Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.241
Локација
Novi Sad
Ne kapiram, isti igraci koji su oducili od fudbala bundesligaša i Nicu, da ovakve meceve pruzaju sada. Na stranu sve sto nas saplice, ne vidim reakciju igraca, smeju se i grle nakon meceva. Bravo Duljaje za izjavu, zivece Partizan.
Naravno da će živeti Partizan, samo se nadamo bez njega i svih ostalih u klubu koji učestvuju u svemu ovome!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Treba da ode, bar da se opere malo i da vidimo ko je to smeće koje će da sedne na ovu klupu, i bez floskula, "došao kad je najteže".
A mislim da baš zbog toga neće i da će ga masno platiti da ne ode.
Odlično radi posao, povratak Stevanovića na gol se već isplaćuje.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Kakvi navijaci kakvi klinci, danas se robija zato sto si navijac Partizana.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Pokušavam da nateram sebe da krivim ove nesrećnike na terenu, u upravi... ali ne ide. jbg. Krivi ste VI, koji ste pljuvanjem aminovali teranje Stanoja, Markeca, Miljka, Zeke...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Još jedan poraz Partizana (nekada je bilo ono još jedna pobeda Partizana)...

Koja ironija da kada ova nameštena liga obezbedi učešće da ima direktno mesto u LŠ i drugoplasiranog u kvalifikacijama za LŠ i koliko god teško bilo tim putem da se uđe u LŠ ali opet postoji ta neka šansa - plus što bi se svaka ozbiljna ekipa borila za to i da se pojača... ali mi niti ćemo biti drugi a još manje da smo ozbiljna ekipa odnosno koliko smo predaleko od toga. Mi smo ekipa na amaterskom nivou u svim strukturama kluba. A još gore je što smo mi tim nekim rezultatima u Evropi nagruvali taj nacionalni koeficijent od kojih će sada drugi klubovi lagano da žive od toga. FK je u fazi raspada a za to vreme veprina vazura i udbaš lopovski vučelić ližu bulju pederu žvalavom i opstaju u klubu da odrade zadatak koji im je namenjen - da potpuno unište klub. Ide im odlično i biće tu sve dok pederčina ne odluči da navodno spasava FK Partizan (kako bi eto ispao heroj, po ko zna koji put, sve li mu jebem da mu jebem) i skine ova govna a do tada će biti - prekasno. Već smo pali na prosečnog ligaša koji ne može da računa na bodove više protiv nikoga u ovoj veseloj ligi bilo na strani bilo kod kuće.

Duljaj kaže sad teška situacija ali živeće Partizan. Pa živeli.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Pokušavam da nateram sebe da krivim ove nesrećnike na terenu, u upravi... ali ne ide. jbg. Krivi ste VI, koji ste pljuvanjem aminovali teranje Stanoja, Markeca, Miljka, Zeke...
Nesrecnici na terenu su krivi, nema sumnje, samo ovi ipak malo manje nego "partizanovci" Markec&Zeka.

A njih dvojica su sveci u odnosu na UPRAVU.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Žao mi je ljudi što smo dovde došli u fudbalu. Mislim da sam jedan od rijetkih koji mnogo više voli i prati košarku kao sport od fudbala ali bez obzira na to FK je uvijek glavni oslonac bilo kog sportskog društva. U ovoj sad situaciji nama je FK omča oko vrata, a ne oslonac. Žao mi je kad gledam igrače kako izlaze pokisli sa terena. Žao mi je i Stanoja, Duljaja, Petrića, Stolicu i sve trenere koji su prihvatili da rade pod ovom upravom. A žao mi je i onih koji misle da je ovo dobar put za fudbal, tako što ćeš uništavati Partizan. Žao mi je što dišem isti vazduh sa njima.
Sa druge strane nemam pojma šta možemo da uradimo. Nije ovo normalno društvo pa da nekim buntom može nešto da se postigne. Na stadion nas neće doći 20000 sigurno jer je ovaj narod ubijen u mozak i ne živi već dugo vremena za neke ideale. I KK da ne osvoji ove godine Abu džaba bi bilo sve, pokupili smo ono najkomercijalnije sa zapada. Tu smo dok se pobjeđuje i dok je to in. Zato masa vjeruje više šarenim lažama sa tva nego sopstvenim očima.
Jedino što me trenutno može držati u nadi je činjenica da ovdje ne postoji ekipa koja planira bilo šta na duži rok. Mogu ući u Ligu Šampiona i opet će sledeće sezone kretati od nule jer taj novac i taj plasman samo koristi trenutnoj garnituri koja će se bogatiti. Školu nema niko, jake igrače nema niko, jale trenere nema niko. Kad dođe do puštanja niz vodu onaj ko je najviše na oko djelovao stabilno imaće najviši pad. Mi sad to gledamo, ali čisto sumnjam da ćemo mi biti jedini.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Treba da ode, bar da se opere malo i da vidimo ko je to smeće koje će da sedne na ovu klupu, i bez floskula, "došao kad je najteže".
A mislim da baš zbog toga neće i da će ga masno platiti da ne ode.
Odlično radi posao, povratak Stevanovića na gol se već isplaćuje.
Tipujem na Tesovica, a mogao bi da pomogne i Plavi Stevanović.
Da se ja pitam samo djani ili tralalat bi mogli da krunišu ovaj prolećni ciklus/cirkus.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne kapiram, isti igraci koji su oducili od fudbala bundesligaša i Nicu, da ovakve meceve pruzaju sada. Na stranu sve sto nas saplice, ne vidim reakciju igraca, smeju se i grle nakon meceva. Bravo Duljaje za izjavu, zivece Partizan.
Pisao sam i kad se formiralo mikimaus takmicenje u kom smo "oducili" Nicu i Kelna od fudbala, da je to najvece zlo koje moze da zadesi Partizan jer je savrsen alibi za upravu. U medjuvremenu je mikimaus trecerazredno evropsko takmicenje postalo alibi i za igrace.

Nasa dva najbolja igraca u sredini terena su bili rezervisti u tom Cukarickom. One kupovine 200-250k + procenti od njihvaligasa by Ivica Iliev su najimbecilniji potezi ikad od strane bilo kog naseg SD-a. Evo za neke se jos lazemo da su dobri, jedan takav nam stoji na golu, nizi od protivnickih bekova...
Dakle, golman (racunajuci i Popovica) nije u top 5 golmana lige. Niti jedan od nasih stopera nije u top 5 stopera lige. Desni bek isto. Levi je tu negde.
Sredina terena - nijedan igrac u top 5 lige. Dijabate i Rikardo mogu da se racunaju kao napadaci i to je to.
Partizan je drugi najskuplji tim u ligi, neuporedivo skuplji od Vojvodine, Cukarickog i TSC-a.
Lopove u upravi smo uvek imali. Sa tim sto su cesto te lopovcine znale one najosnovnije stvari o poslu i fudbalu. Ili su bar zaposlili nekoga ko zna. Vece neznalice u upravi od ovih nismo imali. Svima im zelim sto duzi zivot i sto tezu bolest, pocrkali majci.

Ovo je suva realnost, ovi igraci igraju iznad svojih mogucnosti. Ideja o roze dresovima i dalje stoji, posle tri sezone.

@macan666 ti koje si najbrojao su simol propasti ovog Partizana. Kontam da bih dileru zadao glavobolju kad bih trazio nesto dovoljno jako da pozelim Miljkona u dresu Partizana. Neka pocrkaju i oni. Pozeleo bih isto i sadasnjim fubalerima Partizana koji nicim izazvani brukaju sveti dres, ali je zabranjeno, pa necu, sacekacu dok ne odu iz Partuzana.

Godine, decenije, ce trebati da se oporavimo od ovog sranja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top