Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Samo mi se čini da je Dožer.
I sa Egzumom je bilo natezanja oko imena: Eksum, Egzam, na kraju smo se usaglasili oko: Egzum...

E sad, Dozer, Dozir, Dožer, Doužer...ajde da se nekako usaglasimo i oko ovog čoveka...moj je predlog je da ga zovemo Požar...možda zapali Arenu, sprži ,,cigane,, ili već tako nešto... :D
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Da se samo najebem sto majki onom popu bradatom, sto nas je doveo u situaciji da klub ne sme da objavi potpisano pojacanje od straha da se ne izbruka opet, pa ceka da mucenik prvi objavi sam (iako prvi put nisu ni objavili, ali se sve saznalo kad su reagovali na onu njegovu objavu, sto je bilo jos gore), a i sto mi ovde na mozda najvece pojacanje za ovu sezonu samo prepustimo jedan post Stojancetu i iskuliramo jer smo se smorili od pisanja 30 strana o dobrociniocu, u usta ga jebem.

Dobrodoslica Dozieru, ne gledam ga i molim i sve vas da ga ne gledate kao direktna zamena mogucnosti i uloge Dantea, da ne bi svima nama zagorcao zivote, nego samo kao deo mozaika koji je Zeljko preuredio i ponovo sklapao posle otkaza onog koji nece da deli narod, a ne sumnjam da je to pakovao u skladu sa novom peticom.

Tu se samo nadam da se Zeljko nije zadovoljio samo defanzivnom ulogom koju moze PJ da ponese i zakrpi trenutno stanje bez sumnje, a da u napadu bude sta bog da, nego i da su se bas dobro ispricali i dogovorili na cemu ce najvise da rade i kakve napadacke uloge moze ovaj da prihvati, a sve u skladu sa poslednjom recenicom Stojanceta, po meni najbitnijom, da covek dolazi zeljan dokazivanja i povratka u NBA.

Pa, PJ, sta da ti kazem, ti je jebes sledeci.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Od ovog ima stotine klipova, bas je uzivanje gledati ga... Statistika mozda nije bas najbrutalnija ali sto kazete da ima bolju statistiku, ne bi ni dosao...

Zelimir doktor je na klupi, sigurno da ako on ne bude mogao da odgovori bar nekim zadovoljavajucim procentima u sutu za 3 poena postoji opcija za sto vise ulaza i asistencija... Vidimo da on to vrlo dobro radi...

Evo gledam ove klipove protiv Majamija, Lajkersa, batica krade lopte jednom Batleru i cuva ga solidno, ide na ulaz i daje protiv jednog lika kao sto je Entoni Dejvis, nisu to Branko Lazic i Mitrovic... Neko je pomenuo i Kakaca, on tamo isto imao mizerne ucinke a ovde ozbiljan igrac...

I ovo sto se navodi u vezi Jokica, da je on dao sve preporuke, i ta izjava Jokare da im je taj korona play - off najvise falio upravo on, vidi se da se razumeju u igri, ne znam, neka intuicija i ovo koliko ja znam o kosarci mi govori da ce im ovaj jebati mamu pantersku...

Odoh da nastavim sa gledanjem ovih klipova... Fizikalije su mu bruka, steta sto je bio sjebao to koleno... I pridruzujem se "pozdravima" Profiteriju...
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Stojance, pa ti ne mozes da pogresis sa analizom. Toliko si oprecnih stvaru napisao, da nesto mora da je tacno.
Covek je dobar defanzivac, ima dosta pravilan izbacaj, odlicno razume situacije. Fali mu koncentracija, sto se vidi po bacanjima, nije preterano eksplozivan. Mislim da je mnogo podredjeniji timu od Egzuma, mada je Dante po talentu klasa iznad. Defunitivno je macka u dzaku, ali ocigledno mi ne smemo da dovedemo proverenog igraca. Slszem se sa godinama, sto sam i napisao pre par dana, 26 su odlicne godine. I koliko sam skapirao, Ameri ga citaju Dožer, pa je valjda tako
I dalje mi se ne svidja sto cemo igrati sa skracenim rosterom, po meni je za EL neophodno 15+ igraca, ali opet, ne daju nam pa nam ne daju.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Dobrodoslica PJ-u! Radi se o momku koji bi zasigurno ostao u Denveru da nije povrijedio ACL prije dvije godine. U momentu povrijede je bio dio rotacije i vrlo vjerovatno bi dobio jos vecu ulogu u nastavku te sezone.

Sto se tice njegove uloge kod nas, ocekujem da igra na sve tri spoljne pozicije. Sigurno da nije prirodni plej, ali ima jako dobar osjecaj za tempo. Zna kada treba povuci ili baciti outlet pas.

Ocekujem ga dosta u nekoj kombo ulozi, sto ima smisla jer otprilike dolazi kao zamjena za Egzuma. Ne bih da ga uporedjujem sa Danteom, ali mislim da je bolji suter od njega (barem iz igre). Dosao je u NBA sa diskutabilnim sutem, ali je dosta popravio taj aspekt. Na pocetku je to vecinom bila igra iz poludistance, ali sada je dosta komforniji I u sutu za tri.

Sa druge strane, nema toliko brz prvi korak iz driblinga. Vecinom koristi dribling da bi napravio prostor/usao u ritam za sut, nego da bi probio do kraja. Ali to ne znaci da nema mogucnost da probije i da nema brz prvi korak iz triple threata.

Ozbiljan defanzivac, i timski i individualno. Mozda nema toliko brze lateralne kretnje koliko pokriva svojom duzinom. Zbog te duzine bi mogao imati ozbiljnu ulogu i na strani pomoci.

U svakom slucaju, mislim da je dobar izbor. Cinjenica je da mu je ovo prvi put da igra izvan SAD i to uvijek sa sobom nosi jednu dozu rizika. Ali isto smatram da je dosao na najbolje mjesto za kosarkaski zivot. Tako da vjerujem da njegov period privikavanja nece trajati previse dugo.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Stojance, pa ti ne mozes da pogresis sa analizom. Toliko si oprecnih stvaru napisao, da nesto mora da je tacno.
Covek je dobar defanzivac, ima dosta pravilan izbacaj, odlicno razume situacije. Fali mu koncentracija, sto se vidi po bacanjima, nije preterano eksplozivan. Mislim da je mnogo podredjeniji timu od Egzuma, mada je Dante po talentu klasa iznad. Defunitivno je macka u dzaku, ali ocigledno mi ne smemo da dovedemo proverenog igraca. Slszem se sa godinama, sto sam i napisao pre par dana, 26 su odlicne godine. I koliko sam skapirao, Ameri ga citaju Dožer, pa je valjda tako
I dalje mi se ne svidja sto cemo igrati sa skracenim rosterom, po meni je za EL neophodno 15+ igraca, ali opet, ne daju nam pa nam ne daju.
Napisao si 58 poruka ovde na forumu. Od toga čak 54 samo na jednoj temi. KK Partizan transferi. Da nisi neki admin na pbg.insajd ili pojačanja.kkp?

Imaš 4 poruke na temi o KK, zanimljivo poslednja negde u decembru kad smo dobili Efes. Pa te nije bilo 6 meseci. Kad smo krenuli da gazimo. Da jebemo redom.
Gde si bre da slavimo zajedno? Titula se uzela. Ti kao veliki košarkaški znalac, si mogao bar jedan pisani trag da ostaviš. Da čestitaš divljacima Danteu i Kevinu. Željku možda.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Napisao si 58 poruka ovde na forumu. Od toga čak 54 samo na jednoj temi. KK Partizan transferi. Da nisi neki admin na pbg.insajd ili pojačanja.kkp?

Imaš 4 poruke na temi o KK, zanimljivo poslednja negde u decembru kad smo dobili Efes. Pa te nije bilo 6 meseci. Kad smo krenuli da gazimo. Da jebemo redom.
Gde si bre da slavimo zajedno? Titula se uzela. Ti kao veliki košarkaški znalac, si mogao bar jedan pisani trag da ostaviš. Da čestitaš divljacima Danteu i Kevinu. Željku možda.
Ovde ima par likova koji se ponasaju kao da su iz "Balkanskog spijuna". Ne sekiraj se batice, nisam "ubaceni element". Ovo je period godine kad se nista ne desava na terenu, pa komentarisem, kao i svi drugi. Dao sam moje misljenje o igracu koji je dosao i to je to. Kad stignem do pet hiljada postova, mozda se upisem i na temu bocanja. A to da li sam ja slavio i kome jesam i kome nisam cestitao,, ne verujem da mozes da znas. Kad budes dolazio na prvu narednu utakmicu, javi da odemo na pivo, pa cu i tebi da cestitam, posto nisam znao da si zasluzan i da sam te prekocio.
Potpuno sam svestan da se moje misljenje o pojedinim igracima ne svidja nekima, ali ja pokusavam da budem sto realniji. Drugi timovi me ne zanimaju, zanima me Partizan i ko dolazi da igra za njega. Nadam se da ce Dožer biti sedam puta bolji nego sto sam ja imao prilike da primetim, a ako ne bude, to nam je sto nam je. Svakako ga necu mrzeti zbog toga, ni njega, ni one koji su ga birali.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Sretno ti(nam) bilo crni brate! Dobro ti nama dosao, u najveci klub na svetu! Uzivaj :shal :navijac :clap
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ekstra igrac, ja prezadovoljan, dobrodoslica PJ-u!

Jedan igrac na 1/2 i centar su neophodni, a 4 ako u klubu imaju milosti za Zeka da ne crkava po 38 minuti.
Ovo mi se dopada, obzirom da uvek delimo ista očekivanja, imamo jaku želju i ne znamo šta je to realnost :D

Ako ti kažeš da je dobar, da si prezadovoljan, verujem ti! :shalDok @Стојанче Ристевски daje objektivne analize sagledavajući sve pozitivne i negativne strane nekog igrača, sa posebnim osvrtom na ono što može da se iskoristi od njega - ti i ja se ne libimo da kažemo "odličan je" ili "nije ni za Q" pri čemu su nam očekivanja od kluba uvek level max :D Inače, NBA sam pratio od početka do kraja 1990-tih i blage veze nemam šta se posle toga zbiva, izuzev što malo pročitam...
 
Последња измена:

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Dakle PJ je taj dugočekani plejmeker. Srećno mu bilo.
Ostaje još da se popune pozicije 4 i 5. Koliko sam razumeo Savića to je sve što tražimo, ne verujem da će gomilati igrače, niti za to imamo para. 13 igrača i puna kapa.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
I sa Egzumom je bilo natezanja oko imena: Eksum, Egzam, na kraju smo se usaglasili oko: Egzum...

E sad, Dozer, Dozir, Dožer, Doužer...ajde da se nekako usaglasimo i oko ovog čoveka...moj je predlog je da ga zovemo Požar...možda zapali Arenu, sprži ,,cigane,, ili već tako nešto... :D
Sva su mi imena ok, samo da ne bude Kuruc.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Dobrodoslica P.J. NBA zadnjih godina retko gledam i pratim skoro iskljucivo preko medijskih izvestaja. Medjutim u dokolici zbog kraja sezone video sam da ga je Savic odavno zapratio na insta , prakticno od kako se znalo da Eksum odlazi, i dok se on jos nije pominjao u medijima
Tad sam odgledao neke klipove i skautske izvestaje te na osnovu dosta slicnosti sa Egzumom , zakljucio sam da nam je on verovatno prvi ili jedan od prvih izbora za dovodjenje.
Naravno da je dovodjenje igraca koji nemaju evropskog iskustva jedna vrsta rizika , ali bi se pridruzio onima koji misle da je manji rizik dovesti takvog ambicioznog igraca , nego nekog NBA igraca sa imenom kojem je odlazak u Evropu ponizenje i gde misli da ce tu igrati lako "zavezanih ociju" bez mnogo truda, a koji je uz to i skup ko djavo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stojance, pa ti ne mozes da pogresis sa analizom. Toliko si oprecnih stvaru napisao, da nesto mora da je tacno.
Covek je dobar defanzivac, ima dosta pravilan izbacaj, odlicno razume situacije. Fali mu koncentracija, sto se vidi po bacanjima, nije preterano eksplozivan. Mislim da je mnogo podredjeniji timu od Egzuma, mada je Dante po talentu klasa iznad. Defunitivno je macka u dzaku, ali ocigledno mi ne smemo da dovedemo proverenog igraca. Slszem se sa godinama, sto sam i napisao pre par dana, 26 su odlicne godine. I koliko sam skapirao, Ameri ga citaju Dožer, pa je valjda tako
I dalje mi se ne svidja sto cemo igrati sa skracenim rosterom, po meni je za EL neophodno 15+ igraca, ali opet, ne daju nam pa nam ne daju.
Ozbiljne su ovo reči Zekane, moraću da odradim ozbiljnu introspekciju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top