Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Ne znam sta mi vise ide na zivce, sto smo drugi sa 98 bodova ili sto kukamo kako smo pokradeni nefer igra i slicno.

Uisci sezone:
Stanojevic - prica li prica. A siri losu negativnu i kod nas pored toga sto ne pomaze prica. Losa postavka i lose izmene u derbijima. Da je dobio 1 derbi bili bi sampioni.
Petarda protiv fejnorda, flora...
Rikardo - rekoder ali u bunar, promasio je dve zaista dobre sanse na prvi derbi na JNA i promasen penal protiv Proletera.

Jojic, kostao nas zivaca i bodova.

Nudila se nekoliko puta, ali kao da nismo bili dovoljno hrabri za titulu. Nismo ukapirali znacaj sezone u odredjenim trenutcima.

Mozda glupo razmisljam ali Nikolic bi uzeo titulu ove sezone. Nekako je sezona bila specificna.
I glavni protivnik nema naivan tim ima razradnjeno specijale i dzumbuse i tesko kiksa u prvenstvu.
Pitanje je kad cemo opet imati sansu. Jer sa napumpanim klubskim koef. startuju kval za LS i drzavna kasa je otvorena bice jos jaci sledece sezone.
Nije isto da igras protiv kaludjerovica, jevtica i klosare i ove danas za koje placaju po 50k mesecno minimum. Plate su porasle na nivo Belgije, Danske,..., za bekove se daje pola mil. godisnje.

Mi nemamo sta da prodamo da prezivimo, tanko nekako sa talentima. A ovako nece moci sledece sezone, pojacanja su potrebna.

Broj bodova koji smo osvojili ove sezone je fantastican, samo u ujednacenim prvenstvima derbi utakmice su zivot il smrt, nekako smo bili mlitavi.

A imam utisak da nisu bili dominantni ni prvi ni treci derbi i da jedan od ta 2 se mogao dobiti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Велика већина Станојевићу сигурно не би замерила ништа да је неузимање титуле једини његов минус у овој сезони. Међутим он је толико минуса уписао мимо тога да више ни победа у купу над циганима не може да испегла све брљотине, а да је брљао јесте - у дербијима, у селектирању тима, у стилу "фудбала"..... Једно велико разочарење....епско разочарење.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Apsolutno ništa ne zameram Stanojeviću u vezi selektiranja tima, čak ni teranje igrača koji mogu dobiti jače utakmice tj tu 1 od 20 gde je jači protivnik.
Ili "Šokiranje" i neobaveštenost oko ultimatima Asana....
Problem je u narativu skrojenom od strane uprave koji je pokušao prodati.
Kupovinom tog narativa jedan deo Grobarije se odmetnuo i virtuelno zaratio sa drugima.
A i jedni i drugi izgleda znali da "od titule nema kurca" ali ipak daj da vadimo oči međusobno
Hronološki je ispunio sve što treba da samo i slepac nije video šablon.
Ali uistinu sam se nadao da će im ga zavući na kraju, uzeti titulu i dok su im kurčevi u grlu... Kao gospodin dati otkaz kao Nikolić.

O glupog li mene.
U osnovi ispaštao Partizan kome je uteha da je " tu negde".
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Dok je ovaj ja pa ja na vrhu Srbije mi titulu videti nećemo. Bojim se da ne budemo ko hajduk u hrvatskoj. Mi imamo upravu koja je naš protivnik i Partizana uopšte. Imamo trenera koji kad dajemo go ciganima ko da si mu ubio nekog iz familije. Čak imamo i tzv "navijace" koji rade za sebe a ne za klub. Pa kako onda da budemo prvaci!? Kad imamo kvislinge na svim nivoima. Za to vreme oni preko imaju sve, otvorena kasa države non-stop, lice sa poternice im je čovek N1. Dovode kog oćeš, nikom ništa ne plaćaju, VARanje im nije strano.
Gledam kako osvaja titulu M. City, Milan... tuga me hvata. Meni lično kup ne znači ništa. Ne može to da pruži utehu, da si celo prvenstvo vodio i na kraju usro sve. Pored svih saplitanja, mislim da smo propustili veliku šansu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Vidi… Stanoje je kao opozicija y srbiji… kurobecaju se i kurce, a jedva cekaju da im vodja namigne ili kamo srece poZove na ataman na razgovore…

Svi znamo uslove u Srbiji, ali na pola sezone imas +5, u toj polosezoni dovedelju Ljubu Fejsu kontam vise zbog onog da gde god je bio podizao je pehare nego li zbog igrackih kvaliteta… ali ok imas +5, od toga imas sigurno dva derbija, sve i da si izgubio kod njih, opet odlucujes o svojoj sudbini, i cekaj hocemo da pricamo o Vucicu a necemo o Zeki Jojicu, Miljkovicu, Lazaru Markovicu

Ili mozda izjava kako mu Natko nije dobar za derbi i ponizenje koje je doziveo da ga uvodi u 89 minutu…

Ma dajte molim vas, ne budimo toliki cigani… sve smo imali u nasim rukama i sve prosuili sto kroz derbi sto kroz prosipanje bodova.. niko nije kriv nego on… jer je trener…

Kamo srece da se svi igraci mogu izmenjati pa da i to uradimo…

Uprava je uzrok, ovo su sve posledice… uzrok se u ovom slucaju jako tesko eliminise
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
aj da napisem i ja po neku..
Zelim prvo da utvrdim hijerarhijsku postavku koja dalje proizilazi ka odgovornosti

1. Klub koji ima 15-20-25000 ljudi na svakoj utakmici od prve do poslednje, ovde, ne gubi prvenstvo, bez obzira na kvalitet trenera kadra i protivnika (kurve)
Klub koji ima toliko navijaca, tera upravu u roku od 7 dana, jer kriticna masa je uvek prioritet za bilo kakvu promenu.
Ne mogu igraci uprava i trener da zele titulu vise od navijaca! Kakav je to onda kurcevi klub??? Zna se ko treba najvise da zeli!! Ne moze ne sme igrac da odere vise kolena od navijaca i njegovih glasnih zica.


2. Drzava i “savez”
Necu mnogo o zvalji i slugama, ali ovi gore pod 1 su ipak, ako ih ima 30000 svaki mec mnooogo jaci od ovih pod 2. verujte!!!

3. Uprava! ovi gore pod 1 im daju legitimitet svakim propustenim minutom za “uprava napolje” za jaja po lozi za kamenice po stadionu bre!

4. Sportski Sektor i trener! onoliko koliko mi ne teramo upravu, onoliko koliko nas nema, onoliko koliko trpimo, toliko nam je sportski sektor velicanstven srazmerno ovima pod 3 i ovima pod 1 i 2

5. Igraci. Tamo gde je 20000 zvizduka nekom igracu, taj se ili trgne i grize ili ne igra vise jer je sledecu 20000 zvizduka treneru.
Sa druge strane 200 zvizduka medju 2000 ljudi je samo kontra produktivno, em ga ubijes em on ponovo igra jel koga treba da boli kurac za vas 200


Remiziram:
1. Navijaci Partizana prosto ne vole klub koliko bi trebalo i ne zele ni promene ni titule dovoljno.

2. Hoce da nas svedu na nivo Zemuna.

3. Uprava ce ostati dok se ne nadju pogodnije sluge ovih pod 2.

4. Mozemo komotno da igramo bez trenera i SD, necemo biti 2. ali svakako sigurno necemo biti prvi.

5. Limitirani van opsega vase realnosti. Mogu do sutra o tome.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Jel se zna kada nam počinje iduća sezona, budući da se rasporedi menjaju jer se Svetsko Prvenstvo održava na zimu? Trebala bi ranije početi nego inače.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
A zasto mislite da bi oterali upravo da nas je bilo vise..njima misljenje navijaca ne znaci uopste i da nas je 40.000 na stadionu oni ne bi otisli jer imaju pokrice onoga ko ih je doveo.da li ce na stadionu pevati 2000 ili 20.000 ljudi uprava napolje nije bitno
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Mislio sam da ne mogu mrzeti trenera, više nego što sam mrzeo čika crnog. Ali eto, desilo se. Sad me plaši da se i ovo ne nadmaši sa nekim krstajićem recimo....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Samo treba pogledati šta nam je ostalo od ove sezone i sa čime ulazimo u sledeću. Sa čim će Stanojević ili njegov naslednik da krenu u bitku za titulu i Evropu. Jebali su nam majku svi na gomili.

Kako sta Miljkon, Obradovic, Jojic, oporavljeni Pantic, tu su i ovi stoperi (nece oni niĐe).

Sve su prilike da cemo imati jedan miran prelazni rok, i da cemo popunu raditi samo u slucaju odlazaka.
Najvjerovatnije Zdjelar i Rikardo.
Ali Dzigi i Šćepovic su u tom slucaju pred vratima.

Edit: da se izvinem Fejsi prosto sam ga izostavio sa spiska, a sad vidim kolega ga spomenuo pa se sjetih da je i on tu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dajte bre ljudi, kakav crni tim. Zaboravite na fudbal i zdravu priču. Ići mazohistički na stadion kad se može i to je to.
Partizan će nabijati dug i dalje dok ne dođe do 100 miliona, a onda će biti prodat ceo plac sa stadionom i bićemo na 0.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Pa eto...završi se i ovo prvenstvo...

Fudbalerima svaka čast za osvojene tolike bodove, postignute tolike golove, za pobede u nizovima...
Nisu uspeli da pobede nijedan derbi, ali to što su igrali bio je njihov maksimum, nisu oni krivi što tim nije bio ojačan sa nekim ko je još bolji od njih pa da sad slavimo titulu...

Trener je iz ovih i ovakvih igrača izvukao maksimum, ali je i direktni krivac što je imao takav roster - bio je to njegov izbor - i njegova sudbina.
Da sa Jojićem, Markovićem, Fejsom, Obradovićem, Pantićem, Jevtovićem, juri pobedu u BAR JEDNOM derbiju. Ili da ,,čuva nulu,,. To on najbolje zna.
Stalno je pričao o tome da hoće da se ,,približi zvezdi,, ili već tako nešto, na kraju mu se to i ostvarilo - bio je ,,uspešno drugi,,...sa malom razlikom u bodovima...

Imao je sjajno ,,prolazno vreme,, na polusezoni, plus pet bodova koji su za ovu i ovakvu ligu ogroman prednost, ali šta vredi kada tim nije ojačan u zimskom prelaznom roku.
Ja sam popizdeo kada je oterao Sumu, ali zarad ,,mira u kući,, nisam ni hteo da ga napljujem na Forumu onoliko koliko sam bio ljut...odmah mi se vratio i ,,slučaj Moreira,, ali da ne objašnjavam sad zašto, stariji valjda umeju da sami ,,naprave paralelu,, - fudbal se gleda zbog IGRAČA koji ZNAJU nešto sa loptom ili bar imaju FIZIČKE PREDISPOZICIJE za sport kojim hoće da se bave - i to u jednom PARTIZANU!!!

Bili smo mi i ranije godinama bez titule (ali u onoj velikoj YU u mnogo jačoj konkurenciji!), ali smo to uvek ,,opraštali,, našem Partizanu, jer si imao šta i koga da gledaš na terenu!
Odlaskom Sadika, Asana, Sume, direktno je UBIJAN fudbal u našem Partizanu, a čija je to tamo manja ili veća krivica, šta mi imamo od toga da ,,preciziramo,,?
U redu je, igrači su uvek odlazili i dolazili, ali kad ćemo doživeti da na jednog Sadika, Asana, Sumu, DODAMO i Rikarda, a ne da svake godine SLABIMO tim?!

Ko ti je Stanojeviću bio ZAMENA za Sumu?
Ko je bio fizički na nivou Asana?
Zašto Rikardo nije imao zamenu ili dopunu (saigrača napadača u špicu) nego je kolabrirao od iscrpljenosti?
Šta je bitno uradio Dača Pantić u Partizanu? Ko ga je opet bio doveo i zašto?
Šta će nam Fejsa?
Kako može fudbal i Partizan bez ,,desetke,, ako znaš da je Natho u godinama, da fizički ne može da to iznese 90 minuta u jačim utakmicama, da je bio bolestan, da je sad povređen.
I da ga nisi ni uveo u odlučujući derbi???!!!

I šta ima jedan predsednik države da obećava jednom treneru da će prvenstvo biti pošteno?!
Pa valjda se to podrazumeva za SVAKO prvenstvo, osim ako država nije lopovska?!

I šta ima jedan trener Partizana da se žali i kuka kako mu je to prvenstvo ,,oteto,, kad njegov Partizan nije uspeo da pobedi u derbiju na toliko utakmica? Da šutne na gol ,,cigana,, malo više puta. Da postigne gol na derbiju. Taktika? Iz jednog šuta da pobediš derbi?
Zejebi me te taktike, Partizan MORA da igra fudbal!

Ma shvatam ja da je bilo ,,zvezdino proleće,, ali ko to nije znao, taj ili je pao s Marsa, ili je malouman, ili je ubačen da budemo drugi?
Ili je ne znam šta...

Prestanite više da se žalite na ,,uslove,, i ,,neuslove,, ili izmeni te uslove ako možeš, ili...ako ne možeš, onda pristaješ da učestvuješ i boriš se u ratu u kojem si, ili...brate, nemoj ni da učestvuješ, istupi iz lige, idi iz Partizana...

Samo nemoj da se žališ kako ,,nije pošteno,, - pa naravno da nije! Kad je bilo? Gde je bilo?

Austrougarska napada Srbiju 1914.-e i onda Srbi treba da kažu, ej, nije pošteno, ovih ima više i bolje su opremljeni...
Ne brate Srbine, nego gineš dok možeš, kad ne možeš, gledaš da padneš na put da im i mrtav smetaš da moraju da te sklanjaju, a ako si živ odeš peške do Albanije i lađom do Krfa i ... vratiš se da im svima jebeš mater. Ko preživi - preživi.

I partizani na Sutjesci, jesu rekli da nije pošteno što Nemaca, Italijana, Ustaša i Četnika ima više nego njih? I opet su bolje opremljeni.
Ne, druže, nego trpiš i gledaš da probiješ obruč.

Jel bilo više ovih govana iz NATO pakta 1999.-e ili nas? Ko je bio bolje opremljen? Jel bilo pošteno što su nas bombardovali?
Pa nije baš da smo svi pobacali puške i razbežali se. Ćutali, pričali, trpeli. Uradili koliko se moglo.

Nemojte da mi zamerate za off!
Mora svako u Partizanu da zna gde je!

Jeste, svet je nepravedan, uvek bio i ostao, ali nemoj da se fokusiraš na tu činjenicu, nego KAKO da se boriš sa tim i takvim uslovima, šta ti radiš ili ne radiš da pobediš tu nepravdu!
Ili...da pobediš u nekoj fudbalskoj utakmici...izvini, ali to je ipak lakše nego pobediti ceo svet, pa makar ta utakmica bila i derbi...

Doveo si mi Pantića, Jojića, Fejsu i invalida Bajabeka i onda hoćeš da osvojiš titulu ali svet je nepravedan a predsednik Srbije laže!
Ma nemoj da me zajebavaš!
Pantić nije imao mesta ni u Čukaričkom, Zeku mogu da pretrče i omladinci, Fejsa skoro da nije ni igrao, a Bajabek je invalid!
I nisi zimus doveo igrača boljeg od Sume!

I...bi šta bi...prvenstvo se završilo, videli smo kako, kup je nešto sasvim drugo...
O njemu ću...uskoro...

Pa finale je već za neki dan!
Napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top