Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Drago mi je što se otvorila ova tema.

Imali smo igrace zbog kojih se dolazilo na stadion, sad imamo menadzerske kombinacije i prvo mesto. Kome je to Partizan - neka uziva.

Ako kažemo da se na JNA dolazi zbog Partizana a ne zbog lepe igre i nekog igrača, to je nažalost utopija. Tako bi trebalo da bude, ideš da gledaš svoj klub a ne nekog Rikarda, Leonarda, Sumu... Pa hajde ti reci to navijaču jednog recimo Njukasla koji deli zadnje mesto u PL, gledaće te kao budalu. Sa ostalim svim što si izneo se apsolutno slažem.
A ovo za menadžerske kombinacije, znaš i sam kakvo je stanje u domaćem fudbalu i da niko neće da se jebava sa Partizanom i da oprašta dugove ako nema neki drugi interes u igranju ovde.

Što se tiče posete, ne znam da li pamtite prošli Stanojevićev mandat. 4500-5000 je bila minimalna brojka na našem stadionu u domaćoj ligi. Od tad su jug pogodile 2 podele i ne znam koliko unutrašnjih problema i smena "vlasti" a to je itekako uticalo na posetu na svim tribinama. Ja mislim da su sad na stadionu samo oni najveći mazohisti koji naravno vole Partizan do koske. A da ne pričamo koliko se izgubila kultura odlaska na utakmicu. I koliko je psihovo iživljavanje nad Partizanom oteralo ljudi od Partizana. Neko će reći da to nisu pravi Partizanovci ali ja se ne slažem sa tim.

Šta može da dovede ljude na stadion? Titule i uspesi nažalost a mi možemo da se lažemo do sutra. I ne treba na to gledati kao na nešto strašno jer opštepoznato je da smo mi kao narod najjači na internetu a kad treba da se pokažemo na delu mrka kapa.e
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Znaci dok nam se trener upinje da udara po kurvi vi ovde otvarate nove frontove lep/ruzan fudbal? Ču ruzan fudbal alo bre Grobari oni prekoputa kopaju i prisvajaju izmisljene titule od pre 50 godina a mi cemo ovde da pisemo da nam je ovo sto trenutno sto igramo ruzno?

Izgleda nama fali nama onih -20 bodova vec u novembru pod mlohavom tika takom.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Znaci dok nam se trener upinje da udara po kurvi vi ovde otvarate nove frontove lep/ruzan fudbal? Ču ruzan fudbal alo bre Grobari oni prekoputa kopaju i prisvajaju izmisljene titule od pre 50 godina a mi cemo ovde da pisemo da nam je ovo sto trenutno sto igramo ruzno?

Izgleda nama fali nama onih -20 bodova vec u novembru pod mlohavom tika takom.


Nema potrebe za takvim tonom, vidiš da pokušavamo normalno da diskutujemo.

Mada ja i nisam neki parametar za lep\ružan fudbal, meni je generalno današnji fudbal odvratan i negledljiv.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.038
Reaction score
4.810
Локација
Nis
Pre ce da padne kometa i ubija Vučića, nego bilo šta od ovoga da se desi. Malo realnosti.. ;)
Ja sam brate napisao sta bi voleo da se uradi. Mozemo da cekamo da stave katanac na klub a mozemo i da se malo organizujemo oko voljenog kluba. Ja znam da sve ovo sto sam napisao zvuci kao fantazija ali moramo da imamo malo vise ciljeva od danasnjih, koji su bas mizerni.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Mozda je tako zvucalo ali nije bio uopste neki ton :D vise je bila nevera da uopste imate snage da o tome diskutujete u jednom ovakvom odvratnom vremenu gde je sekta spremna na doslovno sve da povrati ovih 3 boda.
Dakle kada pred sobom imamo tu cinjenicu ja zaista ne vidim kako neko moze time da se bavi..meni to deluje nezahvalno... Ne mogu stvarno da ovo sto mi igramo nazivam negledljivim iz prostog razloga jer imam OGROMNO postovanje za sve sto je tim pružio do sad na terenu i omogucio nam da budemo lideri na tabeli. Iz tog postovanja ne zelim da ulazim u takve diskusije.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.284
Reaction score
7.151
Stanoju svaka cast iskreno na ovome, konacno da neko progovori. Nisam njegov najveci fan, ne svidja mi se njegova trenerska filozofija, ali da je veliki Grobar, to mu niko ne moze osporiti i licno cu ga uvijek podrzavati dok god sjedi na nasoj klupi. Nek ostane i radi, samo nek ne bjezi, a ova izjava mi sluti na to. Upravama prethodnim, ovim i buducim koji budu ovako ”radili” zelim sve najgore.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
@ProvencanoPFK
Razumemo se apsolutno. Nisam ja napisao da mi je Partizan negledljiv, ja se radujem i nerviram sa istom strašću kakav god tim da imamo i ko god da igra. Mislio sam generalno na fudbal koji je automatizovan, gde igrači ne smeju da probaju dribling i generalno se boje da ne pogreše i onda sve to izgleda kao da roboti igraju.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.038
Reaction score
4.810
Локација
Nis
Znaci opet Stanoje odgovara a uprava cuti, ocekujem za koji dan opet napad nekih likova sa foruma na sportski deo Partizana. Progledajte vec jednom, ne zabijajte glavu u pesak. Jedini nacin da se nesto konkretno menja je da svi odemo na stadion i pokazemo koliko nas ima i da stojimo iza trenera i igrace, a upravi da kazemo da nisu pozeljni u hramu fudbala.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Slozio bih se sa tim konstatacijama, i samo dodao ovo, ne verujem da je to toliko do struke koliko do limita tih igraca. Ima i do mentaliteta samih fudbalera sa ovog podneblja, njima je samopuzdanje u minusu. Otuda i tako neko naizgled jajarenje po terenu. To se najvise vidi kada izadjemo na evro scenu. Primera radi, ubedjen sam da su igraci vec videli loptu u svojoj mrezi nakon gola Gentu, prosto nemamo niti cemo imati u skorije vreme igrace koji su spremni takve stvari da rutiniraju. Druga je stvar na domacoj sceni, tu vec znaju da imaju naspram sebe limitiraniju ekipu, samim tim i muda porastu. To je neko moje misljenje zasto ne gledamo nesto lepse na terenu od ovoga danas.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.305
Reaction score
18.747
Локација
Kej Republika
Jebi Stanoje, ne vadi.
Kad odes iz FK-a tek ce se videti neke stvari, nazalost.

Gamad iz uprave nek cuti, to im je obaveza. Prema poslodavcu.
Zalosno je ko nam "vodi" klub kad trener mora i ovim da se bavi. Ali dobro, znamo ko nam je rukovodstvo.
Nasa bruka sto su oni tu, sto nisu isterani motkama odavno.

Podrska ekipi pa dokle se izgura.
Titula je nasa, uz lepu ili ruznu igru, trenutno me zabole.
Mada mi ne igramo nesto negledljivo. To je sve u oku posmatraca.
Neko se divi zabarima, neko voli Holandiju i svaku utakmicu 4+.

Jedan dobijen derbi, menja sve! Samo jedan!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Slozio bih se sa tim konstatacijama, i samo dodao ovo, ne verujem da je to toliko do struke koliko do limita tih igraca. Ima i do mentaliteta samih fudbalera sa ovog podneblja, njima je samopuzdanje u minusu. Otuda i tako neko naizgled jajarenje po terenu. To se najvise vidi kada izadjemo na evro scenu. Primera radi, ubedjen sam da su igraci vec videli loptu u svojoj mrezi nakon gola Gentu, prosto nemamo niti cemo imati u skorije vreme igrace koji su spremni takve stvari da rutiniraju. Druga je stvar na domacoj sceni, tu vec znaju da imaju naspram sebe limitiraniju ekipu, samim tim i muda porastu. To je neko moje misljenje zasto ne gledamo nesto lepse na terenu od ovoga danas.

A i dodao bih samo da smo uklet klub. Ali ne samo igrači nego i navijači, ja vam garantujem da u uspehe nismo verovali. Niko nije verovao posle 2:1 za Soči da ćemo izjednačiti i posle da prolazimo na penale. Ne da nismo verovali, teška je reč, ali u podsvesti su nam stajali rezultati i dešavanja iz prošlosti.
Ovo nije momenat za razmišljanje, bolesno je okruženje i mislim da mi dajemo puno sebi za pravo da filozofiramo, na nas navijače mislim. Ovde nema dugoročnog plana ni sistema, titula se mora uzeti a igra kakva je, apsolutno je nebitno. I to nije Partizan kakav volimo, deo navijača je skroz u pravu, ali ovo nisu vremena gde treba da se misli o tome. Kad dođu srećnija vremena po Partizan onda ćemo da drvimo ovde o taktikama, čekalicama, mršenju muda na terenu i slično. Mene boli što ljudi ne prepoznaju momenat i ne stanu uz svoj Partizan, ne mislim samo na posetu.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.174
Reaction score
14.596
Локација
Brdo Banovo
Fk Partizan
Kk Partizan

U poslednjih 48h obe sekcije napadnute od strane ciganske (para)drzave.

Fk optuzen da je titula iz 2017 oteta, kk da se finansira prodajom droge, sta li...

Pokazuju jos jednom koliko stida nemaju, pokazuju kakva se igranka jos jednom sprema. Mocvara i ciganske fekalije.
Pink&Sarapa
Tu su najsigurniji.
Vec su uvukli Stanojevica u blato, sada ce i Zeljka Obradovica. Da ce da pokusaju, ne sumnjam. Da l ce uspeti- nadam se da nece.

Izjave su im tu, potpaljivanje opozicione manguparije pocelo. Videcemo za par dana.


PUNA PODRSKA SPORTSKOM DELU OBA KOLEKTIVA!!! nusknvP
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.964
Reaction score
21.964
Polomiš im noge i odvališ ih u rupi, utišaš u nedelju one zbunjene navijače koji ne znaju za koga navijaju, pa nek ide pudla kod Joe Rogana da priča o šemi ostoje i crnogorskih klanova i kako ona utiče na covid 19 koji je po novim istraživanjima posledica Partizanove titule iz 2017.
Svinjarski i blatnjav klub koji 75 godina upravo u takvim okolnostima uspeva da isplivava govnjiv na vrh.
Mora se uzeti ta titula pa makar igrali ovako jadno još 5 godina.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.818
Reaction score
23.095
Локација
Beograd
Fk Partizan
Kk Partizan

U poslednjih 48h obe sekcije napadnute od strane ciganske (para)drzave.

Fk optuzen da je titula iz 2017 oteta, kk da se finansira prodajom droge, sta li...

Pokazuju jos jednom koliko stida nemaju, pokazuju kakva se igranka jos jednom sprema. Mocvara i ciganske fekalije.
Pink&Sarapa
Tu su najsigurniji.
Vec su uvukli Stanojevica u blato, sada ce i Zeljka Obradovica. Da ce da pokusaju, ne sumnjam. Da l ce uspeti- nadam se da nece.

Izjave su im tu, potpaljivanje opozicione manguparije pocelo. Videcemo za par dana.


PUNA PODRSKA SPORTSKOM DELU OBA KOLEKTIVA!!! nusknvP
To si skroz lepo primetio, ali da dodam iako bizarno zvuči, to me sve raduje, jer čim pizde i seru toliko, izašli su iz zone komfora i poprilično su nesigurni u sve šta se dešava, tako da ovime možemo ako kanališemo na pravi način i useremo ih gore nego 2017. u oba sporta.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.327
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
E pa vidis, to je bila odlika ciganskih navijaca, ali sad su neka nova vremena i navijaci.


Navija se za trofeje a ne lepotu i ono sto Partizan predstavlja.
Secam se kampovanja oko gola cigana i oni dva puta predju centar i pobede 2:0, ali niko nije govorio bolje da mi igramo tako. Sad su zadnja vremena dosla.

brate,lepo reci: ne svidja mi se trener.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.907
Reaction score
13.795
Мислим да одавно немамо тај луксуз да бирамо леп фудбал. Кад једног дана клуб коначно мало продише и почне здравије да функционише можда ћемо имати простора да бирамо атрактиван фудбал, а до тада је најважнији резултат јер годинама за длаку избегавамо судбину Левског, Хајдука и сличних екипа које не постоје на мапи Европе и немају никакве шансе у лиги.
 
  • Like
Reactions: BaX

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
551
Reaction score
2.234
Локација
45
A da ne pričamo koliko se izgubila kultura odlaska na utakmicu.
Па ово и говњива лига су највећи узроци недоласка на стадион. Кога боли уво да кисне на 0 степени и гледа како шутирамо 90 пута на гол некој Мачви на полупразном стадиону кад може код куће да гледа исто уз пивчугу на тв-у од 50 инча? Па никог, осим нас 2000. Не знам какве се бајке пишу о некој посети 2019. кад свако ко је ишао зна да је малтене исто било као и сад, можда за нијансу боље. Ни 2016/17 нисмо пребацили 5000 до оне победе у рупи која је била у АПРИЛУ. Сутра да нам игра Меси а тренер буде Гвардиола било би нас једну утакмицу 20000 и следећу опет 2000, јер јбг. Само је жалосно што тај што гледа на каучу ће први да сере и кука чим му се укаже прилика и имаће двеста разлога зашто седи код куће.
Тако да ко је у могућности, а не иде на утакмице, нека једе говна.
Ко хоће нађе начин, ко неће нађе изговор.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top