Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Добра прилика за озбиљнији ремонт тима пред (надам се) кф. за ЛШ.
U trenutnoj situaciji prvi i drugi tim igraju kvalifikacije za LS.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Mi ćemo ove godine u kval.LŠ kao šampioni (nadam se). Zato treba ozbiljno skockati tim da bi se napravio šampionski niz u prvenstvu a i uigrala ekipa za kval.LŠ. Takodje sa tim timom (kosturom tima) osvojiti i sledeće godine titulu i ići direktno u LŠ.
Klub kao Partizan bi morao imati ovakve ambicije a za realizaciju ovakvih ambicija bi se moralo krenuti od ovog prelaznog roka.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Ово је требао наш јутјуб канал да постави јер арена ће се брже боље потрудити да скине овај видео. Брдо клипова од прошле сезоне које су други качили они су обрисали на јутјубу.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
U trenutnoj situaciji prvi i drugi tim igraju kvalifikacije za LS.

Ja koliko znam pred sezonu se zna koja pozicija na tabeli igra koje kvalifikacije. A ovaj "uspeh" naš i ciganski od ove godine se računa tako što se od početka sledeće seone zna koliko klubova ide i gde ide na kraju sledeće sezone. Leta 2022. samo jedan klub ide u kvalifikacije za LŠ. Leta 2023. ide bilans sa kraja ove sezone. Ako grešim oprostite mi. Ako Stanoje to uspe, opraštam mu najveći greh.... A to nisu teranje Moreire, Klea, Sume i ostalih... Opraštam ti Stanoje jebnog Babuna... Opraštam ti najneoprostivije ako uzmeš titulu u prventstvu koje je "obećano" da će biti "pošteno".
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Iskreno, polagao sam nade u njega. Svakako je ok da ga imamo za rotaciju, pre nego da dovodiš za klupu igrača. Ovako fudbalski, tanak je, sve lopte vraća nazad i odigrava unazad na prvu. Nije ni imao prostora za napredak pored Sume Natka, ruku na srce. Ne znam. Ne bi ga prodao.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Ma koji cigani, precenjujes i naše novinare i cigane. Raspisali se kod nas na sajtu pa ovi samo preneli.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Iskreno, polagao sam nade u njega. Svakako je ok da ga imamo za rotaciju, pre nego da dovodiš za klupu igrača.
Odsedi 20 utakmica i onda ga odjednom bace u vatru i ocekuju reinkarnaciju Maradone. Ne ide to tako.
Ovako fudbalski, tanak je, sve lopte vraća nazad i odigrava unazad na prvu.
Cela igra nam se svodi na pas unazad osim kad je lopta kod Natka.
Nije ni imao prostora za napredak pored Sume Natka, ruku na srce. Ne znam. Ne bi ga prodao.
Ovo je mozda i kljucna stvar. Zbog cega se cekala Natkova povreda da bismo ga videli na terenu? Ne znam, bojim se da se ne opecemo kao i x puta do sad prodavajuci klinca za sicu pre bilo kakve znacajnije role, ipak mu je tek 20 leta.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mene plaši scenario Birmančević. On svakako ima potencijala. Meni je nekako simpatičan i video sam neke jako dobre stvari kod njega. Podseća me na Branimira Petrovića koji je imao potencijal i na kraju ga sam i ugasio. Za razliku od recimo Štulića gde vidiš da je Milovanović zver u odnosu na njega, ovde vidim dosta stvari koje Lazar na sredini može.

Uostalom, Stanoje ga pohvalio u utakmicama sa najvećom minutažom, zar ne?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.539
Reaction score
29.456
Локација
Novi Sad
Natho će biti spreman za početak priprema, čuli smo se, potom i razmenili poruke. Dolazi, kaže, nikada spremniji i motivisaniji i to me veoma raduje – rekao je nedavno strateg Partizana Aleksandar Stanojević za “Telegraf”.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Iskreno, polagao sam nade u njega. Svakako je ok da ga imamo za rotaciju, pre nego da dovodiš za klupu igrača. Ovako fudbalski, tanak je, sve lopte vraća nazad i odigrava unazad na prvu. Nije ni imao prostora za napredak pored Sume Natka, ruku na srce. Ne znam. Ne bi ga prodao.
I ja sam mnogo vise očekivao od Pavlovica, ali se ne slažem da ga trebamo zadržavati. Alchemicar Stanojević je rekao da mu ne trebaju igraci koji hoce da nas napuste.
Skroz razumem i klinca, zeljan je igre i treba ga pustiti da pokaze potencijal u nekoj manjoj sredini..
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
342
Reaction score
849
Локација
Kraljevo
u sustini da bi pas mogao da se odigrao u napred za pocetak mora neko i da bude ispred lopte, a ne da nam u situaciji kada se postavimo u formaciji sa 3 centralna beka konstantno bude 5 igraca iza lopte kao protiv Kolubare . Po dubini, na punu odbranu, apsolutno niko nista ne nudi osim Rikarda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top