Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Parni valjak melje! Bravo momci, što reče lik prije mene kad vidim ovakvu borbu presing i brzu igru opraštam neke stvari.Pretrčali smo ih duplo danas, nabili smo im tempo ja sam mislio da će se počet valjat od grčeva i srčki.Iskreno kada sam je ovaj sa arene komentator pročitao sastav koji će izaći na teren ja sam se pozdravo sa prvim poluvremenom.Nikolić dokazao ono što je stalno govorio, ako izađeš sa 2 zadnja vezna ne mora značit da ćeš igrat defanzivno i da u završnici napada neće bit 5 igrača.Vuličević bekčina, samo mi nije jasno niti će ikad biti zašto je Nikolić izjavio da je Volkov najbolji lijevi bek u ligi, ono što on igra je haos :pop
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Dva utiska od večeras

1. Škuletić, šta ko god da misli , centarfor starog kova, kopa lomi, rilja celu utakmicu
2. Vulićević, sigurno igra derbi

i treći :buhaha

:respect KAPITEN
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Појединце да дижемо у небеса, неке већ јесмо, док за неке друге, да сам на њиховом месту, да омашим нпр. такав зицер, само бих махнуо Николићу, прескочио рекламу и атлетском отрчао у тунел...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jako dobra utakmica sa naše strane. Baš mi se svidelo kako smo delovali. Bravo svima a posebno Kapitenu, Luki, Vulićeviću i Voji.
Ali svaka čast Živkoviću, za samo 80 minuta uspeo je svaki napad da nam sjebe!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Ilić Saša! :respect
Drinčić ponovo jedan od najboljih, odbrana nije imala neke obaveze danas.
Luka se borio sjajno, često stvari radi napamet, ali gine dečko.

Utakmice moraju da se rešavaju ranije! Gol bi morao da padne već u prvom poluvremenu, a ne da se guramo do kraja utakmice ili kao danas da zapečatimo pobedu tek oko 80. minuta, moramo da iskoristimo šanse, pogotovo protiv jačih rivala.

E sada, ne visim stalno na ovoj temi, tako da ne znam ko su ljubimci i koje je igrače 'zabranjeno' kritikovati, odnosno zbog kojih će te igrača napasti čitav forum, ali eto:

Saša Marković je najveći anti-fudbaler u ovoj ekipi, stvarno ne razumem šta taj čovek traži kod nas i stvarno nema smisla gledati ga više u dresu Partizana. I to ne samo zbog toga što je upropastio najlepšu asistenciju Kapitena večeras, već zbog svih njegovih igara u Partizanu do danas, mislim da je ukupno imao dve dobre utakmice. I dosta mi je više priče kako ima 'sjajan udarac' a on vola ne može da ubode.

Škuletić je dao gol, ali onaj zicer koji je omašio.. I naravno fudbalska veličina Kojić koji je šutirao na identičan način u identičnoj prilici.. :roll: Da me ne shvatite pogrešno, jesmo mi dobili, ali to su otvorene prilike, to mora da bude gol, pogotovo kada su napadači u pitanju. Protiv malo jačih ekipa nećeš imati sto prilika kao danas, ovako nešto prosto mora da se kazni protiv recimo cigana ili u evropskim kvalifikacijama, mora, jer i sada sam reagovao dosta negativno, mogu da zamislim kakva bi reakcija bila kod svih nas ukoliko se ovako nešto ne iskoristi u derbiju ili u Evropi.

Samo napred do titule!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Cestitam momcima na igri i rezultatu..
Dominirali smo celu utakmicu,prvo poluvreme 8 kornera..
Svidja mi se kako izgledamo na terenu,kako trcimo,desna strana kida,Vule se ponavlja u napadu bar 20 puta,pretrci kilometre..
Krusevac mora pasti..
NE DAMO TITULU..!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.634
Nije ovo trenutak za kritiku igraca. Moze da bude kontraproduktivno...osim kao niste trener Partizana. Svi daju maksimum od energije i znanja od pocetka do kraja.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Kisovito u Humskoj... Pobeda i nastavak borbe,jedino mi je realizacija zasmetala jer smo imali prostora da ubedljivije dobijemo,a ozbiljnije moramo da gledamo na gol razliku... Grobarija jos jednom pokazuje koja je bagra,ne damo titulu ali taman posla da pomerimo guzice i dodjemo na stadion uprkos kisi... Slovo se svelo na 3 500 nas budala,ako je bilo i toliko. Bruka. Kasnije detaljnije...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
od 30 minuta na dalje odlicna igra, leprsava sa puno sansi.
mleli smo protivnika i na kraju samleli.
opet dosta promasenih sansi, to se u krusevcu mora realizovati.
vulicevic objasnio, ubedljivo najbolji bek u zemlji
svaka akcija po desnoj strani krece od njega, dobar u defanzivi, jos bolji u ofanzivi.
ali vulicevicu sine moj sto dobi ovako glupo zuti pa ce sad aksentijevic da nam jede dzigericu?
drincic korektan, dobrih par suteva.
volkov opet par glupih poteza, dva puta otvorio kontru, nisam zadovoljan.
trajkovic i stankovic rutinski odradili posao.
markovic promasi onu sansu i uopste je pokazao da za njega nema mesta u startnih 11.
zivkovic me veceras najvise razocarao, duplo golo od njega veceras.
mora to mnogo bolje i jace u duelu.
sale ilic pokazao jos jednom da je doktor fudbala.
daje kljucne golove, njegove lopte prave 100% sanse kao npr ona markovicu.
morace da produzi ugovor.
luka po meni veceras najbolji.
preorao teren, spartao gore dole.
sa skuleticem namestio prvi gol.
skuletic namestio prvi i pocepao mrezu glavom.
ali mora jos bolja realizacija od njega.
u dve 100% sanse bio vrlo sebican i razbesneo me.
za kraj sam namerno ostavio pantica.
ide kontra, ubacuje se vulicevic, danilo samo da mu gurne u prazno i eto gola.
ne, on daje negde levo prakticno nikome loptu.
vulicevic mu kaze pa brate zovem te sto mi ne dade.
pantic odgovara nisam te cuo.
e pa sine nemas ti sta da slusas, ti moras da gledas, pregled igre danilo sine.
moras bolje ako hoces sa tatom da zaradis pare u zivotu.
prezadovoljan sam stvaranjem sansi, nasa igra u odnosu na cergu deluje nadmocno.
po meni u krusevcu resavamo titulu ma koliko to mnogima ovde smesno zvucalo.
ako dobijemo dole i sacuvamo se od kartona, mi cemo cergu jednostavno dezintegrisati u derbiju.
oni nemaju ukupno dve takmicarske utakmice ovog kisnog proleca.
nece ni znati sta ih je snaslo, bico to veliko ponizavanje.
ali prvo krusevac koji je neverovatno bitan!
IDEMO DALJE DA MELJEMO U INAT SVIMA!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika
Odlicno odigrano sa nase strane danas. Steta sto ih nismo ispratili sa jos 2-3 gola u mrezi.

Svi su odigrali dobro i sto je najvaznije svi su se zalagali maksimalno. Pregrmeti Krusevac pa sacekati sektase na noz.

Pobedom u derbiju, NE DAMO im titulu !!!
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Toliko se mučimo ovog proleća u prvom poluvremenu da to nije normalno. Realizacija je i dalje veliki problem i toga se najviše pribojavam pred derbi. A cigansko govno nam ne svira penal u prvom poluvremenu ili sam to ja umislio, mada svi su skočili na tribinama.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
sto se mene tice-odlicno!!!
s obziriom ko nam je bio na golu, da je igrao voja umesto obrada, da od prvog minuta imas "muvu bez glave" u liku djape kalua, i da je mali andrija u qrcu sa formom...ovo je vise nego dobro.
da ne pominjem katastrofalno vreme i pritisak koji smo imali zbog situacije -6, a sve to zacinjeno cinjenicom da je cetinjski konj glavni delilac pravde.
ono sto me najvise impresioniralo je nastavak pritiska i presing posle prvog gola. to sto smo procerdali prvih 45 min.vise me i ne cudi.
odlicne partije drincica, ilica i vulicevica.

za kraj:cigani, tu smo...blizu. sve vam jebem:angry
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Cestitke igracima, manje-vise rutinska pobeda.
E sada, da li neko moze da napise ovde kome od igraca preti suspenzija protiv drolje ako dobiju jos jedan zuti?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.245
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Voja vec par utakmica igra na visokom nivou, bez greske. Trenutno taj stoperski tandem i treba Nikolic da forsira. Stankovic - Trajkovic.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.982
Reaction score
25.988
Локација
ante portas
Cestitke momcima i Marku Nikolicu na pruzenom danas.
Samo tako nastavite,vredelo je gledati vas danas u hramu fudbala.

Prvo poluvreme nam je nedostajao taj gol,solidno smo startovali, od starta smo napali .
Drugo poluvreme u istom ritmu,ali dosta konkretnije,Sale je opet zatresao mrezu kad je najbitnije,Skuleta odlican skok i gol.Bilo je tu jos sansi,razlika je mogla da bude veca,ali najbitniji posao je odradjen.

Disemo govnima za vratom,oni to osecaju,drhte lopinama gadje samo tako.
Da prebrodimo jos i Krusevac pa da im se najebemo majke za sva vremena.
Jebacemo im sve po spisku u Humskoj,majku im jebem cigansku lopovsku udbasku odvratnu.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
ПАРТИЗАН – србциганија 2:0
Нема сврхе писати провизорна имена ових бедних потрчко-тимова који гину, циганишу се и извлаче из себе свако могуће и добро и зло, како би се дао смисао оном величанственом низу спрдњи, склањања и петоразредног глуматања.
Одиграо је Шампион добро, не марећи ни за временске (не)прилике, ни за вести из Пазара, ни за хроничну стидљивост и смушеност у својој кући, ни за декларисане намере палминих индијанаца, ни за било шта друго, сем јасне жеље да игра фудбал и том игром стигне до победе.
На послетку тако је и било. Обзиром на све пуууно правог трчања, добар пресинг, игра која је имала и главу и реп и као фантастично освежење прегршт лепих лопти иза леђа комплетне одбране противника и једнако добрих утрчавања. Али што због детињастог себичлука, трапавости и траљавих шутева, није било пола туцета голова у мрежи чергарске експозитуре из Јагодине. Ово последње ме је посебно дало у размишљање, па сам се искрено питао да ли је можда нужно појачати храну како би шутеви са десетак метара некако добијали какав-такав призвук опасности.
Нисмо имали среће и памети да већ у првом делу заслужено поведемо, али успели смо да сачувамо игру која није дозвољавала гостима да демонстрирају сав репертоар циганлука који се обично подразумева против Шампиона Србије.
Имао бих шта да замерим Волкову, Шкулетићу, Андрији, па ту је и весели Марковић, али радо бришем свако незадовољство и љутњу и честитам момцима на овом лепом уводу у предстојеће празнике.
Посебна захвалност одличном Капитену, маестралном Дринчићу и вазда куђеном, али вечерас поузданом Воји Бриселу. :clap
Oно што не могу да прећутим јесу празне трибине. Не иде то тако какво год да је оправдање и колико год да су јаки разлози. Ако већ очекујемо неки екстра напор на терену, тада свакако можемо да приуштимо да нам буде хладно и да покиснемо зарад такве жеље.
Како год , што се мене тиче, ово вечерас је била и понајбоља игра овог тима и сигуран рецепт за сваколику цигамалу, расуту по овој земљи, укључујући и архизло на дну Топчидера.
Сами против свих, упркос неправди у инат злу, издржати сваки ударац и узвратити још јаче, не дајте се пасјим синовима!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pisu se 3 boda i sramotna poseta u ovako bitnoj sezoni.

Sledi verovatno najteze gostovanje.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Momci zasluzuju ogroman aplauz za borbenost i istrajnost koju su danas u uzasnim uslovima pruzili. :clap
Utakmica je bila teska da se gleda po onom nevremenu, a mogu misliti kako je da se igra.
Drincic je srce ekipe, a Sasa Ilic, legenda kluba je jos jednom pokazao zasto je majstor i zasto zauzima posebno mesto u srcima Partizanovaca.
Volkov je bio ekstremno agresivan, borio se kao da mu zivot zavisi od ove utakmice, a moram pohvaliti i Andriju Zivkovica koji je danas (napokon) pokazao da se vraca u formu.
Odlican je bio i Vulicevic, a sta tek reci za Luku, koji i pored svih tehnickih nedostataka, nastavlja da se bori na terenu kao lav, ne odustaje i sa pravom izmamljuje aplauze. :clap

Ja sam prezadovoljan presingom, agresivnoscu i borbenoscu, uprkos losem vremenu.
Da li je sve bilo odlicno?
Nije, ali ja sam zadovoljan jer sam video glad za pobedama.

Kako god se završi ova sezona, ovi momci su za mene šampioni.
Možda nisu najbolji fudbaleri na svetu, ali se trude i igraju i zbog toga :clap


Mogli smo ranije da rešimo, mogli smo i više golova, ali da ne serem previše, sad je svaka pobeda veoma bitna!
Ona govna neće napraviti nijedan kiks, do derbija. Tu će da kiksnu.

Zanima me, da li je za tebe sampion i Sasa Ilic za koga si posle prosle utakmice napisao da se blamira i da ide u penziju? :confused

Ilić: Počeo je da se blamira. On više nije sposoban da igra, vreme je za penziju.

A mozda je potrebno da on svaki put ima maestralnu asistenciju (koju S.M. nije iskoristio), da postigne pogodak i spase nam dupeta (Sloboda, OFK, sada Jagodina) da ti to ne napises?
Zanimljivo kako je danas sampion, a koliko juce je nesposoban za igru, blamira se, treba mu cek od penzije... :banghead :banghead :banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top