Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Превише сте опуштени и препотентни будући да играмо против екипе која је лагано ушла у, касније испоставиће се, ТОП 15+1.
Ова екипа је незгодна из простог разлога што је (и ако је уопште) селектирана ка дефанзивној орјентацији. Доста је ту играча који играју јако на лопту, физички, дуга им је клупа и имају јаку ротацију, могу да пуне фаулове... Са друге стране, толико скуп тим једноставно мора да има нападачки потенцијал, а то је Вилијамс. Човек може да разигра било кога, направи играча од Цирбеса, из пика избаци Лазића, Калинића и остале месаре као трећег човека. Мислим да ће његово заустављање бити кључно за ову серију, што се нас тиче.
Нека се Калинић, Блажич и остатак Матијевића.доо разигравају сами, никакав проблем...

За нас је јако битно да играмо физички јаку, али и стрпљиву и чисту одбрану а ла Драган. Да се Павлака сачува непотребних фаулова да би могао да их притегне у финишу меча. Мачвана ће вероватно удвајати као што је Будућност то радила, али Верујем да је ДВ припремио све како ваља и доликује шампиону.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bice tesko ,bice 55-80 !

Gazi drzavno udbasko mafijaski klub ! ! !
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Samom pojavom Dule nam donosi 20 razlike u startu.
Kapiten, Sasa i Maki. Za limene crna trojka.

Ajde bre, gazi bre!!!
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Uzbuđenje na nivou, uff.

Za Grobare iz RS biće prenos na novom kanalu RTRS Plus ko nema SK. Imaju ga kablovski operateri, iptv, total i sl.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Jojj, nikako da dočekam 21h. Ajmooooo :pfc: :partizan_fan: :BB
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jebote, od juče me želudac boli.

Nadam se da ću večeras biti manje nervozan nego sada.

Plašim se samo "slučajnog" podmetanja nogu pri doskoku i "namještanja ekstremiteta" na parketu.

Sve najbolje i srdačna podrška za Duletove momke.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Dajte mi neki link za gledanje al da valja slika. Na onom tash tv katastrofa. Idem da odsoavam 3 sata pa ako mozete u inbox. Na balkanijumu ne prenose. Hvala
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Znam da u svima ko neka struja da prolazi kroz telo,tako i meni..
I pre odigravanja ove serije sa mutiranim-drzavnim parama-politickim igrama-klubom stvorenim na tudjoj muci - treba reci da iz ove serije moze izaci samo jedan gubitnik..
A to su oni..
Ako izgube Dunav ih nece oprati za silne pare koje su potrosili..
Ako ne daj Boze..mi izgubimo..pupupu...mi iza sebe imamo sezonu junaka koji su nosili sveti dres kluba kad mu je bilo najteze..
Kad procitam sa kakvom ljubavlju se Lovernj ,Leo,Veseli i drugi odnose prema Partizanu srce zaigra i svi mi osetimo ono sto ni jedan cigan nece nikada sa ovim plastelin-vazelin-fmp klubom..

Sretno Duletu i momcima..!!
Vi ste nase junacine bili i bicete..!!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Momci ce imati podrsku navijaca. Izgleda da ce biti grobarskog kopa. Neka je i 200-300 ljudi, da momci osete da nisu sami...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Jednu od prve dve, da li danas ili sledeću, moramo da dobijemo, inače možemo da se pakujemo.

Ne verujem da ćemo danas da dobijemo, ali drugu najverovatnije hoćemo. Dobićemo i treću, a u četvrtoj pri našem vođstvu će biti svega i svačega. Očekujem čak i da se cigani iz Železnika povuku sa terena, pa će ABA morati da nam pripiše 20:0.

Naša šansa je 55-45, ne toliko zato što smo bolji, imaju oni sasvim solidnu ekipu, nego što oni ne mogu da se nose sa pritiskom. To su pokazali dosta puta u poslednjih ko zna koliko godina. Kad god su morali da pobede, popušili su!

Овај газдин оптимизам не храбри ни мало, али ипак нада последња умире :D

Без зајебанције, претходних година сам доста пута био скептичан али на крају смо их стално избацивали, међутим ове године стварно имају убедљиво најјачу екипу, неће бити ни мало лако. Наша највећа предност је Вујошевић, али ако се нас оптерете фауловима тешко да можемо размишљати о побједи.

Све у свему - шта буде биће :napred Partizan
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Вечерас само мирно, имамо 2 прилике да им направимо брејк.

Њихово морање против наше опуштености.

Верујем у Дулета и момке, њихов страх ће бити наша предност.

Они имају добре играче, које праве велике осцилације и играју од фуриозног до потпуног канала.
Колико нас се плаше говори и њима војствен џуловски потез да нас онемогуће да имамо подршку у хали.

Што се тиче присуства гостујућих навијача:
- наши су иоак успели да се снађу, неће нас бити пуно, али ће нас бити.

Ми морамо како знамо и умемо да спречимо њихове навијаче да уђу на фору ''наш тата је ваш колега'', поготову што ће пакосни пигмеј да ровари колико год може!


Само јако, без респекта, јесу јаки - али зна се ко смо и шта смо!

Имамо 2 меча, један брејк ће бити довољан, а ако се деси да их вечерас сјебемо, вода улази у уши...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Srecno crno-beli majstori ..
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Vec dva dana sam nervozan.

Razbicemo govna :napred Partizan
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Ajmo velemajstori do prvi break zgazimo:pickaciganska ,jer mi smo PARTIZAN!:napred Partizan
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Ajmo Partizane,ajmo grobari da zgazimo crveneeee !!!
Ajdeeeeee breeee !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top