Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Avramović kad stane u stav kao Geri Pejton počne da te juri, kakvo totalno zaključavanje svega.
O Glasu je sve rečeno osim da je takođe izvanredan asistent što je sjajno, čovek od 2m igra beka i ima prednost gde može da ispali pas u svaki ugao. Koristi sve šanse koje su Trifunoviću date.
Smailagić pokazao svu svoju klasu danas, Dangubić i Kuruks odradili svoj posao u odbrani odlično.
Rade bolji nego u nekim prethodnim tekmama ali opet daleko ispod renomea kapitena.

Navijanje sjajno, lepa pobeda, uz činjenicu da njima nisu igrali ni Rid ni Nikolić što ipak nije beznačajno.

Uvek je lepo videti Džileta i nadam se da ćemo se sresti u finalu i naravno ih dobiti.

Sad lepa pauza pa da nastavimo u ovom ritmu
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Takmicarske utakmice su pocele u septembru, a sada je tek novembar. Ovaj tim raste i srce mi je puno kada vidim kako momci bore. Sut nece, ali grize cijeli tim. Glas je bio dzoker veceras. Veoma inteligentan igrac i ona dodavanja su bolji utisak nego poeni koje je postigao.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
w0n3jX.gif
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Pobedom Zeljko osigurao bar jos mesec dana na klupi Partizana :D

Smailagic je vec sad lider. Moze da zabaguje, da ga utakmica ponese, ali s njim nema greske. Zvercica.
Avramovic u oba smera, pokidao
Dobismo zajebanog Gregoriana, muski, kurcevito. Opcija vise kad ne bude islo sve kako treba.

Bitna utakmica, idemo dalje.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Svaka cast ekipi na reakciji! I dobro hendlovanje medija od strane Obradovica! Prvo na gostovanju na prvoj, gde je izbegao da hvali vodju, a posle i konferencija za stampu! Tako se komunicira kad tacno znas sta ti je cilj i kako da stignes do njega! Valjanje po blatu se ne izbegava, jer ti je gadno i gospodin si, kurac palac, nego zato sto skrece paznju sa terena i treninga i rasipa energiju.

Voleo bih da neko ko se bolje razume u basket od kolega proba da izanalizira fenomen 'udvajanje pantera'. Nesto mi ne deluje da je samo to uzrok njegovog ucinka, koji je ispod ocekivanog vec nekoliko utakmica.

Na tribinama je bila pozitiva, vidim i ovde je pozitiva, sto je super. Iz Karijevih izjava u zadnje vreme, a i iz Zeljkovih vidi se da jako saradjuju po pitanju nasih igraca u reprezentaciji. To je pozitivno, da se i struka iz lige ukljuci koliko moze i pomogne. Da se niko ne povredi ako je moguce, pa onda Igokea.

Sve u svemu, svaka cast!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Bože sačuvaj koliko volim što smo ovakav klub i bože sačuvaj koliko ćemo biti jaki na proleće.
Čestitke svim momcima, izgiboše na terenu. Isto važi i za utakmice koje smo izgubili. Hiljadu stvari još ima da se popravi, neke možda nikad i neće, ali samo borba i rad i sve će doći na svoje mesto.

Jedino me pomalo živcira to što se, posle početne euforije, već počelo sa nekim besmislicama. Navijam da svako ko hoće da uđe na ovaj forum ili u halu mora prvo da odgleda Željkovu pres konferenciju posle prethodne utakmice. To bi doprinelo košarkaškoj edukaciji koja očigledno počinje da fali a i valjda bi zaustavilo, ili makar smanjilo besumočno ponavljanje istih nonsensa i kuknjavu od kojih više ne može da se živi. Nije nama samo pao kvalitet navijanja za klub među tzv. organizovanima, nego i među svim ostalim - iživljavanje nad sopstvenim igračima (čitaj Zagorcem), kukanjave za nekim centrom ili od skora i plejmejkerom, padanja u tešku depresiju posle svakog poraza, a počelo se i sa relativizacijom Željkovog autoriteta, što je posebno bolesno...
Taj kanibalizam, kada se ljudi sitematski, iz dana u dan, kao pokvaren gramofon ostrvljuju na naše igrače, ovaj put posebno na Radeta, je jednostavno sramota i običaj je kojem se sa pravom podsmevamo kod drugih. Čak su neki i poverovali u odvratne spletke onog patuljastog degenerika o nekakvoj tuči. Željko je večeras pred novinarima rekao sve što bi trebalo da se kaže o toj temi i o Zagorcu kao čoveku. Ja bih samo dodao malo njegove statistike od večeras - 11 minuta, 5 skokova, 1 blokada, 1 poen, šut 0/2, indeks 4 i vidim da bi neki hteli da ga linčuju. Kuruc, na primer, ima 14 minuta, 5 skokova, 1 asistenciju, 1 ukradenu, 3 poena, šut 1/5, indeks 5 i svi ga hvale (sasvim opravdano).

Rade je trenutno jedanaesti igrač u ekipi a Kuruc peti i ja bih odmah potpisao da nam do kraja sveta 11. igrač u timu ima ovakvu statistiku. Željko očekuje više od njega i ako ne bude napredovao, sasvim sigurno će biti posledica, kao što već vidimo. Jedino me teši odnos publike prema Zagorcu u Areni večeras, biće da se trućkanja sa interneta ipak nisu prenela u realan život.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Na kraju utakmice tegeltija intervjuise Gregora i prica o njegove dve trojke koje su nas drzale u igri kada nije islo ( osvrnucu se na to posle).
Decko kaze hvala, najbitnije je da smo pobedili i nastavlja da prica sledeca dva minuta o odbrani i o nacinu na koji smo igrali odbranu i kako smo mogli jos bolje da odigramo odbranu.
Ne secam se kad mi se desilo da nekoga zavolim za jedno vece ovako.

Sad one dve trojke, sta je susina, sustina je da je decko sam sebi izgradio poziciju, da je Trifunovic sacekao ove dve lopte (Nemam nista protiv Trife, stavise mislim da ce da bude dobar igrac i postujem ga i cenim sve sto je uradio i radi za nas) i pogodio dve trojke, ono njegovo iz mesta, dizali bi ga u nebesa i pricali da je mozda napravio korak napred. Setite se rezultata.
Glas je sam sebi kreirao prostor u petorci sa Panterom, Zekom, Smajlijem i Kurucom (ne ide njemu napad bog zna sta ali je NBA igrac) decko ima 20 godina. Uzeo je loptu i resio dva napada sa 6 poena. Niko mu nije pomogo ili izgradio poziciju ( a i sam taj sut pri tom rezultatu izgradjen je TEZAK (PRETEZAK) da se pogodi.)

Necu da prizivam Bogdana ali evo moj drugi post od pobede i ne mogu da preskocim Gregora....
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prvo negativno:

1. Posle 4 tekme u Pioniru, nakon povratka u Arenu, shvatam koji shit je Arena. Neuporedivo.
2. Ako čita neko od onih koji pokreću navijanje samostalno, dok sa juga ide pesma, moram da vam kažem da ste stoka i da mi je žao što niste posećeni. Jug je trenutno najčistiji u poslednjih 30 godina i od cigana i od kriminala. Momci najvijaju za 10 i trude se i da nije njih atmosfera bi bila živ kurac. Podržite ih, zapevajte sa njima, ne zbog njih, nego zbog Partizana. Svi ko jedan! SRAM BILO SVAKOG KO VREĐA GROBARE!

Ekipi svaka čast na borbi i pobedi.
Smajli je čudo. Glas je premija. Aleksa je ratnik.

Ne znam šta da mislim o Panteru. U kanalu je teškom, krio se od lopte, silovao manje nego inače. Istina je da je čuvan, ali to se dešava svakom vrhunskom igraču. Plašim se da on neće završiti sezonu u timu.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Ne znam šta da mislim o Panteru. U kanalu je teškom, krio se od lopte, silovao manje nego inače. Istina je da je čuvan, ali to se dešava svakom vrhunskom igraču. Plašim se da on neće završiti sezonu u timu.
Panter ce igrati zavrsnicu svakog napada u utakmici koja se lomi. Svaki put.
I da je veceras rezultat bio nerjesen na 20 sekundi do kraja, on bi zavrsio poslednji napad.
EDIT: I mi bi pobjedili njegovim poenima.
 
Последња измена:

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.316
Prvo negativno:

1. Posle 4 tekme u Pioniru, nakon povratka u Arenu, shvatam koji shit je Arena. Neuporedivo.
2. Ako čita neko od onih koji pokreću navijanje samostalno, dok sa juga ide pesma, moram da vam kažem da ste stoka i da mi je žao što niste posećeni. Jug je trenutno najčistiji u poslednjih 30 godina i od cigana i od kriminala. Momci najvijaju za 10 i trude se i da nije njih atmosfera bi bila živ kurac. Podržite ih, zapevajte sa njima, ne zbog njih, nego zbog Partizana. Svi ko jedan! SRAM BILO SVAKOG KO VREĐA GROBARE!

Ekipi svaka čast na borbi i pobedi.
Smajli je čudo. Glas je premija. Aleksa je ratnik.

Ne znam šta da mislim o Panteru. U kanalu je teškom, krio se od lopte, silovao manje nego inače. Istina je da je čuvan, ali to se dešava svakom vrhunskom igraču. Plašim se da on neće završiti sezonu u timu.
Koliko je jugu stalo do Partizana videlo se onomad kada su izasli sa utakmice i svoje interese stavili ispred Partizanovih.
Takodje se to videlo nedavno kada su tukli navijace Partizana zbog skandiranja koje im nije po volji.
Sto bi svi morali da prihvate jada jug povede navijanje,sto jug ne prihvati kada ono cuveno krene sa istoka, cisto da znamo sta je vaznije, biti sluga il bodriti Partizan.
Sto se mene tice najbolje bi bilo jada bi se taj jug u potpunoati rasformirao i tome se nadam.
Bravo za pobedu Partizane!!!!
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Prvo negativno:

1. Posle 4 tekme u Pioniru, nakon povratka u Arenu, shvatam koji shit je Arena. Neuporedivo.
2. Ako čita neko od onih koji pokreću navijanje samostalno, dok sa juga ide pesma, moram da vam kažem da ste stoka i da mi je žao što niste posećeni. Jug je trenutno najčistiji u poslednjih 30 godina i od cigana i od kriminala. Momci najvijaju za 10 i trude se i da nije njih atmosfera bi bila živ kurac. Podržite ih, zapevajte sa njima, ne zbog njih, nego zbog Partizana. Svi ko jedan! SRAM BILO SVAKOG KO VREĐA GROBARE!

Ekipi svaka čast na borbi i pobedi.
Smajli je čudo. Glas je premija. Aleksa je ratnik.

Ne znam šta da mislim o Panteru. U kanalu je teškom, krio se od lopte, silovao manje nego inače. Istina je da je čuvan, ali to se dešava svakom vrhunskom igraču. Plašim se da on neće završiti sezonu u timu.
Niko večeras nije pokretao navijanje samostalno, ne znam odakle ti to. I skoro svaki put je jug ispraćen večeras. Jedino je do nesaglasja dolazilo kada bi većina hale zviždala kad ovi idu u napad, dok je jug nastavljao da peva. Ali to je spontano, veze nema sa preuzimanjem navijanja. Da li je jug čist, ili najčistiji posle dugo vremena, ne znam. Što se mene tiče, jug će biti čist kada bude pevao Psihu. Ako ništa, da se pozdravi pre početka svake utakmice, ako već furamo neku priču tolerancije i korektnosti pa nećemo tokom samog meča.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pokrenula je ekipa dijagonalno od juga, prozivala tribinu preko puta, pa su razmenili par glasova, dok je na jugu išla skroz druga pesma.

Ljudi koji sabotiraju organizovano navijanje, neka odu tamo i preuzmu tribinu ako im se ne sviđa. Konačno se jedna pesma peva, kome to smeta?
Opet ponavljam, Partizan na prvom mestu, a ovoj ekipi je potrebna cela hala svi zajedno, a ne kakofonija.

Jednom je večeras išlo, ali ne sme ni jednom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top