili gol , to mi nije jasno...Bata bi morao da shvati da Tošić mora od 1 minute da igra a kada više ne može neka ga zamijeni Sale kapiten... njih dvojica imaju više fudbala u sebi od ove proklete lige... nisam pametan,znam samo jedno... samo treba još više voljeti Partizan.
Kad ga nismo dali do 83. ovakvoj Mladosti, nek' uzmu loptu rukom kao u ragbiju, raznesu sve igrače i unesu je u gol.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Samo takvi i žele da preuzmu ovaj Partizan, nemoj da se lažemo... nema ozbiljnog trenera koji bi uzeo klub sa ovakvom situacijom, zato nemam šta da zamerim treneru osim činjenice da radi nešto za šta nije sposoban. Ja ne bih mogao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top