Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Gordon sigurno ne ide nigde, dok se ne obezbedi nova cetvorka.

Sto se Andjusica tice, pored sto Dule vise zbog sistema voli Draganceta i Bogdana na ledu je kod Duleta zbog mesanja u politilku kluba. Igra samo silom prilike zbog povrede Tomasa, malokrvan i u katastrofalnoj formi. Jedan od krivaca za poraz od CSKA po mom misljenju, jer za njegov ulazak u prvoj cetvrtini za sekund smo primili preko njega 5 poena.
 

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Da li slučajno, iako predpostavljam da je to jako teško, možemo da zadržimo Gordona kao backup? Mislim da bi bio daleko bolje rešenje od Đekne.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Nece biti problem ako pristane na Djekninu platu. :)

Gordon je tempirana bomba. Nikad ne znas da li ce da baci loptu u semafor, napravi pet koraka bez vodjenja ili kao tramvaj grune faul u napadu. U odbrani ne zna gde je. Nisam od onih koji pljuju po inerciji, ali za njega mislim da jednostavno ne moze da se uklopi u nasu igru i to iz jednog jedinog razloga - malokrvan je i, plasim se, nadobudan, tako da do njega Duletovi saveti, izlivi besa i druge reakcije uopste ne dopiru. Drugim recima, bojim se da je los covek i tu pomoci nema. No, ako je Alhemicar od Muslija za tri utakmice napravio jebenog Pekovicevog brata od tetke, mozda urazumi i ono magare.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Sto se Andjusica tice, pored sto Dule vise zbog sistema voli Draganceta i Bogdana na ledu je kod Duleta zbog mesanja u politilku kluba. Igra samo silom prilike zbog povrede Tomasa, malokrvan i u katastrofalnoj formi. Jedan od krivaca za poraz od CSKA po mom misljenju, jer za njegov ulazak u prvoj cetvrtini za sekund smo primili preko njega 5 poena.


I protiv Buducnosti je briljirao u odbrani, pogotovo u 4/4. Do tada neprimetni crnac je ostajao sam u bukvalno svakom napadu. To sto nije pogadjao je zbog manjka kvaliteta, ali zamislite da ga tako prolazi evroligaski bek. Tesko ce Andjusic sa ovakvim pristupom napredovati kod Duleta. Odbrana mu je kriminalna.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Gordon sigurno ne ide nigde, dok se ne obezbedi nova cetvorka.

Sto se Andjusica tice, pored sto Dule vise zbog sistema voli Draganceta i Bogdana na ledu je kod Duleta zbog mesanja u politilku kluba. Igra samo silom prilike zbog povrede Tomasa, malokrvan i u katastrofalnoj formi. Jedan od krivaca za poraz od CSKA po mom misljenju, jer za njegov ulazak u prvoj cetvrtini za sekund smo primili preko njega 5 poena.

Ne razumem kako moze da se mesa u politiku kluba? :? Moze i na PM odgovor ako nije za siru javnost..
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Nesto sam razmisljao oko ugovora igraca. Za neke znam, za neke nisam siguran pa me ispravite (ovu sezonu ne racunam).
Musli 2+1, Bertans 2, Gagic 3, Vesterman 2, kapiten 2, Bogdan ? (znam da je visegodisnji).
Sto znaci da ekipu mozemo zadrzati jos sledece sezone da bi uzeli neki novac na kraju iste, a to sve pod uslovom da obezbedimo budzet a da nikog ne prodamo?
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Nešto tipa:

Ime mu je od "četnika",
Kog smo dugo silovali,
A prezime muška dika,
"One" mrze kad je mali... :D::D
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
... (FKĐ) ima jeziv problem jer mu se raspored ove jeseni puno puta preklapa sa rasporedom KK Partizan...

Ovo je stvarno zabrinjavajuce. Makar ja tako razmisljam. Koliki god da su papani ovi iz FK, i prakticno neuporedivi sa KK, ipak ima i nas koji ih pratimo iz principa :).

Elem, menja se vreme 28-og tako da ce mrak padati ranije, so opet implicira da se fudbalske utakmice (makar ove kod kuce i u nasoj ligi) igraju ranije.

nedelja, 28.10 - KKP dočekuje mutavog (19h), FKĐ dočekuje N. Pazar (?h)
nedelja, 11.11 - KKP dočekuje mutanta (21h), FKĐ dočekuje Radnički KG (?h)
nedelja, 25.11 - KKP dočekuje Cedevitu (21h), FKĐ dočekuje Smederevo (?h)

Ako su normalni iz FK, ovo sve treba da se igra u 16:30, kakve god da su obaveze prema sponzoru, prenosu i sl.

četvrtak, 06.12 - KKP dočekuje Barselonu (20.45h), FKĐ dočekuje Rubin (21.05h)
E ovo je stvarno losa situacija samo tako. Jedino da ovi iz Rubina pristanu da se igra dva sata ranije (ionako je slicna vremenska razlika), mada ne znam da l' je moguce zbog toga sto je poslednje kolo, tv prenosi, i sl.

Cenim da je ovo sa Barselonom (znajuci situaciju u Spaniji) set in stone.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Dokle Lučić ima potpisan ugovor? Do sledeće sezone (2013-2014), ili mu je ona tamo (2014-2015) poslednja sezona u Partizanu? Na oficijalnom sajtu nema nikakav podatak o njegovom ugovoru.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Znaci skoro sigurno ide na kraju sezone:S Steta, a znacio bi nam jos jednu, kad svi ovi stasaju jos vise i razviju se maksimalno. Ovaj tim uz 2 kvalitetna pojacanja bi u sezoni '13/14 skoro sigurno isao na F4
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Ima jos lepih vesti za Kk,znacajan priliv fin. sredstava koji cekamo odavno. Isplatice se deo dugovanja,kao i tekuce plate zaposlenima i igracima,ostatak za cetvorku i ode... Steta sto nemamo jos neki priliv,da se sad prikljuci neko ko hoce da pomogne jer nam se nudi Darius Odom Johnson za 200-250k koji je zavrsio svoje sa lejkersima i odigrace ovu sezonu u evropi kako stoje stvari ... Potencijal mozda i veci od Boa,sa njim i Leom na kecu i novom cetvorkom bi bukvalno prstali... Ponudjen nam je I neki Harper(208 igrao cetvotku u Orlandu),ali ce verovatno kod mutavog u kg,ako budu imali 200k jer nama zalizani zavrsava tu poziciju...
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Zalizani nam dovodi cetvorku? Meni se ne svidja, pre bih voleo neku cetvorku koja nije prezivela last cut. Sada da li Misko ima takve, ne verujem.

A za Odoma je steta, legao bi nam samo tako. Bek suter a zna i da igra na kecu. Bas ono sto nam treba.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Steta sto nemamo jos neki priliv,da se sad prikljuci neko ko hoce da pomogne...
Priključiće se, priključiće se...ček' da pobedimo u četvrtak u Vlijnusu pa da vidiš priliv od TOP 16...i 20.000 "priključenja" puta 7...plus one firme koje će da plate da budu vidljivi i viđeni u, zamislite, "Kombank Areni" (prosto mi je neverovatno da je jedna takva dvorana tako "u tišini" promenila ime, vizuelni identitet spolja itd.).
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ima jos lepih vesti za Kk,znacajan priliv fin. sredstava koji cekamo odavno. Isplatice se deo dugovanja,kao i tekuce plate zaposlenima i igracima,ostatak za cetvorku i ode... Steta sto nemamo jos neki priliv,da se sad prikljuci neko ko hoce da pomogne jer nam se nudi Darius Odom Johnson za 200-250k koji je zavrsio svoje sa lejkersima i odigrace ovu sezonu u evropi kako stoje stvari ... Potencijal mozda i veci od Boa,sa njim i Leom na kecu i novom cetvorkom bi bukvalno prstali... Ponudjen nam je I neki Harper(208 igrao cetvotku u Orlandu),ali ce verovatno kod mutavog u kg,ako budu imali 200k jer nama zalizani zavrsava tu poziciju...

Darius Dzonson je indijanac samo takav, jeste da ima 20+ poena u rukama ali se ne uklapa u nasu koncepciju. A i gde cemo beka sutera koji ce traziti 25-30 minuta pored Bogdana, Draganceta i Lea... Njemu i najvise zameraju preko sto ne moze da igra pleja... Cekamo cetvorku :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top