Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Znam da ovde nije dozvoljeno vređanje naših trenera ali ovaj na klupi Partizana i onako nije naš. Čiji je ne znam, ali naš nije sigurno.

Ono uvođenje Natka u 87. je nešto najodvratnije i najogavnije što sam u životu video. Ta osoba, ime mu se ne spominjalo, je jednim potezom ponizio i samog igrača i klub i sve navijače i zdrav razum. Nije mu bilo dosta da nas ovako ružno prodaje već peti put, morao je i da nas sve unizi na kraju.

Svaka okupacija prođe, svi izdajnici odu, ali ne mogu da dočekam dan da ova sramota od čoveka nestane iz naših života. Nisam se nisam bednije osećao za ovih mojih pola veka uz klub.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
sve je kako treba, yveyda prvak, mi petu godinu bez titule, aleksandar musliu predsednik, najuspesnija uprava u istoriji fk partizan u svojim sedlima, ma lepota

ajde bre nato, razjebavaj vise ovo govno od srbciganije
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ja sam prezadovoljan jer sam ocekivao da primimo 3 komada. Pazite mi nemamo srednji red koji moze da odadi smislenu akciju o individualnim kvalitetima u sredini nema ni govora. Potreban kompletan remont koji se nece dogoditi jer nemamo dinara a i ko zna ko ce trener da bude jer su i tu mogucnosti nikakve. Sumnjam da ce Marko ovaj raspad da preuzme a utekao je nakon titule...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
'Ajde sad napadajte Terzića koji je bar pokazao muda i trudio se. Za klasu je odigrao bolje nego što bi Jović odigrao. Promašio jednu šansu, pa šta, odskočila mu lopta pola metra ispred njega, nije centarfor pa da mu se to zamjeri.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Moze Stanojevic da glumi koliko hoce, on je ili teska neznalica, ili tezak saboter.

Ove izmene, u trenutku kada gubis titulu su cisto saboterstvo. Sramotna postavka igre.

Rekao nam je terza madjija jos pre pocetka, kakav ce biti kraj.

Stanoje, da li je isti kurac -2 i plus 1. Ili plus 5.

dovoljno je videti koliko ga mocart sport hvali/brani, ili kako su cigani sa arene sport puni pohvala na njegov racun, kao i Jojica

oni bukvalno mole Boga da on ostane. Imali su 2 pobede u 17 derbija pre njega.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
ja u životu SKANDALOZNIJU Partizanovu utakmicu ne pogledah! treba mu pobeda kao HLEB (nasušni) a šta on radi? vadi KLASIČNOG ŠPICA i ubacuje klasičnog ODBRAMBENOG i utakmicu završava BEZ NAPADAČA?! ko bre koga ovde? Hoću da verujem da Stanojević ovde nije ništa kriv već UPRAVA! govna su nam se 90 minuta NUDILA a naši… ma ajdeee… stvarno sam razočaran… da su nam JEDNOG pripretili, bili bolji i tako to, pa da čovek kaže… ali ovo je NEVIĐENO! ne znam… još jednom nada za titulu POSTOJI ali sa ovakvom „taktikom“… ne znam… pitam se, da li uopšte vredi gledati ovo do kraja…
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Saboterstvo. Odnosno igranje na 0:0 do smrti. Ti da ne ubacis bar poslednjih 30 minuta Natka, možda bi jednim pasom odlučio derbi, možda bi bio očajan, ali svakako nema se šta izgubiti.

Ne ovako održavas jak blok sa dva zadnja vezna, sa 0 kreativnosti. Jojić je možda spor i slab u duelu, ali zato mu je svaki pas neprecizan i svaka odluka bar 3 sekunde zakasnila.

Ali na kraju očekivati bilo šta drugo, dok ti klub vodi udbasko govno koga ni korona neće , Vučelić kao i gmazura kojoj se na faci vidi da je govno smrdljivo to možemo samo mi. Odnosno ja više ne, hvala Bogu što u ovom vremenu imam sto nekih obaveza , da se ovako iznerviram pola h i idem dalje. Ne zaslužuju ni 3 minuta.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Ostaje da se nadamo cudu u nastavku prvenstva…jbg,ne znam sta da kazem …
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Шта смислено написати...
За 94 минуте особа на нашој клупи није секунде једне показала да жели побједу.
Јебем матер и коментаторима за оно "сјајан посао Јојића" тако што се тактика заснивала да пуштамо њиховог најискуснијег играча да износи лопту, а Зекица намјешта фризурицу на неких 20 метара од њега.

А трема и нервоза као да играмо против Ливерпула а не мртве вучићеве курве.

Браво за Јевтовића и Здјелара.
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Malo rekonstrukcije na leto,ovo je trenutno maximum od ovog sto imamo,dobra takticki,dobra zelja i pozrtvovanje...jednostavno fali fudbalskog znanja i brzine nasim centralnim,ofanzivnim veznim kao i bocnim igracima...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Мислио сам да је лимитиран тренер, сад видим да је и лошији од тога. Онакве измене....шта рећи, а што већ није речено оним ненормалним изменама. Сад ме занима да видим да ли ће га неко на конференцији питати зашто је убацио Натха у 85 минуту и зашто је правио измене у надокнади уместо да их направи раније и појури гол. Шта год буде Станојевић одговорио знам да одговор неће имати трунку смисла али ме живо занима шта му се десило у размишљању па је ово урадио. Једна једини дерби од кад је дошао није прошао без брљања са изменама. Кад у шест дербија не победиш цигане онда ту једноставно не постоји оправдање.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top