Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
1. Treneru tužnog pogleda na ivici plača, pa ko te dirao? Jel đura, jel nađ? M?
Jebem ti sunce jesi li muškarac, jesi li partizanovac ili obična pička što sedi na klupu, što guta kurčeve lopova iz uprave, što ćuti, što širi demagogiju? Za tebe je Avram Grant bio čigra, leptirov let ispred klupe za vreme igre.
Publika ima velika očekivanja? Izvini molim te, što navijači Partizana očekuju pobedu protiv ekipe koja dolazi iz sela koje je manje od Knez Mihajlove.

Ovo nije najgori sastav Partizana ikada, ali igra je najgora ikada. Sve ekipe u ligi su provalile da pritiskom na štopere, štoperi vraćaju loptu, a Stojke mora da ispuca i tako se završava 70% napada izgubljenom loptom. Sunce ti jebem.

2. Alkatrazi, jel vam lepo što ste ispraznili jug? Jel uživate u svojoj vlasti? Na jebeni rođendan Partizana jug je prazan, jedva ste se stisli za koreografiju. Mnogo ste moćni.

3. Ekipa sa zapada što aplaudira koreografiji ciganskoj. Počeli da zvižde od 15.minuta. Pa kako će Kojiću pomoći zviždanje u nastavku utakmice, a i dalje je 0:0.
SRAMOTA ME ŠTO I VI NAVIJATE ZA PARTIZAN KAO I JA. Sramota! Prošli put ste bili kad je takođe bio džabe ulaz. Nemojte više da dolazite.

4. Vučiću, oduzimaj stadion, mi ovo više ne možemo da gledamo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.879
Локација
Храм фудбала
Ђуро врати Вермезовића, његовим изјавама сам се барем могао смијати, код Рашовићевих сам почео плакати:banghead
А очекујем да Вук на конференцији каже како ћемо искористити ову паузу да се додатно уиграмо:buhaha
Пошто то му је већ постала фаза, ми се уигравамо већ пола сезоне, а ни трага ни гласа бољој игри.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Cim sam video da je Kojic starter, kao i Stankovic ugasio sam TV. Odlucio sam da nema potrebe da kidam zivce, i vidim da sam bio u pravu.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Sto se tice uprave, tu se svi slazemo.

Uprava ne sme da bude izgovor za TOTALNO NEZNANJE I NESPOSOBNOST Vuka Rasovica.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
danas smo igrali samo prvih 15-20 minuta na pocetku drugog dela. tada obicno dajemo golove. ovaj put to nije proslo. kasnije voda ulazi u usi zbog nekaraktera i kvaliteta tima koji imamo. vuk nije kadar da nas izvuce iz takvih situacija.

darko milanic slobodan? mozda mutavi znadne da izgugla njegovo ime.

kojic preslikani cadikovski...koji nije imao mesta ni pod razno. toliko o igrackom kadru.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Вук Рашовић, тренерски дилетант!

... а овде се повела прича да је победа у НС = титула.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Čekaj, majka mu stara: Cijela država zna kako će igrati Brko - odbrana u dva reda i jedan naprijed, čisto da ne šikaju loptu u prazno! Stvarno nas nisu imali čim iznenaditi (osim da krenu 4-3-3, pa da bude utakmica 7+). Onog Luku smo tačno zbog ovakvih ekipa doveli. I umjesto da krenemo sa jednim DM da čini odbranu sa stoperima, pa da bekovi igraju konstanto naprijed, mi se postavljamo kao da imamo nečega da se bojimo, nekog superbrzog špica ili nekoga ko može iz jednog pasa da stvori šansu. I jednostavno da odigramo nekoliko kratkih pasova na sredini, na njihovoj polovini i onda gurnemo loptu na bokove, koji bi onda i imali nekog prostora, mi opet ostavljamo stoperima da grade igru i to kad Javor popusti presing. Svakih par minuta su ih pritiskali pa onda puštali do centra a mi se nismo uspjeli prilagoditi. Loše, loše, loše.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.353
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ma nema ovde spasa ni na vidiku. Ni na polju trenera, ni uprave..

Samo cekam da izgubimo titulu i da se pozdravim sa FK-om na nekih 10-tak godina, jer ce pad u tom periodu i naici. I to ne mali pad, vec pad 3puta veci, sa vecim posledicama od onog iz perioda 2005-2007.

Dovoljno je danas procitati izjave velikih Grobara Mirkovica, Kralja, Tomica...oni pricaju o zeljama o tituli, o tome kako nece Partizan skoro imati takve 3,4 budale ( + Milosevic), a usput pomenuse kako bi eto, mozda dosli u klub pod mnogo drugacijim uslovima i organizacijom.

Svi ste vi Grobari moj k.... , gdje ste bili kad su se Stanoje i Krle borili za klub?

Stanojevic, Krstajic, Sasa Ilic i Blagoje Paunovic su jedina tri bivsa igraca koji istinski vole Partizan!!!!
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Тужни је данас избриљирао.
Два задња везна против Јавора и Фофана на клупи... ЈЕБЕМ ТИ ЖИВОТ ШТА СМО МИ ОСУЂЕНИ ДА ГЛЕДАМО!!! (Мада ме и стримови спасише да не погледам читавих 90 минута ове туге)

На шта смо спали човече, ја и даље не могу да верујем... Чим Андрију Живковића затворе, а при том нема ни Салета на терену можемо одмах да га дувамо.

И обично сви прихвате скандирање ''УПРАВА НАПОЉЕ'' тек у 89. минуту, и то само у случају да губимо, зато тако и пролазимо.

Мислим да нема потребе да напомињем да ако не променимо тренера можемо да се сликамо сви заједно у Јагодини.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
@jokics
Dobro je čuli smo tvoje mišljenje, ne mora svaki drugi post da bude tvoj, naravno sa istim sadržajem.
@PFK
Znate da userete dobar dan, svaka čast.
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Milanić je još uvek u Sturmu, a Zlatko je još uvek direktor u Mariboru
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ko je postavio Vuka za trenera ???

Ko godinama rasprodaje sve što iole vredi ?

Ko će pustiti da nam se otme stadion ?

Prestanite da trošite energiju na nesrećnog trenera .

Zna se ko je naša rak rana !

UPRAVA NAPOLJE !!!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Гледам Којића и Фофану и не могу чудом да се начудим због потрошене енергије многих навијача Партизана на пљување Шћеповића. Имамо Којића који не зна сам створити шансу ни себи ни неком другом, имамо Фофану који не зна исконтролисати лопту, који нема осјећај за простор и који добро зна глумити да има технику, а нажалост нема је. Имали смо Шћеповића, који је једним потезом знао избацити саиграча иза одбране противника, имали смо Шћеповића који је у метру квадратном поред тројице знао исконтролисати лопту и спасити је. Шћеповић је имао не толико добар постотак искориштавања шанси, ови данас немају ни то а ни друге фудбалске квалитете. Којић једино добро што има јесте кретање без лопте. Ал' ето, Шћеповића су навијачи тјерали 3 године, а и ред би да оде једном.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.941
Reaction score
7.933
Ja mogu da shvatim da nemamo dobar tim za Evropu,ali protiv jedne ekipe kao sto je Javor da se trazi objasnjenje u nedovoljno kvalitetan igracki kadar,onda ili treba da si lud ili Rasovic trece nema.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
E ako cemo za Scepotelijem da kukamo, onda jebiga... :banghead
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jel moguće da neko pljuje igrače?

Pa nisu igrači sami sebe doveli. Šta treba Kojić da odbije da igra?
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Izvesti dva defanzivna zadnja vezna protiv Javora na JNA nije neznanje, vec bahata tvrdoglavost. Nemogucnost transformisanja iz 4-5-1 u 4-4-2 je apsolutno nedovoljno dobar rad na treninzima. Sve u svemu onih 29 je sve bliže i bliže samo se bojim da ih ne osvojimo tamo negde u 14-15 kolu, a sve vodi ka tome.
VUČE ODLAZI!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
само да до краја овог дела сезоне држимо корак са чергом ... који бод изнад или испод али само држати корак ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top