Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Naravno da postoji. Potrebno je samo da izgube dve-tri utakmice, što je veoma moguće. Igraju protiv Đetića, Igokee i nas. Tu bez problema mogu da budu dva poraza, a možda i sva tri. Ako puknu protiv Budućnosti, oni su u teškim govnima. ALI, i mi imamo dve teške utakmice.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ne lozite se, uslov svih uslova da Cedevita bude 4. je da i mi i Buducnost i Cibona ostvarimo manje-vise sve pobede do kraja, znaci pisi propalo.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Jes, pa d osvojimo euroligu! pa jesi ti normalan??:D
Pa i nije nemoguce nasi bar da pokusaju u finisu sezone da ponude Kinziju ugovor na jos godinu, Sasa zakleti grobar njega novac ne zanima tako da ga treba samo napalit sa skandiranjima Sasa ostani ;)) Bogdan sigurno ostaje Bertans to je upitnik kako Ameri procene, Realno ovaj tim da se sacuva sa Milosavljevicem i Vestermanom strah me da pomislim sta bi radili u Evropi sl. sezone tuzno je sto mi ne mastamo o pojacanjima vec o zdravlju svojih igraca, nista nije nemoguce, sl sezone bi taj tim terorisao po EL
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Ne lozite se, uslov svih uslova da Cedevita bude 4. je da i mi i Buducnost i Cibona ostvarimo manje-vise sve pobede do kraja, znaci pisi propalo.
Cibona ima najlaksi raspored ako sve dobije ,za nas evo garantujem da sve do kraja dobijamo.Cedeviti treba jos jedan poraz( + od nas) i cetvrti su
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
whA92Y

Извињавам се ако је овоме већ било речи, нисам успео да прелистам све! И колико све ово има везе са истином..?!

Наиме, недавно је у Београду Роман Лисац имао састанак са братом Александра Вучића, Андрејом, мислим да су састанку присуствовали и Весић и још неки функционери Фмп-а. Састанак се тицао организације завршног турнира регионалне лиге. Договорено је следећи:
- Ако Фмп остане први у лигашком делу, град Београд ће бити домаћин завршног турнира. Дакле, град Београд ће сносити све трошкове организације. Али...! - Сав приход од улазница, тв права, реклама и свега осталог ће ићи Фмп-у!
Поред ове невиђене крађе договорено је још пар ствари:
- Уколико се клубови из Београда не састају у полуфиналу, Фмп ће свој полуфинални меч играти 25.04. а КК Партизан 26.04., док ће се финале играти 27.04. Ово је битно из два разлога. Наш тим неће имати дан одмора ако уђе у финале. А друго, 26.04 је и дерби на ЈНА, смем главу на пањ да ставим да ће организатори гађати да нам се поклопе термини полуфинала АБА лиге и утакмице у Храму која ће вероватно доста утицати на коначну табелу, и тако нас онемогуће да помогнемо навијањем наше обе секције.
- Гробари ће за финални меч, уколико се КК Партизан пласира у финале добити само 5000 карата за утакмицу у Арени.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Iako ovo jos nije oficijelno,mislim na ovaj tekst,niti sam o tome razmisljao,tek ovakav scenario je gotovo pa ocekivan... Nisu oni na prvom mestu tek tako,trude se da maksimalno unovce to prvo mesto u regularnom delu plus da nama otezaju sto vise... Pakleni vikend nas ocekuje,od 25 do 27 aprila svasta mozemo da ocekujemo... Poznajuci bagru ne bi me iznenadilo da u subotu 26 aprila odrede isti termin,pa da se derbi u Hramu poklopi sa nasim polufinalom... Da mi obezbedimo F4,ali se za taj vikend treba pripremiti,bice pakleno i treba izdrzati...
 
Последња измена:

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ja to prvi put cujem i ne znam o tome nista ali znam sigurno ko to zna. Samo da sacekamo da se covek naspava. Brat JeNeA XD
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne lozite se, uslov svih uslova da Cedevita bude 4. je da i mi i Buducnost i Cibona ostvarimo manje-vise sve pobede do kraja, znaci pisi propalo.

Moguće je i te kako. Ako Cedevita izgubi od Đetića, a to je veoma moguće, svašta tu još može da bude. Mogu oni čak da izvise za Final 4. Pobeda protiv Budućnosti im garantuje bar 3. mesto i duel sa nama u polufinalu.

Iskreno, očekujem da mi dobijemo sve do kraja i budemo drugi. Cibona, Cedevita i Budućnost će se klati za 3. i 4. mesto.

Poslednje kolo će zaista biti interesantno i tu će se bukvalno sve i rešiti. Cibona dočekuje FMP, Mi dočekujemo Cedevitu, a Budućnost mora na megdan Miloju i ubici.

Moja prognoza... Cigani - Cibona, KKP - Cedevita!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Odlicno bi bilo kada bi se pogodilo da cigani idu na cedevitu u polufinalu, nek' se kolju medjusobno malo.

Ali, za tako nesto su najmanje sanse.

Najverovatnije cemo mi na Cedevitu.

A, onaj spomenuti scenario oko muljavine na F4 me ne bi ni najmanje iznenadio. Svaki prostor da se isciganise ce se iskoristiti.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Ne lozite se, uslov svih uslova da Cedevita bude 4. je da i mi i Buducnost i Cibona ostvarimo manje-vise sve pobede do kraja, znaci pisi propalo.

Uslov svih uslova je da Budućnost dobije sve do kraja, uključujući i nas, što gledajući raspored i nije nerealno. Jedina mina im je Cedevita u Zagrebu, ali to im je ionako direktni konkurent pa neka zapnu. Solnok je stvar učinio realnom, Budućnost treba da prihvati igru, a mi samo da ispratimo sa 3 pobede uz poraz u PG. I eto duela fmp-Cedevita u polufinalu.

Edit: Sada sam na temi Košarka u Srbiji i regionu napisao neke od mogućih scenarija, tu je i onaj da Cedevita do kraja može da ispadne iz prva 4.
 
Последња измена:

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Upravo "ispratih" momke na let za Ljubljanu. Kako je Pera Božić jedan prijatan i lepo vaspitan čovek. Znam to i iz priče, a sad sam se i sam uverio. Srećan put, crno-beli!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Posto su Madjari drknuli Cedevitu,nama se otvara vise solucija... Ja sam za onu najtezu i najbolju za nas... Dobiti sve do poslednjeg kola,a pred Cedevitu videti sta i kako u tom zadnjem kolu...

Наш клуб треба да иде у свакој утакмици максимално на победу у сваком тренутку са тимом којим располаже, као и до сад што је радио а то да ће остал ида врше калкулације, нек врше заболе ме зато и јесу ту где јесу.

Извињавам се ако је овоме већ било речи, нисам успео да прелистам све! И колико све ово има везе са истином..?!

Јасна ствар, ништа неочекивано само што ће тако и цз да остане без подршке на ЈНА јер ће њени навијачи да иду на утакмицу фмп-а, с тим да они имају нешто повољнију ситуацију јер ће свакко на ЈНА бити у мањини као и до сад.
Ово нам само показује да се сва говна у земљи Србији са политичког врха укротила против нас, а да нема нико ко ће да бекне нешто контра. Зато максимална подршка да изгурамо ово до краја.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Када би се стварно обистиниле тврдње из овог текста који је колега НН Г012 окачио (или да смо на пример трпели неке жестоке последице због понашања Забрањених на оном мечу са Цибоном), то би само био доказ колико наш клуб не поштују у аба лиги и колико нисмо били у стању да се изборимо за то.
А то би била искључиво кривица нас самих, не Вучића, Човића или неког трећег.Ако после 10 сезона учествовања у том такмичењу, и константној доминацији али и чињеници да смо били приморани да му се прикључимо јер без нас лига и нема неког смисла, немамо довољно поштовање па и ауторитет код челника аба лиге, онда треба прво да се запитамо да ли је можда у нама проблем а не одмах у теорије завере.

Срећом па КК Партизан воде озбиљни људи, који су цео свој живот посветили кошарци и довољно су способни да изађу на крај са Лисцем и екипом око њега.Ваљда су нас године иза нас научиле нечему.

Сунце ти јебем, склопимо петорку од бивших и будућих НБА играча, а нећемо бити у стању да обезбедимо да вероватно најбитнији меч у сезони играмо у одговарајућем термину.
Научите да верујете Даниловићу, човек уме да плива у мутном.У супротном одавно би покупио прње и отишао одавде, јер та вода није постала мутна доласком Вучића, била је и раније.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.562
Локација
vaginamandibularia
danas mnogi na Partizan skaču
spinuju, lažu, spletkare i gaču
pozdrav za mutante i ciganjske duše
na kraju balade kurac će da puše

zamenjuju teze smanjuju nagrade
da što lakše u predgrađu titulu zarade
pljačkanje i bahatost to je nova moda
ko jebe vaterpoliste što im hladna voda

važno da su svaki moguć ološ skupili
da bi klub srušili i lakše ga kupili
tamo neki gak i slični im govnari
šatro Partizanovci, u stvari čergari

rampu njihovoj bahatosti nema ko da spusti
tatko na jaganjci im je pičkousti
a kerovi vesić i čović divlje reže
zaboravio gospodar vučić da ih veže
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Iako je do utakmice u Ljubljani ostalo jedva dva sata mene kopka ovo vezano za raspored utakmica po danima na F4 ABA lige.

Jeste Je-Ne-A u postu gore objasnio kako stvari stoje, ali meni se jutros na prvo čitanje tog posta, a i onog na prethodnoj stranici na koji je Je-Ne-A i odgovorio tim postom upalila lampica i nešto mi je bilo čudno, pa mi nije bilo mučno da potražim šta!?

Sajt ABA lige:

abaf4-ofic.jpg


B92:

abaf4-b92.jpg


Večernje novosti:

abaf4-novosti.jpg


Večernji list:

abaf4-vecernji.jpg


Vijesti:

abaf4-vijesti.jpg


Kako je moguće da četiri različita medija, iz tri različite države 7. februara objave vest o terminu igranja finalnog turnira ABA lige gde se jasno kaže jedno, a da na zvaničnom sajtu ABA lige stoji objava od 6. februara koja govori nešto sasvim drugo!?

Da li je moguće da su baš sva četiri medija preneli pogrešno ono što je pisalo na zvaničnom sajtu lige ili je posredi nešto drugo!?

Pritom su Večernje novosti ko zainat kompletno iskopirale prvobitnu vest sa sajta ABA lige i ista je postavljena na njihovom sajtu.

"Neko" je (vođen pretpostavkom da će F4 biti u BG, a da se u polufinalu "neki tim" skoro sigurno neće sastati sa Partizanom) definitvno pokušao da muti vodu i poklopi termin polufinalne utakmice KK Partizan sa fudbalskim derbijem na JNA... Dve utakmice koje 99 % rešavaju budućnost klubova, temelja JSD Partizan u istom terminu!?

Slučajno!?

Danas da nas košarkaši obraduju i pobedom još više približe F4, a od sutra kampanja... Nijedan Final 4 se ne igra sa polufinalom u dva dana!

ABA liga se toliko ugleda na Euroligu... Zna se kakav je tamo koncept F4 od vajkada!

Ko će igrati prvo polufinale, a ko drugo, sasvim nebitno... Obe polufinalne utakmice moraju biti odigrane istog dana!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ma to je brate cisto spinovanje.
Polufinale se garant igra isti dan.
To ubica premijera i njegov gazda pickousti pustaju probni balon da vide kako ce NASI da reaguju.
Nema od toga ni mojega!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
streamhunter, tashtv, profreetv, atdhe, streamhunter365 куцај неке од ових сајтова и наћи ћеш. :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top