Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ko trlja ruke što ing soc, udbe, planiraju da narednih dekada gledaju koga su proglasili da je šiptar i sl.
Igor Duljaj, po slovu degenerika.. i teraju nas da opovrgavamo, da smo bogovi, grdno se vara... odavno se zna.

Se podrazumeva ako VAR je u službi
...da nebuloze, potvoravanja bez pameti ne smeju da su.

Najmanje 300 utakmica gde su sudije Partizan ojadile će biti poništene i osuđeni zločinci i dosuđene Partizanu.
Taj sveti božji sudski proces je pri kraju,.. za Nas je.
Ako sažmu na brojku podnošljivu svima, da se otrpi.
Pa iako kremlin i branderburg im srušimo...i dalje.

I to kako Natho i naredne generacije koji nisu za fudbal, spletke za turbo folk, cidi, kosti, naš potez!!!!


......


Ja samo kažem da će Jug do total maksimuma da zategne baklju 1986. na Jugu poslednje kolo, protiv Željezničara 4:0 za Partizan, na osnovu koje su cigani, pacovi, naš KŠ, igrali, nakon žalbi da smo vandali i divljaci, pred kolor: TV-om i časopisima seljanije.

Naspram te baklje mrtvog šavije na čmarakani pre par godina, koja je "ista priča"... su oni tek sad tu, al to je za Nas, kao što je za njih 1986.
Internet i bilbordi mesta gde se mi borimo protiv obesti njihove.

Partizan da igra Ligu šampiona i prošlu godinu treba da je, adekvatna odmazda!!!!

Gde su ti SAJevi da prepreče put za Naš sport, ako beretke za njih politički?!

/// I u času bujne sreće i kad tuga uzdah sprema\\\
Posle posla rečenice sam te prepoznao, brate moj napaćeni.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.766
TSC ima samo jednu sitnicu bolju od nas - upravu. Ali dobro, to imaju i Novi Pazar, Surdulica i Kolubara.
TSC ima i bolje spremljene igrace, fizicki jace od nasih, a to je u danasnjem fudbalu presudno. Ova skupina novodoslih nije ni losa, ali dok ih spremis vec smo na minus 6-7, a onda se okrecemo tekucim obavezama.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Pa i to je rezultat rada uprave. Sa ti sačuva tim i/ili obezbedi pojačanja na vreme. I da imaš struju.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.082
Reaction score
4.058
Локација
Beograd
Sad tek vidim ko je bio sudija u VAR sobi. Ona sotona, koja je kada smo uzeli 98 bodova i bili drugi sudila gubavcima skoro sve mečeve u plej ofu.

Ako bi mi nekada bili klub i u istom imali ljude koji imaju muda do poda, ovo se odmah šalje u UEFU pa da vidimo šta oni imaju da kažu.
Videli ste kako je CAS jebao FSS da nisu znali šta će u slučaju Kolubara, isto tako sada lepo obratiš se UEFI pa da vidimo šta će biti dalje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
TSC ima i bolje spremljene igrace, fizicki jace od nasih, a to je u danasnjem fudbalu presudno. Ova skupina novodoslih nije ni losa, ali dok ih spremis vec smo na minus 6-7, a onda se okrecemo tekucim obavezama.

ТСЦ је јуче имао ту привилегију да осети како је то играти фудбал, а имати иза леђа логистику највећег фУДБАлског клуба у овом делу галаксије. То је сегмент у коме су јуче они били бољи од нас и у коме једино икад могу бити бољи.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.841
Локација
vaginamandibularia
Patuljak ne može dohvatiti prečku!
A mnogi ovde likuju zbog odlaska mladog i perspektivnog Popa. Njegove greške ga formiraju, a ovaj, jednostavno, fizički ne može.
Drago mi je sto ce njegove greske da ga formiraju u nekoj slovackoj pripizdini umesto sto su do sada ucestvovale u formiranju tumora na mom mozgu
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
512
Reaction score
3.237
Локација
Nis
Ko je njih poznavao ni pakao mu nece tesko pasti
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Odgledao sam ovaj snimak još jednom i ne mogu više. A spremio sam se na sezonu bez očekivanja i stresa.
Budi u meni najgore stvari, najnekontrolisanije (auto)destruktivne stavove usijane glave od 20 god.

Ovo nisu ljudi, kao što ovo više nije fudbal, ovo nije zaslužilo da ih poštedimo na bilo koji način.

Ogroman je pritisak kada je svaka borba za nešto veće od 3 boda i fudbala, kada je izdržavanje represije, davanje nade kome god da ovo cigansko mafijaško leglo nije potpuno potonulo. u glib.

Priželjkujem neki haos.

Ali i dalje mislim da će momci da iznenade ove sezone...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ovo je aparthejd šta se radi u ciganskom fudbalu u ciganskom sportu generalno u ciganskoj državi.
Ali zato svaki dan zahvaljujem Bogu sto sam na pravoj strani.
Svako kolo igrači, treneri, navijači treba da prave skandale i obesmisle ciganski savez, cigansko prvenstvo..
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.461

Pazi kad su ovi jedini realno napisali kako je bilo.... ostali su svi nesto odusevljeni fudbalom. Cime ste odusevljeni mamu vam jebem usranu, kradjom sve vam jebem.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Razlog broj 1 što nismo uzeli 3 boda juče je uprava jer ova četvorka pozadi može lagano da primi 30-40 komada sa i bez sudija. Toliko je duvalo po bokovima da sam hteo da zadavim i Antića i Filipovića.

Sav video materijal slati UEFI jer bi digo obe ruke da nas kazne na jedno 10 godina pa da smrdljiva pičkousta nakaza igra turnire po rusiji.

Glavu gore, tim koji je (nadam se) selektirao Duljaj (deo sredina/napad) ima strašan potencijal. Videli smo i bez evidentne kradje da smo totalno smušeni.

Vidim da je masa izglasala Natka (razumljivo gol/asistencija) ali je on vrlo trom i u nekoliko navrata nije mogao da isprati Kanutea, Belića, Severinu kod duplih pasova ili pasova koji bi mu oslobodili prostor.

Duljaj je imao grešku juče, Severina je mogao još i trebalo je da rotira Natka i Kalulua, da mali udje u sredinu, a ne na krilnu poziciju (ovo je radio mutant Djukic sa Sumom ako se sećate).

Jasno je da Duljaj traži još igrača po krilu, ali Kalulu je mnogo opasniji kad se stavi iza napadača…

Šteta, šteta, šteta. Jako bedan osećaj ovog jutra, a moglo je biti daleko bolje. Napred Partizan!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Свидела ми се агресија Калулуа и Салдање, имају нешто белићевско у себи, а ако је већ устаљен тај идиотизам да домаћи играч мора да носи траку онда то мора да буде Белић....

Ништа вечно не траје курво погана

 
Top