Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.979
Локација
Из Чикага (моји...)
Zašto ne nosimo crnu traku u znak poštovanja prema Radovanu?
Da su oni mislili na Radovana ne bi ni dozvolili da čovek za nekoliko desetina hiljada evra umre i da se novac prikuplja sms porukma. Nema ovo veze sa Partizanom, ovo je sad samo ruina i olupina od nekada slavnog Kluba. A slažem se za crnu traku, s tim što mislim da ne bi trebalo ni da je skidaju.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Gordan i dalje bez poraza, čestitke.

Suštinski me zabole za kup, ali ako nista sramota da ih bude od ljudi koji su u sredu u 15h izdvojili vreme da ih gledaju. I bar da su neka deca igrala pa da kažeš, nego manje vise najjači raspoloživ sastav.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Odlican izlazak iz reprezentativne pauze. Nisam gledao utakmicu i ne mogu da komentarisem, ali kad ispadnes od drugoligasa sta ima da se prica. Umesto 7 komada do poluvremena pa posle ubacis vazuru koji igra fudbal verovatno kao sto misa vacic igra basket i opet uspes da im das jos dva komada.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Promašila Barselona sva četiri penala u finalu Kupa Šampiona protiv Steaue 1986. U stvari, odbranio Dukadam sva četiri.

Hvala za info. Još to bilo u finalu KEŠ-a a ja se nerviram i istrošio živce za 1/16 finala kupa Srbije. Ali serem i ja, nervirao bih se da je bila u pitanju i prijateljska utakmica kada je Partizan u pitanju. Svakako mislim da su ovi prva generacija Partizana koja je uspela da promaši sve penale u penal-seriji ili možda opet ne? Ako ima neko taj podatak neka se javi.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
627
Reaction score
2.309
Локација
Beograd
Moram vam reći da me za kup tako boli qrac, ali i to da je ovo bruka nevidjena.
Ovu utakmicu je trebala da igra treća postava i dobije bar 3:0. Sve ostalo je tragedija.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Ostoja baš juče pruža podršku igračima...maltene bez valjane šanse u 2.poluvremenu, 4 promašena penala (da im je Diego Alveš na golu pa i da poverujem).
Uprava kojoj je ovo takmičenje godinama držalo glavu iznad vode, plus Vučela koji nedavno u jednom jutarnjem programu navodi kao prošlosezonske uspehe, pazi sad, 1.mesto na tabeli u većem delu sezone i plasman u finale kupa.........
Ovo ja vidim kao Gordanov pokušaj da nas probudi i ništa više.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Nevezano za rezultatsku sramotu..., dakle utisci do 92. minuta:
Igra je teško njesra, tj, ne postoji.
Za cijelu utakmicu sa niželigašem bez smišljene akcije.
Ako se lopta ne doda najbližem saigraču, onda se nasumice opali...pa, gdje ode.
Odnos šuteva na gol je 1:3, a ni onih pored gola ne bi nešto. Korneri 1:1.

Neće mi odgovoriti Petrić, a nisu ni ona 2 prije njega, pa bih molio znalce s foruma da (bez zajebancije) odgovore: Koji je rezon i očekivanje trenera kad uvede Lutovca?
Koliko god Kup nema značaj za međunarodnu prezentaciju, piše se i predstavlja ličnu kartu kluba, (uz ostalo).

@Jasmina, ja sam se od svoje 9-te godine (1965.) nagledao (naslušao) ovih blamaža i uvijek me pogode bolno,, tako da ovi mlađi neće steći imunitet!
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Meni je kup nebitan... Volim kad pobedimo cigane u kupu, kao sto bi mi bilo da rago da ih dobijemo u bilo cemu, ali ovako me nesto i ne sekira... nek igraju ovo od cega se zivi ljudski i nek ispadnu svake godine u 16tini finala kupa... jedino sto brine je kako su ovo uspeli da izvedu... nije bas da je igrao treci tim... Ako nista drugo, meni je ovo nebitno, nekom tamo u sremu je btino, pa neki im je, nek se raduju i nek osvoje trofej...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Tragedija je da ispadnes u 16- tini finala, ali ovde je jos veca tragedija sto ne moze da se smeni uprava kluba koja klub vodi u ambis valja posle ovo ispadanje im je doso kraj i njima i petrica i komlet za svima koji rukovode FK Partizanom.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Govna bukvalno godinama unistavaju klub na sve nacine u svakom smislu ali ce sad zbog ispadanja od neke mitrovice da odu ?!
Hoce, evo gmazura vec zove jednu od svojih rava da nece vise dolaziti kod nje, nema vise love da finansira 12 kurvi kaze dosta mi je 6 - 7
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Mene je sve ovo pogodilo, treperi sve u meni..obolecu zbog ovakvih stvari!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Isto kao sto utakmica protiv Nice ne znaci da smo postali najbolja ekipa na svetu, tako ni ovaj poraz ne znaci da smo najgora ekipa na svetu. Ono sto brine je kako ce ovo uticati na samopouzdanje igraca, narocito jer je igrala najjaca dostupna postava, sama eliminacija iz kupa nije toliko bitna. Ako nista drugo, Petric je pokazao da zna sta radi na psiholoskom planu, tako da se nadam da ovaj poraz nece sa sobom povuci dugorocne posledice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top