Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.542
Локација
Yaoundé
U Mostaru smo samo reagovali... :navijac
Prijatelj mi je bio u Mostaru na toj utakmici, i on kaže da su još od graničnog prelaza, pa na kraju do samog stadiona, konstantno bili provocirani, ne samo od domaćih navijača, već i same policije.
Kad ćemo krenuti da nosimo žute trake na rukavima tokom utakmica? Krajnje je vreme.
To nikako... neku formu protesta smisliti, ali nikako ne stavljati žute trake na rukav. To bi samo bilo dodatno iskorišteno protiv Partizana i njegovih navijača, sigurno bi se našao neko ko bi to okarakterisao kao nepoštovanje holokausta, a u UEFA dosijeu već imamo onaj problematični transparent sa utakmice protiv Totenhema 2014.

Traka bi se eventualno mogla nositi na reveru ili grudima, ali neka boja bude sa jedne strane crno-bela, sa druge bordo-plava... ovako npr.

bwr.jpg

Ponavljam, nikako žuta traka na rukavu...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Kad ćemo krenuti da nosimo žute trake na rukavima tokom utakmica? Krajnje je vreme.
Ја сам већ носио БЕЛУ траку, и то још у сезони 2016./17...

Кога интересује зашто, нек потражи у теми ФК Партизан 2016/17...ево малог цитата (са стране 493):

Jednostavno, odnose se prema našem Klubu kao da smo svi mi neka ,,niža rasa,,...manjina koju treba iskoreniti, proterati, poniziti, pokrasti, opljačkati...šta li...za njih važe jedna pravila, ali za nas neka sasvim druga...

Ja zato (pre naše utakmice sa Voždovcem) obećavam (a onda i ispunjavam obećanje) da ću staviti traku na ruku i nositi je na našem stadionu (ili ispred njega, ako već ne može unutra!) do kraja sezone, kao neki vid protesta za sve one ,,kadije,, (,,delije,,) koje nas i tuže i koji nam i sude...
Evo vam traka na ruci, ali ne kao vid ropskog pokoravanja, nego kao simbol prkosa i ponosa!

Него...давно беша та 2016./17.-а...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.867
Reaction score
10.904
Ја сам већ носио БЕЛУ траку, и то још у сезони 2016./17...
Погледајте прилог 20605
Кога интересује зашто, нек потражи у теми ФК Партизан 2016/17...ево малог цитата (са стране 493):

Jednostavno, odnose se prema našem Klubu kao da smo svi mi neka ,,niža rasa,,...manjina koju treba iskoreniti, proterati, poniziti, pokrasti, opljačkati...šta li...za njih važe jedna pravila, ali za nas neka sasvim druga...

Ja zato (pre naše utakmice sa Voždovcem) obećavam (a onda i ispunjavam obećanje) da ću staviti traku na ruku i nositi je na našem stadionu (ili ispred njega, ako već ne može unutra!) do kraja sezone, kao neki vid protesta za sve one ,,kadije,, (,,delije,,) koje nas i tuže i koji nam i sude...
Evo vam traka na ruci, ali ne kao vid ropskog pokoravanja, nego kao simbol prkosa i ponosa!

Него...давно беша та 2016./17.-а...
Чика Горане, знао сам да се на Вашем лицу види уметничка душа! Софистицирани поглед и бесни израз лица се преплићу док се борите против неправде.

Тешка су то времена била за наш клуб, а сада би се могло рећи још тежа. Сваки вид борбе против управе и врховног педера подржавам.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Ne volim da mi lice ,,izlazi u javnost,, ali rekoh možda mi nećete verovati na reč da sam već nosio belu traku oko ruke, pa je fotografija tu samo kao dokaz...
Zašto bela a ne crno bela traka?
Pa zato što se lakše i brže napravi, a i bolje se vidi...
Što se tiče mog lica, na sreću sam od tada do sada dovoljno ostario, pa se nadam da sam (i dalje) u javnosti (potpuno) neprepoznatljiv! :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
IMG_20230416_110349.jpg

Ова говна у клубу су 'ладно љубоморна на дешавања и резултате КК Партизан.

И прије овога срамног статуса (у мору таквих у задњих мјесец дана) сам размишљао како фудбалери Партизана немају жељу да дођу на утакмице кошаркашког клуба, за кога они јебено навијају, или "само" имају забрану са врха?
Примјер за све њих треба да буде Господин Бибрас Натко.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.676
Локација
underground
Bilo kakvo talasenje ne odgovara u ovom trenutku ni vlastima a ni ciganima.
Jer sve su zavrsili da i ove i narednih sezona ne dolazi u pitanje njihov teror .
Stoga ocekujem da ce Cukarickom biti naredjeno da igra , ako ne danas a ono sigurno u nekom drugom terminu.
Ukoliko se situacija ne smiri i protesti se budu radikalizovali ocekujem da ce glavni bolesnik zrtvovati upravu , kako bi se stanje smirilo i kako bi mogli nastaviti po utabanim stazama
Kao sto rekoh
B92: Oglasio se FSS – doneta konačna odluka o meču Čukaričkog i Partizana http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2023&mm=04&dd=17&nav_id=2319290
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.224
Локација
Novi Sad
Evo da ne klikćete na taj usrani sajt

Saopštenju koje su potpisali Nedimović i predsednik Čukaričkog, Dragan Obradović, prenosimo u celosti i bez izmena.

"Želeći da fudbal pobedi nasilje, sportski duh nadvlada administrativni model postupanja, održani su brojni razgovori prethodnih dana između Dragana Obradovića vlasnika Čukaričkog iz Beograda i potpredsednika FSS-a Branislava Nedimovića, a u cilju prevazilaženja haotičnih scena na meču ovog kluba sa FK Partizan.

Konstatovano je sledeće:

1. Da je nedopustivo nasilje koje se dogodilo od strane navijača FK Partizan i da je jedino ono razlog za prekid utakmice.

2. Da su se organi reda maksimalno angažovali i da njihovim činjenjem su zaštićeni životi i zdravlje svih na stadionu.

3. Da je na osnovu gotovo svih činjenica FK Čukarički mogao za "zelenim stolom” da dobije ovaj meč.

Ali...

U cilju zaštite srpskog fudbala i nebacanja ljage na fudbalsko prvenstvo, sagovornici poštujući institucije Zajednice superligaša i prvoligaša, predlažu sledeće:

1. Da Direktor takmičenja poštuje sve propise i lično preduzme mere zasnovane na aktima.

2. Da se u terminu kada ovlašćeno lice to odredi nastavi prekinuti meč.

3. Da svaki sličan prestup se "drakonski" kazni, a sve u cilju zaštite takmičenja.

Potpredsednik FSS se ovim putem zahvaljuje FK Čukarički iz Beograda na zaštiti integriteta Superlige iako su bili u prilici da administrativnim putem reše meč u svoju korist.

Na ovaj način štitimo reularnost srpskog fudbala i svih njegovih aktera u godini kada se naša reprezentacija bori posle 24 godine da ode na Evropsko prvenstvo, a srpski klubovi poput Crvene zvezde, TSC, Čukaričkog, Partizana, Vojvodine i ostalih bore da naš fudbal po prvi put u novijoj istoriji ima više učesnika u grupnim fazama. Regularnost, fudbal i Srbija na prvom mestu!", stoji u saopštenju


Edit: duvajte ga nedimovicu, vucelicu, vazura, vucicu i svi komplet. Pu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top