Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ostoja u Milanu se espreso pije za manje od 5 minuta, bolje domaci naruci ne ispadaj papan pred covekom.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.999
Reaction score
26.037
Локација
ante portas
Espreso se pije
razgovor se vodi
Ostoja nam sada
Trinkijerija dovodi ...

nadam se da nije onaj klasičan guljavi espreso što služe nama sirotinji po barovima.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Sad na rts1 na dnevniku “Aca informacija” kaze da je prvi deo razgovora zavrsen,da je italijan zadovoljan sa projektom.
Da ce sutra otputovati za Milano i konsultovati se sa porodicom.
Takodje da ce veceras obaviti jos jednu turu razgovora,kad je moguce da ce se sve znati..

Vrhunski trener ali ovakve stvari se dogovaraju u junu pa onda taj trener sastavlja ekipu,ovako..

Izvinjavam se prebacite u temu gde ste i ostale prebacili..
 

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
“Pojedinci su se hvalili titulama i bili veliki pred navijačima. A onda mi danas plaćamo njihove titule kroz reprograme koje su nam ostavili. Trofeji su deo naše istorije i ponosimo se njima, ali kako da osvajamo nove kad još uvek plaćamo stare”.

Ovde mora da misli na Todorica.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sad na rts1 na dnevniku “Aca informacija” kaze da je prvi deo razgovora zavrsen,da je italijan zadovoljan sa projektom.
Da ce sutra otputovati za Milano i konsultovati se sa porodicom.
Takodje da ce veceras obaviti jos jednu turu razgovora,kad je moguce da ce se sve znati..

Vrhunski trener ali ovakve stvari se dogovaraju u junu pa onda taj trener sastavlja ekipu,ovako..

Izvinjavam se prebacite u temu gde ste i ostale
Da ce sutra otputovati za Milano i konsultovati se sa porodicom.


...

Poridica, Maffia, jebali smo jeza.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Imamo sansu da dovedemo ozbilnog trenera, i vidim neki opet mrace i kukumavce ovde... Pa i ja bi hteo da smo ga doveli u junu ali nismo, hteo bi i da budemo kao SAS ali nismo... Sam njegov dolazak je sjajna stvar, ali ne, trebalo je u junu da dodje, a da je doso u junu nasli bi nesto trece... Ocete nekog Kesara, Kecmana, nekog novog Mutu ili bivseg pomocnog, mogu samo da zamislim na sta bi to licilo... Pod ovakvim aparthejdom mi dovodimo Trinkijerija, i opet se trazi dlaka u jajetu... Da se sutiramo u dupe ako uopste potpise.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.664
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Trinkijeri bratina daje onomad zapisnickom stolu tehnicku hahaha... :buhaha bas mi je drago sto ce nam on biti trener,jako je energican i znace da napali igrace a bogami i publiku. :šal
Bravo Ostoja,samo cepaj,gurbeti kukaju po portalima bez prestanka ,kapiram da je i coki na aparatima :picka-ciganska:
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jel pratio neko njegov angazman u Bambergu pre otkaza, pise da je imao 12 poraza u 15 meceva?
Takodje ako neko zna zasto je dobio otkaz u grckoj reprezentaciji?

Ne mracim, samo me isuvise podseca na Dzikica, i tada smo bili odusevljeni pa se posle hvatali za glavu...
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Jel pratio neko njegov angazman u Bambergu pre otkaza, pise da je imao 12 poraza u 15 meceva?
Takodje ako neko zna zasto je dobio otkaz u grckoj reprezentaciji?

Ne mracim, samo me isuvise podseca na Dzikica, i tada smo bili odusevljeni pa se posle hvatali za glavu...

Otisao na operaciju ramena i tada ekipa pocela da gubi i veze pomenute poraze, u Nemackoj pogubili sve i pali izvan 8. poziciju i nisu smeli da ga cekaju valjda jos mesec dana da se vrati, pa su angazovali Luku Bankija. Posle toga raspad sistema.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top