Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.556
Локација
U Kinšasi
Jojić je imao sjajnu sezonu. Isto i Stanoje. Rikardo oborio sve rekorde. Uprava je takođe imala fenomenalnu sezonu, Iliev izdominirao. Samo je naš Partizan imao kurac od sezone.

Viša sila me sprečila da poslednji prvenstveni derbi i sve utakmice nakon toga propustim. Vreme provedeno uz tv mi je pomoglo da shvatim da me potpuno boli kurac za ovaj ciganski SNS protektorat koji sebe naziva FK "Partizan". Ne osećam skoro ništa, a i to "skoro" će da nestane kad Urošević i Zdjelar zapale, što jedva čekam da se desi.

Što se tiče derbija, sa svim i svačim možeš da se zajebavaš, ali nikad sa Mišom Filipovićem. Čovek je opet došao po svoje.
Trener je kukavica, a igrači koji se otimaju o kapitensku traku su još veće kukavice.
Većinu igrača ne podnosim, očima ne mogu da ih gledam.
Lutovac i Holender kad su ušli, sve biljke u stanu su mi uvele.

Taj koji se obradovao kad se Miljković vratio i koji se raduje kad zauzme mesto kraj aut linije, e taj navijač nas je upropastio. Baš taj koji kaže "neka, dobar je u defanzivi". I onaj koji će na prvi pasus gore da kaže da je Partizan ipak imao dobru sezonu, jer je prezimio u Evropi. I koji će da kaže da rezultat protiv Fejnorda nije loš, jer su oni prva liga evropskog fudbala.

So long, suckers! Pošto ja ne mogu da uradim ništa, nadam se da će vas neka iznenadna sila odvesti u nepoznatom pravcu, sve vas koji zvanično predstavljate FK, uključujući i navijače koji vas podržavaju i nalaze izgovore za vas.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Pošto će uprava biti večno tu gde jeste, dok god je zvezda kineske lige na klupi, a razni Jojići, Markovići, i ostali na terenu, ja želudac to da gledam više nemam, to jednostavno nije moj Partizan... Danas je sto puta više Vučićev i UltraKop-ov nego što je moj... Na sve ovo što gledamo poslednjih sezona i derbija imam da kažem samo da mi izaziva nagon za povraćanjem... :puke:
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ne verujem koliko sam ravnodušan... do tog stanja uma su me doveli razne vazure, vucelici, ilievi, stanojevici i pojedinci dole na terenu da bi svaka potrosena emocija bila uvreda za inteligenciju, jer ovde samo slep i glup ne vidi sta se radi...
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Jebe mi se dal ce stanoje da ode...

Doci ce neko drugi da nam prica da smo popunjeni

Upravi od srca zelim da svaki evro koji su uzeli od kluba sto "legalno" sto nelegalno potrose na lecenje i sahrane svojih bliznjih
Samo da se pridruzim cestitkama. Posle prvog pickastog derbija gdje su nas rutinski olesili bilo je jasno da ce se ovako zavrsiti. Samo pogledajte kako stoje nasi igraci naspram protivnickih a kako njihovi. Govedja glava koja psuje sudiji majku posle zutog, a ovaj ne smije da mu da drugi je urnisao ovu nasu neznalicu u 3 derbija ove godine, mada ova ekipa Parizana ne posjeduje kvalitet za bilo kakav solidan rezultat.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Čestitam vučićevim grobarima , upravi Partizana i svim glasačima grobarima koji su glasali za psihu i negovu sns sektu na osvojenom kupu.
Ja stvarno ne znam dali ima svetlo.na kraju tunela za komplet JSD PARTIZAN ?

P.S. Ako je uteha još nas nisu ugasili ..
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Ako Stanojević i uprava ostanu posle ovoga mi smo stvarno budale , da ne kažem nešto teže...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Nikad lakše odgledao derbi nisam. Kakva tragedija od ekipe, da daju gol ne znaju, da se brane ne znaju. Banjak ne valja, bolji je Miletić on osjeća klub. Asano ne valja, on traži da mu se plati kirija, bolji je Marković on osjeća klub. Suma nije disciplinovan on slavi golove pokazujući ciganima kurac, bolji je Jojić on osjeća klub. Miljković osjeća klub, Vujačić osjeća klub. Lutovac osjeća klub. Klub nam se osjeća na trulež.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.343
Ne tugujte previše, sledeće sezone će biti još gore. Ove smo videli da ni VAR ne sme da se uključi ako je na štetu zvezde ili u korist Partizana. Da je VAR sistem radio kao što treba ova naša veoma limitirana ekipa bi bila šampion. Kao što je Dule rekao "bićemo ikebana" u još jednoj tituli mafijaško-naprednog kluba.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.017
Локација
NbG
Najveci izdajnik i najveca trenerska sramota u istoriji FK Partizan, a nije da nema konkukrencije.
Ne bi on meni nigde isao dok je ove uprave i sns-a na vlasti. Dao bi mu jos 16 prelaznih rokova da do kraja ostvari ono sto je naumio. Ni ime ni nadimak mu vise necu pomenuti al samo poruka za trenercinu i moralnu gromadu - ostani!
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Imam lomšiju,hausmajstor i ex ložač,glup lo kurac al' onako ruralno namazan,partizanovac i član SNS kartela. Kad ga prcam za SNS u liftu ili hodniku samo kaže: jeb'ga.....i menja temu...
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
350
Reaction score
2.413
Локација
Beograd
Nadam se da ste svesni da uprava sigurno nece otići sama od sebe, oni nisu tu zbog Partizana, i njih zabole kurac da li nismo uzeli trofej vec 3 sezone ili jesmo, bitno im je da guraju pare u svoj dzep i da odgovaraju vodji, sto se i desava, tako da dok kriticna masa ne krene na njih, oni ce sedeti tu i pljugati tompuse da Bog da se ugusili u njima…
A najveci problem je sto nemamo ni masu, a kamoli kritičnu…:banghead:
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Najgora stvar je što ćemo u narednim godinama biti gori.
Ma ko bio trener, tim će biti sve slabiji .Igrači koji će menjati ove biće još lošiji...

Razlog je jer će klubom upravljati isti ljudi kao i sada.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.017
Локација
NbG
Pre bi rekao pobegao, od takvih drugo nisam ni ocekivao. Odradio misiju i paljba. Da ima obraza da povede sa sobom sve polovnjake koje je doveo ili forsirao tokom svog bitisanja u Partizanu. Dugo cemo se mi oporavljati od "potrebna su mi 3 prelazna roka..."
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top