Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.116
Локација
Žrnov
....Po meni, sasvim dovoljno.
Apsolutno se slažem. Nemamo mi od čega Lesora konkretno da branimo. Jel' ima negde nešto zvanično da je neko pokrenuo postupak, liga da se oglasila? Nema.
Niti je nekoga ubio, niti je opljačkao, niti je - ne daj bože - pare s Kosova pokrao.

Klub bi trebalo da je završio sa saopštenjima. Ako ćutimo - to ih više nervira.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Najjadnije od svega mi je sto uopste ne vidim neku podrsku i branjenje Lesora od strane naseg kluba.
Kako ne vidis? Necu da ponavljam, napisali su vec neki.
Podrzavam ovo neodgovaranje saopstenjem na saopstenje. To je otprilike ono, spusti se na njegov nivo i dobicete na iskustvo.
Ne mislim ni da ima veze za velikim gospodarom i Ostojinom vezom sa njim.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.307
Reaction score
10.834
Локација
underground
Ja sam siguran da Savic ne sedi skrstenih ruku. E sad zasta ce to biti dovoljno ne znam. Ovi ucenjuju sa sponzorstvom ABA lige. A posto je arena srpska firma o cijem se sponzorstvu pita coravi, (posto mi ocigledno smo za njih antisrpski klub) uz naravno odobrenje glavnog bolesnika , nisam bas ni veliki optimista. S druge strane sam uveren da je coravi svima u regionu dokurcio, a polako ide na ganglije i evroligi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.116
Локација
Žrnov

E taman ga pohvalim, kad on mooora da se oglasi.. pa na dupe bi progovio...

Je l ima neki filip u tom predgradju da nije pickica
Izgleda da stvarno ima nešto u toj nauci o imenima :buhaha
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
186
Reaction score
1.774
Локација
Beograd
@JasminaT makar je ova izjava u njegovo ime, a ne u ime kluba. To šta će pošumljeni limar laprdati po medijima me apsolutno ne interesuje dokle god se ne potpisuje kao KK Partizan (što je već radio). Njegova reč ionako nema apsolutno nikakvu težinu ni važnost.

Ruku na srce, ovde ništa nije pogrešno rekao...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.253
Reaction score
2.938
Veliku su frku digili placeni novinari oko konflikta na parketu,u zaru borbe,koji se tu i zavrsio,a to sto jedan GRADONACELNiK ,koji treba da bude primer svom gradu,svojoj drzavi ,poziva na LINC nikom nista,niko rec da napise!Niko ne sme nista da napise…to je olicenje danasnje Srbije! I sns bahacenja.

Vucicu i Covicu pusite mi kurac!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top