Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

dunda

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
18
Reaction score
0
Raspored i satnica turnira "Aleksandar Gomeljski":
Subota, 2. oktobar
15:00 Panatinaikos – Žalgiris
18:00 CSKA – Partizan
Nedelja, 3. Oktobar
15:00 Utakmica za treće mesto
18:00 Finale
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jel moze neko da potvrdi jel tacno u 6 ili 6 i 35? hitno je ;)
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
u 18 h je , evo poceo je prenos , sad je zagrevanje ;)
 

dunda

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
18
Reaction score
0
Steta sto neka srpska televizija ne isprati nas najbolji klub u zemlji ... mislim da bi bio gledan ovaj turnir ...
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Osecam tremu kao da pocinje evroliga :D. Jedva cekam da vidim ovaj tim
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ne znam za njih,ali znam da je danilovic svaki dan po 7 sati trenirao,sa Duletom 5 i sam 1-2,pa ti pogledaj gde je bio ni gde je sada.
Danilo je posle svakog treninga ostajao sa Duletom i radio individualno,za svaku gdeskicu dobijajo je batinu,i pisao krv kako je vec neko nbapomenuo.

Ne znam sta ste me napali samo sam rekao da treba da trenira vise ako hoce nesto da postigne u zivotu tj kosarci.Sto je nesumnjivo tacno.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kraj 75:63.

Kad se Veseli "vrati" (pošto danas ko da nije ni bio u Moskvi), kad dođu 2 Amera, kad se samo malo uigramo - opet ćemo praviti čuda u Evroligi. Na ostala 3 fronta nećemo ni ove godine imati pravog konkurenta.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Prvo Hvala Macaku-Zemun sto je postavio ovaj sjajan link koji uopste nekoci pa smo mogli lepo da odgledamo utakmicu :ziveli


Iz Aviona se vidi da su nam potrebna pojacanja na Pleju i k.Centru :banghead
Ovu utakmicu nam bas nije islo , ocajni smo u skoku i u sutu.
Lako nam probijaju odbranu , a mi tesko dolazimo do cistih suteva.
Djekic decko :pop ne zna de udara . Deluje izgubljeno,nista se nije popravio na proslu sezonu cak i gori je .
Lesic me odusevio . Ako nedobije prednost u odnosu na dDjekica onda nesto sa Upravom i Vladom nije u redu .

Dzavai dosta pokretan i skocan , dostojno ce zameniti Marica.

Kecman i Bozic bas razocarali :( Nismo trebali sa Kecmanom da produzimo ugovor , nije on vise onaj od prosle godine , ostario je i neigra na onom nivou.
Bozicu je vreme sledece god da zavrsi karijeru .


Bicemo mi pravi uz dva pojacanja i GROBARE :šal :pfc:
 

Zagor

Guest
Бацања и скок. Нешто ће решити нова четворка, нешто тренинг... Транзиција пристојна, посебно што смо без плеја.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Изгубисмо 75:63. Нисам задовољан приказаном игром, много грешака, продатих лопти. Мора још много да се ради. Не бих о појединцима, има времена да се поправе. Када се на све дода да су нас и судије јебуцкале .......
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Lesic odlican,Rasko dobar,Dzavai solidan,Djekic 0,Klobucar 0...

Ovo je samo pripremna utakmica,prvenstveno mora Klobucar bolje,mada,i Milosavljevic mora bolje.
Nije mi se svidelo to sto je Vlada pustio ono "mangupiranje" bozicu,mora to mnogo ozbiljnije!Sve u svemu nije lose,ali vidi se da nam trebaju 4 i 1 :D
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Ja sam zadovoljan, ima mesta napretku. Svi znamo ko je kako igrao, nemam nameru da tupim na tu temu. Idemo dalje
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Ma odlicno... igrali smo bez Veselog + trebaju nam 2 pojacanja + smo igrali protiv CSKA...
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Nije toliko losa ekipa koliko smo lose odigrali. Spoljna linija da je bacala kamenje verovatno bi vise koseva bilo. Ne znam koji je uzrok ali Bozic,Kecman,Jaka,Milosavljevic,Veseli su stvarno podbacili.
Druga stvar,igramo bez pleja,izgubili smo 10-ak lopti na njihov presing(koji nije bio nesto) i prevodjenje lopte. Fali nam plej opasno.
Dobra stvar je sto je Lesic drugi igrac u odnosu na proslu sezonu. Covek me je odusevio. Igra kao zmaj. I skokovi i kosevi i asistencije. Jos mu samo sut spolja fali pa da bude kompletan. Takodje Jawai je dobro odigrao,standardno. Pokazao je sta zna i sa cime raspolaze,kao sto smo i ocekivali. Dalje, Lucic mi izgleda da opasno puca na prvi tim,bas grize u igri. Uopste nije los,mislim da je danas bio najbolja trojka na parketu jer je Kecman bas imao los dan.
I nesto razmisljam, kada bi se Djekic nekako pokrenuo i zaigrao mnogo bolje nama taj stranac na poziciji 4 ne bi ni trebao. A ako dovedemo stranca onda bi zasluzeno bilo da deli minutazu sa Lesicem jer Djekic po ovim igrama nazalost nije za prvi tim.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
I izgubismo od Cska 75:63.ne znam cemu nervoza kod pojedinaca ovde.Pa zar ste ocekivali pobedu.Ljudi Cska je kompletirao tim pre mesec dana a i jaci su realno na svim pozicijama od nas osim na poziciji 5.Najvise nam nedostaje plej tipa Bo Mccalebb ali dobro naci ce se valjda neki slican njemu i opet cemo imati jak tim.Ako nam dodje i dobra cetvorka ne bi trebali da se brinemo za Top 16.Ne znam zasto napadajte Klobucara,decko je odigrao korektno,ipak ej igrao na poziciji 1 a to mu nije glavna pozicija,decko je klasican suter,a takvi po pravilu nikada nisu u formi na pocetku sezone,pogotovo u pripremnom periodu.Urnisali su nam Veselog licnim greskama i nista nije mogao da pokaze osim onog spektakularnog zakucavanja.Dzavai je pravo otkrovenje kao prosle sezone Aleks Maric.Covek je razvalio one njihove centre i sigurno je kao kratkorocno resenje bolji od Bobija Marjanovica(na duzi rok verovatno ne).Mnogo je jak,svaki faul kaznjava i kosem pa ima i dodatna bacanja koja ej tokom utakmice sve vise popravljao i to je doveo na pristojan nivo.Djekic je los,totalno je van forme,ali treba verovati u njega.Lucic i Lesic ozbiljno konkurisu za vecu minutazu.Pera standardan,Kecman sjajan.Dobro je ljudi opustite se,uz grobare opet gazimo :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top