Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne moram više ništa da pišem na forumu, President će napisati sve što je potrebno.

Mada, retko se javlja, možda bi trebalo povrmemeno u kraćim postovima izneti nepopularno mišljenje.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Još samo ovo.
Za dve godine, posle dosta sramotnih poteza i poraza, ni jednom se nije čula kritika na račun trenera od strane nekog iz kluba ili da je to neki novinar napisao.
NI JEDAN NIJE BIO OVAKO ČUVAN KAO STANOJEVIĆ! Zapitajte se zašto...

Hvala Bogu da neko i ovo primeti, čim neko krene kako sve drugo ne valja samo je on dobar tu odmah nešto smrdi.

Niko ni da pita Iglicu šta traži još u klubu i daje izjave za medije kad je dao ostavku pre par godina ako se ne varam ?

Po milioniti put kažem da nam je sve uzalud dok ne oteramo parazite iz kluba !

Džabe raspravljamo o treneru dok su uhlebi u klubu, riba smrdi od glave.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Zaista ne razumem kako neko moze da prizeljkuje ovog ili onog trenera kada nam sede teske stetocine u upravi. Cak I da dodje Klop isto ce nam biti. Toliko godina a mi nista ne ucimo.

kako to misliš? Navedi jedan primer gde bilo ko je navijač Partizana podržava rad govana? Nemamo Jug druže od Kimija i Kiće i ovo je sve posledica toga što su nam demontirali tribinu kako bi bezbedna uprava bila tu sve dok vodja ne lipše.

A ako smo neki naučili, reci mi šta da radimo? Nas 200 da otera upravu? Ne bih rekao. Ovako nam ostaje da se nadamo da pogode sa nekim trenerom jer naše uprava napolje bez Juga i sa 200 ljudi neće da reši problem.

Da ne pamtujem, nemam rešenje, jedino je da 10k ljudi dolazi svaki mec i da protestuje malo agresivnije od uprava napolje. Npr dodje zapad i zaspe kamenicama celu ložu, možda bi to donelo promene
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
ko da je taj jug bio presudan u teranju uprava u proslosti... Napadali su Zecevica godinama, a on se mako kad je on to želeo i kad su političke okolnosti to dozvolile... Daj primer bilo koje uprave koju su oterali navijači. Uprave su se menjale isključivo u zavisnosti od političkih previranja. Kao što smo u stanju da smenimo vlast koja nam ne odgovara, tako smo u stanju da smenimo upravu, koja je kao i uvek do sad doslovno para-državni organ.

Navijanje, podržavanje i praćenje tako organizovanog kluba, u kontekstu države kakva je ova (u SFRJ, ipak to nije bilo baš tako), je vrsta suludog mazohizma. Ja lično, to nisam birao, nego sam na to uslovljen rođenjem. Navijše što možemo je da taj mazohizam sebi olakšamo gledajući i podržavajući ono neke male pozitivne stvari, kako bi nam posmatranje potpuno monstruozne šire slike bilo podnošljivije.

Da neko namesti ligu u našu korist, da nam sve prane pare od droge završe kao igračka za prelazne rokove, da sve novine pišu o nama u pozitivnom kontekstu, meni bi to i dalje bilo odvratno... Fokus na pozitivno je jedino što može konstruktivno da se uradi, ako već ne postoji jasna težnja da se sa širom slikom izađe na kraj. Pošto smo lenčuge i pičke kakve jesmo, to nam je plafon. Sa takvim stavom i trenutnom situacijom 'očekicanje rezultata', pod mantrom MI SMO PARTIZAN i mi NEŠTO ZASLUŽUJEMO je vrlo infantilna. Mi smo trenutno svedeni na takoav nivo, kao klub u celini (organizaciono i navijački) da je dovoljan kvaltietan rad od jedne sezone i može da nas nema.... Ali bukvalno... Ništa se mi ne pitamo, ali baš ništa.

Onda neće biti ni igrača za teranje iz kluba, ni uprava kojima se pravendički sasipa gnev sa tastature. Neće biti ničeg, čak ni ovog suragata kluba, za koj navijamao, jer ima crno bele dresove, kao što je imao pravi Partizan... Svaki pravi Partizanovac treba mnogo više da oseća stid zbog toga što nije dao klubu, a mogao je, nego genv prema nesposobnom klubu koj nije isporučio trofeje i prelazne rokove za čaprazdivan.

Jebeno smo došli u tačku da se sećamo Kimija sa nostalgijom... Eeeeeeej! :D
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
ko da je taj jug bio presudan u teranju uprava u proslosti... Napadali su Zecevica godinama, a on se mako kad je on to želeo i kad su političke okolnosti to dozvolile... Daj primer bilo koje uprave koju su oterali navijači. Uprave su se menjale isključivo u zavisnosti od političkih previranja. Kao što smo u stanju da smenimo vlast koja nam ne odgovara, tako smo u stanju da smenimo upravu, koja je kao i uvek do sad doslovno para-državni organ.

Žarko Zečević je uradio više u korist Partizana od svih "uprava" posle njega.

Hvala velikosrBskim koštunjavim DSS-ovim govnima što su nas lišili lopova. 99,99% stanovništva Srbije je glupo ko kurac, ne zna gde je levo i zaslužuje sve što je izabralo.

Nemoj da mi je neko napisao da je Zečević doveo ovu upravu u FK. U stvari može, ali tome onda jebem mater glupu.

Izmena:

Zaboravih da jebem mater svim organizovanim navijačima sa tribine tužne. Od 2002, na ovamo
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Samo kazem da ga bojkot juga nije oterao, a to je najorganizovanija navijacka akcija protiv uprave koju pamtim. Ne ulazim u ocene njegovog rada ovom prilkom...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Uprava radi planski, trenera će dovesti na početak priprema , igrače u pola ili po završetku priprema a bitnije igrače pri kraju avgusta kada prodje pola jesenjeg dela i budemo X bodova u minusu...
Nazire se da se ne samo nećemo boriti za titulu i direktno učešće u LŠ nego verovatno ni za drugo mesto i učešće u kval.LŠ (vidim da se preko medija Vojvodina sprema za to), a mi taman sa Radničkim Niš, Čukaričkim i TSC za kval.LK... daj Bože da me demantuju

Umesto da su zimus doveli par pojačanja, osvojili titulu (imali smo +5) i napravili kostur za Evro kvalifikacije kao i za iduću sezonu a u ovom ptelaznom roku dodali timu šta je još bi falilo kako bi bili glavni kandidati za titulu i direktan plasman u LŠ.
Uložene pare (pozajmica ako ih nema) bi se vratile kroz rezultate , LŠ i afirmaciju igrača u LŠ...

Ajde demantujte me i nek Nikolić ili neki drugi kvalitetan trener dodje, dovedite mu prava pojačanja na svim potrebnim pozicijama i potom osvojite titulu pa da tako i nama Partizanovcima vratite osmeh na licima ako Vas uopšte i malo briga za Partizan i nas Partizanovce.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.221
Reaction score
33.586
Локација
vaginamandibularia
Realno, znamo da se javlja jer su mu naredili iz stranke pickouste nakaze smrdije a isto tako realno bolje da nije.
Mozemo da se pravimo ludi ali kako zaboraviti JEDINO pojacanje u kvalifikacijama za ls u vidu RADISE ILICA za 30k evra. Da ne govorimo o samroku koji bi sa BILO KOJIM NAPADACEM KOJI KOSTA VISE OD BONZITE prosli a ne upisali visedecenijsku bruku. Jadno je da se ovaj javlja i misli da nam je pamcenje ko kod prigradskih fmp roma
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Статус
Затворена за писање одговора.
Top