Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ovde samo treba stvari postaviti da ako bi dule ostao 95% kk partizan kao takav ne bi dugo izdrzao.

Da li vi navijate za kk partizan ili duleta?

Prekinite da se pravit glupi i da izvrćete stvari. Naravno da navijamo za Partizan, a ne za Duleta, nego mislimo da Partizan u datoj situaciji bez Duleta može da potone ili u najboljij situaciji životari godinama kao beskućnik. Mi smo šansu imali samo sa čarobnjakom na klupi. A njega smo oterali.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Raduju se i senluce svi cigani koje znam - to razumem. Raduju se pojedini navijaci Partizana - to ne razumem.

Biti sa maloumnom ciganskom sektom u istom kosu - nikada.

Kada se ceo drzavni aparat uroti protiv tebe (setite se novinskih natpisa, isecaka, slika DV gde ga prikazuju kao psihopatu), a talac bude tvoj klub, ovo i jeste jedini logican ishod. Dok se raduje psihopata vucic sa ekipom, ja zalim, zalim sto se ispred struke i znanja, u Srbiji gledaju sve druge stvari. Gde je vrednost, ako nemas vrednost. Gde je vrlina, kada si pun mana. Gde lopovi se bogate i uzor su deci. To je slika i prilika danasnje Srbije, koja je gladna, koja propada i izumire.

Hvala ti Dule Vujosevicu, tesko da ce iko ponoviti onakav niz trofeja.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Mislis da je imao sansu da prezivi sa njim na klupi?

Ajte ljudi budite realno, ne budite idealisti..
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Tuzan dan za JSD Partizan, za KK Partizan, za sve Grobare pa i one objektivne, samo sto oni jos nisu toga svesni...

Umesto da se kopalo rukama i nogama da se takav strucnjak, radnik, stvaralac, legenda i Grobar zadrzi, sklonili su ga kao poslednjeg indijanca i ponudili mu ulogu marionete, cisto da se ne uzburka vecinska Grobarija.

Pa nabijem vas sve na K****, sve vas koji ste doneli tu odluku i klimnuli glavom za tako nesto.

Nije ni cudo sto nam se sve ovo desava kad imamo ovakve ljude u nasem taboru...

Dobro rece onaj gospodin... Srpski narod treba je*ati!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
E da, kao sto sam uvek bio za to da svaki igrac Partizana dobije svaki cent svog ugovora, tako se nadam da ce ova odluka UO kostati klub 600,000 evra ili koliko vec i da ce to klub u najkracem roku isplatiti. Veliki bi udarac bio za KK Partizan da od samog starta ova uprava pokaze nesposobnost da isplati dugovanja. Dace SNS.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jezivo mi je da se Nikola Pekovic povezuje sa sns-om.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Molim vas vise bez SNSa i te price... Sacekajmo Duletovu reakciju, Perinu, Bericevu i Tosinu... I da vidimo ko je usao u UO...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Dusko Vujosevic je i dalje predsednik JSDP i ja se nadam da ce sad posto je ostao bez trenerskog angazmana se vise posvetiti toj funkciji. Recimo da svake nedelje drzi konferencije za novinare gde bi i dalje vodio bitku protiv macehinskog odnosa vlasti prema svim klubovima JSDP. Ima dosta tema koje moze pokrenuti, od stadiona, vaterpolo kluba, pa do crvenih kartona i sviranih penala za komsinicu. Blesic, krmeza, tvorza, mali, coravi i picousti... Pa nek krene redom :D A govno na vlasti tek sad da ne vadi iz usta!!!

Jedan je Vujosevic Dusko!!!
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Ko glasa za SNS , srece nemao do kraja zivota!

Sacekacu sa komenarima dok ne cujem izjavu prvog coveka KK Partzan, Duska Vujosevica. Nadam se da je odlazak Vujosevica sa klupe iskljucivo njegova odluka, sve ostalo znaci da se nasem klubu ne pise dobro. "Objektivni grobari" nje lepo coveka zvati debeli dukljanin, to su uvrede smisljene od strane Covicevih pantera. Dule je veci Beogradjanin od vecine vas, covek je gotovo ceo zivot u Beogradu.

Dule, najbolji od nas, general, diktator, bitanga, covek! Jahao si ganfere deceniju ipo, dok se nisu ugasili, a verujem da ces ih jahati jos!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ukoliko je Dule oteran, mene KK vise ne zanima. Ja ne kapiram kako pojedinci ne shvataju da se ovde radi o mnogo siroj prici.
Nije fraza, Dule je imao vecu moc od cele opozicije da kaze sta se dogadja u ovoj drzavi. Ukoliko picousti psihopata i izdajnik ostane jos par godina, nece biti ni Srbije ni Partizana.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Са странице нашег КК-а

Članovi Upravnog odbora su: Nikola Peković, Miroslav Berić, Sanja Lubardić, Maurizio Vallo, Milan Iskrin, Pero Šaranović, Ilija Dražić, Vladimir Vrbaški, Boško Janković, Ratko Čakarević, Velibor Jojić, Ivan Trifunović i Petar Grubor.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Članovi Upravnog odbora su: Nikola Peković, Miroslav Berić, Sanja Lubardić, Maurizio Vallo, Milan Iskrin, Pero Šaranović, Ilija Dražić, Vladimir Vrbaški, Boško Janković, Ratko Čakarević, Velibor Jojić, Ivan Trifunović i Petar Grubor.
 

Wizir

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
24
Reaction score
11
Локација
Бања Лука
Гледам на ово све из два угла.Из првог угла ми ово дјелује као само једна одлука новог УО (а било их је доста од '45 па наовамо) који је ето одлучио да не продужи уговор са досадашњим тренером и ето наставља се са неким новим,рјешавају се дугови,доводе се неки нови играчи и једноставно у односу на прошлу годину ћемо гледати нека нова лица на свим пољима.Дође као нека комплетна нова страница у историји клуба и кад се сагледа до каквих ниских грана је клуб дошао неки ће рећи да је та нова страница била потребна а неки опет кажу да није.

Са друге стране сам се себи гадим како сам ово горе "неутрално и објективно" написао као да се ради о Шведској и неком тамо спортском колективу који ме у суштини не занима.Као да ово није Србија и као да врло добро не знамо ко влада овом државом и који су интереси те исте персоне.Узети здраво за готово смјену тренера који је,кад то нико није хтио и кад смо још били у знатно бољој позицији што играчки што финансијски, једини дигао глас против овог терора.

Сажвакати ово "објективно" као нешто најнормалније због свега што се десило претходних година али и у његовим претходним мандатима је у најмању руку лицемјерно.Тај исти Душко Вујошевић таман и да није имао успјехе какве је имао 2010. и раније би код већине навијача требао имати кредита за само ово енергије и здравља колико је уложио од 2012. па до сада.

Он је у овој прекретници клуба са новом управом заслужио нови уговор да се докаже под нешто нормалнијим условима у којима је већ показао да постиже фантастичне резултате.Ако би поред свега више донио штете него користи клубу (у шта сумњам) лако га је касније смијенити.

Лако је човјека оптужити и за резултатски неуспјех и лош однос са остатком клуба а не узима се у обзир у којим је околностима радио и чиме се све морао бавити да макар не би владала тотална тишина док се Партизан циљано опструише и уништава.

Не подржавам одлуку нове управе око тренера! Надам се најбољем даље са Пером у кога оправдано имам сумње али нек ме разувјери и нек буде и бољи од Дулета јер је то у интересу Партизана.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
@Andrej...

Ko je iz Fondacije u upravi..?

Ljudi su odbili to jer je od njih traženo jednoumlje I jednoglasno da smene Duleta..
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Odoh u penziju :D,moje mesto u Pioniru posle 22 godine neka zauzme neko drugi,ima nas gomila ali ne za kriticnu masu. Osecam se da je i meni data sut karta kao i Duletu,posto sam podrzavao sve sto je radio...aktivno deo sam te ere izmedju Istanbula 1992 i nadam se kraja aparthejda 2015,a kao klinac jos tamo od Gana 1988...izlazim zdravog razuma i ostecenog mozga.Ponosan sto sam bio deo velike price.

Novom KKP zelim puno srece :napred Partizan
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Ko je ova Sanja Lubardic zivo me interesuje. I koji je clan ispred fondacije?
Ako nista barem nema Silobada i Mladenovica.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top