Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
I zvanicno krecemo bez dodatne cetvorke jbg. neverovatno mi je da nismo zavrsili to,verujem da ce da se dopunjuje roster tokom sezone ali ako pucas medju cetiri najbolja neozbiljno je to da ovako udjemo u sezonu. Samo da ne napravimo los start koji bi nas kostao f4, na kraju prosle sezone smo se izglupirali i valjda smo naucili nesto. Mislim da nasm ogovara sto Sokici i pored toliko novca i pojacanja ne znaju gde udaraju tako da imamo neku sansu sad na startu da upisemo pobedu jer bice zajebano kad spanjolac slozi one legionare.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Nisam u zemlji, ukoliko neko ima iskustva gledanja preko strima, zamolio bih ga da posalje neki link. Hvala mnogo!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Još sat ipo! Jako od početka. Hoćemo samo borbu, onu pravu, grobarsku! Jače naše ekipe su tamo gubile tako da šta god uradite danas Pionir će biti pun sledeće kolo! :partizan-fan::šal:partizan-fan:

A ja na vreme da krenem sa votkom, nektar bogova! :D
 
  • Like
Reactions: Oki

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Srećna sezona crno beli momci !!!
Borba za sveti dres , borba za jedini klub na svetu celom !!!
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Esencija KK PARTIZAN! TOLIKO!
SVI U PIONIR, KAZNENA EKSPEDICIJA SE VRACA.
Jos bolje nego da smo dobili 21 razlike.
Vanja - KONACNO!!!!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top