Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Takodje ocekujem pobedu i da se odlepimo od cedevite. Mozda nece biti toliko lagana i rutinska ali ipak ocekujem da resimo mec na vreme i ne udjemo u neizvesnu zavrsnicu... Srecno crno-beli!!!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ne znam za druge, ali ja i bolesna, i bez obzira ko nam je protivnik, idem da gledam, da navijam, da bodrim ovu našu decu, i nepojmljivo mi je pljuvanje, kritike, nekad korisne a nekad ne, nedolaženje, nepoverenje... Mislim, stvarno se deca trude, daju sve od sebe, pa i kad izgube, ne treba ih popljuvati, malo konstruktivne kritike je ok, ali pljuvačina, nipodaštavanje truda koji ulažu, to ne kapiram, a čini mi se i da nikad neću. I ja umem da budem razočarana, tužna, neraspoložena, ali nikad, NIKAD, nisam pljuvala, psujem i ja, loš potez, neuspelu akciju, istekao napad, kad ona kurva narandžasta izadje iz obruča, sve to spada u normalno osećanje, ali odlazak u krajnost, ne kapiram, majke mi. Kako god, ja sam u hali na dopingu :D i bez obzira na rezultat prethodne ja jedva čekam sledeću utakmicu, a vi kako hoćete :D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Za razliku od lani, sada Solnoku idemo u gosti u dobrom raspolozenju i u boljoj formi. Ako nekome ona u Novom Mestu bila cudna hala, sta tek reci za ovu: tribine zalepljene za klupe za rezerve, plafon je na 2-3 metara iznad tablu i publika koja pravi neku cudnu buku non-stop sa trubama, vuvuzelama, serpama...

Sto se igrackog aspekta tice, Vili Voren je prakticno igrac-tim, alfa i omega Solnoka, na terenu provodi 39 minuta i svaku akciju on zavrsava bilo sa poenima, bilo sa asistenciju. Zaustaviti njega na ispod 10 poena i ispod 5 asistencija, zavrsili smo 90% posla. Ostale 10% cine Horvat, Lorant, Vojvoda, Oliver, Keler, t.j. sve igrace na pozicijama 3-4. Svi do jednom su dosta aktivni na ofanzivnom skoku gde neke lopte samo u ovoj hali nekom "magijom" dolaze u njihovim rukama, takodje i neke suteve koje znaju da pogadjaju samo u ovoj hali, dok u gostima "ne mogu da pogode olimpiski bazen" (kao sto kaze Edin:)).
Dakle, treba zaustaviti Vorena i imati vise skokova od njih. Inace su mnogo indijanska ekipa, poput Radnicki i dosta zavise od suta, tako da ukoliko ih ne krene sut na pocetku i imamo dvocifrenu prednost na poluvrmenu, ocekujem laganu pobedu poput one u Kragujevcu i u Sirokom Brijegu.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Mislim da je ova ekipa naučila kako se igra sa indijanskim ekipama u ABA ligi i da ove sezone sa tim nemamo problema. Pustiti Dragana na crnca, a ostale braniti na suvi kvalitet. Možda će se u nekom trenutku odlepiti i napraviti razliku, ali su do kraja naši. Jednostavno mislim da nemaju šanse da nam pariraju 40 minuta.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.636
Локација
vaginamandibularia
Za razliku od lani, sada Solnoku idemo u gosti u dobrom raspolozenju i u boljoj formi. Ako nekome ona u Novom Mestu bila cudna hala, sta tek reci za ovu: tribine zalepljene za klupe za rezerve, plafon je na 2-3 metara iznad tablu i publika koja pravi neku cudnu buku non-stop sa trubama, vuvuzelama, serpama...
igre gladi :D
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
ne verujem da je Kinziju ovo nesto preterano zasmetalo (ako mu je smetalo uopste), ali u principu reci nesto na jeziku koji neko ne razume, a onda se cerekati- nije kulturno ni preterano pametno. Naravno, da su se bezbradica i gagic sprdali nezavisno, bez mesanja Kinzija, bilo bi to skroz normalno...Ovako, covek zna da je deo sprdnje, ali ne zna sta se tacno prica- glupost.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Meni je gledajuci Kinzijevu izjavu bilo strasno neprijatno u njegovo ime, covek se jadan izvinjavao kao majka dva debila koja su sjebala nesto...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne treba od ove situacije praviti nešto spektakularno, ali da je čoveku bilo neprijatno i da su preterali, to svakako.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Naravno da bih voleo da pobedimo pre svega da održimo korak sa kk čović vesna i siguran sam da neće sa Duletove strane biti opuštanja, ali po meni mnogo je bitniji Fener za par dana i da momci budu što više spremni, bez obzira i na njihovu jačinu odmorni bi moooožda mogli da probamo nešto. Ali ko što sam rekao ne verujem da će im Dule dozvoliti da se opuste prema tome očekujem još jedno ružno karanje i nove bodove...
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Naravno da je sprdnja bila, ali je interesantno da su se bas Bezbradica i Gagic glupirali. Nebi nikad mogao zamisliti Bozica ili Kecmana u takvoj situaciji, interesantno zar ne? Nadam se, da su i na treningu isto tako dobri kao u zajebavanju...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ne radi ni jedan strim od ovih gore.. makar meni.. da li ima jos koji ?
 

tonchi

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
53
Reaction score
5
Kod mene na kablovskoj ne radi arena uopste.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
duletov poraz apsolutno i zbog zone i zbog groktanja na sudije kada jedva odrzavamo 3 razlike.

ocigledno je umor akumulirani imao znacaj pre svega kod bogdana (mislim na bacanja) ali nadam se da ce se to ispraviti dolazom tepare i malog novaka jer ovako ne ide.

znam da se vecina nece sloziti jer je to dr mr bog i sve i ne daj boze da ga neko kritikuje,a i znam unapred za poene zbog jelte ovog "groktanje"
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top