Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Jesam li ja to nesto propustio, te je odjednom Obradovic postao kiksara. Jedini njegov veci nazovi 'kiks' koji ja znam je onaj sa derbija.

obradovic ne igra na nivou od prosle jeseni. imao je nekoliko krupnih kikseva u pet prolecnih utakmica, ali srecom nisu rezultirali golovima. ne kazem da je kiksara, ali forma mu nije na zadovoljavajucoj razini. uz to, cesto ulazi u verbalne konflikte, a sudije vole da ostre kite na nama.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мене само живо занима шта ми имамо од овога што они после меча кењају како смо ми оштећени? Да смо, не дај Боже, просули бодове, иста прича би била, само што би ми мање имали бодова, неки судија би био суспендован итд.
Не свирају на 2-3 узастопне утакмице пенал, чист као суза, и све што ми добијемо од тога је од неке курчеве судијске комисије потврда да је ''грешкама'' судије оштећен Партизан. Дебилније нешто од овга нисам видео, али мајке ми моје!
Или судите како треба, или шта који мој избацујете овакве ствари 7 дана након утакмице. Баш бисте ме утешили да је рецимо против Слободе остало 0-0.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Mi se nalazimo u sezoni 2000/01.
Okolnosti su skoro identicne, samo sto (jos uvek) nema fizickog nasilja nad nama.
Tvornica lazi i zla koja pokusava da nas unisti je u punom pogonu, cak je i vecina izvrsilaca ista kao onda.
Ostaje da se borimo.
Idemo utakmicu po utakmicu, a sve vreme treba da imamo na umu da je osnovni cilj zlocinackog udruzenja da derbi izgubi rezultatski znacaj.
U toj jednoj utakmici svasta moze da se desi.
Zato igraju na sigurno.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Idemo utakmicu po utakmicu, a sve vreme treba da imamo na umu da je osnovni cilj zlocinackog udruzenja da derbi izgubi rezultatski znacaj.

У овом контексту, пре неко вече је гостовао онај павијан Кокеза на СОС каналу и био сам шокиран његовом сигурношћу, боље рећи бахатошћу - рече да је сигуран да ће првенство бити решено пре дербија.

Досадашње крађе над Партизаном, из кола у коло (непризнат гол, два недосуђена пенала, скандали око казне за црвене и жуте картоне...) само потврђују намеру свециганског шљама.

Зато против ОФК-а не сме да буде празних минута, а камоли полувремена! Кидање и уједање на сваком делу терена, не дати повод да се подлегне провокацијама, што судијским, што ривала. Сигуран сам да нас чека све и свашта, криминалцу Терзићу је ово једна од задњих шанси да се чупа са дна и уједно помогне својој братији из рупе. Памет у главу!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Taj derbi u prolece 2001. godine je jedna od najmucnijih utakmica koje sam gledao.

Imali smo uzasno jak tim, ali cigani su dosli sa +3 i imali su 2:0 iz prvog derbija (jesenji derbi je naknadno odigran u martu 2001).

Neverovatna tenzija na terenu, kao posledica lincovanja igraca i strucnog staba FK Partizan iz oktobra 2000. godine.

Bilo je za ocekivati da Partizan podlegne pritisku, ali...

Jedna od retkih utakmica u kojima je Tumbakovic dobro spremio sve detalje, pobeda od 2:1, a cigani su umalo izazvali novi prekid, secam se da je kripto-hrvat na klupi iskljucen (oni su tada, na lovorikama svojih revolucionarnih zasluga brojali nama krvna zrnca, samo su zaboravili sta im je ljubljeni trener po veroispovesti. Muslin je olos, nezavisno od porekla, da ne budem pogresno shvacen).

Posle utakmice imali smo isto bodova, a celavi kriminalac je mrtav 'ladan izjavio: Pobedicemo sve do kraja, titula je nasa...

Gle, tako i bi.

Pamet u glavu.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Квалитет имамо.
Само срећа да нас погледа.

Јасно је да ће се ''копати и рукама и ногама'' да они освоје титулу, да нас униште, осакате...

Опет, нема предаје.

Као што рекосте: памет у главу и гризи за сваки секунд проведен на терену!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Neznam da li će derbi nešto odlučiti ali sam više nego ikad ubeđen u gaženje ciganije na istom.Mogu oni sve da zatvore do tad ali očito je da im je igra težak raspad.Što se nas tiče,možda ću preterati ali ne pamtim jači i brži Partizan u poslednje 3-4 godine.E sad koliko će nas sudije seći do derbija (a hoće) i koliko će u tome uspeti (nadam se da neće) videćemo.
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Imam neki osećaj da će cigani kolo pre derbija izgubiti tri boda. Onda kreće njihov raspad sistema. Živi bili pa videli.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Svi su ,,čisti" nakon ovog kola, Lazović, Trajković, Ninković, protiv ofkovaca odrađuju svoje kazne.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
To ćemo da vidimo posle Karaburme.:D

Nema neke velike filozofije, inače nisam pristalice pravljenja kalkulacije gde se lakše, a gde teže osvajaju bodovi, a gde komšinica može da kiksne. Utakmicu po utakmicu, i tako do derbija, pa do kraja prvenstva, uvek misliti samo na onu sledeću koja nam je u tom trenutku sigurno najbitnija!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Biće sranja u Srbiji ovog leta, nereda, krvi.... a neće imati nikakve veze sa sportom!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
@Dvoglavi, Crno-beli i Gazda

I ja nešto razmišljam da ovi neće dozvoliti da derbi odlučuje bilo šta. Pazi, nisam nešto od teorija zavjere, ali krme se ne tovi pred Božić. Čitava halabuka, pa da sve padne u vodu u derbiju - pa nisu ni oni vesla sisali. Ja se samo nadam da će se prvenstvo igrati do kraja. A ne zaboravite da moraju da do ponedjeljka da su načisto sa UEFAom u vezi licence za međunarodna takmičenja. To je ona licenca gdje ne može FSS da kaže "sve u dure, mogu igrati".
Oni ako negdje kiksnu, na kraju utakmice će se igrači obe ekipe hvatati za glavu, tako da ne mislim da će.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
У овом контексту, пре неко вече је гостовао онај павијан Кокеза на СОС каналу и био сам шокиран његовом сигурношћу, боље рећи бахатошћу - рече да је сигуран да ће првенство бити решено пре дербија.

Досадашње крађе над Партизаном, из кола у коло (непризнат гол, два недосуђена пенала, скандали око казне за црвене и жуте картоне...) само потврђују намеру свециганског шљама.

Зато против ОФК-а не сме да буде празних минута, а камоли полувремена! Кидање и уједање на сваком делу терена, не дати повод да се подлегне провокацијама, што судијским, што ривала. Сигуран сам да нас чека све и свашта, криминалцу Терзићу је ово једна од задњих шанси да се чупа са дна и уједно помогне својој братији из рупе. Памет у главу!


Nek taj pavijan bude siguran time će njihov pad biti bolniji i jaći a što se tiće ofke biće teško ali dobijamo sigurno
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ni ja se nešto za teren posebno ne brinem, optimista sam da će mo ih dobiti. Gledajući nas i njihovu utakmicu juče, sa potpunom posvećenosti i oštro svih 90 minuta, ima da ide iz 2 u 2.
Drugo mene brine.
Poslije onog gađanja sudije prije dva kola, mi smo im se napenalili za jedan prekid utakmice i registrovanje 3-0 za domaćina. Nadati se samo da nam je tribina pametnija od toga. Mada, sastančili su sa Njim, može se glupost poručiti kao u katalogu. Postajem paranoičan, jbt.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
@Dvoglavi, Crno-beli i Gazda

I ja nešto razmišljam da ovi neće dozvoliti da derbi odlučuje bilo šta. Pazi, nisam nešto od teorija zavjere, ali krme se ne tovi pred Božić. Čitava halabuka, pa da sve padne u vodu u derbiju - pa nisu ni oni vesla sisali. Ja se samo nadam da će se prvenstvo igrati do kraja. A ne zaboravite da moraju da do ponedjeljka da su načisto sa UEFAom u vezi licence za međunarodna takmičenja. To je ona licenca gdje ne može FSS da kaže "sve u dure, mogu igrati".
Oni ako negdje kiksnu, na kraju utakmice će se igrači obe ekipe hvatati za glavu, tako da ne mislim da će.


za bold:kolika god da je cifra, namirice se. uopste ne sumnjam u to. gospodar vucic to resava dok se rek'o karlovac-karlobag-ogulin-virovica.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ne znam, mnooogo je para u pitanju. Ne vjerujem da će neko od domaćih igrača da se usudi da digne glas, ni keva mu iz Čačka, ali oni još uvijek duguju puno para strancima. Onom Poljaku što im je igrao beka, npr. A ostala su još samo dva radna dana.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Krme srediće gamad ne brini se ipak je ova zemlja večinom ciganska
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top