Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
FKP na feјsu kači gol Kataija. Dobro mi i postojimo.

Погледајте прилог 13908
Nije ovo zbog Kataija.
Već zbog Jojića. Da se na snimku lepo vidi.
Jedan od naslova na portalu, dovoljno sve odslikava. "Jojić čuva busen trave"

Na prvom derbiju, skrivi penal. I to kakav penal.
Na drugom derbiju. Sa drugog ga se i ne sećam, kao da nije ni igrao.
Sad na poslednjem, zaboravi na igrača.

A, da.. "Suma igrao povredjen za svoju reprezentaciju"

Neka bude da grešim. Da sam subjektivan, da ne znam baš ništa o fudbalu..
Ali, gde to ima da najbolji igrač, nije čak ni u protokolu.

 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
I samo da primetim da je Lazar Marković momački prebio Sanoga :buhaha više puta :p

Mnogo mi je žao što je Jojić napravio ovaj kiks... sad se samo o tome priča, a realno je odigrao dobru utakmicu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Mrzim da to bude glavna priča, ali onaj poništeni gol je oružana pljačka! Nakon toga je pitanje samo sa koliko bi komada čerga otišla sa stadiona. Sramota!
Uz ono govno sa Lovćenca, za "samo" gol zahvaliti Rikardu, ono je bilo nacrtano za laganu loptu po zemlji iz koje čak i Urošević daje lagan gol. Nathu hvala do neba, jer nas je bukvalno iščupao iz nokdauna, bukvalno je u solo reliju odradio šok terapiju, nakon koje smo se samo mi pitali na terenu. Bravo za Popa i Zdjelara...
P. S. Šteta za Sumu, nakon Nathovog izlaska, ovo je bila idealna situacija za njega, ali...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Zeka u oba derbija pravi kiks. Jbg opuštanje kad ne treba, a da se razumemo, centaršut je bio klasičan ciganski, rokaj pa šta bude.

Možemo sad u krug da žalimo još na 5 strana jer je drolja skinula gaće samo nije ga niko stavio za 2:0.

Lučani, četvrtak, samo me to zanima.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.981
Локација
Из Чикага (моји...)
Da li je zbog ovoga ili onoga...ne možemo da znamo, a i nebitno. Lično mislim da im to nije bilo ni na kraj pameti. A s obzirom da se dosta bavim druš. mrežama znam da na pomenutoj stranici donedavno nisu znali ni link da okače, tako da se i ovo se može smatrati "uspehom". Bez obzira što to smatram krajnjim bezobrazlukom i dokazom podaništva Partizanove "uprave".
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ladno smo dozvolili da ovaj smrdo bude sam u petercu, pa koji vam je kurac, smradove smo trebali rutinirati večeras, dokle više da se vade na ove levatske golove, u zadnjih par godina sve i jedan njihov gol je bio niđe veze, i sve i jedan je bio plod naše neznanja da zatvorimo utakmicu i panike u odbrani. Natrpajte ih više jebali vas oni!


I da, mislim da je Urošević bio u ofsajdu prije nego što je napravio "faul", i mislim da je to svirano.
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Dobro je što nas nisu otvorili u prvih dvadestpet minuta. Bravo Pope!

Kako su se garavi danas namestili na penal, al' nisu imali kome. Tuga Božija.

Nikad neću da prihvatim da igramo pedersko-pičkasti fudbal, a današnji početak utakmice je bio takav, kao da je igračima rečeno da ovim vedetama iz kolektora ne prilaze bliže od dva metra. Kakava su oni kurčina od ekipe, polivena kofama sreće, umesto kofama govana.

Od Stanojevića mi je danas već ozbiljno pripala muka. Može do kraja sveta da radi, spava na stadionu, analizira, "konačno napravi da ekipa grize", dođu nam ova govna na lopatu, naši igrači oće rukavice. Pljuc

I nemoj da se brukate, kakve greške sudija kod ciganskog gola i našeg poništenog? Zdrav Rikardo bi danas ubo tri komada....

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, popizdeo sam
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Pre utakmice sam prizeljkivao rezultat kao u 152 derbi kad im ga Leonardo metnuo, a pribojavao sam se bas od ovakvog ishoda gde vodimo, a musavci nekako uvale klasican ciganski pogodak.
Sve ste rekli i napisali. Do gola Natha nismo mogli da se sastavimo na terenu. Zbog nase lose kretnje, kasnjenje u preuzimanju cigani ni krvi ni duzni su nam stvarali probleme. Po gola smo igrali onako kako je trebalo da pocnemo jos od starta utakmice. Napadali imali sanse ali zakazala je realizacija. Pa ne samo realizacija dali smo mi na vreme i drugi gol ali sudija ih je izvukao iz ponora. Jedva docekao raspali Elvis da dune faul, a i usrani VAR je sve to onako nabrzinu aminovao. Cak su i cigansture iz arene su se cudili za sta je sudija svirao faul. I pored toga imali smo jos nekoliko zicera da povedemo sa 2-0 pa su onda mogli da se slikaju.
Na kraj onoga od cega sam se pribojavao ciganski pogodak od jedne balon lopte uz ocigledan faul nad Vujacica. Ocigledniji od onog tkz faula Urosevica nad onog specijalca.
Od rezultata nikako nemogu da budem zadovoljan. Ali jebiga sta je tu je i da smo ovo dobili nista ne bi smo resilii oko tutule jer ima jos puno toga da se igra, samo imali bi smo komotniju situaciju u odnos na cergare ako se slucajno nekud kiksne.
Ovako momci moraju da gaze jednu po jednu utakmicu nemaju prava na kiks. Moraju da dobiju sve kako znaju i umeju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
P. S. Šteta za Sumu, nakon Nathovog izlaska, ovo je bila idealna situacija za njega, ali...
Ali šta?
Suma je u Partizanu, prima veliku platu (ili mu se bar duguje), ali naš trener na njemu trenira strogoću. Niko nije iznad Partizana, niko ne treba da kvari atmosferu, ali Partizan bi lakše pobedio večeras da je imao Sumu u sastavu i atmosfera bi bila mnogo bolja i po Partizan bi to bilo mnogo bolje, ali eto...očigledno je problem Sumina plata pa je bolje da što pre ode...
Samo ne znam gde i kako.

Zaista ne razumem logiku da igrača toliko plaćaš (ili da mu duguješ) a da ti ,,sedi u hotelu,,...i još je taj igrač među kvalitetnijima u ovom timu i svaku veliku utakmicu u Partizanu je odigrao dobro. Svaku!
Otišao da igra za svoju reprezentaciju za vreme ,,prozora,, koji je napravljen da bi se odigrale utakmice reprezentacija...težak prekršaj u ... da ne kažem šta ... pa nije ubio čoveka, majku mu, pa da ne može trener da mu oprosti...
I na čiju štetu je bilo to što Suma nije večeras u timu? Moju, zato što bih da ga gledam? Suminu zato jer mu se derbi sigurno igrao? Ili na štetu Partizana jer je imao opciju manje - pogotovo što recimo ni Pantić nije mogao da igra...

S druge strane tom istom treneru ne smeta što ni jedan derbi nismo dobili od kako se vratio, i ne smeta mu što na derbiju Jojić kiksira, što Markec ne može da postigne gol, što Miljko ne može da potrefi 16m prilikom centaršuta, što se ne zna šta Holender igra, što Obradović i posle toliko vremena nije ušao u formu stabdardnog prvotimca, što se Vujačić i Saničanin sudaraju da ostave loptu onom ,,ciganu,, za šansu na početku utakmice i tako redom...

Večeras je bila prilika da ih ,,ubijemo,, i da odemo na veću bodovnu razliku...VEČERAS...a ne da čekamo neku sledeću priliku i sledeći derbi, itd...
Ali, koliko god da Stanojević stvarno zna da utegne ekipu i pravi nizove pobeda, ima neke svoje ziheraške, šablonske poteze od kojih ne odstupa, čak i kada nam to ide na štetu...a ima i tu neku ,,filozofiju,, o igračima koji ,,osećaju,, Partizan...pa mu je u proteklom mandatu, recimo, igrao Babović, sad je tu Jojić...a jasno je da Partizan zaslužuje i bolje...

Garantovano mu je za večeras bilo u glavi da mi imamo dva boda više, pa i ako ostane nerešeno, i ne pobedimo, šta smeta, i dalje smo prvi...
I dobismo to ,,nerešeno,,...a dva boda prednosti je moguće izgubiti na jednoj jedinoj utakmici...

Sećam se i kako je u prošlom mandatu branio Stojketu u LŠ da ode ,,na skok,, u napad u zadnjem minutu, iako smo gubili utakmicu, ali, eto, za svaki slučaj da ne primimo gol, ili kako je u kup utakmici u rupi čuvao prednost iz prve utakmice, i onda smo izgubili, iako smo svi očekivali da ćemo ,,čergi,, da tad uvalimo bar 4 komada...ili koliko se silno obradovao pobedi u Borči od 1:0, a ja sam bio poražen činjenicom da se pobeda jednog Partizana sa golom razlike u jednoj (bez uvrede) Borči, slavi, umesto da žalimo što nije 4:0...

Jednostavno, on ne želi da taktički rizikuje, i mnogo se troši pored aut-linije kao ,,motivator,, a ne vidi da mu je pravi pravcati rizik taj njegov odabir, selekcija igrača...i da se zapravo zadovoljava manjim nego što je to nivo Partizana...
Strog sam i nezadovoljan jer Partizan nije pobedio derbi?
Pa naravno da jesam.
Sve, sve, ali derbi...
Za pobedu u derbiju se živi...nerešeno je nekako i o.k. kad gubiš, pa stigneš da izjednačiš...ali kad vodiš a ne pobediš...kako biti srećan i zadovoljan...

Odgledao sam malopre i na TV...
Ipak sličan mi je utisak kao i sa JNA...
Video sam tamo nešto što nisam ovde i obrnuto...

Svakako ne bih sudio neki faul pre gola Rikarda, ali...jebem li ga, ni na TV-u nemaju neki ugao pa da to vidim malo bolje...
Kod gola ,,cigana,, glupo mi je da tražimo neki faul, čak ga i ne vidim,a li jednostavno cela naša odbrana i golman, i ovi drugi što nisu odbrana ali su bili tu - SVI su ,,zaspali,, i pustili da nam ,,cigani,, daju gol... APSOLUTNO SVI!

Neko kaže bili smo bolji, neko kaže falila realizacija, ja kažem ovi naši zaspali kod gola ,,čerge,, - ali...sve je to zapravo stvar (ne)kvaliteta i limita...

Taj manjak kvaliteta a višak limita se vidi kad naletimo na nešto ,,čvrsto,, u Evropi i derbiju, isto kao što se vidi koliko su Linglongaši manje kvalitetni i limitirani u odnosu na nas...

Ali...mi smo se titule uželeli, dugo je već čekamo, samo, da bismo došli do nje mi nemamo prava ni na jedan kiks!
I zato ja ,,kukam,, što nam Suma ,,nije potreban,, jer nama je potreban svako ko ume sa loptom...
Neko za večeras, neko za sledeću utakmicu, neko za Evropu, neko za kup...

Duga je sezona...prelazni rok je završen...nismo doveli neke strance iako je pravilo o nima sada fleksibilnije...nema puno klinaca koji su se već nametnuli za prvi tim...derbi je bio i prošao...

Teraj dalje.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ali pazi kad se nisam ni pomerio kad ga je rikardo uvalio. Tacno sam znao da ce svirati faul u napadu.
od danas, terzic mora da bude bonus igrac. Sve dok forma ne odredi drugacije. Kapiram ja da je jovic stavljen u izlog kao prva sledeca “zlatna koka”,ali posto ne ide, izlozite bar momka koji trenutno igra bolje.
Imam samo dve zamerke stanojevicu:
-zajebi siljenje patke na sumi, sad kad ti je bio najneophodniji.
-ubacivanje holendera u bilo kom svojstvu…bar neko vreme. Silno sam se razocarao u njega. Mislio sam da ce biti otkrovenje na krilu,nakon lutanja u spicu propetos.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Pocetak ocajan,Pop skida cistu sansu,uzasan kiks odbrane,opet taj pocetak u grcu nekom,morali smo mnogo otresitije i agresivnije uci u ovaj mec. Posle gola sigurni na lopti,da se nije otislo na poluvreme dali bi im jos koji jer su bili na kolenima.
Koliko god ga neki ovde osporavali,da smo danas imali na klupi Sumu i da je usao zadnjih pola sata makar,dali bi jos gol ili dva sigurno!
Jojic nije bio los,ali opet nas je njegov kiks kostao mnogo. Bas steta,u svakom pogledu. Jojic je odlican igrac za “male” utakmice,za meceve gde imamo veliki posed lopte,to su vecina utakmica u nasoj ligi,za neki ozbiljniji fudbal ovakav kakav je bas i nije,jbg.
Mislim da smo pokradeni za cist gol i o tome je trebalo da se trubi na sva usta posle utakmice i tako izvrsi pritisak za buduce meceve,al ne vredi,izgleda da se to ne sme.
Rikardu treba ozbiljan odmor,iscedjen je maksimalno,to se iz aviona vidi,barem 2 naredne utakmice da pauzira jer rizik od ozbiljnije povrede je bas veliki i moramo da ga sacuvamo kako znamo i umemo.
Krenula je neko vreme vec hajka ovde na malog Jovica,svinjarija jedna! Jako je mlad,normalno je da ce da ima uspone i padove i to treba istrpeti jer je decko dobar igrac i veliki talenat,protiv Santa Klare je odigrao top mec,skoro je izasao iz povrede,malo mu je palo samopouzdanje,treba mu podrska,mislim da je vredan toga.
Holender takodje. Skroz dobar igrac,zahvalan,moze da pokrije vise pozicija,jako je lepo igrao spica prosle sezone. I on je imao neku povredu,malo je pao,treba ga podrzati,vratice se,znacice nam.
Miljkovic ima cesto te neke smesne poteze u napadu,pomalo neinteligentne,ali daleko od toga da nije koristan,mogu lagano da kazem da je vecinu utakmica odigrao skroz dobro i sigurno,pre svega u fazi odbrane. Naravno da bih voleo da imamo bekove kakvi treba da budu u modernom fudbalu,brzi,probojni,da znaju da centriraju,da umeju sa loptom,to nisu vanzemaljci,takvih igraca imas svuda maltene i ne kostaju puno. Pricam o tipu igraca.
Ali ne vredi,imamo to sto imamo a i nismo neki prezenteri modernog fudbala,realno. Bilo kako bilo,ove godine titulu moramo da uzmemo kako znamo i umemo,sve drugo nije opcija.
 
  • Like
Reactions: BaX

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
Sa JNA sam prešao na TV...
Sa TV na You Tube...

Evo malo psihologije naših igrača, pa i trenera, saslušajte ih - uplašili smo se, ušli bojažljivo, itd. - ali pravo pitanje je, ZAŠTO, ČEGA?



Pa onda malo pitanja i odgovora o ,,najboljem igraču priprema,, Danilu Pantiću...i moje pitanje, a zašto nema pitanja o igraču koji nije ,,šampion pripremnih utakmica,, i nije ni bio na pripremama...i zna da bude loš na ,,malim utakmicama,, ali nikad na velikim...mislim, jel čovek živ, jel precrtan za sva vremena...i tako to...
...znate već na koga mislim...


i na kraju krajeva, slobodno upišite i ovaj naš poništeni gol na spisak sudijskih krađa na derbijima, a u štetu Partizana - gledao sam više puta, snimljen je iz više uglova, ali stvarno je teško videti zašto bi to bio faul...jebote, pa igrači su u borbi za loptu, nije ovo balet, lopta je pred samim golom, nema tu vremena za ,,cinculiranje,,...i znate KAD bi ,,ciganima,, ovaj Elvis poništio gol da su ga oni ovako dali?
Nikad.

Ovde na Forumu ljudi znaju da budu nazvani SNS botovima, ako vam se njihov komentar ne sviđa, ali baš da vidimo šta će čelni ljudi iz Partizana da kažu na Elvisovu pravdu...jer za razliku od forumaša koje sumnjičite, oni sigurno jesu SNS...

Ako je naredba sa vrha da se ,,ne talasa,, i da je zarad viših ciljeva baš lepo što je derbi završen nerešeno da se niko ne oseti iznenadjen i uvredjen...verovatno SNS Vazura i...SNSSPSSKJKPJDBUDBA Vučela neće reći ama baš ništa...

Ali, nije bio faul! I apsolutno čist gol za Partizan je PONIŠTEN!

 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Koliko sam besan i dalje, sve me nervira. Ko za kurac gde god pogledam, instagram, aplikacije sa vestima, svuda mi iskaču ova ciganska govna, upalim tv nabodem baš gol onog usranog roma.
A sutra će tek oni ciganski lešinari na poslu da mi se popnu na glavu jer je njima nerešeno isto ko da su dobili.
Neverovatno je da smo ih ispustili. Ušli su bolje od nas, nekako smo izašli neoštećeni iz prvih 20 minuta, pa iz prve polušanse onaj naš majstor spakuje golčinu.. i krećemo da igramo fudbal. Mogao je u sledećem napadu i blickrig, video sam je u golu svega mi.
Drugo poluvreme, igra se kako mi želimo, Natko i Zdjelar diktiraju, poništen regularan gol dok neposredno pored mene neki zalutali ganfer na istoku konstantno kuka i maleriše drugom tipu, našem.. teraj ga bre u pičku materinu jebo te on!! Inače, istok i zapad kompletno naši.
A onaj ciganski kurac od ekipe dva pasa ne može da poveže prvi deo drugog poluvremena, pa Rikardo jebeni milimetar pored stative, i to sam video u golu.. posle Terzić, paklen dribling, školski je i šutnuo. NEĆE KURVA. Kad je skraćeni dao gol glavom, poludeo sam. Po ko zna koji put za mojih 30 godina gledam istu stvar, kao jebeni dan mrmota da živim

Nemam baš ništa da zamerim Stanojeviću. Išao je na pobedu, postavio je meč kako treba. Taktički, fudbalski, ubio je glavatog. Posle gola se nije branio, nije se povukao, za mene je to najveći utisak. Izmene su bile rezonske, i kao što sam već nekima objašnjavao posle Alkmara svaki ozbiljniji trener bi napravio iste. Natko je majstorčina, ali ni on sam sebe ne bi držao 90 minuta.

Sumu što pre u protokol, on jednostavno mora da bude bar u rotaciji, pogotovo za cigane. A mali da smiri doživljaj, i da se fokusira na fudbal.

Danas se videlo kakve su pičke cigani, i koliko se plaše derbija. Onaj goveđi narezak ima više sreće nego pameti. Nisu znali gde je levo. Stanojević ima dužnost prema navijačima Partizana da dobije derbi u rupi, do tad ne sumnjam da će rutinirati svaku ekipu koja mu se nađe na putu. I da posle utakmice u kojoj je pokraden ne izjavi da je zadovoljan suđenjem!!!
Simoviću pičko odvratna, gde ti je obraz?
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Ali šta?
Suma je u Partizanu, prima veliku platu (ili mu se bar duguje), ali naš trener na njemu trenira strogoću. Niko nije iznad Partizana, niko ne treba da kvari atmosferu, ali Partizan bi lakše pobedio večeras da je imao Sumu u sastavu i atmosfera bi bila mnogo bolja i po Partizan bi to bilo mnogo bolje, ali eto...očigledno je problem Sumina plata pa je bolje da što pre ode...
Samo ne znam gde i kako.

Zaista ne razumem logiku da igrača toliko plaćaš (ili da mu duguješ) a da ti ,,sedi u hotelu,,...i još je taj igrač među kvalitetnijima u ovom timu i svaku veliku utakmicu u Partizanu je odigrao dobro. Svaku!
Otišao da igra za svoju reprezentaciju za vreme ,,prozora,, koji je napravljen da bi se odigrale utakmice reprezentacija...težak prekršaj u ... da ne kažem šta ... pa nije ubio čoveka, majku mu, pa da ne može trener da mu oprosti...
I na čiju štetu je bilo to što Suma nije večeras u timu? Moju, zato što bih da ga gledam? Suminu zato jer mu se derbi sigurno igrao? Ili na štetu Partizana jer je imao opciju manje - pogotovo što recimo ni Pantić nije mogao da igra...

S druge strane tom istom treneru ne smeta što ni jedan derbi nismo dobili od kako se vratio, i ne smeta mu što na derbiju Jojić kiksira, što Markec ne može da postigne gol, što Miljko ne može da potrefi 16m prilikom centaršuta, što se ne zna šta Holender igra, što Obradović i posle toliko vremena nije ušao u formu stabdardnog prvotimca, što se Vujačić i Saničanin sudaraju da ostave loptu onom ,,ciganu,, za šansu na početku utakmice i tako redom...

Večeras je bila prilika da ih ,,ubijemo,, i da odemo na veću bodovnu razliku...VEČERAS...a ne da čekamo neku sledeću priliku i sledeći derbi, itd...
Ali, koliko god da Stanojević stvarno zna da utegne ekipu i pravi nizove pobeda, ima neke svoje ziheraške, šablonske poteze od kojih ne odstupa, čak i kada nam to ide na štetu...a ima i tu neku ,,filozofiju,, o igračima koji ,,osećaju,, Partizan...pa mu je u proteklom mandatu, recimo, igrao Babović, sad je tu Jojić...a jasno je da Partizan zaslužuje i bolje...

Garantovano mu je za večeras bilo u glavi da mi imamo dva boda više, pa i ako ostane nerešeno, i ne pobedimo, šta smeta, i dalje smo prvi...
I dobismo to ,,nerešeno,,...a dva boda prednosti je moguće izgubiti na jednoj jedinoj utakmici...

Sećam se i kako je u prošlom mandatu branio Stojketu u LŠ da ode ,,na skok,, u napad u zadnjem minutu, iako smo gubili utakmicu, ali, eto, za svaki slučaj da ne primimo gol, ili kako je u kup utakmici u rupi čuvao prednost iz prve utakmice, i onda smo izgubili, iako smo svi očekivali da ćemo ,,čergi,, da tad uvalimo bar 4 komada...ili koliko se silno obradovao pobedi u Borči od 1:0, a ja sam bio poražen činjenicom da se pobeda jednog Partizana sa golom razlike u jednoj (bez uvrede) Borči, slavi, umesto da žalimo što nije 4:0...

Jednostavno, on ne želi da taktički rizikuje, i mnogo se troši pored aut-linije kao ,,motivator,, a ne vidi da mu je pravi pravcati rizik taj njegov odabir, selekcija igrača...i da se zapravo zadovoljava manjim nego što je to nivo Partizana...
Strog sam i nezadovoljan jer Partizan nije pobedio derbi?
Pa naravno da jesam.
Sve, sve, ali derbi...
Za pobedu u derbiju se živi...nerešeno je nekako i o.k. kad gubiš, pa stigneš da izjednačiš...ali kad vodiš a ne pobediš...kako biti srećan i zadovoljan...

Odgledao sam malopre i na TV...
Ipak sličan mi je utisak kao i sa JNA...
Video sam tamo nešto što nisam ovde i obrnuto...

Svakako ne bih sudio neki faul pre gola Rikarda, ali...jebem li ga, ni na TV-u nemaju neki ugao pa da to vidim malo bolje...
Kod gola ,,cigana,, glupo mi je da tražimo neki faul, čak ga i ne vidim,a li jednostavno cela naša odbrana i golman, i ovi drugi što nisu odbrana ali su bili tu - SVI su ,,zaspali,, i pustili da nam ,,cigani,, daju gol... APSOLUTNO SVI!

Neko kaže bili smo bolji, neko kaže falila realizacija, ja kažem ovi naši zaspali kod gola ,,čerge,, - ali...sve je to zapravo stvar (ne)kvaliteta i limita...

Taj manjak kvaliteta a višak limita se vidi kad naletimo na nešto ,,čvrsto,, u Evropi i derbiju, isto kao što se vidi koliko su Linglongaši manje kvalitetni i limitirani u odnosu na nas...

Ali...mi smo se titule uželeli, dugo je već čekamo, samo, da bismo došli do nje mi nemamo prava ni na jedan kiks!
I zato ja ,,kukam,, što nam Suma ,,nije potreban,, jer nama je potreban svako ko ume sa loptom...
Neko za večeras, neko za sledeću utakmicu, neko za Evropu, neko za kup...

Duga je sezona...prelazni rok je završen...nismo doveli neke strance iako je pravilo o nima sada fleksibilnije...nema puno klinaca koji su se već nametnuli za prvi tim...derbi je bio i prošao...

Teraj dalje.
Ali je više bilo kao žal, saglasan sam da je moralo da se nađe mesto makar na klupi za njega koji je apsolutno svaki put Zvezdi pravio cirkus kad se pojavi na terenu i nema tu šta, Stanojević bi bio zadovoljniji, zaštićeniji, a oni prekoputaši u većem problemu, ali mora da tera Stanoje neku pravdu, koja na kraju može njega koštati boljeg prolaznog vremena.
Nego kakav je apsurd sve ovo oko nas što se događa, ne znam da li sam samo ja stekao tak utisak, da su oni neverovatno srećni sa tim bodom, a mi usrani u pojam, kao da oni znaju da ne gube do derbija u rupi tamo ni bod(iskreno i dalje sam frapiran kako im je Vojvodina otela ona dva).
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Jel igrao Joja, Samrokov pulen??? Sta reci, meni zao ljudi koji od srca vole ovaj klub, Stanoje, kupi prnjice ako ne osvojis titulu...
Sraman komentar.
Zamisli kurca, ako ne osvoji titulu sa PARTIZANOM u naprednoj sns Srbiji da kupi prnje? Inače smo u poslednje 4 godine osvojili 4 titule pa nam to dođe kao normalno.
Trebao si umesto Stanoje napisati Pacoje pa da utisak bude potpun, nije dovoljno samo Šamrok, jer nemali broj vas ovde piše gore stvari za trenera Partizana od samih cigana.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.576
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Svaki trener koji je zadovoljan sa sa svojim timom, njihovom igrom a ne osvoji titulu treba da ode. To sam napisao kad je Stanoje došao i stojim iza toga i sada a taj stav je bio i pre njega a biće i posle njega. Do kraja prvenstva ima još puno utakmica i ovaj remi u derbiju će biti mala maca za sve šta nas čeka.
Titula-ostanak, bez titule- rastanak
:napred-partizan:
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Sinoćni problem nije bio u postavci igre, napadali smo i posle prvog gola, tu nemam zamerku.

problem je u tome što se Natko trošio na zadnjem veznom velikim delom utakmice, samo zato što je Jojić morao da igra.

logičnije je bilo da Šcekic igra nazad sa Zdjelarom, jer je na skoro svakom derbiju bio jedan od najboljih, a da Natko igra napred. Siguran sam da bi na taj nacin ostao do 80-85.minuta i da bi postigli drugi ili treci gol.

najmanji je Jojic kriva sto se za tolike pare vuce po terenu i minira ostatak ekipe. Ovo jednostavno nije nacin da se radi i ne vodi nikuda.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
FKP na feјsu kači gol Kataija. Dobro mi i postojimo.

Погледајте прилог 13908
Ja volim ovaj forum iz više razloga, dodje nas na stotine i svi imamo neko svoje vidjenje ove u isto vreme sumorne ali i prelepe stvarnosti u kojoj se naš klub nalazi. Ovaj upis kolege mi je ostavio naj utisak od danas, nije to bio ni gol našeg Natka, ni remi ravan porazu, nego ovo da dobro mi i postojimo.
Ako odete na stadion Sportinga u Lisabonu nemoguće je naći crvenu boju, čak su i protivpožarni aparati ofarbani u zeleno i siguran sam da ljudi koji se bave socijalnim mrežama neće okačiti gol Benfike postignut nakon faula nad odbranbenim igračem već će insistirati na kradji, da je više ljudi vidi. Nas kradu godinama, daju golove iz auta, sviraju im penale na prve povetarce, priznaju golove koji to nisu, dave nam igrače, sad su uveli i Var koji smo videli kako se koristi i čemu služi danas, delegiraju iste sudije koji nas godinama kradu i mi na to im odgovaramo postavljanjem njihovog neregularnog gola na naš fb profil, a vidim i da se niko nije ni oglasio povodom ove kradje.
Dobro mi i postojimo!
Ima još jedan utisak od danas vezan za onaj navodno sebičluk Rikarda, Riki brate kad god ti dodje lopta u šesnaest ti raspali, bolje da ti pokušaš nego da Urošević pogodi zvezdu padalicu ili da traži nepostojećeg čoveka u petercu kao u prvom poluvremenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top