Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
„Otkako sam napustio Makabi, u medijima se ističem kao opcija za novog trenera Partizana. Partizan mi je mnogo dao u životu, afirmisao me kao igrača i nije tajna da sam veliki Partizanovac. Međutim, u ovom trenutku zaista ne razmišljam o povratku u srpski fudbal. Moje ambicije kao trenera okrenute su radu u inostranstvu“, rekao je Krstajić za Novosti.
Priča kao da ima neki CV kao trener.
Nego sreća naša što je tako.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
U ovakvom mulju od lige i ovakvom upravpm, nama treba trener sa mudima do poda (ne mislim da ima bruh).
 
Последња измена:

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Za pocetak mi je drago sto ih je Sale 22 odjebao, ako su ga uopste i zvali.
Po stoti put ista prica, vise bih voleo za dogodine im sastavljen od kadeta- omladinaca- Teleoptika, plus Natko i Rikardo, pa za opstanak - za opstanak, nego da ponovo gledam ovaj bolivudski limunada horor, sa losom glumom i odlicnom rezijom.

Samo sto bez Evrope mi ne bismo mogli da platimo tog Natka i Rikarda.

Nisam za takav vid reseta, jer mislim da nam nece nista doneti.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
A takvom treneru trebaju i isti takvi igrači!
Inače, piši propalo... :icon-rolleyes:
Pa da u tome je poenta, da ima hrabrosti da trži takve igrače (kada je Nikolić dolazio iz Vojvodine doveo je par igrača, drugi put Uroša Djurdjevića i svi su oni podigli kvalitet ekipe u tom trenutku), a ne da dodje neko ko će prihvatiti sve i raditi kako mu kažu i kome će i stručni stab pa i kondicionog trenera da nametnu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Pa nece jer zna da nema sanse da uradi nesto. Da je covek prihvatio bi ponudu I pokazao Srbiji kako se moze fer borbom do uspeha.
Ipak je lakse postati selektor.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Дође нови тренер, изјави да је екипа крш, добије играче које он жели за годину-две, онда губи аргументе за лоше резултате и одлази, долази нови...

Ако се све унапред зна, зашто онда не од старта вређати управу и секташа? Ако постоје камере које то снимају, шта им вреди кад се сви деру и вриште у циљу да удбашу и болеснику подигнемо притисак. И ово не треба схватити као неки вентил већ ствар здравог разума. Убацити им димне бомбе у ложу... Има од мене милион пута маштовитијих и паметних људи који могу да предложе боље акције. Није ми јасно зашто се стало са тим исказивање става. Ако нико нема више снаге ни воље онда јебига.

Немојте ми замерити. Конструктивних мисли је било, сви имају неку идеју и радили би људи боље од оних ментола што нам загађују клуб који волимо. Ред је да се отера багра.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Krstajić je radio u TSC-u i poznaje trenutna dešavanja u srpskom fudbalu i nije toliko glup da ne zna šta ga čeka.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
И Станојевић је врло добро знао где долази тако да нама у ствари треба тренер који не познаје тренутна дешавања у српском фудбалу и који не зна шта га чека. Само такав тренер има потенцијал да заталаса ову лигу и проба да изађе из оквира који су нам наметнути па макар га отпустили због лошег владања после пар месеци.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Nama trebaju ili Marko ili Jokan ili neki stranac koji ne jebe zivu silu, boli ga kita oko toga da li neko "oseca klub ili ne" i da jedino merilo bude profesionalizam i kvalitet. Nista od ovoga nije realno, nazalost...
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Kad jug ( vučićevi grobari )brani Stanojevića i novinari režimski ...znači treba samo kontra...kada oni napadaju nekoga u Partizanu , tu osobu treba podržati...
SVE KONTRA PSIHA I NJEGOVIH SLUGA.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Zaista ne razumem kako neko moze da prizeljkuje ovog ili onog trenera kada nam sede teske stetocine u upravi. Cak I da dodje Klop isto ce nam biti. Toliko godina a mi nista ne ucimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top