Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
@Goran tomic


jedan pravi igrac da se dovede? Leonardo je cudo koje se desi jednom u 20godina da se tako poklope kockice... Suma oteran posle 2 meseca iz Kuvajta nedavno..Banjak je imao samo takvih kikseva..
Dovede mancester junajted i kavanija i sanca, real Azara, igrace koje svi znaju na svetu, pa se zajebu, a ne mi sa smesnim budzetom neke anonimuse dovodimo, pa da znamo unapred kako ce se pokazati. Evo i ovaj ciganski Ohi terorisao u norveskoj 30+golova dao, nista ne pokazuje. Samo je veca verovatnoca da se igrac sa takvim CV-em bolje pokazati nego neki Bahebak, ali je zato i bar 3x skuplji. Sve su to macke u dzaku.

sta je sa skolom fudbala? jel i za to stanoje kriv sto ne izbacujemo godinama nikakve igrace?
sta je sa skauting sluzbom?
jel imamo sportskog direktora i sta on radi?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ukratko o odnosu timova mi vs. cigani: danas smo se koliko-toliko posibali, ali kvalitet ne moze da prevari. Grubo receno, bolji su za katsija, ivanica, dragovica i erakovica. Jbg, dovoljno da nas manje-vise rutiniraju.
sta i kako dalje? Uprava sigurno ostaje tu gde jeste i ocekujem dolazak krstajica. Marko nikolic je vlazan san, a ako bi doslo do neke price o njegovom povratku, to bi znacilo da su nas pustili da se takmicimo. Nesto kao “plan zoc”
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Velika steta ponadao sam se da ih mozemo okrenut kad smo izjednacili ali nazalost tako 5 godina sto je previse previse. Igraci poput Jojica, Lutovca, Holendera, Miljkovica, Smiljanjica nemaju sta trazit u Partizanu.

Markovic sa moga avatara egzibicionista , nije dao gol u Superligi ove sezone a igra naprijed.
Nemamo drugog spica krila nista.

Neznam ko ce Stanojevica zamjenit ali mislim da je trebo kad vec ie probat da odigra zadnju kartu ako mu ne dovedu pojacanja da odlazi ili tako nesto.

Normalna kompanija kad lose radi nekoliko godina sef ide prvi pa ostale rukovodece funkcije za boljitak kompanije. Sta radi marketing gdje su sponzori?

Ko god dodje ako ne rastjera ove navedene igrace onda ce nam biti kao i sa Savom gubicemo na manjim utakmicama.

Nemam vise zivaca ...
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Sledece sezone ko god bude trener bicemo na -20 od cigana.. Stanoje imao 98 bodova, 85:13 gol razliku iz 37meceva..u svim ligama sveta je to dovoljno za titulu jos u martu..osim u ling long.. cigani dovode visemilionska pojacanja a mi se krpimo prosecnim igracima.. jbg paraziti iz uprave nedodirljivi pa je kriv trener.. za mene ce on biti i ostati najbolji trener partizana u 21 veku uz Marka Nikolica.
Pep Gvardiola sa ovim igracima skupio bar 10 bodova manje..potpisujem.
Bodovi, gol razlika...
Da se ne lažemo, navlačeno je da budemo konkurentni do izbora, nakon izbora ...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Свако надање у бољитак је узалудно ако у клуб не улети неки Савидис са интересом, ловом и снагом да Партизан извуче из ове извесности и оформи независтан клуб, а Партизан одавно нема независност. Са овом влашћу или са оном после ње цигани остају ово што јесу. Код њих се у том правцу ништа не мења осим интензитета којим их власт гура. Тако да док се то не деси не занима ме ни ко ће бити тренер ни каква ће се реконструкција тима опет десити јер тренер који се не уклопи у овакву управу биће или најурен или притискан да оде. Само способна управа која ће своје интересе да усклади са интересима клуба. То је једини спас.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.132
Reaction score
14.724
Локација
Kipar
U ovoj situaciji nema boljeg kandidata od krstajica da nam na primeru objasni kako se uzima titula u sistemu u cijem je stvaranju aktivno ucestvovao.

Da vidimo da li bi jedno ovakvo slihtanje pomoglo u borbi za titulu kao sto je pomoglo u borbi za selektorsku fotelju.

 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Nama treba trener koji kada dobije poziv recice im e moji uslovi su to to i to..11 novih igraca budzet 20miliona,obezbedi...ako ne mozes ne dolazim...Krstajic to def nije...samo ce svoje dupe gledati i da prima platu..bice jos jedan saradnik uprave.
Sto je najgore nasi i ne umeju da nadju nesto novo a jeftino nekog stranog trenera,igraca...ne moze mi niko reci da nije bilo 5 jeftinih crnaca,brazilaca,stranaca da dodju za iste pare koje uzimaju jojic markovic miletic,a siguran sam da bi bolje odigrali...Nasa uprava kao da je zaboravila da u fudbalu postoji i opcija pozajmice ako vec nemas pare da kupis pa pozajmi 2,3 igraca daj neki deo za plate kao sto dajes markovicu i jojicu i sigurno ce ti biti bolji.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Neko ovde pomenu naše mlađe selekcije i to da trenutno nemamo igrača za prvi tim. Otkad nas je napustio čika Trba to je postalo interesno društvo. Ranije je moglo da se desi da dete nekog radnika i seljaka dođe do prvog tima, gledao se kvalitet. Sada u mlađim kategorijama decu dovoze roditelji automobilima i džipovima koji vrede 50 000 + evra , dakle reč je o negativnoj selekciji već od desete, jedanaeste godine. Da bi ti dete igralo u Partizanu treba ti 5000 evra godišnje, to je postala privilegija bogatih. A onaj koga tata voza u džipu od 100 000 evra ima mnogo manji motiv od siromašne dece, koja obično "grizu".
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Kad vide stanje u srpskom fudbalu mislim da ce se tesko prihvatiti da u njemu rade treneri ranga Marko Nikolic, Jokanovic ,Paunovic, Ivic..

Bice nam realnost Kratajic, Kiza, Vermezovic i slicni..
Nadam se da grešim.

Ovaj kup bi bio trofej od papira da smo ga osvojili i stanje ostalo isto.
Imali smo borbu sa klubom koji ima neograniceno drzavnih para, koji ima 45 igraca na plati, koji ima savez , sudije,medije..

Treba izgraditi temelj budućeg Partizana a to sa sadašnjim rukovodstvom neće biti moguće.

Totalni remont kluba na svim nivoima !!!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.132
Reaction score
14.724
Локација
Kipar

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Nije pravilo, ali ima slucajeva. Ali to nema veze sa Partizanom, vec sa drustvom uopste. Kod nas je drugi problem, mnogo je bitnije ko ti je menadzer, cak i u mladjim kategorijama.
Ako je dete kvalitet, bas je retko da ce proci nezapazeno i da nece igrati.
Evo konkretno u Partizanovoj selekciji 2007, mozda ima 1-2 igraca da su preko veze a da nemaju kvalitet... ali toga je bilo odvajkada... nije to nista novo.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
smrdljociganska zvezdosrpska putinomanska pravoslavšćujuća bubašvapska kleptomanska licimurna pandursko-potkazivačka većina u ovom narodu najzad ima režim po svojoj meri

uživajte, dabogda vam poslednje bilo

džaba svaka dalja diskusija
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Mogu samo posle prospavane noći da ponovo izjavim da me boli kurac da se valjamo u ovom LLSL svinjcu. Daj ekipu koja će da ima -30 jer u tom takmičenju mi titulu nikada nećemo videti dok se stvari ne promene, ali makar u Evropi gde imaš slobodan prostor za funkcionisanje možemo da uzmemo novac i dignemo rejting.
Taj isti Bodo-Glimt koji je bio senzacija LK i drknuo Romu nije ni u 5 najboljih ekipa Norveške ali su podigli svoju reputaciju, mogu da prodaju igrače, igraju lep fudbal.
Šizofrenija dostiže maksimum kad se kuka o Vučiću a opet se besmisleno napada trofej u domaćem šampionatu i troši energija.

Ovaj klub strateški nije jednu jedinu dobru odluku napravio istorijski ikada. I neće.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ranije sam bio veliki poštovalac Krstajića.
Bio je pravi kapiten, autoritet, odlična karijera.
Kao sportski direktor isto solidan i opozicija Đuri, koji ga je na kraju oterao, jer je pitao "Đe su pare?"
Neću mu zaborqaviti ni onaj derbi kad je sa igračima celu pauzu na poluvremenu proveo na klupi, jer nam nisu dali da uđemo u svlačionice.
Onaj gol protiv Lacija u BG......

Međutim, sada dolazi po zadatku, a zna se ko ga šalje i sve ono što napisah pada u vodu.

Nisi dobrodošao Mladene!
Ne čini to sebi i nama koji volimo Partizan.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.070
Reaction score
4.274
Локација
Humska 1
Partizane moj napaceni, dokle...

Ima li gde neka izjava nekog iz uprave Partizana?

Gledam juce onu parolu severa i razmisljam, kada sve saberes i oduzmes ono je tako istinito i zapravo bi se u neka bolja vremena nasla na Jug-u, uz dodatak jos debljim slovima za upravu. Ono sto ovde jos niko nije spomenuo, su one scene na dodeli pehara. Ono je nedostojno velikog i profesionalnog kluba (sto mi po mnogim parametrima odavno vise nismo), nedostojno svakog normalnog i iskrenog zaljubljenika u crno bele boje i svakom kome je ono normalno, ne treba da se naziva navijacem Partizana. Jedan je Dule Vujosevic!

FK i ljudi u i oko njega postaju lagano predmet za posmatranje. Tih "alibi-kupova" sam sit i zato me ne boli sto ga juce nisom uzeli, nikad ravnodusniji. Pisao sam ovde i opet cu: Hocu samo da vidim, dokle "ide" obraz. Hocu da vidim, gde i da li postoji neka crvena linija. Hocu da vidim, dokle ide ljudska glupost, samounistenje, bol, ravnodusnost. Zapravo kroz ove susne godine da vidim, kakvi smo to ljudi i drustvo postali.

Ma ne znam ni sam sta pisem... A napisao bih mnogo toga. Na primer da cu krenuti da prezirem svaku legendu ovog kluba. Dok cutitite, svi ste saucesnici! I nemojte sutra da se pojavite iz nekih rupa, kada nam opet svane. A svanuce u inat svima!

Najzdravija opcija u ovakvim okolnostima po nas bi bilo neko "zamrzavanje", da se svi kolektivno odmorimo jedno 5 godina od FK-a i uzelimo neke borbe. Takav reset bi se isplatio visestruko uz neke normalne ljude. Posto od toga nema nista, postavlja se pitanje kako i sta dalje.

Sto se tice mladjih selekcija, dovoljno je baciti oko na trenutni kadar U17 reprezentacije koja se kvalifikovala u polufinale EP-a i tu se svaka prica zavrsava.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.764
Локација
Beograd
100% čist penal za Partizan koji ,,zamrznuti,, sudija nije smeo da svirne - kao i u brojnim slučajevima toliko penala i sudija i pre ovog ,,zamrznutog,, na mnogim derbijima! :icon-rolleyes:

Ali...

jedan pravi igrac da se dovede? Leonardo je cudo koje se desi jednom u 20godina da se tako poklope kockice... Suma oteran posle 2 meseca iz Kuvajta nedavno..Banjak je imao samo takvih kikseva..
sta je sa skolom fudbala? jel i za to stanoje kriv sto ne izbacujemo godinama nikakve igrace?

Ne mogu da verujem da posle toliko nedobijenih derbija i par sezona sa izgubljenim čak i ,,utešnim,, kupom neko još uvek želi da brani Stanojevića...

Ovo ti je odgovor:
ne moze mi niko reci da nije bilo 5 jeftinih crnaca,brazilaca,stranaca da dodju za iste pare koje uzimaju jojic markovic miletic,a siguran sam da bi bolje odigrali...

Jojić i Marković su ti dva igrača manje na svakom derbiju, a Suma je uvek bio pravi igrač bar na derbiju!

Što se tiče škole fudbala, odgledao sam tolike utakmice Teleoptika, Stanojević nije došao da pogleda bar jednu u isto to vreme (ne znam, možda je bio nekad kad ja nisam?) ali imao sam utisak da ga to ne interesuje...
Utisak je utisak, može i da vara, ali ovo su činjenice: Jović i Milovanović su bili bolji kad su se pojavili u prvom timu nego sada, dakle za vreme Stanojevića postali su lošiji igrači nego što su to bili...Laki Pavlović je takođe potpuno ,,ubijen,, kao igrač a kod prethodnog trenera je znao da odigra, itd, itd...

U odnosu na prethodne trenere, Stanojević jeste osvojio više bodova, upisao više pobeda, ali šta Partizan ima od toga?

Trofeji nisu osvojeni, zvezda nijednom nije pobeđena, tim nam je star, spor i bez besperktive, mladi igrači su uglavnom ,,ubijeni u pojam,, i na terenu izgledaju kao pogubljeni.
To su činjenice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top