Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Dal je moguce da u toj Kini ne moze nista bolje od Jogi Ferela da se iskopa? Na sta smo mi spali.......
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.975
Reaction score
25.970
Локација
ante portas
Može li Jogi dušek da iznese EL nivo?
U aba se pokazao.

Ne znam kakva je vizija sa njim.
Nama je problem odbrana i to da spustimo protivnika na normalan broj poena.
Yogi je dobar u napadu, ali ne znam šta će nam on pomoći da ne primamo ovoliko poena koliko primamo...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Negde sam procitao da i ako bi dosao potpisali bi ugovor sa njim na 2 meseca.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.598
Ne bi to bilo loše, Jogi je brz ko metak, a i odličan poenter. Doduše, svi iz Cedevite se povampire kad igraju protiv nas, pa tako i ono njegovo ludilo prošle sezone možda i nije njegov realni kvalitet, ali jedna opcija više (uz to vjerovatno ne preskupa) nikako ne bi bila naodmet.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Po meni dobar izbor, ne treba nam neko veliko pojačanje, samo da se popuni roster, a spolja nam itekako treba igrač. Plus dečko je plej, dečko je igrao ABA ligu, a ima i iskustva u EL. Neustručava se da puca, a i da ide ka košu, a ta samouverenost nam je preko potrebna, jer mnogim našim igračima trenutno treba baš to. Pojačana konkurencija će ih navesti da stave prst na čelo, hoću li se trgnuti ili ću da gledam košarku sa tribina.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Po meni dobar izbor, ne treba nam neko veliko pojačanje, samo da se popuni roster, a spolja nam itekako treba igrač. Plus dečko je plej, dečko je igrao ABA ligu, a ima i iskustva u EL. Neustručava se da puca, a i da ide ka košu, a ta samouverenost nam je preko potrebna, jer mnogim našim igračima trenutno treba baš to. Pojačana konkurencija će ih navesti da stave prst na čelo, hoću li se trgnuti ili ću da gledam košarku sa tribina.

I ja mislim fa je ovo ok… da smo doveli nekog vau, taj bi zahtevao x nekih minuta, lopte i cuda

Ovo je taman sto nam treba
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top