Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pa hocemo li na kraju dovesti bar Djurdjevica ili ni od toga nema nista... :/
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
na kraju prelaznog roka padaju najveci transveri :)) Okle ova uprava nece nikoga dovesti mozda ako iko potpise to moze jedino biti mali Pantic...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nikada nećemo saznati jer Joco odlazi na jedno dugo, dugo, putovanje. :D
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Prije par sati stav vecine je bio da pojacanja nema.
Oce li se sto mijenjat ne znam,mada cisto sumnjam.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ne mogu da verujem sta govna rade :banghead Kad bi bar mali Pantic potpisao ...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Prvo je trebao onaj Lartej da dodje sto je putovao oko sveta pa na kraju zalutao, onda onaj sto je na kraju ipak otisao kod cigojnera, pa Djurdjevic i na kraju nece doci niko... Pa ne mogu da verujem pocrkali da Bog da sta napraviste od kluba :banghead
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.244
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Upravo to htjedoh reci, oni su na tom B spisku jer su iz nase skole valjda. Uostalom, debitovao je protiv Spartaka u zadnjem kolu.

Zalosno ovo sto Hejsel rece, 'ladno ulazimo sa Aksom na desnom beku, Stankelom na stoperu ( jedino ako se Ivkovic gurne u vatru) i Sasom Markovicem na zadnjem veznom. I da, samo 2 spica ( ako Scepovic nadje angazman).
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Prije par sati stav vecine je bio da pojacanja nema.
Oce li se sto mijenjat ne znam,mada cisto sumnjam.

Као што сам и мислио. Мада када поновим и себи и вама, многе ствари ће опет бити јасније. Понављам се по стоти пут, али нема везе, Ђурић има задатак да у спортском смислу сроза клуб. Од кога је добио и зашто то не знам. Битно је да се Партизан играчки ослаби што је више могуће, као што видите последњих година он то фантастично ради.

Са друге стране зар ви мислите да им је у овим тренуцима заиста битно да довуку неког играча код нас? Поред свих осталих ''проблема'' са којима се сусрећу. Видите ли да свако гледа само како да му буља остане што дуже залепљена за фотељу? Видите ли да газе једни преко других само да би остали ту где јесу? Све је јасно и ово што је оставио колега Хејсел ништа не треба да се чудите, али баш ништа, овоме сам се и надао. Од гована ништа боље не можемо ни да очекујемо, све док су ту!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Mi smo jedini klub u ligi sa samo 2 napadaca ,a jos gore je sto je jedan od te dvojice Kojic.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Posto sutra putujem i nece me biti do tamo novembra, decembra, zelim u svojoj poslednjoj poruci da kazem ovo.
Ako Partizan ne uzme titulu ove sezone, a prva bude zvezda, Partizan nece videti titulu sledecih 10 mozda i vise godina.
Cigani ce skockati takav tim sledece sezone ako osvoje titulu da mi necemo moci da im prismrdimo, a za ovih 6 godina Partizan da je hteo mogao je da bude najjaci tim na balkanu i primer svima.

Ovako ostajemo mi sa nekim Djuricima, Rasovicima, Albertima itd... Koji su jedan po jedan pokazali koliko obraza imaju.
Prvi jer nas krade, drugi jer vidi da ne zna a hoce, treci jer se prodao.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
E jebiga sad.
Znaci i ti ides Joco.
Verujem da ce se ipak ovo nekako dobro zavrsiti i da ove tvoje
prognoze nece da se obistine.
Srecan ti put brate!Ziveli!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da mi je neko pričao da će Joco otići pre Đure ne bih verovao. :D
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Nego, jel vidite vi ovaj prelazni rok ?
Ja milsim da bi ga Lukić zvani "svinjska glava " sigurno bolje odradio.
Šta još treba da se desi da svi konačno vide (ovde mislim na Jug ) ,da se sve radi da se naš klub načisto upropasti.

Бизнисмени са шипке, част изузецима, су почели скандирање против управе кад су остали без свог дела колача.
95% људи на Југу је одавно против управе, нису слепи, виде да клуб пропада, али се углавном ћути, сем у ретким приликама кад устане цео стадион.
Од оног састанка са вицепремијером, који здушно брине о вицешампиону, ја поменутим бизнисменима са шипке тек ништа не верујем.


Сваке године смо се лоше осећали током летњег прелазног рока, али никад стварно није било као сада.
Не верујем да ће се сутра нешто променити, сви су у курцу, само су им фотеље у мислима, а то што нама фали барем туце играча, савршено их заболе ђока.
Ово није био прелазни рок, него гола пљачка и систематско уништавање играчког кадра ФК Партизан, а све са циљем да се на тај начин што више помогне мезимче вицепремијера.
Пета колона је успешно обавила посао.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Posto sutra putujem i nece me biti do tamo novembra, decembra, zelim u svojoj poslednjoj poruci da kazem ovo.
Ako Partizan ne uzme titulu ove sezone, a prva bude zvezda, Partizan nece videti titulu sledecih 10 mozda i vise godina.
Cigani ce skockati takav tim sledece sezone ako osvoje titulu da mi necemo moci da im prismrdimo, a za ovih 6 godina Partizan da je hteo mogao je da bude najjaci tim na balkanu i primer svima.

Ovako ostajemo mi sa nekim Djuricima, Rasovicima, Albertima itd... Koji su jedan po jedan pokazali koliko obraza imaju.
Prvi jer nas krade, drugi jer vidi da ne zna a hoce, treci jer se prodao.
Izvini a ti si u rodu sa nekim tamo ONIM.Sram te bilo za ono AKO.
Ponekad me sramota ljudi koji se predstavljaju naviječem Partizana.
U navijačkom svijetu se to kaže pič,,,,ce.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Teorija o kuhanoj žabi (pisao o tome Dvoglavi). Ja bih, recimo, danas (subota) poljubio u dupe SDa za Vasilića, Mrvu i Georgijevića. U maju sam priželjkivao Delibašića, Kačara i Rajkovića.
Tito dragi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top